رفتن به مطلب

خرید صندلی گیمینگ !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یادم میاد یه بار یه پسره اومده بود سخت افزاری با پدرش میخواس سیستم بخره.....پسره زوم کرده بود رو یه گرافیک گرون قیمت پدرش بهش گفت اگه قرار به سرگرمی باشه با همون گرافیک ارزون هم میشه سرگرم شد تو معتادی!!!

بازی کامپیوتری اگه جلوش رو نگیری از حالت سرگرمی خارج میشه و حالت اعتیاد پیدا میکنه و حاضری مدام خرج کنی.

سعی کنین در حد سرگرمی نگهش دارین برای اوقات فراغت.

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

خندیدیم..بنده نگفتم تردمیل بیارید پشت سیستم... بلکه گفتم اینکه طرف فکر کنه جای اینکه مثلا 700 بده صندلی بخره به جاش بودجه رو زیاد کنه و بره صندلی 1.5 بخره که اقا این فلانه..سلامتی بهتره و این داستانا دیگه طرف خیلی ساده لوحه

برادر من شما اصلا از صندلی چی میدونی؟...شما نه همه اون دوستایی که اینجا ادعا دارن که این صندلی ها وارداتیه..اینجوریه اونجوریه...

3 سال تو تعمیرات مبلمان کار کردم پیش شوهرخالم به قدر کافی از ساختار صندلی سرم میشه بر خلاف شما...اینکه اگر ابر توش بکار بره صندلی یه 2 سالی عمر میکنه و پف داره و راحت تره...ولی خیلی زود هم کم کم پودر میشه از داخل...اگر فوم به کار بره مبلغ گرونتر میشه و سفت تره و عمر 6 تا 7 ساله داره...مواردی بوده حتی از این یونولیت های حلقه ای که تو ساختمون سازی استفاده میشه رو میزارن تو صندلی که اون اصلا نمیپوسه...انقدر از این صندلی ها ابراشو عوض کردیم از هر مدل که متوجه میشم توش چی بکار رفته..اگر از بچه های اینجا کسی تعمیرات مبل کار کرده باشه متوجه میشه حرف منو...

صندلی دیگه تا حدی ارگونومی داره که تاثییر گذاره بعدش دیگه مربوط به کیفیت ساخت میشه....مثل همین کیفیت ابرها...اینکه چند سانت باشه..کیفیت پارچه چجوری باشه....از این بحث بیایم بیرون بریم سر داستان قطعات..خوب 1 تومن کم پولی نیست...خیلی ها اگر بتونن در مرحله اول پولی جور کنن چه حالا بعد از خرید سیستم و چه هنگام خرید سعی میکنن اون 1 تومن رو بزارن رو قطعه ای مثل گرافیک یا پردازنده و کلی چیزای دیگه...این صندلی چیزیه که خریدار در مرحله اول برای ظاهرش میخره و برای اینکار باید میزش رو هم بگیره..دیگه عرفش اینه خوب...یعنی حدود 2.5...

من همون اول هم گفتم اقا کسی که پول داره و اقازاده..بسم الله...پول داره بهترین رو بخره حالشو ببره..منم داشتم همین صندلی رو میخریدم برادر من نه این داخلی هایه به قول دوستان بی نام ونشان رو...ولی اینکه اینجا بدون هیچ دلیل و مدرکی نسخه علمی میپیچن دوستان که این برای سلامتی بهتره به نسبت صندلی های داخل و اینجور و اونجور....بر چه اساسی این حرف زده میشه؟ اقا مدرک دارید رو کنید...بگید من هم به اشتباه ام پی ببرم...حالا اگر بحث کیفیت ساخت باشه برام جالبه که چه تعداد کاربر اینجا حاظرن بخاطر کیفیت و زیبایی و نه تفاوت کارایی 1 تا 1و5 بپردازن...در حالی که 90 درصد کاربرها با این هزینه میتونن 970 رو ارتقا بدن به 980 TI....من تو سر محصول و شرکت سازنده نمیزنم..فقط میگم مملکت ما جایی نیست که صندلی 1.5 تومنی به هر نحوی توجیح خرید داشته باشه....دوستان بر میگردن ضرب المثل انگلیسی میزنن !!! برادر من شما که انقدر مهندسی لطف کن بگو که حقوق پایه یک شهروند انگلیسی روزانه 200 دلاره...که طبق بررسی رسمی برای خرید یک ایفون 6 اس در انگلیس باید 18 ساعت کارکنید !...انگلیس در رتبه اول لیست بود و ایالات متحده در رتبه سوم....بله این کالا برای کشورهاییه که روزی 200 دلار اونم با 6 ساعت کارکرد در میارن...یعنی طرف با 3 روز لایت کار کردن میره 1080 میخره...یکم بسه دیگه

