رفتن به مطلب

Recommended Posts

من كه گفتم ثابت شده كه توي يه جمع ٣ نفره حداقل يه نفرخيانت ميكنه دوستان منفي دادن بهمون

حالا همونا بيان جواب بدن لامصب هر دفعه موجود ميشن نهايت ظرف ٤٨ ساعت موجوديش تموم ميشه اين چندوقته

Sent from my iPhone using Tapatalk

24 ساعت =)) =)) =))  داداش 1080 ظرف یه صبح تا عصر تموم شد =))

لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستانی که میفرمایید نخرید تا ارزون شه! میشه به این سوال من جواب بدید؟

منی که بخاطر این تاپیک 980ti خودم رو زود نفروختم و گفتم صبر کنم تا 1080 ارزون شه بعد بفروشم و ارزون بخرم چرا باید ضرر کنم؟

اون زمان میتونستم 2 تومن بفروشم کارتمو 1 تومن بزارم روش 1080 بگیرم.

ولی الان 1500 فروختم کارتمو 1500 گزاشتم روش تا کارت بگیرم.

حتی بیشتر صبر میکردم مجبور بودم 1 تومن بفروشم و 2 تومن بزارم روش تا بتونم 1080 بگیرم.

بعضی ها بخاطر اینکه ضرر نکنن مجبورن زود بفروشن کارتاشون رو و جایگزین کنن با جدیدا.

لینک به دیدگاه

ولی به نظر من سعی کنید از جایی بخرید که قیمت مناسب باشه و حدالامکان تو 2 ماه اول ورود نخرید که هرروز با دیدن افت قیمت تو سایت نقره داغ نشید صبر کنید افت تساعدیشو بکنه که گرافیکو با دلاری 4800 نکنند تو پاچتون ولی وقتی دیکه با دلار 4000 یا 4200 اومد دیگه برای اون 100 تومن بالا پایینش عمرتونو حدر ندید بخرید حالشو ببرید با خودتون بگید یک روز فشرده  کار میکنم در میاد پولش جوش نزنید

میتونم بپرسم شغلتون چیه که با یک روز کار کردن 100-200تومن تفاوت قیمت فعلی رو جبران میکنید ؟

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))

خوش قیمت ؟؟؟؟ :))))))))))))))))))

از این لحظه کسی واریز نکنه هاااا

خدا فظظظظ 1080 خدافظظظظظظظظظظظظظظظظ 

attachicon.gifphoto_2016-07-31_20-54-58.jpg

خودتون قضاوت کنید  @};-

حقیقتا بدون شرح

تا وقتی که آقازاده هایی هستند که خرید کنند این کمپین ها نتیجه نمیده, فروشنده وقتی می بینه جنسش با دلار 5 تومن هم فروش میره که دیگه فکر منوشمایی که نمیتونیم با اون قیمت بخریم رو که نمیکنه :x

واقعا جای تأسف داره که ما میگیم نخرید بزارید قیمت ها متعادل بشه بعد اینطور میکنن

قیمت فقط و فقط سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومن

تکرار میکنم قیمت فقطططططط سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومن

پول دو تا نونه

ماهی دو تا نون کمتر بخورید عوضش 1080 ببندین رو سیستم 

قیمت فقط سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومن

یه کمپین نه به ارزانفروشی هم باید بزنیم

دوستان دارن متضرر میشن 

فک کنم طرف دمه عابر بانک خوابیده بوده منتظر همچین وقتی بوده =)) =)) =))

حالا کدوم خوشبختی اینو خریده؟ :-?  :-?

