رفتن به مطلب

چرا موقع ورود کارت های گرافیک جدید قیمت الکی بالاست؟!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

الان کارت RX480 هم 199 دلار یعنی بیاد ایران باید حداکثر 250 دلار به فروش بره ، یعنی اینکه تمام کارتهای سری 290 ، 280 و 390 باید زیر 800 تومن به فروش بره ، گرنه با آمدن RX 480 ، همه ضرر می کنند.شرکت ای ام دی واقعا کلیه محصولاتش تا 500 دلار نابود کرد! چون کارایی یک کارت با قیمت 199 دلار بسیار نردیک به کارت 400 تا 500 دلاری هست.لینک :

R9 390 Windforce 2X GV-R939WF2-8GD

قیمت : 1.283 میلیون تومان

R9 390 DC3OC-8GD5-GAMING

قیمت : 1.499 میلیون تومان

حالا کارت با قیمت 199 دلار ، چقدر در بازار ایران به فروش می رسد ؟ اینطوری قیمت تمامی کارتها از جمله انویدیا باید سقوط کنه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

الان کارت RX480 هم 199 دلار یعنی بیاد ایران باید حداکثر 250 دلار به فروش بره ، یعنی اینکه تمام کارتهای سری 290 ، 280 و 390 باید زیر 800 تومن به فروش بره ، گرنه با آمدن RX 480 ، همه ضرر می کنند.شرکت ای ام دی واقعا کلیه محصولاتش تا 500 دلار نابود کرد! چون کارایی یک کارت با قیمت 199 دلار بسیار نردیک به کارت 400 تا 500 دلاری هست.لینک :

R9 390 Windforce 2X GV-R939WF2-8GD

قیمت : 1.283 میلیون تومان

R9 390 DC3OC-8GD5-GAMING

قیمت : 1.499 میلیون تومان

حالا کارت با قیمت 199 دلار ، چقدر در بازار ایران به فروش می رسد ؟ اینطوری قیمت تمامی کارتها از جمله انویدیا باید سقوط کنه.

عزیز قبلا همچین اتفاقاتی کم نیوفتاده، مثل سری ۹۰۰ که اومد، اختلاف قیمتی عجیب نسبت به سری ۷۰۰ داشت و در نهایت شاهد فروش کارتهای 780ti زوتاک با قیمت حدودا ۱ تومن بودیم...

کلا وقتی شرکتی تولیدش رو متوقف میکنه، اینجا بازاری هستش که بخاطر طمعش که تا لحظه آخر کارتهاش رو با قیمت بدون سود حاضر به فروش نیست، ضرر میکنه...

حتی سایت Newegg هم الان اگه بخوای قیمت اجناس قدیمی شده رو ازش بگیری، شاهد قیمتی خیلی پایینتر از ابتدای ورود اون اجناس باشه...

فکر میکنم که آقای حسینی هم همینکار با کارتهای ۹۸۰ و اون فروش ویژه ای که زده بودن، انجام دادن...

فکر میکنم که طمع واردکننده ها که حاضر نیستن بدون سود فراوون اجناسشون رو بفروشن، باعث ضرر درسته حسابیشون میشه که به شخصه بسیار حال میکنم با این قضیه، اجناس کامپیوتری مثل بقالی نیست و احتکار کردن، جواب نمیده و نفروختن اجناسشون باعث ضررشون میشه...

اگه فکر میکنید که بعنوان مثال این نسل جدید کارتها وارد نمیشن تا وقتی که نسل قدیم فروخته بشه، باید بگم که اشتباه میکنید، درست هستش که واردات دست چند شرکت بیشتر نیست، ولی همیشه دست بالای دست هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عزیز قبلا همچین اتفاقاتی کم نیوفتاده، مثل سری ۹۰۰ که اومد، اختلاف قیمتی عجیب نسبت به سری ۷۰۰ داشت و در نهایت شاهد فروش کارتهای 780ti زوتاک با قیمت حدودا ۱ تومن بودیم...

کلا وقتی شرکتی تولیدش رو متوقف میکنه، اینجا بازاری هستش که بخاطر طمعش که تا لحظه آخر کارتهاش رو با قیمت بدون سود حاضر به فروش نیست، ضرر میکنه...

حتی سایت Newegg هم الان اگه بخوای قیمت اجناس قدیمی شده رو ازش بگیری، شاهد قیمتی خیلی پایینتر از ابتدای ورود اون اجناس باشه...

فکر میکنم که آقای حسینی هم همینکار با کارتهای ۹۸۰ و اون فروش ویژه ای که زده بودن، انجام دادن...