طرز فکرهاتون واقعا خنده داره..اگر اینجور بخواد باشه که چون این گرونتره و خارجی بهتر...پس الان تلویزیونی که شما دارید توخونه مثلا 6 میلیومنه بدرد نمیخوره..اشغاله..چرا؟ مشخصه چون تی وی 23 میلیونی الان اومده بازار !!! ماشین 30 تومنی زیر پامون اشغاله..چرا؟ 500 میلیونی اومده بازار...گرافیکمون اشغاله چرا؟ جدیدش اومده....که چی؟ که الا شما باید بهترین رو تو هر کلاس بخرید؟ شما که انقدر حرص میزنید این اینجوره اونجوره مگر من گفتم که جنسش بده و یا بی کیفیته؟ اصلا شما میخونید من چی میگم؟ من میگم 1500 قیمت داره و جنس گرونیه....ایا واقعا واجبه چنین هزینه ای؟ الان میلیون ها ادم از صندلی غیر گیمینگ استفاده کردن مردن؟ کمرشون شکست؟...اصلا شما بهم فرق صندلی گیمینگ و غیر گیمینگ رو شرح بده...مگه صندلی های توی ادارات برای پشت سماور نشستنه؟ .با این استدلال های شما پس برید مبلمانتونم عوض کنید...چون داخلیه و تخصصی نیست..ارگونومی خوبی نداره !..چون مبل دیدم به چشم خودم 65 میلیون..لابد ارگونومیش خیلی عالیه...برای سلامتی خیلی مفیده....مشکل شما اینه که مفهوم گرانی رو در سلامتی توجیح میکنید در حالی که خودتون اولین باره که اسم این برند رو به واسطه لیون میشنوید....چون برای خودتون مزه پرانی میکنید دلیل براین نیست که جملات فلسفی میبافید !!!...هرچی ارزون داره و گرون....منتها استفاده کردن از ارزون ها مثل مبل و صندلی کسی رو نکشته یا راهی بیمارستان نکرده...همچین در مورد سلامتی صندلی گیمینگ میگید که ادم فکر میکنه غیر اون بشینه رو صندلی دیگه ای درجا میره بهشت زهرا !!..جالبیش اینه که هر کسی تو این تاپیک هست تا حالا چنین صندلی رو تجربه نکرده که از تاثییر سلامتیش میگه ! و اونوقت من شدم دروغ گو !

ختم کلام خواستم بگم دوستی که فکر میکنی نظرات من یا بیش از حد برات کوبنده هست یا اینکه یه مشت پرت و پلاست....با حرف هام حال نمیکنی و قبولش نداری پس زحمت ایراد گرفتن و تمسخر به خودت نده...وگرنه اگر حرفی داری بیا 2 تا نظر درست و درمون بده..اول ببین من دارم محصول رو در چه زمینه ای نقد میکنم بعد بیا داوری کن...

صندلی dxrace خیلی هم باکیفیت و عالیه و همه میدونیم....ولی اجبار و ضرورتی در خریدش نیست که به سلامتی مربوط بشه...فقط بحث زیبایی و کیفیت مطرحه...سلامتی نباید به عنوان تبلیغی برای اینجور کالاها تعریف بشه

ببین اون صندلیای گمنامه با کیفیته ایرانیو که میگی 2 تاشو نشونه من بده که انقدر همه جوره خوبو باکیفیتو تسته سلامتیو شیـک باشه مثل این یا نصفه این تا من درجا خواستم بخرم اونو بخرم

اگه ملت بخوان به این حرفایه تو گوش بدن که تا 1000 ساله دیگه هم ارزو به دل باید بمونن ملت 100 جایه دیگه پولاشونو میریزن دور اونوقت گیره 1 تومنه صندلیه گیمینگن عجــب.. 10 تا گوشی تو 3 ماه عوض میکنن کلیم ضررا میدن بعد واسه صندلیه ضده کمر دردو گردن دردو پا دردو دست درد و........... که میرسه نطقشون باز میشه

شمایی که متخصصه صندلی سازیو علم ارگونومیکو بافتو اینا هستی با همون شوهر خالت اگه راس میگی به جا این حرص خوردناوو نظراته گرانبها و مفــــید یه صندلی بسازین عینه همین dxracer بیشترو بهترم نــه یکی عینه همین بسازین اونوقت هم ثروتت بیشتر شده هم کالایه باکیفیته ایرانی تولید کردی به نفعه کشورتو جامعتو به نفع همین کسایی که حرصشونو میزنی که چرا پولشونو میدن به این صندلی اونم 700 تومن در بیاداا البته عینه همینو 4 تومنم ساختی باز قبولت داریم

تـو از کجا میدونی کسی این صندلیرو نداره یا نمیشناسه اینجا علم غیب داری؟از زندگیه همه خبر داری؟؟؟؟!!!؟؟؟؟که تهمت میزنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آررهه صندلیایه اداریو ایرانی در برابر این صندلی و اینجور صندلیا آشـــغالــه در یک کلام متوجه؟ماله پشته سماوره همون ..............من 10 ملیونم بدم پوله صندلیه آدمانـه بهتر از اینه که هزار تومنم باشه بدم پوله جنسه بی کیفیت منو امثاله من اینجـور آدمایی هستیم و قرارمم نیست به مزاقه کسی خوش بیاد یا نیاد و اینکه چرا اینا وارد شده وفروخته میشه و خریداری میشه به خودشون ربط داره ..

