رفتن به مطلب

انتشار بنچمارک های جدیدی از کارت های پولاریس AMD

Recommended Posts

سی پی یو zen که دیگه لوس شده انقدر کشش دادن فکر کنم کلا دیگه همه یادشون رفته amd سی پی یو هم تولید میکنه

البته شایدم داره با توجه پیشرفت اینتل سری زن بهتر و قوی میکنه که در زمان عرضه کم نیاره به همین علت همش تاخییر میخوره و خبری ام فعلا ازش نیست

اما در مورد جی پی یو با توجه به اعداد ارقام واقعا 480 عالیه نسبت به قیمت حرفی ام درش نیست

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

• ارسال 91
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ضمن اینکه شما پست هاتون رو ادیت میکنین و چند سطر اضافه میکنین جا داره بگم:

جواب خودتون در پستتون دادین! گفتند از نظر قدرت در حد سری 390 هاست اما برای رویکرد و توان در VR اومدن با 280 مقایسه کردن و 390 رو بیخیال شدن و نتیجه اینکه r9 390 و یا 390x در vr شاید بیشتر از rx480 قدرت رندر داشته باشن چیزی که سیاست اجازه نداده اون هارو وارد نمودار بنچمارک کنن. چیزی که amd تا قبل از این داد میزد پولاریس 10 در حدی پرفورمنس داره که در نمودار اسکور گیری هم تراز 980ti بود با نصف قیمت! چیزی ک شما احتمالا اون تصویر رسمی از amd رو یادتون رفته!

اونجور هم ک ما میدونیم پردازنده های zen برای کارایی و قدرت در رده دسکتاپ haswell اینتل رو هدف قرار داده بودند... و تا amd بخواد فروشی از Zen ها بکنه اینتل واردcannon lake یا 10 نانومتر شده شما فقط این روی سکه رو نبین عزیز جان.پردازنده های zen فقط برای عرض اندامی هستن تا زمین amd بیشتر از این تو پردازنده ها خالی نباشه.

دوست عزیز همون خاک و خونی ک با حد این از خشونت دارین برای ما تعریف میکنین خود انویدیا با عرضه 1070 کل نسل مکسول رو به خاک و خون کشید و با عرضه کارت هایی مثل 1060 و یا 1060ti میتونه رینج 980 رو ب خاک و خون بکشه ب قول شما در نتیجه میتونه قیمت گذاری ب مراتب کمتری اختصاص بده ک این حرف شما اون زمان صحت داره !

در نمودار ها دقت کن میبینی عزیزم

بله داشته اما با قیاس با چ کارتی؟ معماری دو نسل پیش؟ 2؟

470 در قیاس با 270x یه مضحکه خنده داره.باز اگر 370 بود بنده خورده نمیگرفتم به این نمودار ها و در اصل باید با 970 فعل قیاس میشد طبق ادعای amd که توانی بیشتر از 970 داره

بنچمارک STEAM VR اصلا ملاک خوبی نیست چرا؟ چون اگه تاحالا باهاش کار کرده باشی متوجه میشی که به شرایط سیستم بسیار حساسه و هر بار که بنچ بگیری ممکنه نتیجه تغییر کنه پس نمیتونه ملاک خوبی برای قدرت این گرافیک باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم عکسی از بورد خوشکل و کوچک کارتهای 480 :

واقعا حیف هستش که این کارت رو با اون فن بی قواره، بزرگ کردن و به راحتی میتونن کارت تو رنج کارتهای مینی هم ارائه بدن...

post-10788-0-56209300-1466062001_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بزرگ ترین مشکل ما فعلا کرک نشدن بازی ها هست. از وقتی 950 گرفتم فقط تونستم gta و assassin رو تست کنم که اونم رو گراف قیبلیم بازی میکردم

درسته ... ولی اشتراکی بد نیست. هم هزینه اش نسبتا کمه هم بازی اورجینال رو ما رعیت هم تجربه میکنیم :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا حیف هستش که این کارت رو با اون فن بی قواره، بزرگ کردن و به راحتی میتونن کارت تو رنج کارتهای مینی هم ارائه بدن...

