رفتن به مطلب

انتشار یک بنچمارک از Radeon RX 480 در بازی DOOM 2016

Recommended Posts

اصلا جالبه هرکس اطلاعات ناچیزی از پردازش محیط بازی داشته باشه میدونه پردازش کردن برف در محیط بسیار سخت تر از پردازش زمین صاف هست چون بافت زمین مسطح هست ولی برف دانه دانه و بافت جداگانه است و مانند زمین صاف پردازش نمیشه  و gpu زیر فشار بیشتری قرار میگیره

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه زمانی که انویدیا تکنولوژی NVIDIA HairWorks را ارائه داد همین دوستان طرفدار ای ام دی به خاطر اینکه این میان افزار بر روی کارت های این شرکت اجرا نمیشه یا بد اجرا میشه ابراز گله مندی می کردند الان که انویدیا تو بازیی که خود ای ام دی باندلش کرده و مثل روز روشنه که یکی از حامیان پروژه ساخت این بازی هم  هستش ، بهتر عمل کرده شاکی شدن میگن از تنظیمات خارج عرف استفاده کرده ! یه حرفی هست که می خوام خطاب به این دوستان بگم اما اینجا جاش نیست ، سکوت کنم بهتره .

از این حرفهای خنده‌دار زیاد گفته شده. خود amd بیانیه داده برای توجیه کارش (قبول کردن کیفیت تصویر 1080 به مراتب بهتر بوده) که چرا 1080 بهتر بوده. انگار بهتر از مهندسین و نوابغ amd سررشته دارن بعضی دوستان.حتی هر روز همین سایت ارجاع میدادن. دیگه پست ندیم بهتره!

http://videocardz.com/60860/amd-explains-image-quality-in-aots-radeon-rx-480-cf-vs-gtx-1080-demonstration

لینک به دیدگاه

از این حرفهای خنده‌دار زیاد گفته شده. خود amd بیانیه داده برای توجیه کارش (قبول کردن کیفیت تصویر 1080 به مراتب بهتر بوده) که چرا 1080 بهتر بوده. انگار بهتر از مهندسین و نوابغ amd سررشته دارن بعضی دوستان.حتی هر روز همین سایت ارجاع میدادن. دیگه پست ندیم بهتره!

http://videocardz.com/60860/amd-explains-image-quality-in-aots-radeon-rx-480-cf-vs-gtx-1080-demonstration

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من یکی واقعا هنگ کردم!!!

آیا واقعا همچین اشخاصی وجود داره که خودشون لینک بدن و حتی خودشون هم اون مطلب رو نخونده باشن و بعد ادعاهای خنده دار بکنن؟؟؟

این دقیقا مطلبی هستش که در لینکی که گذاشتن، بیرون اوردم:

But more importantly Robert Hallock explained the ‘controversy’ over different image quality using competing hardware:

At present the GTX 1080 is incorrectly executing the terrain shaders responsible for populating the environment with the appropriate amount of snow. The GTX 1080 is doing less work to render AOTS than it otherwise would if the shader were being run properly.

It was also explained that each run of AOTS benchmark is randomized and it’s impossible to capture the same footage in each run. Furthermore we are told that prior to the announcement, this test was performed 10 times, and even at higher resolution (1440p), but the results were almost the same.

به شخصه خیلی هنگ کردم...

فکر میکنم این کمبود اطلاعات و فرهنگ وبگردی در این طرفداران انویدیا، خیلی عجیب هستش...

درضمن حتی در پایان مطلب هم توضیح داده، همونطوری که قبلا هم دوستان اعلام کرده، مانیتوری که این تست با اون گرفته شده، دارای رزولوشن ۱۰۸۰p بوده و از VSR برای نشون دادن تصاویر استفاده کردن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

The GTX 1080 is doing less work to render AOTS 

این جمله معنیش اینه که معماری 1080 خیلی بهینه‌تر از amd در dx12 هستش.