بعد اینکه کسی که پی سی بازه وو همه جوره کاره طولانی مدت با کامپیوتر انجام میده و گیمره و سیستمو ستاپه گیمینگو رندرینگو وورک استیشن و...... داره میدونه که چی باید بخره چی نخره انقدر ابله نیست توجیحه خریدنه یه صندلیرو نفهمه که شما و امثاله تو نظر میدین و میخوایین هدایتشون کنین هزار بار ازین ادما هستن میبینی میگن چرا سیستمه x99 میخوای بگیییریی چرراا سی پی یو فلان گرافیکتو 1070 بردار اصن 970 بردار 1080ti برنداری یه سال دیگه باخت میدی ادم اوقش میگیره

شمارم نگرانه سلامتیت واسه صندلی جماعت نباش به قوله خودت یه بالش میزاری زیرت حل میشه و کسی ازت بازخواست نمیکنه نگران نباش خداهم ازت راضیه

تاپیکوخرابش میکنین مگرنه من خودم تو پیج اول گفتم که تاپیک جامعی بشه و علمی ولی بازم به سنته همیشگیه بعضی از ما ایرانیا و سنته همیشگیه تاپیکهای انجمنای ایرانی حتمااااا بازز باید 4 تا پارازیت بحثه اصلیو خراب کنن

من میدونم تو بازم حرفارو درست نمیخونیو میای همین حرفاتو دوباره تکرار میکنی و منم دیگه کامل جوابه همه چیو تو همه پستام راجبه این مساله بیش از اندازه دادم پس دیگه حرف و جوابی نمیمونه اینطوری ادامه پیدا کنه تاپیک از اینم به بیراهه تر میره خدافظی

ایران فقط بازار مصرفه مثل کشورای عربی......ادمش مصرفگرا نباشه با همون کنسولویی که شما اینقدر بد و بیراه بهش میگین هم بازی میکنه .یا حتی با یه سیستم متوسط یا حتی پایینتر.

با 1500 ما خودمون سه چهار سال پیش یه دست مبلمان خریدیم در حد متوسط......

شما بد تربیت شدید از همون اول که دلتون فقط به اجناس لوکس راضی میشه.

اینجور نیست که کسی خوشش نیاد..همه خوششون میاد ولی ادم باید یاد بگیره هر چیزی که تولید کردن نباید بخره.یا مثلا گرافیک بازی رو بزاره رو نهایت سیستمو بترکونه

صندلی 5 ملیونی هم بزنن...ادمی که بخره پیدا میشه.همین جوری که ماشین ملیاردی میخرن.

بازار مصرف والسلام.

اندر احوالات بعضیا:

19.jpg

الان فلسفه ی مصرف گراییو اقتصاده مقاومتیو کاپیتالیسمو ماتریالیسمو نژادپرستیو بوگاتیو این عکس  چه ربطی به کارت گرافیکو فریمه dx12 و صندلی گیمینگ داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!

اگه میخوایین ازین صحبتا بکنید تاپیکاش هست همین الان یه تاپیک دیدم راجع به وارد کننده وو اینا برو اونجا داداش اینجا میخواییم راجع به صندلی هایه dxracer صحبت کنیم و هر کس خرید بیاد نظرو تجربشو بگه همین.............

حرفایه توام که متناقضه وو بی ربــــططط

در مورده سیستمه گیمینگ هم حاجاقا فرمودید پس قناعت و تقوا پیشه کنیم ازین به بعد؟فریم ریت بالا هم که حرام اعلام کردی گذاشتن کارت گرافیک بالایه 600 هزار تومان هم حرام loLzz  کنسول دیگه خداروشکر حلال؟؟

شماها علمه باطنـیو چشمه برزخیو علمه غیب دارین از پشته مانیتور تربیتو اخلاقو مادیاته یوزرهارو میبینین؟؟ یا سریعا طی العرض میکنی میری تو خونه زندگیشون میفهمی کی چیکارس چقد داره چقد نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!تو بجا اینکه فکره سیستمو صندلی گیمینگ باشی برو دنباله فلسفه وو حقوق البته نری به نفعه جامعسـت

ویرایش شده توسط Caipirinha
لینک به دیدگاه

ما داریم طرز فکر صحیح و راه درست رو نشون میدیم که هدف از بازی فقط سرگرمی هست نه ارضا اعتیاد....وگرنه شما مختاری 10 ملیون بدی سیستم.24 ساعت هم بازی کنی.

لینک به دیدگاه

ما داریم طرز فکر صحیح و راه درست رو نشون میدیم که هدف از بازی فقط سرگرمی هست نه ارضا اعتیاد....وگرنه شما مختاری 10 ملیون بدی سیستم.24 ساعت هم بازی کنی.

عذرخواهی میکنم مگه شما راه شناسی که میخوای به همه راه درست رو نشون بدی؟

یا کی گفته طرزفکر شما صحیحه که میخوای مدل فکر کردن خودتون رو به بقیه بیاموزید؟

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

عذرخواهی میکنم مگه شما راه شناسی که میخوای به همه راه درست رو نشون بدی؟

یا کی گفته طرزفکر شما صحیحه که میخوای مدل فکر کردن خودتون رو به بقیه بیاموزید؟

نمیدونم شاید بعضیا دلشون بخواد معتاد بمونن........ولی بهتره بدونی که این حس اعتیادت ارضا شدنی نیست هر چی بیشتر بازی کنی بیشتر تشدید میشه و اذیتت میکنه.من الان میفهمم ادمی که معتاد نیست ذهنش راحت تره.