الان کنفرانس سونی رو میدم و pc gaming show رواین شبیه 470 نیست ؟؟؟ 480 بنظر بزرگتره بردش؟؟؟  :-?

لعنتی سونی هوسیم کرد ps4 بخرم حتما بازی های قشنگی معرفی کرد (همشون رو دوست داشتم  :x )................  ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست دارم مدلهای دو فنه و تک فنه ببینم ، البته واسه اورکلاکرها مدلهای 3 فنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان کنفرانس سونی رو میدم و pc gaming show رواین شبیه 470 نیست ؟؟؟ 480 بنظر بزرگتره بردش؟؟؟  :-?

لعنتی سونی هوسیم کرد ps4 بخرم حتما بازی های قشنگی معرفی کرد (همشون رو دوست داشتم  :x )................  ~x(

کلا بورد 480 و 470 یکی هستش...

دارم کل E3 رو میبینم، فعلا که چیزی برای حوسی کردن نداشته :(، چون هنوز چیزی ازش ندیدم... :D =))

دوست دارم مدلهای دو فنه و تک فنه ببینم ، البته واسه اورکلاکرها مدلهای 3 فنه

احتمالا مدل واترکولر و لایتنینگ(MSI این یکی رو یه جورایی تایید کرده) رو هم میبینیم، طبق مطالب درز کرده، این کارت قدرت اورکلاک فوق العاده ای داره، بهمین دلیل مدل های غیر رفرنس خیلی زیادی داره که با توجه به قدرت کولرها، فرکانس های متفاوتی هم روی اون وجود خواهد داشت...

لینک به دیدگاه

کلا بورد 480 و 470 یکی هستش...

دارم کل E3 رو میبینم، فعلا که چیزی برای حوسی کردن نداشته :(، چون هنوز چیزی ازش ندیدم... :D =))

احتمالا مدل واترکولر و لایتنینگ(MSI این یکی رو یه جورایی تایید کرده) رو هم میبینیم، طبق مطالب درز کرده، این کارت قدرت اورکلاک فوق العاده ای داره، بهمین دلیل مدل های غیر رفرنس خیلی زیادی داره که با توجه به قدرت کولرها، فرکانس های متفاوتی هم روی اون وجود خواهد داشت...

اگه اینجوری باشه عالیه من که دیگه کلا nvidia نمی خرم

Sent from my C6833 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سیستم رو آماده کردم برای کراس فایر دو عدد 480 و از اینورم 970 زپرتی رو شوت کنم زباله دان تاریخ! :laughing:

ویرایش شده توسط rohallah_t
لینک به دیدگاه

ژووون amd یاد سری 7000 افتادم یادش بخیر rx480دارم می یام

ویرایش شده توسط Vaderamin
لینک به دیدگاه

R9 480 واقعا از همه لحاظ عالیه من که دارم واسه بررسی درست و حسابیش روز شماری میکنم فکر کنم اینجا قیمتش یه چیزی حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ در بیاد که عالیه اگه قدرت اورش خوب باشه که دیگه توپه

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

قیمت این کارت حدود 1 میلیون خواهد بود در ایران 

و خوب بازم خوبه 980 وفیوری منهدم شدن رفت 

ولی به شخصه به این نتیجه رسیدم اگر کنسولها هم سی دی کی اشتراکی داشتنن

بهترین گزینه برای گیمینگ بودن همش ارتقا بدیم واسه 

بازی و ضرر پشت ضرر چون پلی استیشن حالا حالاها 1200 1400 میمونه

ولی مثلا کارت من با این ورود اتشین 470 به قیمتی بیشتر از 400 تومن نخواهد رسید کارتی که الان 998 تومن قیمتشه 

البته کاش پلی استیشن 3 هم قیمتش به همین میزان افت میکرد که نکرده و هنوز 500 تومن مینیموم دست دومشه 