فکر میکنم که طمع واردکننده ها که حاضر نیستن بدون سود فراوون اجناسشون رو بفروشن، باعث ضرر درسته حسابیشون میشه که به شخصه بسیار حال میکنم با این قضیه، اجناس کامپیوتری مثل بقالی نیست و احتکار کردن، جواب نمیده و نفروختن اجناسشون باعث ضررشون میشه...

اگه فکر میکنید که بعنوان مثال این نسل جدید کارتها وارد نمیشن تا وقتی که نسل قدیم فروخته بشه، باید بگم که اشتباه میکنید، درست هستش که واردات دست چند شرکت بیشتر نیست، ولی همیشه دست بالای دست هستش..

من اینو برداشت نکردم.کارت جدید که قرار هست در ایران بیاید ، باید قیمت تمامی کارتها کم شود.کارتی که قدرتی برابر یا Fury Air دارد و با قیمت 199 دلار.الان قیمت کارتها به نظرم نجومی هستند.من قصد داشتم 290x را با قیمت 900 تومن که دست دوم بود بخرم ولی با این قیمت کارت جدید منصرف شدم.

لینک به دیدگاه

چون دلشون میخاد و میتوانند. شما هم دستت جایی بند شد تلافیشو در بیار . والا.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

چون قیمت هرچقدر هم بالا باشه،عده ای هستند که بخرند.

لینک به دیدگاه

جالب اینه که خیلی هایی که تو این تاپیک نظر دادن وضعیت موجود رو قبول کردند

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من یه اشنایی دارم دوبی زیاد رفت و امد میکنه.(البته به خاطر کار شخصی)

یبار بهش گفتم برو ببین قیمت قطعات کامپیوتر اونجا چجوریه؟

رفت آمار گرفت دید قیمتا مثه ایرانه چه بسا بدتر.

ببخشید این سوالم خارج از بحث تاپیک هست آیا تو دوبی برا خرید قطعات کامپیوتر به صورت تک فروشی جای خاصی هست که بشه ارزون تر قطعات رو گیر اورد؟ :-?

نه من خودم تخصصی در این زمینه ندارم ، اون بارم شانسی اون میدون رو پیدا کردم ، ولی به طور کلی همینطوره ، اگر ندونی از کجاش بگیری گرون میشه ( تبلت 600 دلاری رو 900 دلار میدادن!)

لینک به دیدگاه

دوستان یه نکته رو باید توجه کنین یه دلیل واسه این که کارت تو ایران گرونه اینه !

قیمت کارت موقع لانچ همیشه بالاس مثلا خود290x با قیمت 550 دلار لانچ شد 

ولی بعد قیمت اومد پایین که به نزدیکای 350 دلار رسید 

مشکل ما اینجا بود که قیمت جهانی اومد پایین ولی قیمت ایران  نیومد!

ولی این کارت با قیمت پایین داره لانچ میشه و فروشنده هم زیاد نمیتونه روش مانور داشته باشه

در کل امیدم واسه قیمت گذاری این کارت خیلی خوبه چونباید قیمتش عین 960 دو گیگ باشه 

فکر نکنم قدرت کارت به فروشنده محترم ربطی داشته باشه ! :|

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان کسی میتونه به بنده بگه که چرا باید این کارتهای 980ti قیمتشون زیر 1.7-1.6 نباشه و بالای 2.5 باشه؟؟؟

و این کارت 980 هم قیمت کارت 970 نباید باشه؟؟؟

post-10788-0-35592400-1466164138_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میتونه به بنده بگه که چرا باید این کارتهای 980ti قیمتشون زیر 1.7-1.6 نباشه و بالای 2.5 باشه؟؟؟

و این کارت 980 هم قیمت کارت 970 نباید باشه؟؟؟

سری 900 چند روز پیش قیمتشون شکست

البته هرچی بگذره قیمتا پایین تر میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سری 900 چند روز پیش قیمتشون شکست

البته هرچی بگذره قیمتا پایین تر میاد

متوجه نکته ریزی نشدی، سعید جان... :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی :D :-?