لینک به دیدگاه

نمیدونم شاید بعضیا دلشون بخواد معتاد بمونن........ولی بهتره بدونی که این حس اعتیادت ارضا شدنی نیست هر چی بیشتر بازی کنی بیشتر تشدید میشه و اذیتت میکنه.من الان میفهمم ادمی که معتاد نیست ذهنش راحت تره.

مگه هرکی این صندلی رو بخره باید بازی کنه با کامپیوتر؟

لینک به دیدگاه

والا اعتیاد انواع داره.....شما ظاهرا دو نوع اعتیاد داری

1-اعتیاد به بازی 

2-اعتیاد به خرید اجناس لوکس.

به نفعته از شرش راهت شی خود دانی.

شما این صندلی هم بخری باز صندلی جدید اومد دلت میخواد اونم بخری.

حس اعتیاد از هر نوعلی ارضا شدنی نیست و هر چی بخوای ارضاش کنی تشدید تر میشه.از ما گفتن بود.

لینک به دیدگاه

1-اعتیاد به بازی 

حس اعتیاد از هر نوعلی ارضا شدنی نیست و هر چی بخوای ارضاش کنی تشدید تر میشه.از ما گفتن بود.

پس ادم کار میکنه پول در میاره واسه چی؟

جمع کنه بزاره در کوزه؟

ادم کار میکنه تا به چیزایی که دلش میخواد برسه دیگه.

یعنی هرکی مثل شما پول خرج کنه درست خرج کرده؟

جنس درپیت ایرانی بخره 400 تومن 4 ماه بعد هم کمر درد بگیره هم صندلی خراب بشه هم 400 تومن پولشو ریخته باشه دور؟

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

خواهشا بهانه های پزشکی نگیرید...این صندلی فقط و فقط به خاطر جنس الیاف به ار رفته درش اینقدر گرونه والسلام.کیف لپتاپ ضد گلوله هم razer زده بهتره اونم بخری به ددر میخره.

مصرف گرایی دیگه یعنی همین.اعتیاد

جنابعالی هر چی بخری ذوق و لذتش نهایت برا یه هفتست پس بهتره هر هرفته یه چیز تازه بخری چون ظاهرا پولت زیاده.

لینک به دیدگاه

خواهشا بهانه های پزشکی نگیرید...این صندلی فقط و فقط به خاطر جنس الیاف به ار رفته درش اینقدر گرونه والسلام.کیف لپتاپ ضد گلوله هم razer زده بهتره اونم بخری به ددر میخره.

جنابعالی هر چی بخری ذوق و لذتش نهایت برا یه هفتست پس بهتره هر هرفته یه چیز تازه بخری چون ظاهرا پولت زیاده.

شما برو 4 تا کلیپ ببین از این صندلی. اگر فقط الیاف بود اونوقت این حرفو بزن.

شاسی داخلی این صندلی بیشتر از پراید روش کار شده.

ضمنا در مورد ریزر هم پول دارم هم میخوام هم میخرم به شما مربوطه مگه؟

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف.

لینک به دیدگاه

شما برو 4 تا کلیپ ببین از این صندلی. اگر فقط الیاف بود اونوقت این حرفو بزن.

شاسی داخلی این صندلی بیشتر از پراید روش کار شده.

ضمنا در مورد ریزر هم پول دارم هم میخوام هم میخرم به شما مربوطه مگه؟

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف.

نخیر برادر من........من خودم یه زمانی خرج زیاد میکردم.....دیدم اینا فقط و فقط معتادی داره والسلام.همین الانشم با وجود اینکه سر عقل اومدم گرافیکم برا نسل قبل که 770 هست دیگه ارتقاش ندادم و بازی ها رو هم با تنظیمات پایین بازی میکنم با وجود اینکه گرافیکم میتونه بالا هم بیاره.این جوری ادم معتاد نمیشه.

شما خیال کردی همه مثل خودتن چششون خورد به دوزار پول اختیار از کفشون بره؟!

لینک به دیدگاه

نخیر برادر من........من خودم یه زمانی خرج زیاد میکردم.....دیدم اینا فقط و فقط معتادی داره والسلام.همین الانشم با وجود اینکه سر عقل اومدم گرافیکم برا نسل قبل که 770 هست دیگه ارتقاش ندادم و بازی ها رو هم با تنظیمات پایین بازی میکنم با وجود اینکه گرافیکم میتونه بالا هم بیاره.این جوری ادم معتاد نمیشه.

شما خیال کردی همه مثل خودتن چششون خورد به دوزار پول اختیار از کفشون بره؟!

خوب ادم وقتی داشته باشه و بازم حرص پول بخوره میشه عقده ای.

میاد به هرکی میخواد یه چیزی بگیره انواع چرت و پرت هارو تحویل میده.

بنده خدا اومد یه تاپیک زد واسه سوال که کجا میشه این صندلی هارو خرید.

این یکی اومده ملتو بسته به گلوله که آآآآآآآآآآی ملت اگر شما بخرید یعنی مصرف گرا هستید.

مگه همه باید تولید کننده باشن؟

اینجا مملکته دلالاست. راحت پول در میارن راحتم خرج میکنن.

