رفتن به مطلب

فن 12 سانتی چی و از کجا ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

طبق کشفیات به عمل اومده، میثل این که fan 12 cm که توی کیسم هست (رو خودش بود دیگه magnum+ ) هر از چند وقت یکبار دچار سر و صدا میشه که وقتی هلش میدم ! صداش میخوابه درست میشه.

حالا کلا میشه کاریش کرد ؟ (باز کردنن و تمیزکاری ؟!)

و این که فن 12 سانتی چیز خاص و خوبی هست تو بازار ؟

یهکم آدرس و مشخصات بدید ممنون میشم !

شرمنده از این سوال مبتید :o

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من

فن رو باز کنید

یه لیبل پشتش هست اون رو در بیار

بعد دوتا حالت داره یا یه در پوش لاستیکی داره یا یه چسب سیاه دیگه در هر صورت اون رو هم در بیارید وکمی روغن چرخ خیاطی درونش بریزید تمام

اگر فن گیرپاژ شده یا گیر داره قبل از ریختن روغن کمی آستون اونجا بریزید تا محا شفت یابوش یا بلبرینگ شستشو بشه بعد روغن بریزید

تا روان بشه

اما برای تهیه فن

الان فن خوب فن دلتا هست که میتونی تو پاشاژ توکل طبق زیر زمین تهیه کنی ((تو خیابان جمهوری))

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام

طبق کشفیات به عمل اومده، میثل این که fan 12 cm که توی کیسم هست (رو خودش بود دیگه magnum+ ) هر از چند وقت یکبار دچار سر و صدا میشه که وقتی هلش میدم ! صداش میخوابه درست میشه.

شرمنده از این سوال مبتید :o

درود

فن رو باز كنيد و يه مقدار خاك گيري كنيد اگر درست نشد يه فن گرين 12 سانتي 3000 تومانه

لینک به دیدگاه

سلام

شرمنده از این سوال مبتید

منم با فن گرین 12 سانتی خودم همین مشکل رو داشتم یکم جیز و ویز میکرد یکم کیسم رو تکون میدادم درست میشد تا تقریباً 7 روز . یه روز نشسته بودم پای کامپیوتر حس کردم بو سوخته میاد ولی هیچ مشکلی از بابت خاموش شدن ناگهانی سیستم ، دود و ... نداشتم کامپیوتر رو خاموش کردم در کیس رو باز کردم دیدم هیچ مشکلی نیست فقط فن 12 سانتی گرین دیگه نمیچرخه بازش کردم و بوش کردم دیدم بله بوی سوخته هم از خودشه خلاصه بعد از 1 سال و نیم کار کرد ( شهریور 88 از آقای حسینی خریدم ) عمرش داد به شما ... اینها رو گفتم چون ممکنه چند وقت دیگه تحربه ای که من داشتم برای شما هم پیش بیاد لذا به فکر یه فن 12 سانتی نو باشید ( انتخاب برند و قیمت هم با خودتان ) اما فن گرین با توجه به قیمت/کارایی انتخاب خوبیه و حداقل تا یک سالی با 3000 تومن کار رو راه میندازه

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...