رفتن به مطلب

انتشار یک بنچمارک از Radeon RX 480 در بازی DOOM 2016

Recommended Posts

:D

نمیدونم من خیلی خوشم اومده یا واقعا جیگره !!!

شما چی میگی ؟؟؟ جیگره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

مممم !!! چه رفرنس خوشگلی......... با اون RADEON RED درست وسط فن با شکوهش که نشانی غریب از اصالتی خیره کننده دارد ، جلوه ای صد چندان که از تجانس با  امتداد RED هایی دیگر  در موازات با حفره های ظریف و متوازن ، تداعی گر آسمان سرمه پوش پرستاره است ... باشهابهایی پر شرر ،که  تبلور  آرزوهای مستجاب شده ی منتظران را فریاد میزند ....

آه ... حقیقتا که زیباست این POLARIS ... نوازشگر چشمان عاشقانش ... براستی ... :wub: 

:D  @};- 

چی بود اون بت موبیل با اون فن پرسروصدا و چندش آور  :Hee Hee: 

:Not Worthy:  :Not Worthy:  :Not Worthy: 

post-19389-0-18191900-1464899636_thumb.jpgpost-19389-0-67334200-1464899650_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

مممم !!! چه رفرنس خوشگلی......... با اون RADEON RED درست وسط فن با شکوهش که نشانی غریب از اصالتی خیره کننده دارد ، جلوه ای صد چندان که از تجانس با  امتداد RED هایی دیگر  در موازات با حفره های ظریف و متوازن ، تداعی گر آسمان سرمه پوش پرستاره است ... باشهابهایی پر شرر ،که  تبلور  آرزوهای مستجاب شده ی منتظران را فریاد میزند ....

آه ... حقیقتا که زیباست این POLARIS ... نوازشگر چشمان عاشقانش ... براستی ... :wub: 

:D  @};- 

چی بود اون بت موبیل با اون فن پرسروصدا و چندش آور  :Hee Hee: 

:Not Worthy:  :Not Worthy:  :Not Worthy: 

attachicon.gifAMD-Radeon-RX-480-768x432 (1).jpgattachicon.gif9310_ellesmere_cam2_02_0010_4K-768x432 (1).jpg

:big hug: :big hug: :big hug: :big hug: :Not Worthy:

خیلی از این کارت خوشم اومد با این قدرت و قیمتی که داره آدم فعلا اینو بخره بعد تا اومدن وگا حالا حالاها خیالش راحته :x

زنده باد AMD کبیر ;)

s4b9_6d1536z0xs27hr4f43ch.jpg

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم این رفرنس رو بخریم احساس می کنیم فیوریx خریدیم از بس شبیهشه...  :D

راستی برا کراس دیگه کابل کشی نداره که از pcie خودش میکشه دیگه ...  :-?  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

میگم این رفرنس رو بخریم احساس می کنیم فیوریx خریدیم از بس شبیهشه...  :D

راستی برا کراس دیگه کابل کشی نداره که از pcie خودش میکشه دیگه ...  :-?  :D

99 درصد !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

DX 12 همچنان داره برای انودیا به کابوس تبدیل میشه

x504_1.png    69p4_2.png 

dzz1_3.png      0kq_4.png

کارت رده HIGH END سری 700 با تایتان 1000 دوولاری نسل اول به حالت اغما رفتن VLhf0.gifVLhf0.gif یعنی من موندم کسی که 1000 دولار داده و تایتان نسل اول خریده پیش خودش چی فکر کرده VLhf0.gif

کارت 380X هم که 780TI رو پشت سر گذاشت  این کارت به دنبال 970 افتاده ( یه زمانی 290X بیچاره رقیب 780TI بود ) این طوری باشه با بازیهای جدید تا دو سال اینده 380X کارت 980TI رو هم پشت سر میزاره laugh1.giflaugh1.gif

لینک به دیدگاه

هر ارزونی بی علت نیس--هر گرونی بی حکمت نیس

خودتون ببینید:دست اقای کریمی درد نکنه

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/events/fair-seminar/computex/8277-amd-image-quality-aots-radeon-rx-480-cf-gtx-1080-demonstration?tmpl=component&type=raw

مستر فن بوی *dry# خودش میدونه کیه...