حالا میگیم این یه دونه بود یه خریدار خیلی میخواستتش . ندیدین 1070 و 1080 رو توی سایت چه جوری غارت کردند  :wacko:

ابتدا فکر میکردم کشور وزیر دانا میخواهد

بعد فکر کردم شاه دانا میخواهد

اما اکنون میفهمم ملت دانا میخواهد

امیر کبیر

24 ساعت =)) =)) =))  داداش 1080 ظرف یه صبح تا عصر تموم شد =))

جنگ روانی چیست؟

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))

خوش قیمت ؟؟؟؟ :))))))))))))))))))

از این لحظه کسی واریز نکنه هاااا

خدا فظظظظ 1080 خدافظظظظظظظظظظظظظظظظ 

attachicon.gifphoto_2016-07-31_20-54-58.jpg

خودتون قضاوت کنید  @};-

=)) =)) =)) =)) =)) =))

خوب اگه قراره کسی بخره چرا میزارنند پس و جالبیش اینه زده دیگه واریز نکنید آخه مگه همینطوری واریز می کردنند =)) =)) =)) =))

3 میلیون :( ما به همین کارت 800 تومانیون راضی هستیم :)

لینک به دیدگاه

ای داد ........ همین و بس ؟؟!!! :-?

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

کله عالم و آدم بخوان بخرن من روحرفی که اول زدم  میمونم با این قیمتا نمی خرم.چون برا پولی که در میارم زحمت میکشم وبراش ارزش قاءلم.

اینی هم که همه سایتا ناموجود هستن فقط دلیلش این نیست که همه گرافیکا خریدار زیاد داره دلیل اصلیش اینه که موجودی کمه.وقتی موجودی کم باشه همون جمعیت  پایینه خریدار باعث میشن گرافیکا ناموجود بشن.

دوستان یجور تاپیکو مسخره میکنن  و قهقهه میزنن که انگار کله ملت صف کشیدن برا خرید و جنسا رو خریدن و الان نا موجود شدن.نه عزیزان از این خبرام نیست موجودی ها خیلی پایین هست و خریداران هم درصد بسیار بالاییشون با این قیمتا حاضر نیستن خرید کنن و همون درصد پایین هم که حاضرن با هر قیمتی خرید کنن تعدادشون  از موجودی الان  بیشتره به خاطر همین همه جا ناموجود هست.

لینک به دیدگاه

میتونم بپرسم شغلتون چیه که با یک روز کار کردن 100-200تومن تفاوت قیمت فعلی رو جبران میکنید ؟

من دوتا شغل دارم یکیش همین کامپیوتر به صورت سیار و یک شغلم اپراتور cncچوب و mdfهست که دوتا شغل با هم هفته ای بینه 900 تا 1.5 میندازه برام.البته با این  شرایط فقط آخر هفته ها میتونم اساسی بشینم پای سیستم باقیه  هفته روزی یک ساعت بیشتر نمیتونم. 

در کل منظورم این بود که 100 تومن 200 تومن تو این هزینه های زندگی هیچی نیست که جوش بزنید حالا میخواد 200 تومنو تو یک روز در بیارید یا یا 5 روز فرقی نمیکنه

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

350% موافقم.نمیخریم تا هرچی دارن ترشی بریزن :D

ولی همیشه یه سری نخاله وجود دارن که هیچ فرقی براشون نمیکنه و بازم خرید میکنن.اونا هستن که کار و تلاش بقیه رو هم خراب میکنن :(

تشکر @};-

لینک به دیدگاه

در بازار سخت افزار کامپیوتر که اوضاع به نسبت خیلی چیزای دیگه خیلی بهتره ! جای هدفون بازها باشید چی میگید؟ مثلا یه مدل خاصی بخوان

به عنوان مثال همین الان sennheiser hd700 459$ الان توسط نامداران میدن 3250 تومن یعنی الان از آمازون یک دونه برا خودت از طریق کسایی که وارد میکنن بخری خیلی خیلی ارزونتر برات میفته

مدل sennheiser hd598 $154 الان توسط نامداران میدن 1150 تومن . اینم باز خودت برای خودت بخری با اینکه خیلی گرون میشه ولی از خرید از نامداران خیلی بهتره

ویرایش شده توسط saeid72
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم، توهین در انجمن‌های گفتگوی لیون کامپیوتر، ممنوع هست

هر انسانی ارزشمند هست و با بیان این کلمات ارزش خودتون و این فروم رو خدشه‌دار نکنید