مثل اینکه بعضی دوستان بیشتر کپی پیست میکنن تا فکر :)

فرهنگ وب‌گردی تو مملکت ما شده الافی و کپی پیست! برای چند تا خبر از پایه کذب یک نمونه بارزشو همین الان دیدم.

والا من بیشتر از شما هنگ کردم کجا زبان انگلیسی یاد گرفتید!

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من یکی واقعا هنگ کردم!!!

آیا واقعا همچین اشخاصی وجود داره که خودشون لینک بدن و حتی خودشون هم اون مطلب رو نخونده باشن و بعد ادعاهای خنده دار بکنن؟؟؟

این دقیقا مطلبی هستش که در لینکی که گذاشتن، بیرون اوردم:

But more importantly Robert Hallock explained the ‘controversy’ over different image quality using competing hardware:

At present the GTX 1080 is incorrectly executing the terrain shaders responsible for populating the environment with the appropriate amount of snow. The GTX 1080 is doing less work to render AOTS than it otherwise would if the shader were being run properly.

It was also explained that each run of AOTS benchmark is randomized and it’s impossible to capture the same footage in each run. Furthermore we are told that prior to the announcement, this test was performed 10 times, and even at higher resolution (1440p), but the results were almost the same.

به شخصه خیلی هنگ کردم...

فکر میکنم این کمبود اطلاعات و فرهنگ وبگردی در این طرفداران انویدیا، خیلی عجیب هستش...

ولشون کن بزار به حال خودشون باشن اینقدر این کارت 480 بهشون فشار اورده که دنبال یه چیزی میگردن بقولی پیرهن عثمان کنن...  :D اما بقولی گفتنی این خانه از پای بند ویران است  ^_^

لینک به دیدگاه

فرهنگ وب‌گردی تو مملکت ما شده الافی و کپی پیست! برای چند تا خبر از پایه کذب یک نمونه بارزشو همین الان دیدم.

:D  :clapping:  :clapping:

زدن به عالم توهم و بی خیالی که دنیایی برای خودش . قدرتمند ظاهر شدن کارت 1080 هم حتماً تقصیر انویدیاست . 

1080 که بیشتر فشار آورده ! انقدر فشار آورده که تصویر برای AMD تار شده .  :D

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز یعنی شما میخواید بگید که تمام مشکل شما در اشتباه متوجه شدن ترجمه بوده؟؟؟ بعید میدونم...

ولی برای اینکه بهتر متوجه بشید، کل پاراگراف رو براتون ترجمه میکنم:

در حال حاضر کارت ۱۰۸۰ به شکل نادرستی Shaderهای سطحی رو که مسئول ایجاد برف هستن رو اجرا میکنه و کارت ۱۰۸۰ کار رندر کمتری انجام میده نسبت به موقعی که Shader ها بصورت صحیح باید اجرا شوند...

برگردونش به فارسی گفتاری:

کارت ۱۰۸۰ رسما داره با این درایور انویدیا کلاه برداری میکنه در اجرای Shaderها و به شکل صحیح اونهارو اجرا نمیکنه تا فشار رندر رو روی خودش پایین بیاره...

کاملا مطلبتون ارزش منفی داشت واستون عزیز...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عزیز یعنی شما میخواید بگید که تمام مشکل شما در اشتباه متوجه شدن ترجمه بوده؟؟؟ بعید میدونم...

ولی برای اینکه بهتر متوجه بشید، کل پاراگراف رو براتون ترجمه میکنم:

در حال حاضر کارت ۱۰۸۰ به شکل نادرستی Shaderهای سطحی رو که مسئول ایجاد برف هستن رو اجرا میکنه و کارت ۱۰۸۰ کار رندر کمتری انجام میده نسبت به موقعی که Shader ها بصورت صحیح باید اجرا شوند...

برگردونش به فارسی گفتاری:

کارت ۱۰۸۰ رسما داره با این درایور انویدیا کلاه برداری میکنه در اجرای Shaderها و به شکل صحیح اونهارو اجرا نمیکنه تا فشار رندر رو روی خودش پایین بیاره...

