رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

تغییر فن کارت گرافیک با واتر کولر CPU

aif82hiz5pxnfork3hu.jpg

بار دیگر تیم لیون کامپیوتر در راستای درخواست های مشتریان عزیز،اقدام به نصب واتر کولر CPU برای آن دسته از عزیزانی که مشکل گرم شدن کارت گرافیک،خرابی فن های کارت گرافیک،اورکلاک کردن کارت گرافیک را داشته اند ،نموده است.

hjft66nw93v77egbouc.jpg

z3axhzjixzklt7aamm.jpg

r191ze8ytbvcd2u7ncu.jpg

w3zq5pb4v9xl3up4g28v.jpg

از خصوصیات این تغییر و مودینگ می توان:

- کنار گذاشتن هیتسینگ کارت گرافیک و فن های آن

uhxguuzr541hycxjtog2.jpg

3uijeyblcfmtu89njva.jpg

p8ec8jt5k9wotj9nwu42.jpg

-پایین آوردن دما از 10 درجه تا 45 درجه(بستگی به کارت گرافیک)

-بالا رفتن طول عمر کارت گرافیک
-پایین آمدن مصرف برق و بالا رفتن توان کارت گرافیک
-مودینگ کردن کارت گرافیک و استفاده از تکنولوژی بلک لایت(بستگی به درخواست مشتری)

لازم به توضیح است که نصب و اجرای این تغییر توسط تیم و متخصصان لیون کامپیوترانجام میشود، که دارای گارانتی و مهلت تست می باشد.

قیمت بدون احتساب مبلغ واترکولر از 150 تا 300 هزار تومان می باشد.

تماس :
09101423070
09101423080

-------+-----------
اسپم و سوالات خارج از موضوع و تکراری ممنوع
لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.خیلی عالی بود..فقط برای کارت های 2 هسته مثل 690 چطور؟

مورد دوم اینکه کمی قیمت دستمزدتون بالاست...شما حساب کنید برای یک کارت 800 تومنی بخواد چنین کاری صورت بگیره...300 تومن فقط دستمزد بسیار زیاده

بنظر بنده فعلا کارتون قابل به صرف بودن نیست

لینک به دیدگاه

بعد چه واتر کولرهایی رو نصب میکنید ؟؟؟

قیمت حدودیشون چقدره ؟؟؟

به طور متوسط با احتساب هزینه نصب چقدر هزینه میشه ؟؟؟

چه خمیری میزنید ؟؟

امکان انتخاب نوع خمیر هست ؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست من موتور ماشین رو پایین می آورد دوباره جمع می کنید این قدر دست مزد نمی گیرد

لینک به دیدگاه

بزرگوار این کاری که انجام میدید گارانتی کارت رو باطل نمیکنه؟

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

سلام.خیلی عالی بود..فقط برای کارت های 2 هسته مثل 690 چطور؟

مورد دوم اینکه کمی قیمت دستمزدتون بالاست...شما حساب کنید برای یک کارت 800 تومنی بخواد چنین کاری صورت بگیره...300 تومن فقط دستمزد بسیار زیاده

بنظر بنده فعلا کارتون قابل به صرف بودن نیست

سلام دوست من

برای کارت های با 2 هسته یا پردازنده بلاک های مخصوص هست که استفاده میشه و قیمت های متفاوتی هم داره،

در مورد قیمت توضیح داده شده از 150 هزار تومان تا 300 هزار تومان بستگی به درخواست مشتری می باشد.

خالی از لطف نیست که به شما اعلام کنم،

از مزایای دیگر و علت قیمت گذاری برای هزینه میتوان:  

- استفاده بهترین خمیر سیلیکون برای انتقال دما

- استفاده از لوازم و فن های مخصوص مودینگ

- تغییر در اتصالات واترکولر و مایع کولانت آن

از همه مهمتر گارانتی و مهلت تست این تغییر است که به آن ارزش نهاده است.

و در آخر به نظر ما فکر میکنیم این هزینه برای چنین کاری با ارزشی بسیار کم و ارزان می باشد.

لینک به دیدگاه

دوست من موتور ماشین رو پایین می آورد دوباره جمع می کنید این قدر دست مزد نمی گیرد

=)) =)) :clapping:

لینک به دیدگاه

بعد چه واتر کولرهایی رو نصب میکنید ؟؟؟

قیمت حدودیشون چقدره ؟؟؟

به طور متوسط با احتساب هزینه نصب چقدر هزینه میشه ؟؟؟

چه خمیری میزنید ؟؟

امکان انتخاب نوع خمیر هست ؟؟؟

دوست من 

انتخاب واتر کولر به شما بستگی داره،

واتر کولر در چندین سایز: 120،240،280،360 با برند های مختلف موجود میباشد،

این موضوع رو باید مورد توجه داشته باشید که کیس شما برای واتر 240 یا بالاتر فضا و محیطی برای نصب رادیات و فن آن وجود دارد،

از خوبی این تغییر این است که نصب واتر کولربا سایز 120 بروی تمامی کیس های تولید شده ، بدون آسیب رساندن به کیس و قطعات دیگر امکان پذیر است ،

در خصوص نوع و برند خمیر سیلیکن از با کیفیت ترین محصول تولید شده در بازار استفاده میشه ،که آن نیز به درخواست مشتری امکان تغییر وجود دارد. 

