رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود دوستان گلم @};- @};- @};-

برای اثبات رفاقت شدیدمون و همسو بودن ما با نظر شما در این ویدئو از این تاپیک نام بردم و حمایت کردم

امیدوارم کمکی به شما کرده باشم :x

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?app=videos&do=view&id=58

آقای حسینی این که شما حامی حقوق مصرف کننده هستید توش شکی نیست ، شاید تنها فرد سرشناس در این عرصه

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان msi 1070 gaming x

ایا 1.950 منصفانه هست به نظرتون؟؟؟؟

میخوام از لیون بگیرم خودم!

از کسایی هستم گفتم باید نخریم ولی ملت ما بخاری ندارن ...خیلی ها خریدن موجودی زنگ زدم لیون تموم شده تو یک روز !!! ... همسو هم دل نیستن خیلیا و به فکر خودشون هم نیستن ک یک اعتراض دسته جمعی میتونه کاری کنه ..وارد کننده ها کمی تو قیمت گزاری منصفانه تر عمل کنند ... البته اون افراد شاید در جمع مثلا 200 نفری کمپینی که تو لیون تشکیل شده نیستن قطعا ...   ولی در کل همین اش و کاسه برای همیشه هست تا وقتی که نهادی تشکیل بشه برای رعایت حقوق مصرف کننده و قیمت گزاری که کشوری جهان سومی مثل ما فک نکنم دو سه قرن دیگه خبری بشه ....

.

یک ساعت پیش بازار بودم

MSI GTX 1080 FE  قیمت 2650  یعنی با  دلاری 3.8 قیمت گذاری شده !!!!

رفرنس که خریدارش کمه و قیمت بالاست میشه با 3.8 قیمت گذاری کرد ولی کاستومی که ارزون تر هست بیشتر هم فروش میره نمیشه !!!!

عحب !!!

من چند ماهه کارت ندارم ، بعد تابستونم باید برم خوابگاه دانشجویی .... کارتو میخرم همین گرون ... ولی بازم خدا کنه لیون قیمت بهتری بده من شهرستانم تهران مشکله برم بگردم یک کارت بخرم بیام ... خدا کنه لیون قیمت رو کمی بهتر کنه مثلا 1080 رو 2.770 قیمت خورده شما میگی 2.650 بازار هست ... لیون بنجنب کلی برنامه دارم واسه تابستون یک سومش رفت .... همین 1.950 هم زنگ زدم لیون موجود نبود ....

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

دوستان msi 1070 gaming x

ایا 1.950 منصفانه هست به نظرتون؟؟؟؟

میخوام از لیون بگیرم خودم!

از کسایی هستم گفتم باید نخریم ولی ملت ما بخاری ندارن ...خیلی ها خریدن موجودی زنگ زدم لیون تموم شده تو یک روز !!! ... همسو هم دل نیستن خیلیا و به فکر خودشون هم نیستن ک یک اعتراض دسته جمعی میتونه کاری کنه ..وارد کننده ها کمی تو قیمت گزاری منصفانه تر عمل کنند ... البته اون افراد شاید در جمع مثلا 200 نفری کمپینی که تو لیون تشکیل شده نیستن قطعا ...   ولی در کل همین اش و کاسه برای همیشه هست تا وقتی که نهادی تشکیل بشه برای رعایت حقوق مصرف کننده و قیمت گزاری که کشوری جهان سومی مثل ما فک نکنم دو سه قرن دیگه خبری بشه ....

.

من چند ماهه کارت ندارم ، بعد تابستونم باید برم خوابگاه دانشجویی .... کارتو میخرم همین گرون ... ولی بازم خدا کنه لیون قیمت بهتری بده من شهرستانم تهران مشکله برم بگردم یک کارت بخرم بیام ... خدا کنه لیون قیمت رو کمی بهتر کنه مثلا 1080 رو 2.770 قیمت خورده شما میگی 2.650 بازار هست ... لیون بنجنب کلی برنامه دارم واسه تابستون یک سومش رفت .... همین 1.950 هم زنگ زدم لیون موجود نبود ....

