رفتن به مطلب

قاتل تایتان ها gtx 1070 ( بنچمارک )

Recommended Posts

قاتل تایتان ها gtx 1070  ( بنچمارک )

با سلام ساعت 7 صبح بلند شدم دیدم تمام سایت ها ریویو از کارت 1070 قرار داده اند و خیلی شکه شدم مثل این که انویدیا NDA رو برداشته !!!

خوب همان طور که انویدیا توی کنفرانس اشاره کرده بود این کارت قوی تر از کارت titan x می باشد . قیمت این کار بین 380 دلار تا 450 دلار می باشد در واقع مدل FE به قیمت 450 دلار به فروش می رسد و مدل های غیر رفرنس از 380 دلار شروع می شود به بالا . ( خدایش کی اخه می ره مدل رفرنس بخره !!!!!!! )

1070-front_w_600.jpg

1070-front-bare_w_600.jpg

1080-front-bare_w_600.jpg

خوب سایت pcgamer  15 تا بازی را چک کرده است

w5u5pnrl2f5op0ivn02f.jpg

یک سری تست در dx12

lju58uri1dvwahqq8cjc.png

d6w155dv3npn2rxn8jdd.png

qv98g4s8uokvhg8rno95.png

ybbwbeftfabyml0291hc.png

و یکسری تست از بازی های دیگه 

3ll5gao0vokfovqdqck6.png

oi9uc9dy2kbqvvs9wzyw.png

rjanqgvhfcjg1u71r9lz.png

mu7znkv56xtppqd93vvr.png

hzpyevv6plt5hint2p8z.png

مصرف این کارت واقعا عالی هست 

08zobzbfar2j6ck3rwwb.png

gmnncywcfbfhd43m57l2.png

نگاهی به قدرت اورکلاک کارت 

فرکانس پایه بدون اور : 1506 در حالت بوست 1683 و کلاک مموری 8000 MHz 

بعد از اور کلاک با تنظیمات 

• Core Voltage : +100%
  • Power Limit : 112 %
  • Temp. limit : 92C 
  • Core Clock : + 200
  • Memory Clock : +600

فرکانس پایه با اور : 1706 در حالت بوست 2050 و کلاک مموری 9200 MHz 

pzx5v8jw6airs8f14o6l.png

ssbrfldd7oqk7ehvqsa5.png

قدرت اور کارت بسیار عالی می باشد 

منبع : http://wccftech.com/

http://www.guru3d.com/articles-pages/nvidia-geforce-gtx-1070-review,1.html

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-1070-8gb-pascal-performance,4585.html

http://www.pcgamer.com/geforce-gtx-1070-performance-preview/

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

عجب كارتيه اين ١٠٧٠ ، واقعا پرفورمنس خوبي داره نسبت به قيمت و همچنين با توجه به اينكه رقيبي نداره فروش خيلي خوبي خواهد كرد .

لینک به دیدگاه

بسیار عالی .

البته کارتهای دیگه از جمله 980ti قبلا تایتان ها از جمله تایتان x رو کشته بودند .

این کارت باید 970 رو کنار بزنه .

لینک به دیدگاه

kj6xqay8otvfzea36j9h.png

anf4lzmb6ds2jecfg.png

یکم نتایج متفاوته :-?البته تنظیمات این تست EXTREME هست

ویرایش شده توسط THE-BLACK-CAPTAIN
لینک به دیدگاه

کارایی نسبت به قیمتش واقعا از 1080 بهتر هست

با 1080 در فلان بازیی شما برای هر فریم 3.5 دلار پرداخت میکنید.

با 1070 در همون بازی شما داری 2.8 دلار پرداخت میکنی.

عالی!!!!!

لینک به دیدگاه

خداییش Fury X خیلی کارت خوبیه

همش جز 3 تای برتره

اگر Fury X مثل 980ti دو هزار مدل مختلف تولید میشد همه میگفتن Fury X بهتره

الان هر شرکت 3-4 نوع 980ti مختلف تولید کرده

دلم براش سوخت :clapping: 

لینک به دیدگاه

همش جز 3 تای برتره

دو سه مدل مختلف؟؟؟

دیگه از واتر کولر بهتر چی میخواد؟

اون نهایت  کارایی Fury X هست  

این کار اصلا قدرت اور نداره  حتی روی واتر کولر.

دلیل برتری 980TI هم به Fury X تو رم بیشتر و اور بهتر هست.

لینک به دیدگاه

همش جز 3 تای برتره

چشمام پر اشک شد. :crying: :crying: :crying:

از بس این AMD مظلوم هست :crying: :crying: :crying:

دو سه مدل مختلف؟؟؟

دیگه از واتر کولر بهتر چی میخواد؟

اون نهایت  کارایی Fury X هست  

این کار اصلا قدرت اور نداره  حتی روی واتر کولر.

دلیل برتری 980TI هم به Fury X تو رم بیشتر و اور بهتر هست.

