رفتن به مطلب

جانشین قاطع و شایسته‌ی کارت‌گرافیک GTX 970: نقد و بررسی کامل کارت‌گرافیک GTX 1070

Recommended Posts

بنجمارک ها مال Dx11 هست Dx12 نبود

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

بازیهایی که در این بنچمارکها گرفته شدن، همگی از پایه DirectX 11 هستن، البته بجز AoS که تا حد زیادی از DirectX 12 بهره برده...

هرچند برخی بازیها مثل Rise of the Tomb Raider به DirectX 12 هم مجهز شده‌اند، اما فقط روی کاغذ DirectX 12 هستن و در عمل خیر!

لینک به دیدگاه

عملکرد فیوری ایکس تحسین برانگیزه! :eek:
و تسلیت به دوستانی که 980TI داشتن
یواش یواش داره به سرنوشت 780TI دچار میشه

لینک به دیدگاه

درایور جدید 368.39 بهینه شده برای کارت 1070 منتشر شد.

لینک به دیدگاه

خلاصه تو بازار خودمون چند قیمت خواهد خورد اونو بگین....؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خلاصه تو بازار خودمون چند قیمت خواهد خورد اونو بگین....؟؟؟؟

حدود 2- 2.5 فکر کنم ...بسته به مدلش !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی نگاه میکنی و متوجه میشی که مثلا 980 زوتاک که قیمتی حدودا 100 دولار بیش از این کارت داره، با همت لیون، داره با قیمت 1.599 فروخته میشه، متوجه میشی که این کارت میتونه به راحتی قیمت زیر 1.5 داشته باشه، ولی مگه ممکنه که همچین چیزی اتفاقی بیوفته؟؟؟ و ...

دوستان هم اگه میخوان مقدار قدرت این کارت رو متوجه بشن، میتونن از بنچمارک کارت MSI 1080 Gaming استفاده کنن:

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_gtx_1080_gaming_x_8g_review,23.html

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی نگاه میکنی و متوجه میشی که مثلا 980 زوتاک که قیمتی حدودا 100 دولار بیش از این کارت داره، با همت لیون، داره با قیمت 1.599 فروخته میشه، متوجه میشی که این کارت میتونه به راحتی قیمت زیر 1.5 داشته باشه، ولی مگه ممکنه که همچین چیزی اتفاقی بیوفته؟؟؟ و ...

دوستان هم اگه میخوان مقدار قدرت این کارت رو متوجه بشن، میتونن از بنچمارک کارت MSI 1080 Gaming استفاده کنن:

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_gtx_1080_gaming_x_8g_review,23.html

والا این کارت تقریبا هم قیمت 390x هست که بالای 2 تومن بود قیمت هاش، من رو این حساب گفتم  ^_^

وگرنه اگه خدا پیغمبریش رو بخوای باید زیر 2 تومن باشه...  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

پس کساییکه 970 دارن نباید نگران افت قیمت شدید باشن!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا کسانی که کارت های قدیمی رو دارند شدیدا باید نگران افت قیمت کارتشون باشند چون 480 با قیمت حدود 1 تومن قرار بیاد و حتی بر فروش کارتهای انویدیا هم تاثیر گذاشته... با اینحال فکر میکنم ایندفعه قیمت گذاری کارتها بهتر بشه و بر خلاف واقع فروشندگان قیمت های کارتهای جدید رو مناسبتر در نظر بگیرند !  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

فک کردین همینجوری اتفاقی اینقد تو بازار چه فروشش زیاد شده؟ :D

لینک به دیدگاه

بنظر من چون هنوز جنسای قدیمیشون رو دستشون مونده قیمت کارت 480 و غیره رو سه چهار ماه انقدر بالا میگیرن تا همه قبلیا فروش بره

لینک به دیدگاه

بنظر من چون هنوز جنسای قدیمیشون رو دستشون مونده قیمت کارت 480 و غیره رو سه چهار ماه انقدر بالا میگیرن تا همه قبلیا فروش بره

احتمالا

گرچه به همین سادگی ها هم نیست .

لینک به دیدگاه

يه نگاه به 980 بندازيد قبل از معرفي پاسكال ها 390x يكم از 970 قويتر بود و 980هاي اور شده خيلي قويتر بودن ولي درايور هاي انويديا باعث شد 390از 980 قويتر بشه

هييييييي

راستي يه نكته هم بگم اين كه خيلي ها ميگن افزايش قدرت پاسكال ها فقط به خاطر فركانسشه و اگه 980ti رو تا اين حد اور كني خيلي راحت ميتونه 1080رو شكست بده اين افراد تا حد زيادي درست ميگن ولي مشكل بزرگ حرفشون اينه كه 980ti و كلا مكسول ها رو نميشه تا اين حد اور كرد بالاخره اور هم يه حدي داره اگه 980ti رو تا 2ghzاور كردن با خنك كننده رفرنس و دما زير 80 بود اونوقت معماري پاسكال ريبرنده با فناوري 16nm