ظلم در حق ما پی سی دارها هست 

amd به خودشم رحم نکرد و انویدیا و خودش رو با هم در رده بالا با این میانردهها 

منهدم کرد 960 دیگر یک مرده به حساب میاد و 970 هم دوران باشکوهش در تیر ماه 

به پایانی افتضاح خواهد رسید 

سیستم رو آماده کردم برای کراس فایر دو عدد 480 و از اینورم 970 زپرتی رو شوت کنم زباله دان تاریخ! :laughing:

یک جنازه داری شما الان رودستت مونده 

این دوست عزیز میخوان بگن که nvidia قدرت رو خیلی بالا برده بلکه 2 برابر فلگ شیپ های مکسول برده ولی نگاه نمیکنن که amd با کارتی مثل 470 زده 970 رو به خاک و خون کشیده

و با قیمتی که برای 470 و 480 گذاشته nvidia هیچ کاری نمیتونه بکنه جز کاهش قیمت چون نمیتونه بیاد 1060 رو معرفی کنه جوری که از 970 قدرت بیشتری داشته باشه و قیمتش هم 200 دلار باشه

بعد نمیدونم مشکل چیه .. خوب اومدن گفتن اقا این 270 عه اینم 470 عه ایشون میگن چرا با کارت قدیمی مقایسه شده باید با 370 مقایسه میشده

vr هم که اصلا بزارن در کوزه ابش رو بخورن ( فعلا )

مشکل اینجاست که 270 ریبرندی نداره و 370 ریبرند 265 ایکس هست خیلی خیلی از 270 ضعیفتره 370 پس 270 مقایسه شدش چون قویتر از 370 هست 

یا بعبارتی r7 265=r7 370 ولی 270 هرگز مساوی 370 نیست و در سری جدید 300 ای ام دی ریبرندی نداریم که بخواد با 270 حتی رقابت کنه پس نسل جدید

ای ام دی فاقد کارت با این قدرت هست و اومده همو 270 رو با 470 قیاس کرده این کجاش مشکل داره ؟

مثلا 380=285 هست و 280 و 280 ایکس هیچ هم ردهای در نسل جدید ندران برای قیاس پس اگر 480 بیاد با 280 قیاس بشه درسته البته این رو باید در جواب 

اون دوستمون میگفتم نه شما عزیز برادر و 480 میاد فیوری رو له میکنه و پرچمدار انویدیا منهدم میشه پس 480 قدرتش 2.5 برابر 380 هست 

و اندویدیا هم قدرتش 2 برابر شده هم قیمتش البته با مقداری دستکاری و کلاهبرداری جزیی و خوب کی برنده هست مسلما ای ام دی واین 

به مزاج انودیا پرستان خوش نمیاد

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

یک جنازه داری شما الان رودستت مونده 

ASUS Turbo OC 970GTX نوش رو خریدم 800 تومن! الانم خیلی با یه اورکلاک ساده خیلی خوب داره کار میکنه! موقع اومدن 480 به بازار هم نهایت 600 آبش میکنم میره! :x

لینک به دیدگاه

مشخصا دیگه کی میره سراغ کارت های دیگه؟

کارت فوق العاده که بود، اما الان مشخص شد که دارای فرکانس بوست هستش که از 1080 مگاهرتر به 1266 بوست میشه که بوست خیلی بالایی هم هستش، WCCFTECH هم میگه که نمونه هایی از کارت توسط شرکتهایی که کارتهای AMD رو میزنن، تولید شده که قابلیت اورکلاک عجیبی دارن که با قیمتی در حدود 300 دولار هم فروخته میشن(ظاهرا باید منظتر لایتنینگ و خنک کننده های مایع هم بود)...