رم 980ti بیشتر هست اما بهتر نیست .

در واقع از نظر پرفورمنس رم Fury x کاملا 980ti رو شکست میده .

لینک به دیدگاه

با این روش فکر کنم Amd تو کارتهای Vega از کولر آبی 6500 آبسال استفاده کنه

اونوقت Polaris نابود میشه... :devilish:  :devilish:  :devilish: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کارایی بالایی که از معماری جدید انتظار میرفته در این سری پاسکال زیاد مشهود نبوده فقط فرکانسها به خاطر لیتیوگرافی پایین تر 16n FIN Fet زیاد شده که این خودش به کارایی کارتها خیلی کمک کرده از لحاظ فرکانس اگر هسته 980ti هم به اندازه 1070 یا حداقل از مدل مرجه 250 تا 300 مگاهرتز بالاتر بره کارایی بالاتر از 1070 ارائه میده و این نشون میده کسایی که کارت 980ti خریدن نیازی نیست ارتقا بدن به 1070

مدل مرجع 980ti فرکانس هستش 1002 مگاهرتزه با فرکانس بوست به 1076 میرسه ولی کارت 1070 فرکانسی برابر با 1506 و بوستی برابر با 1683 مگاهرتز داره

لینک به دیدگاه

همونطور که 970 کارت 780ti رو نابود کرد!

قدرتش همونطوری بود که حدس زدم. :devilish:

لینک به دیدگاه

به هر حال قدرت پیشرفت انویدیا رو نشون میده. مثل برخی شرکت‌ها نیست یک کارت رو 10 بار ریبرند کنه با دما و توان‌های نجومی به مردم بفروشه.

لینک به دیدگاه

فقط با افزايش 6 درصدي مصرف برق كارتي با 60 درصد قدرت بيشتر نسبته به 970 معرفي كرد كه حتي خنك تر هم هست اين يعني مهندسي

راستي يه خبر كه تازه فهميدم اينه كه سيليكون 1080 با 1070 فرقي نداره فقط انويديا با قفل كردن برخي قابليت ها اونو ضعيف كرده اين سياست انويديا باعث كاهش زمان صرف شده براي توليد كارتاي مختلف شده تا بتونه كارتي با قدرت توليد كنه كه البته برخي از اون به عنوان سياست كثيف ياد ميكنن ولي من كه برام مهم نيست منبع sakhtafzarmag

البته اميدوارم بازم مثل 970 كم نذاره مثل حافظش كه گرچه مشكل مهمي نبود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت برعکس 1080 که دماش میچسبید زیر لیمیتر و یکم افت فرکانس داشت دمای خوبی هم داره و در مقابل دوربین های حرارتی هیچ جای کارت دماش بالای 70 درجه نرفته!

نکته جالب حافظه های سامسونگ در اورکلاک که به فرکانس 2300 هم رسیدن و این پتانسیل عالی GDDR5 ها رو نشون میده .

مصرف کارت عالی.

نویزش پایین.

صرفه خرید بالایی هم داره در مقابل 1080.

هسته هم تا 2050 مگاهرتز با 4 فاز مدار تغذیه اور شده.

نمونه های غیر رفرنس این مدل واقعا خریدن داره اگر و تنها اگر در ایران هم در رنج منطقی قیمتی مثلا حدود 1600 قرار بگیره...

لینک به دیدگاه

قدرت اور بهتر فقط بخاطر ليتوگرافي كوچك تر نيست اگه اينطوره پلاريس بايد فركانس بيشتري داشته باشه كه اينطور نيست با توجه به اينكه ليتوگرافي سري پلاريس كوچك تره ، اين فركانس خوب و عالي سري پاسكال ، دست اورد خود اين معماري هست ، فركانسي كه كارت هاي نسل قبل زير نيتروژن ميزدن . به نظرم انوديا مثل سري قبل واقعا خوب عمل كرده و جدا از خوب عمل كردن خيلي به موقع كارتاي خودش رو براي فروش اماده كرده دقيقا اتفاقي كه تو نسل قبل افتاد و كارتاي ٩٨٠ و ٩٧٠ مدتها بي رغيب بودن و سر اين قضيه انوديا فروش عالي داشت .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط با افزايش 6 درصدي مصرف برق كارتي با 60 درصد قدرت بيشتر نسبته به 970 معرفي كرد كه حتي خنك تر هم هست اين يعني مهندسي

راستي يه خبر كه تازه فهميدم اينه كه سيليكون 1080 با 1070 فرقي نداره فقط انويديا با قفل كردن برخي قابليت ها اونو ضعيف كرده اين سياست انويديا باعث كاهش زمان صرف شده براي توليد كارتاي مختلف شده تا بتونه كارتي با قدرت توليد كنه كه البته برخي از اون به عنوان سياست كثيف ياد ميكنن ولي من كه برام مهم نيست منبع sakhtafzarmag