لینک به دیدگاه

هر ارزونی بی علت نیس--هر گرونی بی حکمت نیس

خودتون ببینید:دست اقای کریمی درد نکنه

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/events/fair-seminar/computex/8277-amd-image-quality-aots-radeon-rx-480-cf-gtx-1080-demonstration?tmpl=component&type=raw

مستر فن بوی *dry# خودش میدونه کیه...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59608

لینک به دیدگاه

کارت رده HIGH END سری 700 با تایتان 1000 دوولاری نسل اول به حالت اغما رفتن VLhf0.gifVLhf0.gif یعنی من موندم کسی که 1000 دولار داده و تایتان نسل اول خریده پیش خودش چی فکر کرده VLhf0.gif

کارت 380X هم که 780TI رو پشت سر گذاشت  این کارت به دنبال 970 افتاده ( یه زمانی 290X بیچاره رقیب 780TI بود ) این طوری باشه با بازیهای جدید تا دو سال اینده 380X کارت 980TI رو هم پشت سر میزاره laugh1.giflaugh1.gif

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

+100000000000000000000000000000000000000000000000

@};-  :clapping: گویا زمان بر کهولت تکنولوژی Radeon سیری سروته دارد یه چیز تو مایه های بنجامین باتن !!! :D 

لینک به دیدگاه

x504_1.png    69p4_2.png

dzz1_3.png      0kq_4.png

کم کم 1080 داره رو میکنه چقدر قدرتمند تر از amd هست تو این بچمارکا کاملا دو برابر قدرت داره 

مام باور کردیم .اول بیان گند دیروز رو پاک کنن رقابت جوانمردانه بشه بعد بیان مدعی قدرت بشن تو این نسلم 

دایرکت 12 همچنان ماله ای ام دی هست 

1070 کم آورده قرار بود 1080 ...بگزریم کم کم معلوم میشه پوشالی بودن و کلاهبرداری انودیا

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

اینو ببینید

ibojtrpa9tr1nybhc1y.jpg

480 crossfire vs 1080 تو Ashes of the Singularity

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

غیر از ورژن بازی که همه چیز یکی هستش و باز هم AMD بهتر فریم گرفته...

ولی یه مشکلی این بنچمارکها دارن، اون هم این هستش که معلوم نیست چه مدلی از کارتهارو استفاده کردن، یه مطلب زده بودن از ساپورت ASync توسط انویدیا در یک سایتی که الان یادم نیست که از روی یک 980ti تا خرخره روی نیترو اورکلاک شده، بود...

در همین لیست بنچمارکهای این سایت، عملکردهایی از سری ۲۹۰ وجود داره که خیلی بهتر از فیوری X هستش، که مشخصا دلیلش اورکلاک بوده...

اینکه این بنچمارکها میزان فرکانسهارو هم ارائه نمیده، تمام این محاسبات رو بهم میریزه...

ولی باز هم خیلی جالب هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

کسی از قدرت اوورکلاک RX480 خبر داره ؟؟؟

الان این همه دوستان پست گزاشتن همش بر پایه حالت رفرنسه دیگه ؟؟

پس فکر کنم ورژن های غیر رفنرس مقداری قویتر باشن

خداییش جالب میشه نسخه های غیر رفرنس RX 480

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بله عزیز، بنده هم دست به دعا هستم، چون اگه ۱۵-۱۰ درصد هم اورکلاک بشه، به راحتی ۹۸۰ti رو پشت سر میگذاره...

خیلی از سایتها، باتوجه به فرکانس مموری این کارت(۸ گیگاهرتز) و افزایش بالایی که نسبت به نسل قبل داشته و نود کوچکترش، احتمال خیلی زیادی دادن که این کارت قدرت اورکلاک بالایی داشته باشه که میشه حدس زد نسخه های غیر رفرنسش به راحتی، هیچ رقیبی نداشته باشن...