قیمت 1800 برای این کارت با این گارانتی منصفانه هست

تا اونجایی که من پیگیر شدم ایستا یه فروشگاه هست توی پاساژ ایران ، اگر یه روزی جم کنه بره کسی نیست که جواب گوی شما باشه ، مثل همون مشکات 

حداقل میخوای بگیری با گارانتی ویستا یا ماتریکس بگیر.

لینک به دیدگاه

از نظر من اين تاپيك هيچ كاري نكرد چون تا پاسكال ها قيمت ميخورن تا اونروز تموم نشده فروش ميره كسي كه داره پول ميده نمياد واسه 600 تومن سه ماه صبر كنه و ميگه من كه نخرم هيچ فرقي نميكنه و درست هم ميگه تا وقتي اين كارت ها با اين وضعيت فروش ميره صبر و تحمل چند نفر فايده نداره

لینک به دیدگاه

از نظر من اين تاپيك هيچ كاري نكرد چون تا پاسكال ها قيمت ميخورن تا اونروز تموم نشده فروش ميره كسي كه داره پول ميده نمياد واسه 600 تومن سه ماه صبر كنه و ميگه من كه نخرم هيچ فرقي نميكنه و درست هم ميگه تا وقتي اين كارت ها با اين وضعيت فروش ميره صبر و تحمل چند نفر فايده نداره

600 تومن ؟؟؟؟

عزیز من بحث سر400 تومن هست(اون هم برای کارب هایی مثل 1080)

دیگه دلار که ارزون نشده.

1070 ها هم الان حدود 230 گرون تر از اونی که باید باشه هست .

لینک به دیدگاه

قیمت 1800 برای این کارت با این گارانتی منصفانه هست

تا اونجایی که من پیگیر شدم ایستا یه فروشگاه هست توی پاساژ ایران ، اگر یه روزی جم کنه بره کسی نیست که جواب گوی شما باشه ، مثل همون مشکات 

حداقل میخوای بگیری با گارانتی ویستا یا ماتریکس بگیر.

این ایستا رو که یکی از دوستان می گفت هلدینگ بزرگیه و آواژنگ زیرمجموعه اون هست! تاپیکش توی بخش  گارانتی هست

در مورد نخریدن هم باید بگم اول باید شخص خودمون رو در نظر بگیریم و به این نگاه نکنیم که بقیه چیکار می کنن قرار نیست هر کار بقیه کردن ما هم بکنیم

از نظر من این قیمت مناسب نیست حالا یکی 10 میلیون براش پولی نیست می خواد 4 تا بخره ببنده رو سیستمش :)

به حال من فرقی نداره :)

لینک به دیدگاه

تنها راه نخریدن است...

ما ایرانیا هم که تو همبستگی و کار گروهی معروفیم پس حله  :D

لینک به دیدگاه

تنها راه نخریدن است...

والا =))

لینک به دیدگاه

منتظر قیمت گذاری کمی منصفانه بودم بعد از این تاپیک ولی ..... rx480 هم قیمت گذاری شد ولی ....

لینک به دیدگاه

نخرید تا توی انبارهایشان بماند  و بدانند که مشتری آگاه است و نمی توانند ملت را جیگر فرض کنند . اما اگر می خواهید برای هزارمین بار از یک سوراخ گزیده شوید، بخرید و 4 way sli  و 4 way cf   کنید .

داداش میخرن - این دوستان امتحانشون رو پس دادن  :laughing: 

اون زمانی ک مرغ گرون شد  بچه ها بدتر خریدن که کمتر نشد

اون زمانی ک پراید گرون شد بچه های خوب بیشتر خریدن که کمتر نشد

و و و و  . .. 