350% موافقم.نمیخریم تا هرچی دارن ترشی بریزن :D

ولی همیشه یه سری نخاله وجود دارن که هیچ فرقی براشون نمیکنه و بازم خرید میکنن.اونا هستن که کار و تلاش بقیه رو هم خراب میکنن :(

تشکر @};-

ویرایش شده توسط Mohsen P
لینک به دیدگاه

من دوتا شغل دارم یکیش همین کامپیوتر به صورت سیار و یک شغلم اپراتور cncچوب و mdfهست که دوتا شغل با هم هفته ای بینه 900 تا 1.5 میندازه برام.البته با این  شرایط فقط آخر هفته ها میتونم اساسی بشینم پای سیستم باقیه  هفته روزی یک ساعت بیشتر نمیتونم. 

در کل منظورم این بود که 100 تومن 200 تومن تو این هزینه های زندگی هیچی نیست که جوش بزنید حالا میخواد 200 تومنو تو یک روز در بیارید یا یا 5 روز فرقی نمیکنه

کامپیوتر سیار یعنی چی ؟  چه نوع خدماتی ارائه میدی ؟ cnc هم که معلومه شغل حرفه ای و تخصصی هستش

لینک به دیدگاه

واقعا اوضاع افتضاحه 6700k وارد نمیشه تا سری های دیگه فروش بره و قیمتش از 1100 به 1350 و حتی 1420 رسید واقعا بیایید یکدل باشیم و نخریم ميدونم صبر کردن سخته ولی ازتون خواهش میکنم نخرید تا ارزون بشه من یکسال صبر کردم گفتم تا تابستون قیمتا متعادل میشه ولی انگار نه انگار

گرافیکAsus gtx 1070 rog strix تو آمازون 449 دلاره و با دلار 3550 تومن میشه 1593

و حتی با دلار 4500 میشه 2020 ولی وقتی میاد تو ایران قیمتش 2250 به بالا میشه یعنی وارد کننده محترم رسما میخواد بالای 657 تومن سود کنه

ویرایش شده توسط ASHKANTORNADO
لینک به دیدگاه

دوستانی که میفرمایید نخرید تا ارزون شه! میشه به این سوال من جواب بدید؟

منی که بخاطر این تاپیک 980ti خودم رو زود نفروختم و گفتم صبر کنم تا 1080 ارزون شه بعد بفروشم و ارزون بخرم چرا باید ضرر کنم؟

اون زمان میتونستم 2 تومن بفروشم کارتمو 1 تومن بزارم روش 1080 بگیرم.

ولی الان 1500 فروختم کارتمو 1500 گزاشتم روش تا کارت بگیرم.

حتی بیشتر صبر میکردم مجبور بودم 1 تومن بفروشم و 2 تومن بزارم روش تا بتونم 1080 بگیرم.

بعضی ها بخاطر اینکه ضرر نکنن مجبورن زود بفروشن کارتاشون رو و جایگزین کنن با جدیدا.

جواب شمارو دوستان در انتهای صفحه 22 دادن
لینک به دیدگاه

دوستان برید تو قسمت عکس سیستم های اسمبل شده توسط لیون رو ببینید همه مدل های 1070 و 1080 که تو سایت بود رو تو سیستم های آقا زاده ها ببینید تازه بعضی ها هم sli کردند!

فرستاده شده از GT-N5100ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

اخه شما دوستان هیچ وقت به این فکر نکردید که شاید تو این لیون کلا 100 نفر "الان" بخوان سری جدید کارت هارو بگیرن و بخاطر این تاپیک نگیرن.

وارد کننده هم که فقط به لیون نمیفروشه کارتارو. تو بازار برید یه سر میبینید تو هر مغازه ای 1070 و 1080 موجوده و ملت هم دارن میخرن.

من نمیگم این حرکت خوب نیست. اما! وقتی تو بازار همه دارن میخرن هیچ دلیلی نداره اینجا الکی خودتون رو محدود کنید.

این مملکت یه چیزی توش ثابت شده اونم اینکه این کارا هیچ فایده ای نداره.

قدرت دستشونه مردم هم خیلی راحت میخرن...

تصمیم با خودتونه ولی فقط دارید قضیه رو از دید خودتون میبینید.