لینک به دیدگاه

من موندم nvidia با این همه فروش زیاد و سر مایه هنگفت که به جیب زده بازم نتونسته از پس amd بربیاد. این نشون میده کلاه برداری تو nvidia بیداد میکنه.

در مقابل اون amd با فروش کم و سرمایه ناچیز چنان تیم مقتدر با پشتکاری داره که بازم میدون مبارزه رو خالی نکرده هیچ رو دست حریفشم میزنه و خواهد زد.

آفرین بر amd @};-  @};-

لینک به دیدگاه

من راستش اوایل طرف دار amd بودم. بعدش رفتم سراغ nvidia. اگه اینجور پیش بره و با توجه اتفاقات اخیر احتمالا دوباره میرم طرف amd. البته بعد از انتشار بنچمارک های رسمی 480 :D

لینک به دیدگاه

اینو ببینید

ibojtrpa9tr1nybhc1y.jpg

480 crossfire vs 1080 تو Ashes of the Singularity

Wowwww ! عجب سندی 

خواهش میکنم دوستان اگر جزییات بیشتری از این مقایسه گیر آوردن ، ما رو هم سهیم کنند

با سلام

1- مثلا وقتی میگیم یه گرافیک RX 480 ، @ 1500mhz  یعنی حدودا    7tf توان خام محاسبش(برابر Fury) هست ؛

2-از طرفی ناچارا با تکیه بر تنها نتایج در دست ،بازدهی ref clk اون رو معادل fury در گیم فرض میگیریم؛ پس  

بازده معماری Polaris  در مقایسه با fiji  رو در real game  با 1.3X ~ افزایش fps/tf میتونیم در نظر بگیریم!!! ؛

3- پس مثلا در عناوین و وضوحی که مورد مثال تصاویر هست میشه fps مربوطه در fury رو پس از ضرب در 1.3 به اون اضافه کنیم 

post-19389-0-01047400-1465029633_thumb.png http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58788&page=13پست 123(صد البته که منبع معتبر تر موجود ، نیاز دیدن دوستان میزارم @};- )post-19389-0-36246500-1465039602_thumb.jpghttp://wccftech.com/sony-ps-neo-polaris-gpu-4-19-tflops/

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59371پست 7 دوست عزیزم ؛ که از اون اصلشم معتبرترمیدونم :D  @};-

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58788&page=20 پست 191 

post-19389-0-14677100-1465030258_thumb.pngpost-19389-0-15656800-1465030266_thumb.pngpost-19389-0-75715200-1465030273_thumb.png

(قطعا معادلات دقیق fps/tf در Polaris که SIMD جدید فقط یه بخش کوچیک از تغییرات معماریش ، متفاوت باشه یه مقدار در عناوین مختلف ،با این حساب سرنگشتی که مابا اغماض) اینجا انجام دادیم! ) 

با تشک @};- ر 

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه سوال که من سر در نمیارم RX 480  پس چرا R9 480  نه ؟؟ :-?

کلا دیگه اسم گذاری رو عوض کرده x رو برده بعد R گذاشته و احتمالا فقط یه 490 RX دیگه فقط امسال معرفی بشه با قیمت حدود 400-500 دلار...  ^_^

..............

تو پردازنده ها هم فقط قرار یه 8 هسته ای zen عرضه کنه ... کلا amd زده تو کار تنوع  کم اما فروش مطمعن  :D

لینک به دیدگاه

کلا دیگه اسم گذاری رو عوض گرده x رو برده بعد R گذاشته و احتمالا فقط یه 490 RX دیگه فقط امسال معرفی بشه با قیمت حدود 400-500 دلار...  ^_^

..............

تو پردازنده ها هم فقط قرار یه 8 هسته ای zen عرضه کنه ... کلا amd زده تو کار تنوع  کم اما فروش مطمعن  :D

به نظر من این بده .

تنوع که کم بشه مشتری قدرت انتخاب رو از دست میده .

البته اگر فقط از نظر قیمتی گرافیک های بالا رده حذف بشن اشکالی نداره . مثلا بالا رده هایی در حد 1080 با قیمت 400 دلار و در حد 1080ti با قیمت 500 تا 600 دلار ( البته حدودی )

نکته مهم اینه که گرافیک های پایین رده دارن بازار رو به APU ها میبازن . برای کارهای معمولی هیچ نیازی به گرافیک جدا نیست !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من این بده .