اینجوری عقده ای نمیشن و به کسی نمیگن مصرف گرا. خخخ

لینک به دیدگاه

1-اعتیاد به بازی 

در مورد اعتیاد بله....اتفاقا خودم هم جزو این دسته هستم..بنده هم خیلی خودم رو تو قرض و قوله انداختم تا یه سیستم گیمینگ خوب بگیریم...عشق به رایانه کلا چیزیه که گذشتن ازش ناممکنه !..حقیقت چیزیه که شما میگی..از لحاظ منطق...به قول معروف همه چیز این اهن پاره برقی نیست !!!

پس ادم کار میکنه پول در میاره واسه چی؟

جمع کنه بزاره در کوزه؟

ادم کار میکنه تا به چیزایی که دلش میخواد برسه دیگه.

یعنی هرکی مثل شما پول خرج کنه درست خرج کرده؟

جنس درپیت ایرانی بخره 400 تومن 4 ماه بعد هم کمر درد بگیره هم صندلی خراب بشه هم 400 تومن پولشو ریخته باشه دور؟

اتفاقا من خودم از کسانی هستم که به شدت از این جمله نفرت دارم...برو کار کن تا بتونی شکم زن و بچت رو سیر کنی !!..طرز فکرایرانی جماعت از همون اول فقط شکمش بوده...هر وقت ما یه وسیله گرون میخریم معمولا سرکوفت ها و ملامت های خانواده رو زیاد میشنویم

قطعات رایانه به طور کلی گرونش همیشه خوب بوده و خریدش هم برای ما لازم نه واجب !!! شما میری موس گرون میخری کارایشش رو واقعا حس میکنی خصوصا تو fps های انلاین..من خودم تا حالا 4 تا موس تو 1 سال خراب کردم...اخر یک x7 گرفتم..واقعا عالیه در حد خودش

اسپیکر گرون میخری تاثیرش رو تو موسیقی و فیلم حس میکنی...ولی تفاوت خواصی در صندلی 1.5 تومنی و 700 تومنی نیست ! خریدش نه واجبه و نه لازم...به قول معروف باشه میگیریم !..ببینید این کل چکیده حرف های بنده بود که داد دوستان رو در اورد...دیگه توجیح سلامتی و این داستانا نداره که

گوست جان دوست عزیز...حرف هاتون درباره مصراف گرایی و اعتیاد رو من قبول دارم...ولی خوب هر کس مختار که پول خودش رو در راهی که علاقه اشه خرج کنه...من به شخصه جای اقای نظامی بودم بازم همون قطعات رو میخریدم

دیگه نباید جوری باشه که ما نحوه خرج پول رو زیر سوال ببریم که...دیگه به قول معروف از صندلی رسیدیم به کاپیتولیسمو کمونیسمو حذب توده و ایده الیسمو....فلان ! یعنی این چیزی که شما دربارش میگی اصلا داستانش ایدئولوژی جهانیه برادر !! از گیمینگ و رایانه خارجه باور کن  :D  :laughing:  @};-  @};-

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

اقایون بابا چه خبره اخه...من میترسم این صندلی اخر به انقلاب اقتصادی داخلی ختم بشه :-? ....تموم شد و رفت دیگه...بحث دیگه واقعا از نقد و بررسی خارجه..فقط در مورد اینکه پول چجوری خرج بشه داره بحث میشه که این موضوع اصلا یک چیز شخصیه....این بحث تا قیامت هم جواب نمیده و قرار نیست هم بده

در مورد صندلی حرف بزنید  :)  @};-

لینک به دیدگاه

در مورد اعتیاد بله....اتفاقا خودم هم جزو این دسته هستم..بنده هم خیلی خودم رو تو قرض و قوله انداختم تا یه سیستم گیمینگ خوب بگیریم...عشق به رایانه کلا چیزیه که گذشتن ازش ناممکنه !..حقیقت چیزیه که شما میگی..از لحاظ منطق...به قول معروف همه چیز این اهن پاره برقی نیست !!!

اتفاقا من خودم از کسانی هستم که به شدت از این جمله نفرت دارم...برو کار کن تا بتونی شکم زن و بچت رو سیر کنی !!..طرز فکرایرانی جماعت از همون اول فقط شکمش بوده...هر وقت ما یه وسیله گرون میخریم معمولا سرکوفت ها و ملامت های خانواده رو زیاد میشنویم

قطعات رایانه به طور کلی گرونش همیشه خوب بوده و خریدش هم برای ما لازم نه واجب !!! شما میری موس گرون میخری کارایشش رو واقعا حس میکنی خصوصا تو fps های انلاین..من خودم تا حالا 4 تا موس تو 1 سال خراب کردم...اخر یک x7 گرفتم..واقعا عالیه در حد خودش

اسپیکر گرون میخری تاثیرش رو تو موسیقی و فیلم حس میکنی...ولی تفاوت خواصی در صندلی 1.5 تومنی و 700 تومنی نیست ! خریدش نه واجبه و نه لازم...به قول معروف باشه میگیریم !..ببینید این کل چکیده حرف های بنده بود که داد دوستان رو در اورد...دیگه توجیح سلامتی و این داستانا نداره که

گوست جان دوست عزیز...حرف هاتون درباره مصراف گرایی و اعتیاد رو من قبول دارم...ولی خوب هر کس مختار که پول خودش رو در راهی که علاقه اشه خرج کنه...من به شخصه جای اقای نظامی بودم بازم همون قطعات رو میخریدم