در حقیقت خیلی ساده گرفتید مطلب رو.

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

نمونه اي ديگه از گرانفروشي

اين هم ناشفافى (نميگيم حالا دزدى) در نحوه محاسبه اينترنت همراه اول

سيستم گوشى از مصرف شدن ٥٨٨ مگ اينترنت خبر ميده اما اپراتور محترم ميفرماد ٦٦٧ مگ مصرف شده، اختلافى حدود ١٠٠ مگ تصادفى يا ناچيزه؟ طورى عكس گذاشتم كه برابر بودن ساعت ها هم مشخص باشه

af03ba93204731977565504a6c9ba897.jpg

هماره اول کارش اینه . منم تایید میکنم . ایرانسل فعلا بدون مشکله ولی .من بسته 4+4 رو جوری تموم کردم که خودم شک دارم 1 گیگ مصرف کرده باشم !

لینک به دیدگاه

اخه شما دوستان هیچ وقت به این فکر نکردید که شاید تو این لیون کلا 100 نفر "الان" بخوان سری جدید کارت هارو بگیرن و بخاطر این تاپیک نگیرن.

وارد کننده هم که فقط به لیون نمیفروشه کارتارو. تو بازار برید یه سر میبینید تو هر مغازه ای 1070 و 1080 موجوده و ملت هم دارن میخرن.

من نمیگم این حرکت خوب نیست. اما! وقتی تو بازار همه دارن میخرن هیچ دلیلی نداره اینجا الکی خودتون رو محدود کنید.

این مملکت یه چیزی توش ثابت شده اونم اینکه این کارا هیچ فایده ای نداره.

قدرت دستشونه مردم هم خیلی راحت میخرن...

تصمیم با خودتونه ولی فقط دارید قضیه رو از دید خودتون میبینید.

در حقیقت خیلی ساده گرفتید مطلب رو.

من با نظر شما کاملا مخالفم. تجربه ثابت کرده در هر جای دنیا مردم که متحد باشند هیچ چیز جلودارشون نیست :) ما از همینجا شروع میکنیم و سعی خودمون هرچند کوچک رو انجام میدیم تا حداقل الهام بخش بقیه دوستان باشیم و بتونیم این حرکت رو پیاده کنیم. "همیشه قدم اول هست که سخت ترینه". این هم یک رفرنس از "گات" :

سرجیمی لنیستر : اونها باید نزدیک تر باشند اگر میخوای نجاتت بدند.

های اسپارو : نمیخوام. نمیتونن قبل از اینکه ضربه ات رو بزنی بهم برسن.

سر جیمی : در شرایط بدتر از این هم مبارزه کردم.

های اسپارو : بدون شک خیلی هامون کشته میشیم. ولی ما کی هستیم ؟ نه اسمی داریم, نه خانواده ای. همه ی ما فقیر و ضعیف هستیم. اما با هم, میتونیم یک امپراطوری رو ساقط کنیم.

ویرایش شده توسط Ehsan_PCI
لینک به دیدگاه

من با نظر شما کاملا مخالفم. تجربه ثابت کرده در هر جای دنیا مردم که متحد باشند هیچ چیز جلودارشون نیست :) ما از همینجا شروع میکنیم و سعی خودمون هرچند کوچک رو انجام میدیم تا حداقل الهام بخش بقیه دوستان باشیم و بتونیم این حرکت رو پیاده کنیم. "همیشه قدم اول هست که سخت ترینه". این هم یک رفرنس از "گات" :

سرجیمی لنیستر : اونها باید نزدیک تر باشند اگر میخوای نجاتت بدند.

های اسپارو : نمیخوام. نمیتونن قبل از اینکه ضربه ات رو بزنی بهم برسن.

سر جیمی : در شرایط بدتر از این هم مبارزه کردم.

های اسپارو : بدون شک خیلی هامون کشته میشیم. ولی ما کی هستیم ؟ نه اسمی داریم, نه خانواده ای. همه ی ما فقیر و ضعیف هستیم. اما با هم, میتونیم یک امپراطوری رو ساقط کنیم.

