رفتن به مطلب

کیس corsair 780t سفید یا مشکی؟

Recommended Posts

سلام

بین دو رنگ کیس حرفه ای corsair 780t کدوم رو انتخاب میکنید؟ سفید یا مشکی؟

هردوشون زیبایی خودشونو دارن (دلایل فنی که جای خود) فقط کدوم رنگش مناسبتره؟

ویرایش شده توسط alpha007
لینک به دیدگاه

سفید

من که دیگه از رنگ مشکی خسته شدم

ماشین مشکی. کنسول مشکی . موبایل مشکی . .

سفبد انتخاب من. دیرتر هم خسته می شی از رنگش

لینک به دیدگاه

سلام خدمت استارتر

شک نکن سفید یه چیز دیگه ست

من کیس کولرمستر استورم stryker دارم سفید رنگ

اصلا جلوه میز رو عوض کرده :D

لینک به دیدگاه

من کلا از رنگ سفید بدم میاد

کل شهر تهران شده ماشین های سفید :|

من باشم در هر صورت مشکی.

لینک به دیدگاه

رنگ سفید هم خوبه درسته

منتها بدنه ش هر دو در چپ و راستش یه دست کااااااامل سفیده.

با بقیه اجزا مثل مانیتور و مودم و پرینتر یا هر چیه دیگه که مشکیه رنگش جور نیست ایرادی نداره؟ دوستانی که سفید دارن با این موردش مشکلی نداشتن که یه دفعه یه زیباروی سفید میاد کنار بقیه مشکیا؟ ^_^

هنوز به جمع بندی نرسیدما (نمیخام بگم فقط مشکی یا فقط سفید) فقط تو مرحله نظرسنجی از رفقاس...

من کلا از رنگ سفید بدم میاد

کل شهر تهران شده ماشین های سفید :|

من باشم در هر صورت مشکی.

مشکیش خاک گیر نیست خیلی؟

ویرایش شده توسط alpha007
لینک به دیدگاه

رنگ سفید هم خوبه درسته

منتها بدنه ش هر دو در چپ و راستش یه دست کااااااامل سفیده.

با بقیه اجزا مثل مانیتور و مودم و پرینتر یا هر چیه دیگه که مشکیه رنگش جور نیست ایرادی نداره؟ دوستانی که سفید دارن با این موردش مشکلی نداشتن که یه دفعه یه زیباروی سفید میاد کنار بقیه مشکیا؟ ^_^

هنوز به جمع بندی نرسیدما (نمیخام بگم فقط مشکی یا فقط سفید) فقط تو مرحله نظرسنجی از رفقاس...

مشکیش خاک گیر نیست خیلی؟

چرا هست . سفید هم همینطوره

اما کمتر تو چشم میاد

از اینکه مشکی یه رنگ رسمی و شیک هست ، جای هیچ شکی نیست . اما مطمن باش سفید دیرتر خسته می شی.

بستگی به خودت داره.من کلا از مشکی خسته شدم . هر جای خونه نگاه می کنم مشکیه

تلویزیون یا هر چیز دیگه تو اتاق مشکیه

۲.۳ سال کولر مستر دارم دارم مشکیه

اما کاش سفید بود.واقعا دیگه تو روحیه من تاثیر گذاشته این رنگهای مشکی.از نظر من سفید بهتره

لینک به دیدگاه

مشكى رنگ عشقه ولى سفيد يه چيز ديگست... :D

حالا جدايى از شوخى كيسهاى سفيد كمتر گرد وخاك روشون پيدا ميشه البته اگه مثل ما با اين قضيه درگيرى

لینک به دیدگاه

چرا هست . سفید هم همینطوره

اما کمتر تو چشم میاد

از اینکه مشکی یه رنگ رسمی و شیک هست ، جای هیچ شکی نیست . اما مطمن باش سفید دیرتر خسته می شی.

بستگی به خودت داره.من کلا از مشکی خسته شدم . هر جای خونه نگاه می کنم مشکیه

تلویزیون یا هر چیز دیگه تو اتاق مشکیه

۲.۳ سال کولر مستر دارم دارم مشکیه

اما کاش سفید بود.واقعا دیگه تو روحیه من تاثیر گذاشته این رنگهای مشکی.از نظر من سفید بهتره

مشكى رنگ عشقه ولى سفيد يه چيز ديگست... :D

حالا جدايى از شوخى كيسهاى سفيد كمتر گرد وخاك روشون پيدا ميشه البته اگه مثل ما با اين قضيه درگيرى