دیگه نباید جوری باشه که ما نحوه خرج پول رو زیر سوال ببریم که...دیگه به قول معروف از صندلی رسیدیم به کاپیتولیسمو کمونیسمو حذب توده و ایده الیسمو....فلان ! یعنی این چیزی که شما دربارش میگی اصلا داستانش ایدئولوژی جهانیه برادر !! از گیمینگ و رایانه خارجه باور کن  :D  :laughing:  @};-  @};-

خب شما که اینقدر بارته یه صندلی 700 تومنی خوب به ما معرفی کن. حالا اگه بالشت پشت گردن و کمر و استراحت گاه پا و فوم مرغوب و پایه آلمینیومی و چرم پلی یورتان نداشت اشکال نداره. حداقل براساس اصول ارگونومی طراحی شده باشه و سازندش تضمین کنه که در استفاده ی بلند مدت گردن و کمر و باسن رو اذیت نمی کنه.
لینک به دیدگاه

خب شما که اینقدر بارته یه صندلی 700 تومنی خوب به ما معرفی کن. حالا اگه بالشت پشت گردن و کمر و استراحت گاه پا و فوم مرغوب و پایه آلمینیومی و چرم پلی یورتان نداشت اشکال نداره. حداقل براساس اصول ارگونومی طراحی شده باشه و سازندش تضمین کنه که در استفاده ی بلند مدت گردن و کمر و باسن رو اذیت نمی کنه.

یعنی تا دیروز که این صندلی ها نیومده بود پس دوستان حرفه ای از چی استفاده میکردن؟ من خودم بارها دیدم که مدل صندلی معرفی میکردن دوستان تو همین انجمن و از شرکتش هم تعریف میکردن....یعنی خدایی الان هر چیزی غیر از dxrace غیر اصولیه؟!!! چون مثلا تو داخل پیدا میشه.. چون ارزونتره؟ برادر دیگه یک صندلیه دیگه !!! شاتل که نیستش..اون شرکت سازنده که نمیاد بگه اقا صندلی من خوب نیست و فلان! میاد 2 تا نوشته دهن پر کن میزنه تنگش که اون میشه تبلیغات...تا دیروز که صندلی نیومده بود کسی از اصول ارگونومی و این داستانا صحبت نمیکرد....چون الان این صندلی اومده رو کار باقی همه غیر اصولی و اشغالن؟ شما خودت حقیقت رو بهتر از بنده میدونید منتها باور دارید یا میخواید داشته باشید که این قیمت بالا و وارداتی بودنشو این داستانا تفاوت کارایی عظیمی داره که اینطور نیست...دیگه تفاوت صندلی پلاستیکی و 700 تومنی خیلی زیاده ولی تفاوت 700 تومن و 1500 دیگه اونجور نیست...شما بری این صندلی رو مشخصاتش رو بخونید فقط بخاطر طراحی خاص دستش و قابلیت تنظیم کردن زیادشه که لقب گیمینگ روشه و گرنه به لحاظ نشستن همون کاربرد رو داره

https://www.overclockers.co.uk/nitro-concepts-c80-comfort-series-gaming-chair-black-red-gc-011-nr.html

الان شما صندلی بالا رو ببین..هم قیمت مناسب داره و هم کارایی..فقط dxrace نیست که ما چشم بسته باید قبولش داشته باشیم

https://www.overclockers.co.uk/gaming/gaming-chairs

این لینک توش دنیا صندلی هست

لینک به دیدگاه

اقایون بابا چه خبره اخه...من میترسم این صندلی اخر به انقلاب اقتصادی داخلی ختم بشه :-? ....تموم شد و رفت دیگه...بحث دیگه واقعا از نقد و بررسی خارجه..فقط در مورد اینکه پول چجوری خرج بشه داره بحث میشه که این موضوع اصلا یک چیز شخصیه....این بحث تا قیامت هم جواب نمیده و قرار نیست هم بده

در مورد صندلی حرف بزنید :) @};-

شما خودت از اولین کسایی بودی که بحث رو تو این تاپیک شروع کردی و وقتی هم بهت منفی دادیم گفتی چرا من محصولو نقد کردم. چیشو نقد کردی دقیقا قیمتشو؟ این تاپیک میتونست خیلی مفید باشه برا کسایی که قصد خرید صندلی دارن ولی شما و چند نفر دیگه بیخودی خرابش کردین. ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

شما خودت از اولین کسایی بودی که بحث رو تو این تاپیک شروع کردی و وقتی هم بهت منفی دادیم گفتی چرا من محصولو نقد کردم. چیشو نقد کردی دقیقا قیمتشو؟ این تاپیک میتونست خیلی مفید باشه برا کسایی که قصد خرید صندلی دارن ولی شما و چند نفر دیگه بیخودی خرابش کردین.