دقیقا تجربه اینم ثابت کرده که اینجا ایرانه و با کل دنیا فرق داره.

یادتون باشه همچین داستانی در مورد ماشین های صفر کیلومتر هم راه افتاده بود. تازه خیلی پر سر و صدا تر وطوری که حتی اخبار هم 24 ساعت در موردش حرف میزد.

اخرش چی شد؟

یه وام دادن نه فقط اونایی که تحریم کرده بودن. حتی اونایی که ماشین داشتن هم رفتن دوباره ماشینای اشغال اینارو خریدن.

ولله من خودم از این شرکتایی که دارن لوازم کامپیوتر وارد میکنن راضی که هستم هیچ ازشون ممنون هم هستم.

همین که همزمان با فروش جهانی بتونیم تو ایران هم خرید کنیم خیلیه.

من خودم چند روز پیش ZOTAC GeForce GTX 1080 FE  از لیون تهیه کردم به قیمت 2780. قیمت جهانیش 700 دلاره که با دلار 3500 میشه 2450. تعرفه گمرکی هم اگر اشتباه نکنم 4% هست که میشه 2548. میمونه 232 تومن این وسط. که احتمال زیاد چیزی حدود 100 تومنش مال فروشنده نهایی هستش و 132 تومن هم سود وارد کننده.

از دید من که کاملا منطقی هستش.

لینک به دیدگاه

دقیقا تجربه اینم ثابت کرده که اینجا ایرانه و با کل دنیا فرق داره.

یادتون باشه همچین داستانی در مورد ماشین های صفر کیلومتر هم راه افتاده بود. تازه خیلی پر سر و صدا تر وطوری که حتی اخبار هم 24 ساعت در موردش حرف میزد.

اخرش چی شد؟

یه وام دادن نه فقط اونایی که تحریم کرده بودن. حتی اونایی که ماشین داشتن هم رفتن دوباره ماشینای اشغال اینارو خریدن.

ولله من خودم از این شرکتایی که دارن لوازم کامپیوتر وارد میکنن راضی که هستم هیچ ازشون ممنون هم هستم.

همین که همزمان با فروش جهانی بتونیم تو ایران هم خرید کنیم خیلیه.

من خودم چند روز پیش ZOTAC GeForce GTX 1080 FE از لیون تهیه کردم به قیمت 2780. قیمت جهانیش 700 دلاره که با دلار 3500 میشه 2450. تعرفه گمرکی هم اگر اشتباه نکنم 4% هست که میشه 2548. میمونه 232 تومن این وسط. که احتمال زیاد چیزی حدود 100 تومنش مال فروشنده نهایی هستش و 132 تومن هم سود وارد کننده.

از دید من که کاملا منطقی هستش.

خب عزیز دل شما صبر کردی که قیمتش 2780 شد واگرنه تو یه ماه اول که وارد شد قیمتش 2990 بود!منظور ما این نیست که نخرید منظور ما اینه که صبر کنید تا قیمت ها متعادل شه بعد بخرید واگرنه قیمت ها بطور مداوم بالا میمونه ویرایش شده توسط ASHKANTORNADO
لینک به دیدگاه

خب عزیز دل شما صبر کردی که قیمتش 2780 شد واگرنه تو یه ماه اول که وارد شد قیمتش 2990 بود!منظور ما این نیست که نخرید منظور ما اینه که صبر کنید تا قیمت ها متعادل شه بعد بخرید واگرنه قیمت ها بطور مداوم بالا میمونه

اتفاقا از روزی که زوتاک قیمتش همین بود. اون روز اولی باندل با یه ssd بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من با خود حرکت که بازدارنده هست مشکلی ندارم ولی ایا دوستان همتون فقط گرافیک رو تحریم میکنید

ایا کامپیوتری که بالای 10 قطعه داره هیچ کدوم رو نمیخرید تا ارزون بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(خیلی هاتون ممکنه تو همین دوران این کمپین قطعه ایی رو خرید کرده باشید) . اگه گرانفروشی بد هست و نباید خرید کرد پس چرا خرید داشتید

یعنی تمام قطعه ها قیمتشون منطقی هست بغیر از گرافیک!

