رفتن به مطلب

شرکت AMD رسماََ مشخصات جی‌پی‌یوهای Ellesmere و Baffin را اعلام کرد

Recommended Posts

f40zfmftqle2beya703.jpg

شرکت AMD در مراسم E3 امسال، مشخصات جی‌پی‌یوهای Ellesmere و Baffin را تأیید کرد. این دو جی‌پی‌یو حداقل در سه کارت‌گرافیک دسکتاپی بکار گرفته خواهند شد: کارت‌گرافیک‌های RX 470، RX 480 و RX 460. دو کارت RX 470 و RX 480 از سیلیکون Ellesmere استفاده خواهند کرد. این چیپ شامل 2,304 واحد سایه‌زن که بین 36 واحد پردازشگر تقسیم شده‌اند، و یک رابط حافظه 256 بیتی GDDR5 می‌باشند. در طرف دیگر، سیلیکون Baffin با 1,024 واحد سایه‌زن که بین 16 واحد پردازشگر تقسیم شده‌اند، و یک رابط حافظه 128 بیتی GDDR5 و با سرعت 128 گیگابایت بر ثانیه قرار دارد. از این سیلیکون نیز در ساخت کارت‌گرافیک RX 460 استفاده خواهد شد.

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

من میخوام صبر کنم برا 480 ولی نمیتونم. اصلا صبر ندارم چون از یه طرفم مطمئنم ایران برسه قیمتش بالا میشه و اینکه از یه طرفم کنسولا جدیدا امکانات خوبی میدن. موندم چیکار کنم اخرش دیوونه میشم میرم گوشی میخرم خخخ بعد با ضرر میفروشم دستم خالی میمونه :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس رسما techpowerup چیزی برای ارائه نداشته، چون تقریبا بیش از 1 ماه هستش که همه این رو میدونن!! :D

الان باید اطلاعاتی شبیه به پرفورمنس و فرکانس کارتها، بیرون بیاد...

لینک به دیدگاه

بچه ها کی از این مدلا بنچمارک درست و حسابی میاد من که دیگه طاقتم داره تموم میشه بی صبرانه منتظر بنچمارک r9 480 هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ای بابا گفتم یه دوتا تست گذاشتین باز همون چارت هست که  :D

لینک به دیدگاه

گمون نکنم تا 1080 و 1070 فروش نکردن یه بنچ مارک درست و حسابی بیرون بیاد !

دوستان صبر کنید ، اتفاقا از دید من این نیومدن بنچ مارک خودش دلیل بر صبر بیشتره .

لینک به دیدگاه

همچنان منتظر این شاهکار ای ام دی میمونم !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام  آقای حیدرزاده خود کارت کی میاید

تا حال که هم شایعات و خبرو بنجمارکها بود.این کارت بهتر یا خودش بیاد یا خبر مرگش .خسته شده ایم

لینک به دیدگاه

احتمالا amd این‌قدر درگیر واقعیت مجازی بوده که محصولات جدید‌ش رو با واقعیت مجازی تولید کرده. فکر کنم همین‌روزها اعلام کنن دیدن کارتهای جدید نیاز به عینک ویژه داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...