رفتن به مطلب

اولین بنچمارک DirectX 12 عنوان Total War: Warhammer

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

حداقل روی DX12 اجرا نمیشه.

Now in the benchmarks you're going to notice that some cards show a '0' result. These cards did not work, our benchmark is DX12 and the Kepler based GPUs like the 780 Ti as well as AMD GCN 1.0 cards are not supported.

Once we cross-check that with the info listed below, you'll notice that AMD GCN 1.0 and Kepler GPUs only have support for DX feature level 11_1 where we need feature level 12_0 supported as minimum. It's a bit

tricky, but the tables below show it precisely. Hence such cards do not work with this test

کارتها حداقل باید Feature Level 12 رو داشته باشند برای اجرای بازی در DX12 که کارتهای نسل اول GCN از AMD  و کارتهای قبل از سری 900 انویدیا هیچ کدوم این سطح رو ندارن.

اونوقت الان ورژن 11 هم داره یا نه فقط 12 داره ؟؟؟  :-?

لینک به دیدگاه

اونوقت الان ورژن 11 هم داره یا نه فقط 12 داره ؟؟؟  :-?

قشنگ يه خط بالاتر گفتم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قشنگ يه خط بالاتر گفتم!

بله خوندم اما می خواستم مطمعن بشم ... چون معمولا اول 11 رو میدن بیرون بعد 12 رو ایندفعه برعکس شده یعنی ؟؟؟  :-?

لینک به دیدگاه

بله خوندم اما می خواستم مطمعن بشم ... چون معمولا اول 11 رو میدن بیرون بعد 12 رو ایندفعه برعکس شده یعنی ؟؟؟  :-?

اونم جوابشو چند خط بالا دادم :D

همونطورى كه توى اكانت استيمم اين پايين هم مشخصه من بازيو دارم. و الان اصلا ١٢ نداره. نسخه ١٢ با همكارى AMD داره ساخته ميشه كه نسخه ازمايشيش رو دادن سايتا بررسى كنن. سايتا هم خود بازيو نداشتن كه مقايسه ١١و١٢ بزنن همينو فقط دادن. مفت بوده ديگه!

فقط فلسفه اينكه من اطلاعات دادم بالا منفي دادن بهم رو نفهميدم اخر :-?

لینک به دیدگاه

همونطورى كه توى اكانت استيمم اين پايين هم مشخصه من بازيو دارم. و الان اصلا ١٢ نداره. نسخه ١٢ با همكارى AMD داره ساخته ميشه كه نسخه ازمايشيش رو دادن سايتا بررسى كنن. سايتا هم خود بازيو نداشتن كه مقايسه ١١و١٢ بزنن همينو فقط دادن. مفت بوده ديگه!

من هم فاسفه خیلی از منفی هایی رو که گرفتم نفهمیدم !

فقط لبخند بزن و رد شو !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون  ^_^

لینک به دیدگاه

بالاخره يه بازى DX12 خوب اپتيمايز شده و مهمتر از اون يه بررسى بي نقص:

http://www.pcgamer.com/total-war-warhammer-benchmarks-strike-fear-into-cpus/

واقعا خيلى خوب بررسى كردند. مقايسه dx12 و dx11. بالاخره يه سايت اومد پول داد خريد بازيو!

بالاخره معلوم شد وقتى dx12 خوب كار كنه، حتي انويديا هم ازش بي بهره نيست. (Gtx 1080 كه يه ٢٠ فريمي اومده بالا فقط بعضى جاها!)

و قسمت مهمش هم بهبود مصرف CPU هست كه تو اين بازى گلوگاه بيشتريه.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

بالاخره يه بازى DX12 خوب اپتيمايز شده و مهمتر از اون يه بررسى بي نقص:

http://www.pcgamer.com/total-war-warhammer-benchmarks-strike-fear-into-cpus/

واقعا خيلى خوب بررسى كردند.

بالاخره معلوم شد وقتى dx12 خوب كار كنه، حتي انويديا هم ازش بي بهره نيست. (Gtx 1080 كه يه ٢٠ فريمي اومده بالا فقط بعضى جاها!)

و قسمت مهمش هم بهبود مصرف CPU هست كه تو اين بازى گلوگاه بيشتريه.

خیلی جالبه 1080 هم توی DX11 و DX12 بالاتره.

انگار پردازنده جوابگوی قدرت 1080 نیست. :clapping:  :clapping:  :clapping:

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی جالبه 1080 هم توی DX11 و DX12 بالاتره.