بزرگوار این کاری که انجام میدید گارانتی کارت رو باطل نمیکنه؟

سلام دوست من

این تغییراز لحاظ  ابطال گارانتی مسئولیت با خود شخص بوده ،ولی جهت انجام این کار و تغییراتی که بر روی قطعه و سیستم شما انجام می شود ،تمام مراحل دارای گارانتی و مهلت تست برای مشتریان عزیزبوده و جای نگرانی نیست.

لینک به دیدگاه

دوست من 

انتخاب واتر کولر به شما بستگی داره،

واتر کولر در چندین سایز: 120،240،280،360 با برند های مختلف موجود میباشد،

این موضوع رو باید مورد توجه داشته باشید که کیس شما برای واتر 240 یا بالاتر فضا و محیطی برای نصب رادیات و فن آن وجود دارد،

از خوبی این تغییر این است که نصب واتر کولربا سایز 120 بروی تمامی کیس های تولید شده ، بدون آسیب رساندن به کیس و قطعات دیگر امکان پذیر است ،

در خصوص نوع و برند خمیر سیلیکن از با کیفیت ترین محصول تولید شده در بازار استفاده میشه ،که آن نیز به درخواست مشتری امکان تغییر وجود دارد. 

so good

به نظرم واقعا ارزشش رو داره .

برای کارتهای متل msi lightning از نون شب واجب تره .

لینک به دیدگاه

بنده هم سوالی داشتم

این امکان وجود داره که بعد از قدیمی شدن یک کارت گرافیک امکان انتقال این خنک کننده به کارت گرافیک جدید باشه ایا کاربر میتونه این کار رو خودش انجام بده

ایا این خنک کننده قابل انتقال به کارت های دیگر میباشد

ویرایش شده توسط alo400
لینک به دیدگاه

سلام  @};-  @};-  @};-  میشه بدونم vram ها رو چطور خنک میکنید اگه عکس هم بزارید که عالی میشه

راستی خنک کننده h75 h90 که مورد علاقع بنده هستند چرا موجود ندارید  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

اون کاری که دوستتون میکنه رو خیلی ها بلدن انجام بدن دوست من ;)

لینک به دیدگاه

ایا این کار رو تنها بروی کارت های گرافیک سری High-end انجام داده میشه؟

برای استفاده از سیستم حتما باید واترکولینگ به صورت اک خریداری بشه یا امکان استفاده از واترکولینگ کسی که سفارش میده هم هست؟

بعد از مودینگ و انجام تغییرات امکان استفاده دوباره از همون واترکولینگ برای پردازنده دیگر فراهم نیست؟

@};- ممنون

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

اون کاری که دوستتون میکنه رو خیلی ها بلدن انجام بدن دوست من ;)

یعنی دلیل گرونی این کار به خاطر اینه که همه بلد نیستن انجام بدن  :( اگه واتر کولر از خود ماباشه بازم اینقدر هزینه میشه

لینک به دیدگاه

یعنی دلیل گرونی این کار به خاطر اینه که همه بلد نیستن انجام بدن  :( اگه واتر کولر از خود ماباشه بازم اینقدر هزینه میشه

دوست خوبم این مبلغ از دید ما گرون نیست

چون مسئولیت داره :

1 - وقتی واترکولینگ رو از ما بخرید و یا خودتون بیارید اگر نتونیم تبدیلش کنیم یعنی ضرر کردیم

2 - یه سری تغییرات بجز مسائل ظاهری داده میشه

3 - باز کردن کارت گرافیک مشتری و نصبش مسئولیتش با ماست که اگر خدای نکرده در حین نصب واترکولر کارت  خراب بشه ما باید پاسخگو باشیم

4 - یک ماه گارانتی که بابت این کار میدیم

آیا این همه مسئولیت و انجام چنین کاری که شاید هر کسی نتونه انجام بده اینقدر نمی ارزه ؟

