رفتن به مطلب

خرید صندلی گیمینگ !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام .

ممکنه چند مدل پیشنهاد بدین که گیمینگ باشه یا بعضی از ویژگی های گیمینگ رو داشته باشه ؟ 

قط از جایی لینک بدین که بهش خرید .

thnx in advance . 

لینک به دیدگاه

سلام داداش

صبر کن لیون صندلی ها رو میاره

http://lioncomputer.ir/category/883/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF/

آقای حسینی لطفا اعلام کنید قرار کی بیاد صندلی ها چون خود بنده هم قصد خرید دارم

ممنون

موفق باشین @};-

لینک به دیدگاه

تو این سایت بالای 7 یا 8 ماهه می بینم زده بزودی ولی هنوز خبری نیست . 

لینک به دیدگاه

تو این سایت بالای 7 یا 8 ماهه می بینم زده بزودی ولی هنوز خبری نیست . 

نهایت هفته دیگه شنبه موجود میشن

گفته خوده مدیر سایت هست.

لینک به دیدگاه

سلام صندلی ها امد ولی خوب قیمت یک میلیون به بالا است و از خرید منصرف شدم :D

http://lioncomputer.ir/category/883/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF/#/page_1/

لینک به دیدگاه

موضوع تاپیک بسیار عالی و تاپیکه خیلی خوبیه اونم الان که با گارانتی تخت جمشید وارد شده و لیون کامپیوتر عزیز این صندلی هارو برای فروش گذاشته (دمشون گرم و خسته نباشید)
خداکنه زود تموم نشه به مارم برسه چون مدلاخیلی زیاده 45 مدل و فکر میکنم 10 تا 20 تا از هر مدل وارد شده و شاید از بعضی مدلها بیشترو کمتر

کاش یه نفر که در رابطه با این صندلی ها اطلاعات کامل داره بیاد و همینجا یا تاپیکه دیگه ای فرقه همه اینارو باهم بگه

الان 6 سـری مختلف هستن که هر سری از 4 تا 7-8 مدل رو شامل میشه  ودر کل 45 مدل صندلی DXRACER هستن , حالا پرتقال فروشو از کجا پیدا کنیم وبفهمیم کدوم مدل دقیقا همونیه که هر کسی با شرایطه استفادش به کارش میاد و توش از همه راحت تره؟!

البته اگه قبل از واردات این صندلیا تاپیک یا مقاله جامعی در رابطه با همه جزئیاتو استفاده زده میشد تا به محضه ورود با خیاله راحت مدله مورد نظرو میخریدیم بهتر بود البته از منابعه خارجیو سایتای خارجی و خوده سایتش هستن و میشه به اونا مراجعه کرد

سـری ها:

DXRacer Racing Series

DXRacer King Series

DXRacer Iron Series

DXRacer Drifting Series

DXRacer Classic Series

DXRacer Formula Series

البته چند سـریه دیگه هم هست که اونا نیستن sentinel Series و  Tank series وwide series وEntertainment Chairs

Boss Series

و در مورده مدل ها :

این کـدها و کدنیم ها هر کدوم مخففه چی و بیانگره چیه در مورد این صندلی ها که مدل هایه هر سـری رو تشکیل میده؟
و هر مدل چه فرقی با مدلایه دیگش داره؟

DXRacer Racing Series OH/RM1/NW

DXRacer King Series OH/KB28/NR

DXRacer Racing Series OH/RM1/NR Gaming Chair

DXRacer Drifting Series OH/DF61/NWO Gaming Chair

DXRacer Classic Series OH/CE120/NY Office Chair

DXRacer Formula Series OH/FE00/NW Gaming Chair

و و و ..................................

........................................

..........................................

و بعضی ها که این سوالو میپرسن که آیا برایه مصارفه دیگه هم به کار میاد یا خوبه یا نه خوب معلومه که به کار میاد dxracer صندلیه امریکاییه
بهترین صندلیه با بهترین کیفیته امکاناتو قطعات مثله این میمونه که کارت گرافیک مخصوص گیم بگیری و از کیفیته عملکردش در دسکتاپ ویندوز و برنامه هایه سبک و پردازش های سبک تر شک داشته باشید.... البته یک مدل سری Boss Series
 هم هست که اون هم موجود نیست و بیشتر صندلیه اداری و از اسمش معلومه ماله رییس ادارست