انگار پردازنده جوابگوی قدرت 1080 نیست. :clapping:  :clapping:  :clapping:

درود

کجا 1080 بالاتره ؟؟؟!!

چرا تستهای این سایت این جوریه یه جا 1080 بالاتر از همست یه جا میاد زیر تایتانx باز یه جا میاد زیر فیوری x ؟؟؟!!!!

fit8gu7hhtkgmvl5g961.png

970با 1080 برابره :eek: :eek: :laughing:

euux2jn5u2awpop57v0l.png

p9mzh6731zrs0tn650u1.png

gxyn9rnokxl66otbncsd.png

چرا اینطوریه تستهای این سایت ه؟؟!!! :eek: ^_^

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

خوب مثل همون قضیه که گاهی اوقات amd توی 4k بالاتر بود الان برعکس شده :laughing:  :laughing:  :laughing:

چون 1080 خیلی قوی هست حوصله پردازش‌های سبک رو نداره =))  =))  =))  واسه همین توی پردازش‌های سنگین خودشو نشون میده

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینطوری که تو این بنچمارکها مشخص هستش، یه کارت فیوری در جزئیات ultra و DX12 از یه ۹۸۰ti بیشتر و خیلی نزدیک به ۱۰۸۰ فریم میده، و در DX11 انویدیا کمی بهتر عمل میکنه، نکته خوب برای انویدیا این هستش که در بازی DX12 باعث کاهش عملکرد کارتهای انویدیا نمیشه، ولی باز هم در DX12...

اما نکته جالب کارت فیوری هستش که میشه اونرو معادل کارت ۴۸۰ در نظر گرفت!!!! یعنی کارت ۴۸۰ با قیمت ۲۰۰ میتونه پرفورمنسی بسیار نزدیک به کارت ۷۰۰ دولاری داشته باشه؟؟؟

نکته آخر افزایش بیش از ۹۰ درصدی پرفورمنس تقریبا اکثرا کارتها(بیشتر در کارتهای AMD) در DX12 نسبت به DX11 هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

اینطوری که تو این بنچمارکها مشخص هستش، یه کارت فیوری در جزئیات ultra و DX12 از یه ۹۸۰ti بیشتر و خیلی نزدیک به ۱۰۸۰ فریم میده، و در DX11 انویدیا کمی بهتر عمل میکنه، نکته خوب برای انویدیا این هستش که در بازی DX12 باعث کاهش عملکرد کارتهای انویدیا نمیشه، ولی باز هم در DX12...

اما نکته جالب کارت فیوری هستش که میشه اونرو معادل کارت ۴۸۰ در نظر گرفت!!!! یعنی کارت ۴۸۰ با قیمت ۲۰۰ میتونه پرفورمنسی بسیار نزدیک به کارت ۷۰۰ دولاری داشته باشه؟؟؟

نکته آخر افزایش بیش از ۹۰ درصدی پرفورمنس تقریبا اکثرا کارتها(بیشتر در کارتهای AMD) در DX12 نسبت به DX11 هستش...

٩٧٠ كه حدود ١٢-١٣ فريم اومده بالا پس همچين وضعش بد نيست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

٩٧٠ كه حدود ١٢-١٣ فريم اومده بالا پس همچين وضعش بد نيست

بله عزیز، ظاهرا بالاخره داریم شاهد تاثیر DX12 در پرفورمنس روی بازی ها میشیم...

هنوز خیلی جا داره تا بخواد بهتر بشه، ولی همین که مثل عنوانهایی مثل تومب ریدر و GOW باعث کاهش پرفورمنس نشده، باز هم جای خوشحالی داره...

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

خدارو شکر که از این عناوینی که cpu محور هستند کم داریم وگرنه همه مجبور بودند i7 بخرند!!

لینک به دیدگاه

این بنچمارکها خیلی عالیه شما حسابش کن بازیها نهایتش تا دو سال دیگه اکثرا به dirtex 12 کوچ میکنن با توجه به اینکه الان داخل بازیها آپشن dirtex 12 کنار 11 هست الان تو حالت تک fury با 1080 فاصله ای نداره بعد اگر دو تا 480 کراس بشه چی بشه با این قیمتی که داره همه چیز دوبل میشه نسخه های کاستوم هم ازطرف شرکتها عرضه بشه بتونه راحت 1.5 گیگاهرتز رد کنه برای اورکلاک کردن ارزش خرید بالایی داره با توجه به قیمتی که داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...