لینک به دیدگاه

میشه بفرمایید چطور این کار باعث کاهش مصرف برق میشه؟

لینک به دیدگاه

بهتر نیست اموزش این مودینگ گذاشته بشه ؟

سلام دوست عزیز اگه یوتیوب بری میتونی اموزشات کامل رو  ببینی که چطور cpu cooler را بر روی gpu  میزارن با تشکر

لینک فیلم از یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=Iegpwo9SqSg

لینک به دیدگاه

بنده هم سوالی داشتم

این امکان وجود داره که بعد از قدیمی شدن یک کارت گرافیک امکان انتقال این خنک کننده به کارت گرافیک جدید باشه ایا کاربر میتونه این کار رو خودش انجام بده

ایا این خنک کننده قابل انتقال به کارت های دیگر میباشد

سلام دوست من

به نکته خوبی اشاره کردید،بله این امکان وجود داره که شما برای هر کارت گرافیک جدیدی که خریداری کنید ،نصب بشه،

و به دلیل حساسیت بالای کارت،نداشتن امکانات کافی و دانش لازمه، امکان تعویض برای کاربر وجود نداره

سلام @};- @};- @};- میشه بدونم vram ها رو چطور خنک میکنید اگه عکس هم بزارید که عالی میشه

راستی خنک کننده h75 h90 که مورد علاقع بنده هستند چرا موجود ندارید @};- @};- @};-

سلام دوست من،

این تغییر ماه ها روش فکر شده و تیم لیون کامپیوتر پس از کلی برسی و آزمایش های مربوطه،تاییده این کار رو دادند،و دقت کرده باشید 1 ماه گارانتی و مهلت تست به مشتریان عزیز میدهند،

شما اطمینان خاطر کامل نسبت به این کار داشته باشید،و در جواب خنک vram ،باید بگم بله،اون ها هم خنک کننده دارند.

و لازم به توضیح است که این تغییر برای کل کارت های گرافیک امکان پذیر هست،و نگران مدل کارت گرافیک خود نباشید

سلام دوست من

شما هم به نکته خوبی اشاره کردی،

اگه بخوایم توضیحات کامل این بحث رو در این تاپیک بگیم ،شاید جایز نباشه،ولی در کل و مختصر بگم،هرچی کارت گرافیک خنک تر بمونه نیاز نیست فن های اون با دور بالا و قدرت زیاد به حرکت در بیاد،و خوب بودن این تغییر در اینجاست که شما جای فن های کارت گرافیک از واتر کولر استفاده میکنین ،پس در نتیجه کارت گرافیک شما برق کمتری مصرف میکند

سلام دوست من

اگه بخوایم توضیحات کامل این بحث رو در این تاپیک بگیم ،شاید جایز نباشه،ولی در کل و مختصر بگم،هرچی کارت گرافیک خنک تر بمونه نیاز نیست فن های اون با دور بالا و قدرت زیاد به حرکت در بیاد،و خوب بودن این تغییر در اینجاست که شما جای فن های کارت گرافیک از واتر کولر استفاده میکنین ،پس در نتیجه کارت گرافیک شما برق کمتری مصرف میکند

بهتر نیست اموزش این مودینگ گذاشته بشه ؟

بله توی یوتیوب اموزش این کار هستش سرچ کنید پیدا میکنید

و البته این دوستمون هم یه ویدیو گذاشتن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آفرین عالیه[emoji111]

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

ن

تشکر بابت توضیحی که دادید اما مصرف فن گرافیک تنها حدود ۱ تا ۲ وات هست. در عوض مصرف پمپ که به قضیه اضافه میشه از حدود ۶ وات تا بالای ۲۰ وات هست. پس میشه گفت مصرف افزایش پیدا میکنه نه کاهش.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

به نکته خوبی اشاره کردید،بله این امکان وجود داره که شما برای هر کارت گرافیک جدیدی که خریداری کنید ،نصب بشه،

و به دلیل حساسیت بالای کارت،نداشتن امکانات کافی و دانش لازمه، امکان تعویض برای کاربر وجود نداره

سلام دوست من،

این تغییر ماه ها روش فکر شده و تیم لیون کامپیوتر پس از کلی برسی و آزمایش های مربوطه،تاییده این کار رو دادند،و دقت کرده باشید 1 ماه گارانتی و مهلت تست به مشتریان عزیز میدهند،

شما اطمینان خاطر کامل نسبت به این کار داشته باشید،و در جواب خنک vram ،باید بگم بله،اون ها هم خنک کننده دارند.