بنده هنوز هم سر حرفم هستم و خواهم بود که خرید این صندلی نه واجبه و نه لازم و نه توجیح سلامتی داره و نه تقاوت سلامتی...تفاوت در کیفیت و زیباییه

بنده تاپیکی رو خراب نکردم..2 تا من گفتم و 2 تا دوست دیگری گفت...خیلی جوانبش مشخص شد..بلفرض که من حرف مفت زدم..دوستان اومدن خلافش رو ثابت کردن و از کاراییش گفتن...بعد این کجاش دقیقا عدم اگاهیه؟ اگر قرار باشه همه بگن اوف عجب چیزیه که دیگه کسی به نقطه ضعف یک محصول پی نمیبره

لینک به دیدگاه

یعنی تا دیروز که این صندلی ها نیومده بود پس دوستان حرفه ای از چی استفاده میکردن؟ من خودم بارها دیدم که مدل صندلی معرفی میکردن دوستان تو همین انجمن و از شرکتش هم تعریف میکردن....یعنی خدایی الان هر چیزی غیر از dxrace غیر اصولیه؟!!! چون مثلا تو داخل پیدا میشه.. چون ارزونتره؟ برادر دیگه یک صندلیه دیگه !!! شاتل که نیستش..اون شرکت سازنده که نمیاد بگه اقا صندلی من خوب نیست و فلان! میاد 2 تا نوشته دهن پر کن میزنه تنگش که اون میشه تبلیغات...تا دیروز که صندلی نیومده بود کسی از اصول ارگونومی و این داستانا صحبت نمیکرد....چون الان این صندلی اومده رو کار باقی همه غیر اصولی و اشغالن؟ شما خودت حقیقت رو بهتر از بنده میدونید منتها باور دارید یا میخواید داشته باشید که این قیمت بالا و وارداتی بودنشو این داستانا تفاوت کارایی عظیمی داره که اینطور نیست...دیگه تفاوت صندلی پلاستیکی و 700 تومنی خیلی زیاده ولی تفاوت 700 تومن و 1500 دیگه اونجور نیست...شما بری این صندلی رو مشخصاتش رو بخونید فقط بخاطر طراحی خاص دستش و قابلیت تنظیم کردن زیادشه که لقب گیمینگ روشه و گرنه به لحاظ نشستن همون کاربرد رو داره

https://www.overclockers.co.uk/nitro-concepts-c80-comfort-series-gaming-chair-black-red-gc-011-nr.html

الان شما صندلی بالا رو ببین..هم قیمت مناسب داره و هم کارایی..فقط dxrace نیست که ما چشم بسته باید قبولش داشته باشیم

شما استدلالتون اینه که صندلی 700 تومنی با 1.5 تومنی زیاد تفاوتی نداره. خب یه مدل معرفی کنید با همون شرایطی که گفتم. دوست من یدونه از همین آشغالایه 700 تومنی خریده وقتی میشینی روش اصلا نمی تونی با موس کیبورد کار کنی. خودش خم می شه عقب. نمی شه روش تکیه داد.
لینک به دیدگاه

شما استدلالتون اینه که صندلی 700 تومنی با 1.5 تومنی زیاد تفاوتی نداره. خب یه مدل معرفی کنید با همون شرایطی که گفتم. دوست من یدونه از همین آشغالایه 700 تومنی خریده وقتی میشینی روش اصلا نمی تونی با موس کیبورد کار کنی. خودش خم می شه عقب. نمی شه روش تکیه داد.

دیگه مشکل از انتخاب ایشون بوده و ربطی به فلسفه صندلی های 700 تومنی نداره...کسی میخواد صندلی بخره باید بشینه روش خودش تست کنه...دقت کنید خیلی از این صندلی ها حتی وزن بندی خاص دارن..اصلا شاید میز کامپیوتر دوست شما استاندارد نبوده...این حرفا که نشد دلیل !!! دیگه بهونه برای خالی کردن حرست سر بنده نداری الکی داستان درست نکن..شما موس هم بخوای بخری باید بگیری دستت ببینی باهاش راحتی یا نه

لینک به دیدگاه

دیگه مشکل از انتخاب ایشون بوده و ربطی به فلسفه صندلی های 700 تومنی نداره...کسی میخواد صندلی بخره باید بشینه روش خودش تست کنه...دقت کنید خیلی از این صندلی ها حتی وزن بندی خاص دارن..اصلا شاید میز کامپیوتر دوست شما استاندارد نبوده...این حرفا که نشد دلیل !!! دیگه بهونه برای خالی کردن حرست سر بنده نداری الکی داستان درست نکن..شما موس هم بخوای بخری باید بگیری دستت ببینی باهاش راحتی یا نه

اتفاقا برای میز هم 1.5 هزینه کرد و خیلی هم روی انتخاباش حساس بود و بهترین انتخابای ممکن رو کرد ولی آخر نتیجه چیز دیگه ای شد. فرض کنید میز و صندلی dxracer گرفته بود الان چقدر راضی بود. حالا من کاری ندارم. شما یه میز و صندلی مناسب با ویژگی هایی که گفتم معرفی کن بعد با dxracer مقایسه کن اگه تفاوت چندانی نداشت ما میخریم.

لینک به دیدگاه

اتفاقا برای میز هم 1.5 هزینه کرد و خیلی هم روی انتخاباش حساس بود و بهترین انتخابای ممکن رو کرد ولی آخر نتیجه چیز دیگه ای شد. فرض کنید میز و صندلی dxracer گرفته بود الان چقدر راضی بود. حالا من کاری ندارم. شما یه میز و صندلی مناسب با ویژگی هایی که گفتم معرفی کن بعد با dxracer مقایسه کن اگه تفاوت چندانی نداشت ما میخریم.