کاملا مطلبتون ارزش منفی داشت واستون عزیز...

جالبه همه میگن تصاویر انویدیا بهتر بوده. از طرفی amd چطور تشخیص داده به طور نادرست اجرا می‌کنه؟ حتما برف‌ها نصف و نیمه تولید میشن =))

به هر حال amd برای سوتی که داده باید یک چیزی بگه دیگه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه همه میگن تصاویر انویدیا بهتر بوده. از طرفی amd چطور تشخیص داده به طور نادرست اجرا می‌کنه؟ حتما برف‌ها نصف و نیمه تولید میشن =))

به هر حال amd برای سوتی که داده باید یک چیزی بگه دیگه.

متاسفم واسه خودم که خواستم چیزی به شما یاد بدم، چون مشخصا مثل یه عده دیگه ...

بهونه بعدیتون چی هستش؟

از ابتدا این سایت برنامه داشت که شمارو ضایع کنه؟

عزیز ذهنتون رو باز کنید...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

متاسفم واسه خودم که خواستم چیزی به شما یاد بدم، چون مشخصا مثل یه عده دیگه ...

بهونه بعدیتون چی هستش؟

از ابتدا این سایت برنامه داشت که شمارو ضایع کنه؟

عزیز ذهنتون رو باز کنید...

شما که اینقدر بلدی بگو شیدر چیه تا یاد بگیریم!

شما سطح تحصیلات و دانشگاهی که درس خوندین رو بگین تا با همون سطح و دانش با شما بحث کنم.

لینک به دیدگاه

ولشون کن بزار به حال خودشون باشن اینقدر این کارت 480 بهشون فشار اورده که دنبال یه چیزی میگردن بقولی پیرهن عثمان کنن...  :D اما بقولی گفتنی این خانه از پای بند ویران است  ^_^

اصلا جالبه هرکس اطلاعات ناچیزی از پردازش محیط بازی داشته باشه میدونه پردازش کردن برف در محیط بسیار سخت تر از پردازش زمین صاف هست چون بافت زمین مسطح هست ولی برف دانه دانه و بافت جداگانه است و مانند زمین صاف پردازش نمیشه  و gpu زیر فشار بیشتری قرار میگیره

این پستها، دقیقا بنده رو یاد اون زمانی میندازه که اومده بودن و با صراحت سری Mobility از AMD رو بعنوان کارتهای High End حساب کرده بودن، یا وقتی که شایعه فرکانس ۸۵۰ مگاهرتز بودن این کارتها بیرون اومد، باز هم همون حرف رو میزنم که همونجا زدم:

خدارو شکر که یه شایعه ای پیدا شد تا از سکته کردن دوستان انویدیایی جلوگیری کنه...

واقعا آدم هنگ میکنه وقتی همچین پستهایی رو میبینه...

جالبه که این همه شایعه عجیب غریب امسال در مورد AMD درست میشه، فقط یه برداشت میشه کرد، انویدیا. فن هاش بدجور کم اوردن که اینقدر مهمل بافی میکنن...

دوستان از روی کنجکاوی، کسی میتونه لینک این اسکرینهارو با رزولوشن درسته حسابی بزاره و با اطمینان اعلام کنه که این ویدیویی بوده که از بنچمارکی که AMD از این کارتها گرفته بوده؟

راستی AMD کارت ۱۰۸۰ واسه بنچمارک گرفتن از کجا گیر اورده؟ که بیاد ویدیو بنچمارک نشون بده ازش؟

عکسهایی که بنده میبینم، خیلی کیفیت پایینی دارن، ولی به نظر بنده تو اسکرینهایی که به AMD منتصب شده، میزان برف بیشتر به نظر میرسه...

تشکر، دقیقا حرف بنده رو تایید کردید با این پست، دقیقا انگار برف بیشتری در اسکرینهای AMD وجود داره...