تو زمینه های دیگه چرا تحریم نمیکنید. این همه موارد در زندگی روزمره هست که قیمت هاشون نباید اینی باشه که هست

فرض مثال میتونید گوشت نخورید. زحمت رو کشاورز و دامدار بدبخت میکشه سودش رو دلال ها میبرند.

این حرکت هیچ ثمری نداره. فقط میتونیم چند نسل از تکنولوژی عقب باشیم تا به قیمت منصفانه قطعه مورد نیازمون رو بتونیم تهیه کنیم

یا مثل من بدبخت مسافر کش زورم رو زدم برای بار اول گرافیک نسل جدید رو بروز تهیه کنم. و قید چندصد هزار تومن بالاتر رو زدم .(مگه چند بار قراره همچین پولی از جیبم بره . ضرری که میکنم فدای لذت داشتنش مگه چند بار زندگی میکنم).البته عجله نمیکنم چون مطمئنن تب بازار فروکش میکنه و قیمت پایینتر هم میاد

این کارت جدید رو هم سالها نگه میدارم. خودم به شخصه میگم دوستانی که کارتهای رده بالا داشتن بخاطر نسل جدید کارتهاشون رو فروختن اشتباه بزرگی کردند.مگه اینکه واقعا پول اهمیتی براشون نداره

چرا یه نگاه به بازار ماشین نمیکنید که هیچ حساب کتابی نداره.یه وقت طرف رو یه معامله حتی رو ماشین ارزان قیمت هم سود چند میلیونی میکنه. 

من تنها مشکلی که با دنیای کاسبی دارم سواستفاده کردن از جهل مردم هست
طرف گرافیک کارکرده میزاره هم قیمت نسل جدید گرافیک ها. منه اگاه از امور میتونم نخرم ولی اشخاصی هستن ناآگاهانه خرید میکنند و اون شخص کیف میکنه که جنسش رو عالی فروخته و میره کارت با قدرت بالاتر رو میخره
ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حکایت این تاپیک 

کمپین ماشین نخریمه 

با این تفاوت که اون کمپین با یه وام کارش تموم شد 

این یکی نیاز به کمپین نداره 

در کل با وضعیتی که پیش اومده و کرک بازی ها که باید نسخه اصلی بخری و خیلی ها هم ندارن یا ارزش نداره براشون 

از اون بدتر مثه کونسول نیست که بازی رو بخری بعد با یه ظرر کم بفروشی 

کلا بازار این طور قطعات محدود میشه به یه عده معدود که این طور هزینه ها براشون هیچ مشکلی نداره 

نه امثال ما که رو 1 قرون 2 هزار حساب میکنیم 

در کل عرضه سری جدید کارتا ها هم هیچ خاصیتی نداشت 

AMD که 6 ماهه داره ابو عطا میخونه آخر سره نمدونم لابراتورش که اون 480 رو تست میزده حواسش کجا بوده 

اینم انویدیا که میبینه رقیب نداره هر کار عشقشه میکنه 

صرفا بخاطر از دست ندادن بازار 1060  میده بیرون مام به هم فحش و تیکه میندازیم که اههههه انویدیا شاخه و بهتر میندازه به ما AMD نمیتونه 

اگه درآمد همه برجی 4 5 تومن بود آره همه میرفتن 1080 خریدن ولی همون طور که میدونید 

قشر بی غم یا قشر مجبور میرن بخرن 

خدا هممونو رحمت کنه 

لینک به دیدگاه

سلام . من تازه این تاپیک رو خوندم و رفتم به شماره باشگاه خبرنگاران جوان در تلگرام گفتم . حالا خدا کنه اونا بتونن یه کاری کنن . من چقدر به 480 اطمینان داشتم که هم قیمت با جی تی ایکس 960 4گیگ خودم باشه . حالا میبینم تقریبا قیمتش یک برابرو نیمه !
(تازه من اولاش که معرفی شد میخواستم 960 رو بدم و یه چیزی سر بگیرم!)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...