بحث سرعت عمل فروشندگان ایرانی هستش که مثل بورس و بازار طلا عمل میکنن و لحظه ای قیمتهاشون رو بالا میبرن، ولی پایین اومدن؟؟؟؟!!!!... :D :big hug:

لینک به دیدگاه

شما هر موقع رفتی طبقه 3 به پایین علاالدین و گوشی بگیری و نصف فروشندگان حلال خور جدای هزینه گوشی هزینه های دروغین برنامه ارجینال رجیستر و آنلاک و فعال سازی 4G و.... که بین 100 تا 400 نرخ گذاشتن رو به ملت بدبخت و ناآگاه با فشار ..... نکردن این مشکل هم حل خواهد شد! :|

لینک به دیدگاه

شما هر موقع رفتی طبقه 3 به پایین علاالدین و گوشی بگیری و نصف فروشندگان حلال خور جدای هزینه گوشی هزینه های دروغین برنامه ارجینال رجیستر و آنلاک و فعال سازی 4G و.... که بین 100 تا 400 نرخ گذاشتن رو به ملت بدبخت و ناآگاه با فشار ..... نکردن این مشکل هم حل خواهد شد! :|

با تحریم جمعی حل خواهد شد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از همون تحریمها که سر خرید خودروهایی ایرانی شد، دیگه؟؟

مشکل اینه:

از ماست که بر ماست...

لینک به دیدگاه

از همون تحریمها که سر خرید خودروهایی ایرانی شد، دیگه؟؟

مشکل اینه:

از ماست که بر ماست...

خیر

بله متاسفانه

لینک به دیدگاه

موقع فروش گرافیک تو تخت جمشید  یا بازار رضا رو هوا میبرند هرچی که بیاد تو  بازار.پس تحریم برای بار اول جواب نمیده چون پارت اول اونقدر کمه که صف میبندند.   تو همون تست 1080 گیگا که لایون انجام داد اونقدر متقاضی داشت که اصلا قیمت براشون مهم نبود

لینک به دیدگاه

فعلا که من تحریم کردم رفته

خودم از طبقه 6 گوشی زیر قیمت میخرم بی منت!

یه پاساژی رفتم دمو گوشی رو ببینم honor 4c رو با یه پاور بانک و ادوات زوری میداد 550

اومدم طبقه 6 علا الدین از چند نفری که میشناختم قیمت گرفتم تهش 430 با گارانتی خریدم لوازم داخل جعبه هم تکمیل و اصلی بود!

لینک به دیدگاه

موقع فروش گرافیک تو تخت جمشید  یا بازار رضا رو هوا میبرند هرچی که بیاد تو  بازار.پس تحریم برای بار اول جواب نمیده چون پارت اول اونقدر کمه که صف میبندند.   تو همون تست 1080 گیگا که لایون انجام داد اونقدر متقاضی داشت که اصلا قیمت براشون مهم نبود

خب همین اشتباه محض هست دیگه

صف کشیدن یعنی چی؟؟؟؟

مثل همونایی که به قول دوستمون صف کشیدن برای ماشین یهو

مادامی که اونجور افراد خارج میزنن وضع همین هست

لینک به دیدگاه

همه مشکل گرون خریدن ما مشکل نبود نمایندگی اصلی که زیر نظر خود اون شرکت فعالیت کنن که موظف باشن بر اساس شرکت قیمت بدن نه زیر نظر چهارتا ادم کله گنده پول دار

البته خیلی موارد اینجوری هست گوشی،خودرو،لوازم الکترونیکی و ... اگه خود شرکتا مستقیم بیان همه حل میشه ولی دولت نمیزاره چرا چون خودشم شریک دلالی این واسطه هاس

لینک به دیدگاه

همه مشکل گرون خریدن ما مشکل نبود نمایندگی اصلی که زیر نظر خود اون شرکت فعالیت کنن که موظف باشن بر اساس شرکت قیمت بدن نه زیر نظر چهارتا ادم کله گنده پول دار

البته خیلی موارد اینجوری هست گوشی،خودرو،لوازم الکترونیکی و ... اگه خود شرکتا مستقیم بیان همه حل میشه ولی دولت نمیزاره چرا چون خودشم شریک دلالی این واسطه هاس

والا داداشم.هر کی بیاد توی این خراب شده وتنش بخوره به این شرکتای سودجوی مملکت خراب ما اونا رو هم هوایی میکنن،حتی اگه همینجا تولیدی بزنن.مطمئن باش. :blink:  :blink:  :blink:

لینک به دیدگاه

دلیلش رو همه میدونن

بعضی ها میخوان با سیاست و حرفای فلسفی و ماجرا رو توجیح کنن و دیدن نمیتونن زمین ترک کردن با گفتن جمله های کلیشه ای

این حرف ها مهم نیست

فقط راه کار و راه حل و همبستگی میتونه

نه فقط قطعات بلکه با باید در همه موضاعت اینگونه عمل کنیم نه اینکه یک کارت گرافیک با قیمت مناسب گیرتون اومد همه چیو فر اموش کنید

لینک به دیدگاه

حالا همین ملتی که تو فروم ها از نخریدن و تحریم کردن سخن میگن جزو نفرات اول صف های لانچ کارت گرافیک هستن.نمونشو زیاد دیدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...