سایت رسمیه این شرکته آمریکایی
http://www.dxracer.com/us/en-us/

ویرایش شده توسط Caipirinha
لینک به دیدگاه

قصد خرید ندارم کلا :D

ولی خرید این صندلی اداری ها بهتر نیست¿

بعضا تو این قیمت مدل های ماساژور دار ام میشه خرید :D  :D

لینک به دیدگاه

1400 من داشتم گرافیک بهتر میخریدم صندلی چه فرقی میکنه رو همین اداری ها هم میشنی دیگه . =))

لینک به دیدگاه

با این گرونی راحتی این صندلی 264790_94b7391a_0fe5_4884_b13d_bd04ea424

از این صندلی بیشتره =)) =)) =))orginal_1465658407_424544311718.jpg

لینک به دیدگاه

من اومدم یکی از این صندلی هارو بخرم داشتم کیف میکردم عجب چیزی میخام بخرم اونم ۱۴۰ تومن

بعدش فهمیدم از شدت هیجان و ذوق قیمت رو اشتباهی خوندم در حقیقت ۱ میلیون ۴۰۰ هزار بود داشتم سکته میکردم خخخخخخخ

اقا زاده ها که پول دارند میخرند ما که همچین پولایی نداریم خخخخ

تازه اونجاش جالبه فکر میکردم ۱۴۰ تومنه ارسال رایگان هم داره اخجون خخخخ

بعدا دیدم ۱ و ۴۰۰ قیمتشه گفتم با این قیمت بایدم ارسالش رایگان باشه خخخخ

لینک به دیدگاه

من اومدم یکی از این صندلی هارو بخرم داشتم کیف میکردم عجب چیزی میخام بخرم اونم ۱۴۰ تومن

بعدش فهمیدم از شدت هیجان و ذوق قیمت رو اشتباهی خوندم در حقیقت ۱ میلیون ۴۰۰ هزار بود داشتم سکته میکردم خخخخخخخ

اقا زاده ها که پول دارند میخرند ما که همچین پولایی نداریم خخخخ

تازه اونجاش جالبه فکر میکردم ۱۴۰ تومنه ارسال رایگان هم داره اخجون خخخخ

بعدا دیدم ۱ و ۴۰۰ قیمتشه گفتم با این قیمت بایدم ارسالش رایگان باشه خخخخ

دوست عزیز 140 تومن صندلی گیمینگ که هیچ موس پدم نمیدن قیمتایه این صندلیرو برو تو سایته اصلیش نگاه کن همه از 350 دلار به بالاست 500 400 600 به دلاره USD قیمتشه حساب کنید متوجه میشید..

اونوقت کجایه این قیمت گرونو اضافیه؟صندلی با این وزن از قاره آمریکا اومده تا اینجا با اون قیمته خودش دارن میدن 960 تا 1400 500 زیـــــاده؟؟؟؟!!!!!؟؟اتفاقا اگه 140 تومن بود معلوم بود چی داری میگیری ذوق کردن اونوقت نداشت اونم 140 ارسال رایگان که میشه از همین صندلی پلاستیکی سفیده ,کسی که واقعا بخوادو علاقه داشته باشه واسش اینا مهم نیستو از چند جایه دیگش میزنه پول میده واسه چیزی که دوست داره تازه باز دمشون گرم ارسال رایگان گذاشتن با هزینه ای که داره

ویرایش شده توسط Caipirinha
لینک به دیدگاه

دوست عزیز 140 تومن صندلی گیمینگ که هیچ موس پدم نمیدن قیمتایه این صندلیرو برو تو سایته اصلیش نگاه کن همه از 350 دلار به بالاست 500 400 600 به دلاره USD قیمتشه حساب کنید متوجه میشید..

اونوقت کجایه این قیمت گرونو اضافیه؟صندلی با این وزن از قاره آمریکا اومده تا اینجا با اون قیمته خودش دارن میدن 960 تا 1400 500 زیـــــاده؟؟؟؟!!!!!؟؟اتفاقا اگه 140 تومن بود معلوم بود چی داری میگیری ذوق کردن اونوقت نداشت اونم 140 ارسال رایگان که میشه از همین صندلی پلاستیکی سفیده ,کسی که واقعا بخوادو علاقه داشته باشه واسش اینا مهم نیستو از چند جایه دیگش میزنه پول میده واسه چیزی که دوست داره تازه باز دمشون گرم ارسال رایگان گذاشتن با هزینه ای که داره