شما عشقته  برو dxracer بخر...به دوستت بگو بخره..مگه من گفتر شما نخر..گفتم هر کی پولشو داره بخره...شما دیگه عقیدت جوریه که فقط dxracer و تمام !! من هم هیچ کمکی نمیتونم به شما بکنم..صندلی هم چیزیه که شما باید خودتون انتخاب کنید و سلیقه ها متفاوته و این ترفندهای بچگانه خنده دار هم به کار نبر لطفا..کل ایران تا قبل از این صندلی ها جیکشون در نمیومد حالا اینا اومده و جالبیش هنوز 1 هفته نگذشته همه از سلامتیش میگن...چیزی که حداقل چندین سال طول میکشه تا امتحانش رو پس بده...کم تحرکی و افزایش وزن رو هر صندلی وجود داره و اسمش هم روشون هست...بنده هیچ دلیلی نمیبینم که بخوام به شما القا کنم مطلب رو...شما هر وقت خودت تجربه کردی بیا نظر بده..نگو اون خرید این خرید...یکی از دوستانم توی قائم شهر یه صندلی خریده بود 700 که مدلش دقیقا خاطرم نیست ولی خیلی ازش تعریف میکرد و خودمم نشستم روش واقعا عالی بود...یعنی دیگه کمال یک صندلی بود...شما راضی نمیشی دیگه مشکل خودته..برو گرونترین رو بخر...حرف من برای کسایی بود که ذره ای منطق دارن..کسی که بخواد دیگه برای صندلی 700 تومنی هم ناز کنه دیگه داستانش معلومه..لابد کفشش هم باید 1 تومنی باشه تا پاش اذیت نشه

لینک به دیدگاه

کل این شرکتای پول قاپی روانشناس دارن.......اصلن هدفشون ایجاد اعتیاد تو مردم هست برا خرید کالای بیشتر ازشون.از چه طریقی اعتیاد ایجاد میکنن؟!با لذت بخش کردن.

یه زمانی هست شما از روی نیاز خرید میکنی ولی یه زمانی هست از روی لذت.....اینجا یعنی معتاد شدی.

یه زمانی هست شما برای سرگرمی بازی میکنی ولی یه زمانی هست برا لذت....اینجا هم معنی اعتیاد میده.

کلا اگه کاری از روی لذت انجام بشه معنی اعتیاد پیدا میکنه.این لذتش هم زود گذر هست و باعث میشه شما بری کالای دیگه بخری.

عین یه ادم معتاد.معتادا هم از روی لذت مصرف میکنن.

من از زمانی که به حقایق پشت پرده پی بردم.تمام بازی رو با گرافیک متوسط به پایین بازی میکنم تا مبادا ترفنشون روم تاثیر بزاره و معتاد بشم....فقط برای سرگرمی بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

اول یه صلوات بفرستین....بعدشم گیمر اگه گیمر باشه روی سنگم میشینه بازیشو میکنه...ولی اگه پولدارم باشه روی این صندلی ها بازی میکنه...بعدشم دوستان در مورد قیمت هم باید بگم که این پول برای من و بسیاری از شما زیاده ولی برای یه عده ای هم این پول پولی نیست و لذت نشستن روی یه صندلی گرون قیمت براش انقدر زیاده که دیگه صفر های جلوی قیمتش براش مهم نیست...

لا مصب عین خرید بستنیه یکی پولش میرسه مگنوم میخره:)

یکی هم بستنی یخی میخره...هر دوشون بستنی هستنو هردو نفر لذت بستنی رو میبرن:D

لینک به دیدگاه

ما انسانیم برادر من....انسان ! بدن ما مختص تحمل انواع فشارها و انعطاف پذیری هاست...اگر ما قرار باشه سر یه صندلی انقدر سخت گیر باشیم که دیگه از کفش گرفته از نحوه خوابیدن گرفته از تشک تخت گرفته هم رو دیگه باید ایده الش کنیم....دیگه ینجورم نیبست که...فقط مشکل نشستن رو صندلی که نیست...بد خوابیدن خودش باعث گردن درد و بدن درد میشه...استفاده طولانی از مانیتور باعث چشم درد میشه و استفاده طولانی از گیم و سیستم باعث اسیب و ضرر ذهنی و جسمی میشه...دیگه اینها اجتناب ناپذیره..به والله اجتناب ناپذیره...اینکه دیگه بگی من برم اینو بخرم اونو بخرم تا اینا بشه صفر دیگه واقعا بی انصافیه...چرا فکر میکنید من دارم از سر دشمنی حرف میزنم؟

اول یه صلوات بفرستین....بعدشم گیمر اگه گیمر باشه روی سنگم میشینه بازیشو میکنه...ولی اگه پولدارم باشه روی این صندلی ها بازی میکنه...بعدشم دوستان در مورد قیمت هم باید بگم که این پول برای من و بسیاری از شما زیاده ولی برای یه عده ای هم این پول پولی نیست و لذت نشستن روی یه صندلی گرون قیمت براش انقدر زیاده که دیگه صفر های جلوی قیمتش براش مهم نیست...
لا مصب عین خرید بستنیه یکی پولش میرسه مگنوم میخره :)
یکی هم بستنی یخی میخره...هر دوشون بستنی هستنو هردو نفر لذت بستنی رو میبرن :D

قربون اون دهنت...به قران من همه حرفم اینه  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...