البته اميدوارم بازم مثل 970 كم نذاره مثل حافظش كه گرچه مشكل مهمي نبود

همیشه همین بوده دوست من :)

GeForce_GTX_1080_Block_Diagram_FINAL_w_6

لینک به دیدگاه

من ميخواستم ١٠٨٠ بخرم ولى با اين اوضاع ٩٠٪‏ همين رو ميخرم. (غير رفرنس+ اوركلاك = ......... :x )

واقعا عاليه

kj6xqay8otvfzea36j9h.png

anf4lzmb6ds2jecfg.png

یکم نتایج متفاوته :-?البته تنظیمات این تست EXTREME هست

خيلى باحالي خدايي از بين ١٦ تا بنچمارك اوني كه خوب نيستو ميذارى (اونم بازي AOTS كه كلا انويديا توش خوب نيست)

لینک به دیدگاه

فکر کنم 1070 انقدر بیشتر از 1080 فروش کنه که دوباره جریان همون سری 9 برای انویدیا پیش بیاد.

لینک به دیدگاه

اگه این بنچمارک ها دقیق باشه کسایی که نسل قبل انودیا رو خریدن اصلا نیاز ندارن تا به سری 10 مهاجرت کنن 

لینک به دیدگاه

من ميخواستم ١٠٨٠ بخرم ولى با اين اوضاع ٩٠٪‏ همين رو ميخرم. (غير رفرنس+ اوركلاك = ......... :x )

واقعا عاليه

خيلى باحالي خدايي از بين ١٦ تا بنچمارك اوني كه خوب نيستو ميذارى (اونم بازي AOTS كه كلا انويديا توش خوب نيست)

بنده اونی که نتایجش متفاوت بود گذاشتم پایین تصویر هم ذکر کردم

بعدشم این بازی تنها بازی هست که کاملا بر اساس dx12 ساخته شده و ابزار بنچمارک گیری داخلش هست

حقیقت تلخه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کارایی بالایی که از معماری جدید انتظار میرفته در این سری پاسکال زیاد مشهود نبوده فقط فرکانسها به خاطر لیتیوگرافی پایین تر 16n FIN Fet زیاد شده که این خودش به کارایی کارتها خیلی کمک کرده از لحاظ فرکانس اگر هسته 980ti هم به اندازه 1070 یا حداقل از مدل مرجه 250 تا 300 مگاهرتز بالاتر بره کارایی بالاتر از 1070 ارائه میده و این نشون میده کسایی که کارت 980ti خریدن نیازی نیست ارتقا بدن به 1070

مدل مرجع 980ti فرکانس هستش 1002 مگاهرتزه با فرکانس بوست به 1076 میرسه ولی کارت 1070 فرکانسی برابر با 1506 و بوستی برابر با 1683 مگاهرتز داره

من هم قبل تر مثل شما فکر می کردم ولی اتفاقا امروز با خوندن بررسی های 1070 به نتجه متفاوتی رسیدم! شما ببینید با افزایش فرکانس کارت 980ti از حدود 1 گیگا هرتز تا 1.5 گیگاهرتز چقدر افزایش پرفورمنس داشتیم!

ولی در این سری با اورکلاک از 1506 به 2050 مگاهرتز افزایش پرفورمنس چشمگیر نیست. پس این نشون میده خود لیتوگرافی که تا حد زیادی موجب بهبود شده نه افزایش فرکانس...

ولی در اینکه برای کسانی که 980ti دارن نیاز به ارتقا نیست با شما موافقم و با اندکی اورکلاک همین پرفورمنس رو میتونن بدست بیارن. البته اگر انویدیا از نظر درایور کارآمد 980ti رو کم کم به دست فراموشی نسپاره! بلایی که سر 780ti اومد...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله به خاطر دست کاری تو درایور

وقتی که کارت فسقلی من (750ti) با آپدیت درایور حدود 15 فریم تو بازی ویچر کم بیاره ، وای به حال بالا دستیها !!!

خدا به دارندگان کارتهای اند انویدیا صبر عنایت بفرماید با وضعیت درایور و پشتیبانی از دایرکس 12 ...

تو دایرکس 12 که 1070 داره پای به پای فیوری میاد ، اما 980ti نگاه رفته اون پایینا ، حالا این بهترین وضعیت سری 9 هستش ، بزار یه چند ماه بگذره ، دیگه سری 9 از بنچمارکها محو میشه !!!

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

واقعا عاليه

بعضی حرف‌ها ارزش ذکر ندارن برادر  :)

به هر حال انویدیا طبق روال معمول تیم مقابل رو به زانو زده، سر هرکسی بخواهیم کلاه بزاریم سر خودمون رو که نمیشه کلاه بزاریم

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

nnofipcdbwuhhoyujc1z_thumb.png

zkcbduvwf4dd73cv0tc3_thumb.png

kg0d58myddl31mohajt5_thumb.png

در بخش روانی گیم پلی طبق معمول انویدیا مستر پیس خلق کرده!

@};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...