ولشون کن بزار به حال خودشون باشن اینقدر این کارت 480 بهشون فشار اورده که دنبال یه چیزی میگردن بقولی پیرهن عثمان کنن...   :D اما بقولی گفتنی این خانه از پای بند ویران است  

:clapping:  @};-  :clapping:  @};- :clapping:   @};-

+ ضمنا دوستان حواسشون نیست بابا این تست روز اول با یه درایور غیر رسمی از یه معماری کاملا جدید post-19389-0-47949400-1464882183_thumb.png ، آخه کجا میان با درایور تجاری سطح ( به شخصه خیلی مشتاقم تفاوتای سطح ساخت پاسکالو بدونم ) release   مقایسش میکنن ، انصافم خوب چیزی ! در تایید این نکته همون بس که رو همین عنوان 100% به قول شما مادری نتونسته cross و utilise کنه !!! (وقتی تو عنوان بزرگی مث Battle به عنوان یه مزیت مطرح میشه)

+ ضمنا اینم به نظرم بهترین نمود از پست آقا نیماست در مورد شخص اول ماجرا... من که نتونستم هیچ توجیی براش بتراشم  :D

post-19389-0-94002100-1464882874_thumb.png

وقتی دقیقا قبل از Polaris update با اقتدار  :D این حرفا رو زد https://www.chiphell.com/thread-1595762-1-1.htmlpost-19389-0-56947600-1464883511_thumb.png

آره بابا 1080 خوبه 1070 خوبه 1060اااااا هم میان عالین !!!! نمیدونم چرا یه مدل main 200$  RX 480 ای انقدر به همه فشار آورده :D @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

مثل اینکه بعضی هنوز شیدر و توابع اون رو نمیدونن بعد میان به کمک گوگل ترنسلیت ترجمه میکنن. حداقل تعریف 4 تا اصطلاح رو به جای کپی پیست کردن یاد بگیرن بد نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما که اینقدر بلدی بگو شیدر چیه تا یاد بگیریم!

شما سطح تحصیلات و دانشگاهی که درس خوندین رو بگین تا با همون سطح و دانش با شما بحث کنم.

میتونم براتون به زبان ساده و شیرین فارسی بنویسم، ولی بعید میدونم مثل چند پست گذشته به جایی برسم...

درضمن نه احتیاج به پز دادن داره و نه کل کل، اشخاص تحصیل کرده تر از بنده وجود دارن ولی اگه به مدرک هستش، بنده مهندس مکانیک، طراحی جامدات هستم ...

لینک به دیدگاه

مثل اینکه بعضی هنوز شیدر و توابع اون رو نمیدونن بعد میان به کمک گوگل ترنسلیت ترجمه میکنن. حداقل تعریف 4 تا اصطلاح رو به جای کپی پیست کردن یاد بگیرن بد نیست

جدای این گفته ،  رفتار بعضی از عزیزان مثل بچه های 13 - 14 ساله هستش که تا یک بحثی میشه سریع جوش میارن و سعی دارن با سفسطه و مغلطه کردن بحث را به بیراهه بکشانند .

@};-  @};-

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

میتونم براتون به زبان ساده و شیرین فارسی بنویسم، ولی بعید میدونم مثل چند پست گذشته به جایی برسم...

درضمن نه احتیاج به پز دادن داره و نه کل کل، اشخاص تحصیل کرده تر از بنده وجود دارن ولی اگه به مدرک هستش، بنده مهندس مکانیک، طراحی جامدات هستم ...

خوب پس همینه. از این بیشتر دیگه از شما توقع ندارم. پست هاتون خیلی هم قانع کننده بودن. موفق باشین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهندس مکانیک که نتونه یه پاراگراف به این سادگی رو ترجمه کنه به درد لای جرز دیوار میخوره، اتفاقا داشتم الان یه سری قطعه طراحی میکردم که گفتم یه اسکرین ازش بگیرم و بفرستم واست، اگه کسی باشه که هم رشته بنده بوده باشه، میتونه تشخیص بده که چی هستش...

خوب پس همینه. از این بیشتر دیگه از شما توقع ندارم.