البته اگر فقط از نظر قیمتی گرافیک های بالا رده حذف بشن اشکالی نداره . مثلا بالا رده هایی در حد 1080 با قیمت 400 دلار و در حد 1080ti با قیمت 500 تا 600 دلار ( البته حدودی )

نکته مهم اینه که گرافیک های پایین رده دارن بازار رو به APU ها میبازن . برای کارهای معمولی هیچ نیازی به گرافیک جدا نیست !

درسته +1

apu ، جدید  از گرافیک 750ti بهتر خواهند بود ،البته امیدوارم اینجوری بشه که واسه گیمر با بودجه کم دیگه نیازی به خرید گرافیک جدا نداشته باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من این بده .

اخه ببین حداقل گرافیک جدا همونجور که میدونی دیگه 480 خواهد بود... کمتر کسی بخواد یا apu یا اینکه کارتهای قدیمی موجود تو بازار هست...  :D

480 fhd و تا حدودی 2k رو ساپورت می کنه پس فقط نیاز به یک 490 خواهد بود که بتونه در 4k خوش بدرخشه که قطعا در وگا شاهد خواهیم بود که قیمت بالای 400 دلاری خواهد داشت ... دیگه تکلیف معلومه این وسط هم کارتی قرار نیست باشه چون نیاز نیست باشه ... یک کارت 300 دلاری به چه کار کسی میاد ؟؟؟ فقط بدرد رقابت و کل کل کردن با انویدیا می خوره و گرنه ارزش خرید و اقتصادی نداره... بعدم تعداد کارت که زیاد بشه ساپورتشون هم سخت تر میشه ... پس بنظر من amd به دوکارت 480 و 490 بسنده میکنه و apu هاش... کلا چند وقتی هست داره این کارو میکنه اما دیده نمیشه پارسال چندتا کارت معرفی کرد ؟؟؟ پیرارسال چندتا معرفی کرد؟؟؟ امسالم همین دوتا هست فقط...   :D

در ضمن یادمون نره amd به اونایی که قدرت بیشتر از 480 و کمتر از وگا لازم داشتند crossfire  رو علنا با قیمت 400 دلار پیشنهاد کرد ، در نتیجه بنظرم وگا از کراس دوتا 480 باید قویتر باشه  :-?  :D

و در اخر به این نتیجه میرسیم که اگه 1080ti یی وجود داشته باشه امسال هم، قویترین کارت تک هسته ای خواهد بود و 490 یا همون وگا بین 1080و 1080ti قرار خواهد گرفت تنها نکته ای که این وسط باقی می مونه قیمت 490 هست که چقدر خواهد بود !!! 500 یا 600 ؟؟؟ یا بیشتر و مثلا 700 ؟؟؟ (یه نکته ریز داره اونم این هست که ممکنه وگا از 1080ti قویتر هم باشه بخاطر کمپوت ^_^ )

لینک به دیدگاه

من راستش اوایل طرف دار amd بودم. بعدش رفتم سراغ nvidia. اگه اینجور پیش بره و با توجه اتفاقات اخیر احتمالا دوباره میرم طرف amd. البته بعد از انتشار بنچمارک های رسمی 480 :D

همینجوری بگو حذب بادم دیگه :laughing:  

شوخی میکنم درستشم همینه به نظرم فن بودن تو قطعات کامپیوتر یجور .....هست.هر شرکتی بهترین کیفیتو قیمت  رو ارایه بده باید رفت سمت همون می خواد ای ام دی باشه یا اینویدیا

لینک به دیدگاه

الان من متوجه نشدم

RX 480 که معرفی شد 

الان دیگه RX 480X   درکار نخواهد بود؟

بعد RX 490 معرفی بشه دیگه چیزی قرار نیست بیاد به اسم RX 490X ؟

بعد قدرتمند ترین گرافیک AMD قراره RX 490 باشه یا قرار یه Fury X دیگه ای در کار باشه؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...