يه سري ديگه هم هستن ميگن اين افزايش فركانس فقط به خاطر معماري 16nm كه كار خاصي نيس خوب اگه فقط با يه كاهش nm ميشد اينهمه تفاوت قدرت ايجاد كرد كه اينل با فناوري 14nm ميتونست cpu 5ghz بزنه با دماي عالي و amd هم ميتونست rx480 كه معماري 14nm هست رو تا 2.5ghz ببره ولي الان رو 1.5ghz

اينها به خاطر مهندسي انويدياست و كاهش كارايي نسل قبل به خاطر سوداوري و سودجويي انويدياست

با تشكر

لینک به دیدگاه

دوستان از کجا اینقدر مطمئنید که انویدیا دستی اومده قدرت کارت های گرافیکشو محدود کرده ؟ شاید این amd بوده که تونسته با درایورهای بهینه تر قدرت کارتهاش رو بیشتر کنه، باورش واقعا سخته چون انویدیا اینقدر ابله نیست که با این کار اعتماد مشتری های حال و آیندش رو از دست بده. شایدم بعضی سایت ها هدفمند دارن اینکارو انجام میدن  :I Do not Know:

لینک به دیدگاه

دوستان از کجا اینقدر مطمئنید که انویدیا دستی اومده قدرت کارت های گرافیکشو محدود کرده ؟ شاید این amd بوده که تونسته با درایورهای بهینه تر قدرت کارتهاش رو بیشتر کنه، باورش واقعا سخته چون انویدیا اینقدر ابله نیست که با این کار اعتماد مشتری های حال و آیندش رو از دست بده. شایدم بعضی سایت ها هدفمند دارن اینکارو انجام میدن  :I Do not Know:

وقتی پای پول و سود بیاد وسط چه میخواد amd باشه چه nvidia

به هر حال نباید کاربران نسل مکسول براشون یه دلیلی باشه که بیان سمت پاسکال؟

البته من خودم فکر نمیکنم اینکار رو کنه اما بعید هم نیست

به نظرم باید تا منتشر شدن کامل پنجمارک 3 کارت تازه وارد(1080,1070,RX480)صبر کرد و هنوز نمیشه چیزی گفت

البته از سایت ها هم بعید نیست :|

لینک به دیدگاه

وقتی پای پول و سود بیاد وسط چه میخواد amd باشه چه nvidia

به هر حال نباید کاربران نسل مکسول براشون یه دلیلی باشه که بیان سمت پاسکال؟

البته من خودم فکر نمیکنم اینکار رو کنه اما بعید هم نیست

به نظرم باید تا منتشر شدن کامل پنجمارک 3 کارت تازه وارد(1080,1070,RX480)صبر کرد و هنوز نمیشه چیزی گفت

البته از سایت ها هم بعید نیست :|

اقا نمونش سری 700 همین بالا سرش اومد بعد چرا گبم وکس برای کارت های سری 900 به پایین عرضه نشد چون باید کارتای جدیدشو بلخره بفروشه من خودم فن amd هستم ولی amd هم چون ریبند زده قدرت سری 200 همچنان بالاست اگر سری 300 ریبند نبود الان سری 200 در تاریخ مهو بود

لینک به دیدگاه

چه طور تا الان 980 از 390x هم قوي تر بود از موقع عرضه الان رفته زير 390 اگه amd ميخاست همچين درايوري بده تا الان ميداد نه الان كه ديگه نسل تموم شده

با تشكككر

اقا نمونش سری 700 همین بالا سرش اومد بعد چرا گبم وکس برای کارت های سری 900 به پایین عرضه نشد چون باید کارتای جدیدشو بلخره بفروشه من خودم فن amd هستم ولی amd هم چون ریبند زده قدرت سری 200 همچنان بالاست اگر سری 300 ریبند نبود الان سری 200 در تاریخ مهو بود

موافقم ولي مثبت ندارم
لینک به دیدگاه

جالبه که 980ti و 1070 در حد جند درصد فقط اختلاف دارن!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من در حال حاظر گرافیک asus GTX 980 STRIX DC2OC-4GD5 رو دارم میخواستم بدونم ارزش داره این گرافیکو بفروشم و به جای اون  1070 خریداری کنم یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید :)

لینک به دیدگاه

j2stg33dowbwlyw3jx2.jpg

تقلب شرکت ها در  GTX 1070 و 1080

نمونه ای که برای بررسی به سایت ها دادن دارای کلاک بالاتری بوده :mad: :laughing: =))

منبع

ویرایش شده توسط THE-BLACK-CAPTAIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه که 980ti و 1070 در حد جند درصد فقط اختلاف دارن!

مثلا 25 درصد؟؟؟ :-?

اختلاف پرفورمنس 970 و 980 هم در همین رنج بود...

لینک به دیدگاه

اون طور که اخبار میگن پولاریس 480 به صرفه تره

لینک به دیدگاه

اون طور که اخبار میگن پولاریس 480 به صرفه تره

کاملا مشخصه از تموم کارت ها نسبت قدرت به قیمتش بیشتر بوده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...