هنوز اعلام نکردید که سطح و مدارج تحصیلات شما چقدر هستش؟

امیدوارم که بتونید به بقیه هم کمک کنید...

post-10788-0-66583200-1464885071_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

@};- @};- دوستان عزیز لطفا مدرک دانشگاهیشون رو به رخ هم نکشن @};- @};-

بحث های خارج از تاپیک در پیغام خصوصی

یادتون نره دوست هم هستین نه دشمن هم ( ملت با برخی مسئولین!! )

کسی هم به GTX780Ti من چپ نگاه کنه میرم GTX1080 میگیرم ، شوخی هم ندارم -_- -_-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهندس مکانیک که نتونه یه پاراگراف به این سادگی رو ترجمه کنه به درد لای جرز دیوار میخوره، اتفاقا داشتم الان یه سری قطعه طراحی میکردم که گفتم یه اسکرین ازش بگیرم و بفرستم واست، اگه کسی باشه که هم رشته بنده بوده باشه، میتونه تشخیص بده که چی هستش...

هنوز اعلام نکردید که سطح و مدارج تحصیلات شما چقدر هستش؟

امیدوارم که بتونید به بقیه هم کمک کنید...

ول کن نقل اون دوست قدیمی میشه ... 

متاسفانه هنوز نمیدونند طرف هر رشته ای خونده باشه مطمعنا 4 کلاس کامپیوتر و برنامه نویسی و نرم افزار پاس کرده و زبان هم خونده... انگار اینا فقط این درسارو خوندن ...  ^_^

بیخودی هم ادامه نده بحث رو... اینجا تاپیک چیز دیگس !  ^_^

................

عطا جان 780ti یت داره از رده خارح میشه بهتره بری همون 1080 رو بگیری یا دوتا 480  :big hug:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59141&p=732756

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ول کن نقل اون دوست قدیمی میشه ...

متاسفانه هنوز نمیدونند طرف هر رشته ای خونده باشه مطمعنا 4 کلاس کامپیوتر و برنامه نویسی و نرم افزار پاس کرده و زبان هم خونده... انگار اینا فقط این درسارو خوندن ... ^_^

بیخودی هم ادامه نده بحث رو... اینجا تاپیک چیز دیگس ! ^_^

................

عطا جان 780ti یت داره از رده خارح میشه بهتره بری همون 1080 رو بگیری یا دوتا 480 :big hug:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59141&p=732756

1+

میزان حق رای بنده از تقریبا ظهر به پایان رسیده...

بله عزیز...

واقعا خسته شدم از این بحثهای بی معنی که فقط باعث پایین اومدن ارزش خودم میشه...

عطا جان هم فکر میکنم که ۷۸۰tiهارو رو فروخته؟

منتظر ورود نسل جدید هستش؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

من طرفدار هیچکوم نیستم ولی ان.یدیا حقههای کثیف و نجسی میزنه 

دوستان لیتو گرافی 14 نانومتر جک حنده داری هست ریبرند کردن 390  نمیشه 28 رو کرد 14 بدون تغییر معماری 

انویدیا باخته چون تو 16 نانومتر گیر کرده .این کارتم تو رنج قیت

خودش عالیه تا ببینیم 1060 میتونه انویدیا رو از دست 480 نجات 

بده یا یه 960 دیگه بازنده رو دستش میزاره 

اگر واقعا به خاطر سایه زنی کمتر یا به عبارتی سوء استفاده از سایه زنی کمتر بتونن قدرت بیشتری به دلیل کم فشار 

اومدن رو هسته بگیرن آفرین داره با این کلاه برداری البته 3.5 +0.5 گیگ 970 هنوز در اذهان مانده 

اون زمانا که 4870 پدر جد انویدیا رو جلو چشماش اوردو 9800 gtx هم به گردش نرسید یادمونه 

ولی الان همین ای ام دی با یه نانو و فیوری 980 رو ...بگزریم واقعا حال به هم زنه انویدیا با این کاراش

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...