و لازم به توضیح است که این تغییر برای کل کارت های گرافیک امکان پذیر هست،و نگران مدل کارت گرافیک خود نباشید

سلام دوست من

سلام دوست من

بله توی یوتیوب اموزش این کار هستش سرچ کنید پیدا میکنید

و البته این دوستمون هم یه ویدیو گذاشتن

این کار ریسک نیست بزرگوار؟ چون فرض اگه همون موقع خرید کارت اقدام به تعویض فن بشه شما یک ماه ضمانت میکنید ولی در عوض اون کارت که یک تا سه سال گارانتی و ضمانت داره از بین میره(تاجایی که اطلاع دارم و پرسیدم)

لینک به دیدگاه

برای حداقل 150 تومن که در نظر می گیریم میشه نصب واترکولر+کولر vrm و هیت سینک برای vrm ها و vram ها....

این هیت سینکایی که من می بینم اصلا جالب نیست...

حداقل هزینه یه چیزی در حدود 45 دلار میشه ... وقتی این هزینه رو برای حداقل بخوام پرداخت کنم انتظار چنتا هیت سینک درست و حسابی برای vrm ها دارم ونه فقط یه تیکه آلمینیوم که فن بهش پیچ بشه ....

به پد حرارتی هم اشاره نشده که از چه برندی هست... آیا اونم بهترین پد حرارتی موجود رو استفاده می کنید؟؟ (fujipoly مثلا)

+

الان مثلا همین عکس یدونه از vram ها روش هیت سینک نداره ...اینم یه ضعف دیگه...

درکل اگر بخوام 45 دلار هزینه کنم انتظار کیفیت خیلی بیشتر از این عکس پست اول دارم....(که حدس می زنم یه نمونه ی 300ی باشه)...

در مورد ضمانت یک ماه هم میتونید اون مورد رو انتخابی کنید یعنی هرکسی خواست با هزینه ی اضافه تر 1 ماه ضمانت بگیره...

فقط 24 ساعت مهلت تست بدید ...

در مورد نصب و تبدیل هم تقریبا همه ی واترکولرارو اگر جای پیچشون نخورد میشه با بست روی کارت بست... حالا شما برای اطمینان می تونید یه لیست از مدلای پشتیبانی شده بزارید....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

برای حداقل 150 تومن که در نظر می گیریم میشه نصب واترکولر+کولر vrm و هیت سینک برای vrm ها و vram ها....

این هیت سینکایی که من می بینم اصلا جالب نیست...

حداقل هزینه یه چیزی در حدود 45 دلار میشه ... وقتی این هزینه رو برای حداقل بخوام پرداخت کنم انتظار چنتا هیت سینک درست و حسابی برای vrm ها دارم ونه فقط یه تیکه آلمینیوم که فن بهش پیچ بشه ....

به پد حرارتی هم اشاره نشده که از چه برندی هست... آیا اونم بهترین پد حرارتی موجود رو استفاده می کنید؟؟ (fujipoly مثلا)

+

الان مثلا همین عکس یدونه از vram ها روش هیت سینک نداره ...اینم یه ضعف دیگه...

درکل اگر بخوام 45 دلار هزینه کنم انتظار کیفیت خیلی بیشتر از این عکس پست اول دارم....(که حدس می زنم یه نمونه ی 300ی باشه)...

در مورد ضمانت یک ماه هم میتونید اون مورد رو انتخابی کنید یعنی هرکسی خواست با هزینه ی اضافه تر 1 ماه ضمانت بگیره...

فقط 24 ساعت مهلت تست بدید ...

در مورد نصب و تبدیل هم تقریبا همه ی واترکولرارو اگر جای پیچشون نخورد میشه با بست روی کارت بست... حالا شما برای اطمینان می تونید یه لیست از مدلای پشتیبانی شده بزارید....

سلام دوست من 

ممنونم از این همه دقت شما،

به شما بزرگوار اعلام کنم ،مشتریان عزیز و مصرف کنندگان گرامی این نوع محصولات همیشه دنبال کمترین قیمت با بالاترین کیفیت هستند،

به همین خاطر کلیه خدماتی که در لیون از اسمبل،مودینگ ،خدمات در محل و ... گرفته تا به فروش قطعات با کمترین هزینه و کمترین سود داره ارائه میشه،

این تغییر در نمونه با مشابه تولید خارج از کشور،یه بلاک برای واتر کولر +پد حرارتی+هزینه نصب+اعمال تغییرات در کولانت واتر میانگین 80 دلار باید هزینه کنید،

و اینکه بخوایم ریز موضوع رو اینجا توضیح بدیم جایز نیست،

ولی در کل موقع تست این کار دمای تک تک قطعات در تست های لازمه گرفته میشه و هرجا که نیاز باشه هیتسینگ گذاشته میشه

رضایت مندی مشتری و مشتری مداری شرط اول دستور کار لیون بوده و هست،از لحاظ مهلت تست و گارانتی شما هر مدت و مهلت که خواستید ما بهتون(طبق 4 چوب و اصول ) میدیم. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...