این دوستمون زحمت کشیدن یک شات از نظرسنجی سایت WCCFTECH دادند

الان که وارد سایتش بشید و آمار نظرسنجی رو ببینید، 15000نفر خرید RX480 رو انتخاب کردند و کلا دیگه قضیه عوض شده. طبق همون نظرسنجی خیلیا میخوان این کارتو بخرن و کارتهای 1080 و 1070 خریدار کمتری داره. خدا کنه قیمتش تو ایران زیر 1میل باشه چون من وقت ندارم صبر کنم به تعادل برسه بعد برم بخرمش. اولین نسخه بدردبخورش بیاد سفارش میدم مدل 8 گیگشو :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این دوستمون زحمت کشیدن یک شات از نظرسنجی سایت WCCFTECH دادند

الان که وارد سایتش بشید و آمار نظرسنجی رو ببینید، 15000نفر خرید RX480 رو انتخاب کردند و کلا دیگه قضیه عوض شده. طبق همون نظرسنجی خیلیا میخوان این کارتو بخرن و کارتهای 1080 و 1070 خریدار کمتری داره. خدا کنه قیمتش تو ایران زیر 1میل باشه چون من وقت ندارم صبر کنم به تعادل برسه بعد برم بخرمش. اولین نسخه بدردبخورش بیاد سفارش میدم مدل 8 گیگشو :)

بله عزیز، الان آمار خیلی قابل استنادتر هم شده، چون مجموعه آماری خیلی بیشتر شده:

دیگه الان کاملا مشخص میشه که چرا اینقدر انویدیا برای ارائه کارتهای سری جدیدش عجله داشت و 1 ماه قبل از اینکه بتونه کارتهاش رو حتی برای فروش آماده کنه، کنفرانس برگزار کرد و تقریبا همه چیز رو در موردشون اعلام کرد، میخواست حداقل قبل از ورود کارتهای AMD یه چندتا کارت بفروشه...

post-10788-0-05548600-1466162731_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

بله عزیز، الان آمار خیلی قابل استنادتر هم شده، چون مجموعه آماری خیلی بیشتر شده:

دیگه الان کاملا مشخص میشه که چرا اینقدر انویدیا برای ارائه کارتهای سری جدیدش عجله داشت و 1 ماه قبل از اینکه بتونه کارتهاش رو حتی برای فروش آماده کنه، کنفرانس برگزار کرد و تقریبا همه چیز رو در موردشون اعلام کرد، میخواست حداقل قبل از ورود کارتهای AMD یه چندتا کارت بفروشه...

اگه این نظرسنجی تا دوماه دیگه هم فعال باشه فکر کنم هرکی بیاد rx480 رو انتخاب میکنه

به شخصه روی هیچ برند گرافیکی تعصب ندارم چون اولین کارتم ATI قدیم بود و چندسالی میشه انویدیا دارم و هردو برام عالی کار کردند. خوشحال میشم دوباره یادی از برند گراف اولم کنم :D

واقعا ناراحت بودم که بخاطر هزینه بالا فقط میتونم gtx 960 بخرم اما amd کولاک کرد. اینطور که فهمیدم امسال همچین اتفاقی افتاده و منم رو شانس بودم ، چون کیس ام قدیمیه و از ddr2 استفاده میکنم یه دفعه تصمیم گرفتم همه چیو بفروشم یه سیستم خوب و جدید ببندم و حتی کوچکترین اطلاعی از وضعیت گراف و رم و ... نداشتم ولی خدا دوستم داره کمک بزرگی رسونده تا به اونیکه میخوام برسم

لینک به دیدگاه

۳ تا از اینا بگیری از ۱۰۸۰ فریم دهی بیشتری داره

Sent from my C6833 using Tapatalk

تو پنجمارکی که amd داشته در حالت cfدوتا 480 تونستن فریم ریت بیشری از 1080 بیاره
لینک به دیدگاه

تو پنجمارکی که amd داشته در حالت cfدوتا 480 تونستن فریم ریت بیشری از 1080 بیاره

لینک بدی عالی میشه داداش

منتظریییییییییییییییم کارتهای جدید بیان

لینک به دیدگاه

لینک بدی عالی میشه داداش

منتظریییییییییییییییم کارتهای جدید بیاقن

http://videocardz.com/60860/amd-explains-image-quality-in-aots-radeon-rx-480-cf-vs-gtx-1080-demonstration
لینک به دیدگاه