سلام داداداش حرف شما درست و تشکر از بچه های لیون و جناب حسینی ولی بنده هیچ وقت واسه همچنین صندلی های با این قیمت هزینه نمی کنم چون با همچین قیمتی می تونم قطعه عوض کنم و در مورد اون 140 یک خورده بزاری روش پاور خوب گرین گیرد میاد درسته :D

این ها مقصر لیون کامپیوتر نیست مقصر هزینه های گمروک و افزایش قیمت دلار است و البته تورم شدید ایران و به نظر خودم با همین صندلی های اداری هم میشه شخصی سازی کرد و یک گیمینگ ساخت به هر حال هر کی خرید می کنه خیرشو ببینه

موفق باشی @};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

البته نکته ای که نباید فراموش بشه اینه که دوره تعویض قطعات کامپیوتر رو نباید با این صندلی ها مقایسه کرد. با یه بار خرید احتمالا تا 10 سال یا بیشتر (در صورت استفاده درست) میشه از این صندلیها استفاده کرد و به این راحتیها خراب بشو نیست. از طرف دیگه اینا با ارگونومی بدن سازگاره و کمتر باعث مشکلات کمر و غیره میشه.

ویرایش شده توسط mory_num1
لینک به دیدگاه

اقا مگه من اومدم گفتم که کسی نخره ؟

یا شما نخری؟

که انقدر اتیش کردی

شما که پولشو داری نفست از جای گرم بلند میشه برو بخر قربونش برو بخر چرا ناراحت میشی !!!

ما کارمون با همون صندلی اداری سمساری ۵۰ تومنم راه میفته

خخخخ

در مورد موس پد که گفتی ...

مگه از موس ها و موس پد های چند صد هزار تومنی استفاده نکنی مگه نمیشه زندگی کرد مگه نمیشه از کامپیوتر استفاده کرد ؟

خیلیا اولش داغ میکنن میرن سیستم چند میلیونی میبندن ولی بعد یک دو ماه استفاده از کارشون پشیمون میشن یا بعدا به پولش نیاز پیدا میکنن و میان اینجا سیستمی که این همه خرج کردن ۳۰ یا ۵۰ درصد ارزونتر میفروشند

چرا عاقل کند کاری که باز اید به کنعان پشیمانی خخخخ

لینک به دیدگاه

یا شما نخری؟

که انقدر اتیش کردی

شما که پولشو داری نفست از جای گرم بلند میشه برو بخر قربونش برو بخر چرا ناراحت میشی !!!

خخخخ

در مورد موس پد که گفتی ...

مگه از موس ها و موس پد های چند صد هزار تومنی استفاده نکنی مگه نمیشه زندگی کرد مگه نمیشه از کامپیوتر استفاده کرد ؟

خیلیا اولش داغ میکنن میرن سیستم چند میلیونی میبندن ولی بعد یک دو ماه استفاده از کارشون پشیمون میشن یا بعدا به پولش نیاز پیدا میکنن و میان اینجا سیستمی که این همه خرج کردن ۳۰ یا ۵۰ درصد ارزونتر میفروشند

درود

داداش یک طرفه قضاوت نکن، اگه به حرف شما باشه پراید ماشینه ، BMW هم ماشینه دوتاشونم کارشون یه چیزه، اما تفاوتشون زمین تا آسمونه.

اگر آدم پول داشته باشه و واقعا از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشه هر چی جنس بهتر و با کیفیت تر بخره ضرر نکرده، من خودم شاید درآمد خیلی زیادی نداشته باشم

اما عادت دارم وسایل با کیفیت بخرم تا جایی که امکانش باشه.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

بله خب وقتی پول نداری وضع خرابه خب باید چیکار کنی

فک کردی ملت عاشق چشم و ابروی خوشگل شرکت ایران خودرو یا سایپا هستن ؟

بخاطر نداری مجبورن این ات اشغالارو بخرن استفاده کنن سوار شن

مشکل نبود کار و کمبود درامد مردم و تورمه و ارزش پول ما خیلی کمه

وگرنه جنس خوب با کیفیت خب همه دوس دارند بخرن یه بار چندین سال استفاده کنن نه اینکه امروز بخری فردا خراب شه

این حرف اول بنده که ۱۴۰ تومن گفتم فقط برای شوخی مزاح بود دوست عزیزمون فکر کرده من اومدم بگم نخره یا کسی نخره خخخخ

لینک به دیدگاه

یا شما نخری؟

که انقدر اتیش کردی

خخخخدر مورد موس پد که گفتی ...