هر دوی شما دوستان گل درست میفرمایین

یه چیز سلیقه ایه

باید دید هر کس فرم اتاق و رنگ بندی لوازمش چطوریه بعد تصمیم بگیره سفیدشو بخره یا مشکیشو

لاکردار خوب میدونسته چی بزنه. هر کدومش طرفدارای خودشو داره. 760t ش همینطوره

ویرایش شده توسط alpha007
لینک به دیدگاه

سفید یه چیز دیگست . وقتی مانیتور و مودم و موس و کیبورد همه مشکی باشه کیس هم مشکی باشه واقعا خسته کننده میشه

اگر با سفیدی زیاد 780 مشکل داری 760 هم میتونی بگیری 

ترکیب رنگش هم عالی میشه کیس سفید و مشکی . قطعات هم قرمز و مشکی 

لینک به دیدگاه

این کیس همه رنگش زیباست.

اما تو انتخاب باید به خیلی چیزای دیگه غیر از خود کیس و قطعات کامپیوتری کنارش به چیز های دیگه توجه کنید

همه صحبت از رنگ قطعات کاپیوتر روی میز میکنن غافل از اینکه رنگ خود میز،رنگ دیوار، کمد کنار،فرش کف،همه تو زیباتر شدن با بلعکس کل مجموعه تاثیر داره.

حتی فرم میز و اتاق هم میتونه تاثیر داشته باشه تو انتخابتون.

این صحبتهارو به خاطر اینکه شغلم طراحی داخلی هست مطرح کردم و شاید یه مقدار پیچیده کردم قضیه را ولی واقعیت اینه که تو بحث زیبایی شناسی در طراحی داخلی باید مجموع عناصر کنار هم ترکیب درستی داشته باشن تا نتیجه خوبی بگیریم.

اول پست عرض کردم این کیس هر رنگی باشه زیباست ولی در یک فضا و میز مناسب زیبایش دوچندان خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

این کیس همه رنگش زیباست.

اما تو انتخاب باید به خیلی چیزای دیگه غیر از خود کیس و قطعات کامپیوتری کنارش به چیز های دیگه توجه کنید

همه صحبت از رنگ قطعات کاپیوتر روی میز میکنن غافل از اینکه رنگ خود میز،رنگ دیوار، کمد کنار،فرش کف،همه تو زیباتر شدن با بلعکس کل مجموعه تاثیر داره.

حتی فرم میز و اتاق هم میتونه تاثیر داشته باشه تو انتخابتون.

این صحبتهارو به خاطر اینکه شغلم طراحی داخلی هست مطرح کردم و شاید یه مقدار پیچیده کردم قضیه را ولی واقعیت اینه که تو بحث زیبایی شناسی در طراحی داخلی باید مجموع عناصر کنار هم ترکیب درستی داشته باشن تا نتیجه خوبی بگیریم.

اول پست عرض کردم این کیس هر رنگی باشه زیباست ولی در یک فضا و میز مناسب زیبایش دوچندان خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

صد البته big like

ریویو و عکس و اینها که دیدیم جای خود. هیچی اصل جنس از نزدیک نمیشه ^_^ .

یه سوال خیلی اساسی از کسایی که مشکی دوستن! رنگ مشکی ش مشکی خیلی مات نیست که؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

رنگ  یه چیز کاملا سلیقه ایه و از بقیه پرسیدن اشتباه ترین کاره 
اقا من از صورتی خوشم میاد خودم میبینم لذت میبرم دلیل نمیشه که بقیه هم خوششون بیاد این یه چیز کاملا شخصیه وقتی شما سلیقه خودتون رو گرفتید همیشه حال میکنید باهاش ولی اگر سلیقه خودتون نگیریید بعدا دلزده میشید من کیس ام رو سفید کردم چه بسا خیلیا گفتن خیلی زشته من بودم مینداختم بیرون و خیلیا هم گفتن قشنگه ولی خودم دوستش دارم مهم هم همینه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من خودم از سفید یا نقره ای خیلی خوشم میاد اما چکنم نمیشه ست کرد... اگه بتونی سفید رو با کل سیستمت و فضای اتاقت ست کنی سفید بگیر...!  :-?

البته بنظر تا الان خریدت رو کردی بیا بگو چیکار کردی...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشکیش جلوه بهتری داره درضمن بدنه کیس ۷۸۰ t جای انگشت میمونه بهتره مشکی انتخاب کنی تا حس نکنی

دوما مشکیش کاملا مشکی خالصه تقریبا البته توی سایت امازون نگاه کنی دونوع وجود داره که مشکیمات و براق داره که در حال حاضر مشکی ماتش توی ایران موجوده

Sent from my C6833 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...