تا وارد بازار نشه و یوزر ها بنچمارک نگیرن نمیشه نظر قطعی داد

البته در قدرتش شکی نیست

ولی متاسفانه amd همیشه از جانب درایور و بهینه نبودن و پشتیبانی نشدن توسط بازی سازها ضربه خورده

امیدوارم ۴۸۰ بتونه amd به دوران اوج خودش بیاره و از سودی که بدست میاره بتونه در صنعت و تکنولوژی و پروزه ای بعدی قدرت نمایی کنه که اینتل و انویدا نتونن گوش مردم بِبُرَنْ

البته هرچقدر که خوش قیمت باشه در ایران که بیاد مورد سوع استفاده دلال ها قرار میگیره و یک نفر همه جنس هغرو میخره انبار میکنه و به قیمتی که دوست داره میفروشه

بیاد امیدوار باشیم

تا وارد بازار نشه و یوزر ها بنچمارک نگیرن نمیشه نظر قطعی داد

البته در قدرتش شکی نیست

ولی متاسفانه amd همیشه از جانب درایور و بهینه نبودن و پشتیبانی نشدن توسط بازی سازها ضربه خورده

امیدوارم ۴۸۰ بتونه amd به دوران اوج خودش بیاره و از سودی که بدست میاره بتونه در صنعت و تکنولوژی و پروزه ای بعدی قدرت نمایی کنه که اینتل و انویدا نتونن گوش مردم بِبُرَنْ

البته هرچقدر که خوش قیمت باشه در ایران که بیاد مورد سوع استفاده دلال ها قرار میگیره و یک نفر همه جنس هغرو میخره انبار میکنه و به قیمتی که دوست داره میفروشه

بیاد امیدوار باشیم

لینک به دیدگاه

اولا که اینها کارتهای گیمینگ هستند !

ثانیا کی گفته برای رندر فقط انویدیا ؟

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58550#entry718464 پست شماره 8 رو ببینید !

موتور رندر fire render amd هم منتشر شد به صورت رایگان اینهم لینک

https://dfmrendering.com/fa/مقالات-و-دانستنیهای-تخصصی-مازستا/rendering-engines-and-processing-graphic-solutions/633-amd-وارد-رقابت-موتورهای-رندرینگ-شد،-سلام-بر-firerender

و پشتیبانی اکثر موتور رندرها از کارتهای and مانند

octan render - lux render - vray rt و غیره

لینک به دیدگاه

موتور رندر fire render amd هم منتشر شد به صورت رایگان اینهم لینک

https://dfmrendering.com/fa/مقالات-و-دانستنیهای-تخصصی-مازستا/rendering-engines-and-processing-graphic-solutions/633-amd-وارد-رقابت-موتورهای-رندرینگ-شد،-سلام-بر-firerender

و پشتیبانی اکثر موتور رندرها از کارتهای and مانند

octan render - lux render - vray rt و غیره

ممنون داداش خبر خیلی خوبی بود از مدت ها پیش منتظر عرضش بودم ... با اجازت تو تاپیک خواهر پ416( :D ) هم اضافش کنم :clapping:  @};- 

+ @};-  @};-  @};- (شرمنده الآن دستم خالی :( )

راستی یه مورد 

همانطور که قبلا در مورد FireRender نوشته بودم، بزودی باید منتظر ورود این موتور و تعاملش با Corona Render نیز باشید و خبرهایی که به گوش میرسد با توجه به ضد و نقیض بودن آن، خبرهای خوشی خواهد بود.

جسارتا تا اونجا که میدونم این قسمت یکم بد عنوان شده چون :

FireRender خودش تا حدودی براساس CoronaRender (که یه انجین کاملا cpu محور سریع و به شدت منعطف و قابل توسعت که به خصوص مورد استقبال طراحان و  آرچیتکتای عزیز ) طراحی و برای استفاده از توان GPU های AMD هم ، از طریق OCL API بروز رسانی شده...!

لینک

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

دوستان چرا وقتی میخوام مثبت بدم میگه شما مجوز انجام این کار را ندارید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...