رفتن به مطلب

تنظیم ساعت خواب

Nezami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

sleep-schedule.jpg

سلام.

دوستان من یه مشکلی ( به گفته نزدیکان مشکل هست ) دارم که ساعت خوابم رو به این صورت تنظیم کردم :

شب ساعت 9 بیدار میشم تا ساعت 8 صبح پای کامپیوتر و به کارام میرسم و بعد میرم سر کار تا ساعت 2:30 بعد از ظهر وقتی رسیدم خونه میخوابم تا 9 شب 

یعنی تقریبا در روز 6 ساعت میخوابم. حالا خیلی ها میگن این وضعیت برای سلامتیت ضرر داره و...

جواب منم اینه که مگه این 6 ساعت خواب رو چه تو شب چه تو روز انجام بدم تغیری تو سلامتی من ایجاد میکنه؟؟!!

در مورد تغذیه هم بگم که وقتی 9 شب بیدار میشم در حقیقت صبحانه میخورم ( نون پنیر و اینچیزا ) ساعت 4 صبح ناهار میخورم ( شام دیشب  :D ) و قبل از رفتن سر کار یعنی ساعت تقریبا 8 دوباره یه چیزی میخورم هرچی باشه حالا ( همون عصرونه ) شامم هم میشه ناهار بقیه ساعت 3 میخورم و شب بخیر  :D

حالا دلیل اینکه تاپیک زدم این نبود که وضعیت زندگیم ( به قول یکی که گفت زندگیه عجیبم ) رو تعریف کنم .

در حقیقت میخواستم ببنیم شما تا حالا دیدید کسی واسه همچین شرایطی فوت کنه یا سرطان بگیره یا به هر نوع بیماری دیگه ای مبتلا بشه؟

پیشاپیش ممنون که این مطلب رو میخونین و نظر میدین.

لینک به دیدگاه

"جواب منم اینه که مگه این 6 ساعت خواب رو چه تو شب چه تو روز انجام بدم تغیری تو سلامتی من ایجاد میکنه؟؟!"

باید بر اساس برنامه "خدا" که شب را برای استراحت و روز را برای کار و تلاش گذاشته عمل کنی ، ولی 

به نظر من باید از بقیه مردم تفاوت داشته باشی ، اگه قرار همه مثل هم باشن که زندگی تکراری ، با آدم های تکراری که با کارهای تکراری .........

اگه تا ساعت 8صب بازی می کنی اصلا اشکال نداره ،تازه در حال کمک به اعصاب و روانت هم هستی 

در کل ، اگه در 7روز ،5روز اینجوری باشی اشکال نداره ، ولی حتما ،5شنبه یا جمعه استراحت کافی داشته باشی .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...