رفتن به مطلب

Recommended Posts

ac4y0vz50mavcav1d.jpg

MSI از دومین مادربورد Gaming Titanium  خود رونمایی کرد این مادربورد که برادر کوچکتر Z170A Xpower است Z170A Mpower Gaming Tiitanium نام دارد و امکانات این مادربورد کمی کمتر از برادر بزرگتر خود است و از همان تم نقره‌ای-سفید برای PCB و نقره‌ای-کروم برای هیت سینک‌ها استفاده می‌کند در پشت

مادربورد هم بک پلیتی سفید رنگ نصب شده که باعث استحکام بیشتر مادربورد می‌شود.

q4xxnya6ascr3rm9xsa.jpg

VRM پردازنده دارای 11 فاز می‌باشد و اسلات‌های رم نیز با فلز مستحکم شده‌‍اند. این مادربورد دارای 3عدد PCI-Express 3.0 X16 و سه تا PCIe 3.0 X1 است.

nlo1mtozcthrx48uu6zc.jpg

MSI بر روی این مادربورد دوعدد پورت M.2 , دو عدد U.2 و 6تا SATA 3 قرار داده است . از دیگر امکانات MPOWER می‌توان به دو عدد USB 3.1 (یک عدد type-A و یک عدد type-C ) , هفت عدد USB 3.0 و تکنولوژی AudioBoost 3 با توانایی ساپورت صدای هشت کاناله انبورد و پورت LAN از نوع  gigabit ethernet اشاره کرد.

هنوز قیمت و زمان عرضه این مادربورد از سوی MSI مشخص نشده است.

liomlf0uvoz02q36k0n.jpg

منبع: techpowerup

مترجم: سامان یزدان نیک

لینک به دیدگاه

درود

تشکر سامان جان بابت ترجمه

واقعا این مادربرد ظاهر زیبایی داره و محافظ‌های فلزی برای اسلات های PCIe 3.0 و حافظه‌های رم در جذابیت این مادربرد نقش زیادی داشتن.

در یک کلام فوق العادست 3>

لینک به دیدگاه

درود

تشکر سامان جان بابت ترجمه

واقعا این مادربرد ظاهر زیبایی داره و محافظ‌های فلزی برای اسلات های PCIe 3.0 و حافظه‌های رم در جذابیت این مادربرد نقش زیادی داشتن.

در یک کلام فوق العادست 3>

@};- 

بله واقعا فوق‌العاده است

لینک به دیدگاه

MSI  از اونور خوب کار میکنه ولی متاسفانه از اینور رفته رفته داره اعتماد و اطمینان کاربران ازش سلب میشه و آدم کم جرات میکنه سمتشون بره از بس که با مشتریانشون خوب تا میکنن....؟؟!!!! :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بک پلیت واسه مادربورد؟؟

تا حالا ندیده بودم، یه سوال واسم پیش اومده، چطوری روی کیس نصب میشه؟؟ منظورم اینه که به کجا پیچ هارو وصل خواهیم کرد؟؟؟

فکر میکنم واسه همچین مادربوردی باید یه کیس خاص هم سفارش داد، مانع بزرگی برای جا دادن کابل ها هستش این بک پلیت...

لینک به دیدگاه

بک پلیت واسه مادربورد؟؟

تا حالا ندیده بودم، یه سوال واسم پیش اومده، چطوری روی کیس نصب میشه؟؟ منظورم اینه که به کجا پیچ هارو وصل خواهیم کرد؟؟؟

فکر میکنم واسه همچین مادربوردی باید یه کیس خاص هم سفارش داد، مانع بزرگی برای جا دادن کابل ها هستش این بک پلیت...

سوارخ جای پیچ ها که مشخصه ولی برای نصب بدون شک نیاز به پایه های بلند داره و به همین خاطر بعد از نصب پایه های بلند، مادربرد جلوتر میاد که با جای پنل پشتی همخوانی نداره پس در نتیجه این مادربرد باید یک کیس مختص خودش هم داشته باشه؟!!!!

لینک به دیدگاه

طراحی زیباس اما بشخصه فکر کنم از سری S ایسوس کاپی برداری کرده تا حدی :)

2.0-TUF-Sabertooth-Z97-Mark-S.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

رنگش خوراک خودمه انشالاه توی برد های amd هم سریعا از این برد ها عرضه کنه نه اینکه بزاره سال دیگش  :D

طراحی زیباس اما بشخصه فکر کنم از سری S ایسوس کاپی برداری کرده تا حدی :)

2.0-TUF-Sabertooth-Z97-Mark-S.jpg

:Peace Sign:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...