همین شمایی که با صندلی پنجاه تومنی کارت راه میفته فردا یه دردی میفته تو کمرت یا ماتحتت مشکل دار می شه بعد می ری چندین میلیون هزینه جراحیو دوا درمونت می کنی. تمام کسایی که اینجور صندلیا رو می خرن نفسشون از جای گرم بلند نمی شه فقط طرز فکرشون متفاوته. به ارزش یه چیز نگاه می کنن نه فقط قیمتش. من خودم کلا 7 میلیون بودجه برای خرید سیستم دارم ولی 1 میلیونش رو میزارم برا صندلی. 6 میلیون برا کارم هزینه می کنم 1 میلیونش باشه واسه سلامتیم. ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

با این گرونی راحتی این صندلی 264790_94b7391a_0fe5_4884_b13d_bd04ea424

از این صندلی بیشتره =)) =)) =))orginal_1465658407_424544311718.jpg

داش اون صندلی پلاستیکیه دقیقا صندلی منه ...,واقعا بدون شوخی میگم  :(  :).....در مورد صندلی های گیمینگ جدید لیون هم باید بگم درسته عالی هستن ولی به هیچ عنواااااااااااااااااااااااان ارزش قیمتشون رو ندارن

به مسئولین لیون عزیز توصیه میکنم شما که به فکر کاربران هستید لطفا کالاهای مختص اقازاده ها رو نیارید...خیلی ها یعنی 80 درصد کاربران این سایت در خرید 1 کارت 800 تومنی موندن که اصل اول گیمینگه..اونوقت شما صندلی و میزشو اوردید که جمعا نزدیک 2500 قیمتشه

اخه 1400 صندلی؟ 1200 صندلی؟ یعنی صندلی گیمینگ 500 تومنی تولید نشده تو جهان؟ ما میدونیم شما کارتون تکه و شاخ..اما خیلی از این کاربرا که صندلی مخصوص گیمینگ پیدا نمیکردند چشمشون به شما بود که البته با این قیمت ها روسفیدشون کردید

با این حال ایرادی به شما وارد نیست و شما فقط ارائه دهنده کالاهای نایاب و کیفیت بالا هستید منتها به نظرم رنج قیمتی که شما برای اینکار انتخاب کردید خیلی زیاده..خیلی

نزدیک 15 مدل اوردید رنگاوارنگ همه یه مدل (حداقل در رنج قیمت)... ولی زیر 1 تومن اصلا نیست...مثل این میمونه که شما مثلا فقط 1080 وارد کنید گرافیک...قرار بود کار شما گره گشای کاربران رایانه باشه..ولی با این قیمت ها فکر کنم بیشتر ارزو به دل بمونن..با این حال امیدوارم این فقط برای شروع باشه و در اینده رنج قیمتی متنوعی رو ببینیم

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

هوووووو چه خبره!!

با 1500 یه دست مبلمان خونه میشه خرید!!

الان 400 بهترین مبل تکی میدن.....بقیشم خرج سیستم کرد...دیوونگی خرید این صندلیا به نظر من.

لینک به دیدگاه

هوووووو چه خبره!!

با 1500 یه دست مبلمان خونه میشه خرید!!

الان 400 بهترین مبل تکی میدن.....بقیشم خرج سیستم کرد...دیوونگی خرید این صندلیا به نظر من.

اتفاقا کسی که داره و زیاد پشت سیستم هست بهترین خرید میتونه باشه 

فقط آقای حسینی رنج قیمتی رو بیشتر کنه عالی میشه مثلا صندلی های زیر 500 هم موجود کنه 

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

اون فرد محترمی که بی دلیل منفی داده اونم به 2 نفر - مدیریت لطفا پیگیری کنن - اینجا قرار بر بررسیه و هرکی نقد کنه محصول رو...شما دوست عزیز که اداب معاشرت اولیه رو بلد نیستبد لطف کنید بی دلیل و فقط بخاطر نپسندیدن انقتاد کسی منفی ندید حتما بنده پیگیر میشم این قضیه رو

اتفاقا کسی که داره و زیاد پشت سیستم هست بهترین خرید میتونه باشه 

فقط آقای حسینی رنج قیمتی رو بیشتر کنه عالی میشه مثلا صندلی های زیر 500 هم موجود کنه 

ما هم غیر از این نگفتیم والا  @};-

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...