ما با تو هم حرفیم اما چه کنیم که بچه ها عوض نمیشن  :D 

لینک به دیدگاه

میدونید چی جالبه؟ اینش جالبه موقعی که ۹۷۰ تازه اومده بود و قیمت جهانیش هم خیلی خوب بود و همه جا هم موجود داشتن برا فروش باز هم ۶۰۰ تومن اضافه میکردن تو پاچه مردم. الان که بهونه ای به این خوبی که قیمت جهانیش هم همینه دستشون افتاده ما اصلا نباید امیدوار باشیم که قیمت کمتر باشه. کلا هر موقع به ضررشون باشه با دنیا هماهنگ نیستند ولی هر موقع که بیشتر بتونند مردم رو چپاول کنند به صورت خودجوش با دنیا هماهنگ میشن....در یه کلام انشاالله هر چی پول اضافه میگیرن از مردم بدن دکتر و بیمارستان

لینک به دیدگاه

نخرید تا توی انبارهایشان بماند  و بدانند که مشتری آگاه است و نمی توانند ملت را جیــگـــر فرض کنند . اما اگر می خواهید برای هزارمین بار از یک سوراخ گزیده شوید، بخرید و 4 way sli  و 4 way cf   کنید .

اینو خوب اومدی دوست عزیز ... =))

از همه اینا بدتر که گرز گران رو میزنه به این نه ما ، امثال این حرکت هاست (http://pascal.avajang.com/) که بنر تبلیغاتیش رو بالای همین صفحه هم میتونید مشاهده کنید.... :eek:

به این میگن وسوسه برای خرید یا راهی برای بر هم زدن این گونه اتحادها؟!!! فکر کنم صدامون به گوش گیگابایتم رسید!!! :-?

لینک به دیدگاه

تنها راه نخریدن است...

سخن گاندی :laughing:

ما غر میزنیم بعد میخریم!

لینک به دیدگاه

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814126109

با دلار3500 تومنی و سود و کوفت و  . .  . 

چقدر باید صبر کرد تا بیاد؟!

یه بیلت فصل ترکیه بگیریم بریم بیاریم و به شرطی که منفرج ! نشیم 1800 اب میخوره احتمالا

ویرایش شده توسط Mahdian57
لینک به دیدگاه

در اقدامی خدا پسندانه امتیازات این بخش حذف شد.

لینک به دیدگاه

در اقدامی خدا پسندانه امتیازات این بخش حذف شد.

*dry#  :mad:

لینک به دیدگاه

داخل تاپیک هم دلال زیاد داریم کافیه کمی پستها و تاپیک‌ های فروششون رو با دقت بخونید ،بعد طرف 18 تا پردازنده و 30 تا کارت گراف داره خرید فروش میکنه بعد میپرسی میگه واسه تست و‌ مصرف شخصی کادو تولد گرفتم یا تو مسابقه اواهنگ برده

بعد تو سابقه تاپیک های قبلیش چنان از کاربر ساده قطعه رومفت خریده که نگو

موقع فروش هم درصد ،سابقه تلاش در فروم و دلار رو به رخ میکشن ،همیشه هم تمام قطعاتشون از جعبه اومده بیرون برق رفته بعد دوباره رفته تو جعبه سر جاش تا اینکه تصمیم به فروش گرفته

گاهی هم اصلا فقط قطعه خریده دکمه زده دیده روشن شده خیالش راحت شده تاپیک فروشش رو زده ،

قیمت هاشون هم پاک میکنن که اثاری باقی نمونه بعد از فروش

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

داخل تاپیک هم دلال زیاد داریم کافیه کمی پستها و تاپیک‌ های فروششون رو با دقت بخونید ،بعد طرف 18 تا پردازنده و 30 تا کارت گراف داره خرید فروش میکنه بعد میپرسی میگه واسه تست و‌ مصرف شخصی کادو تولد گرفتم یا تو مسابقه اواهنگ برده

بعد تو سابقه تاپیک های قبلیش چنان از کاربر ساده قطعه رومفت خریده که نگو

موقع فروش هم درصد ،سابقه تلاش در فروم و دلار رو به رخ میکشن ،همیشه هم تمام قطعاتشون از جعبه اومده بیرون برق رفته بعد دوباره رفته تو جعبه سر جاش تا اینکه تصمیم به فروش گرفته

گاهی هم اصلا فقط قطعه خریده دکمه زده دیده روشن شده خیالش راحت شده تاپیک فروشش رو زده ،

Sent from my D826 using Tapatalk

اگر به شغل اکثرمون از یه بعد دیگه نگاه کنیم بیشتر حالت واسطه ای ( دلالی ) داریم و کلا نمیشه گفت خوبه یا بد .

ولی صرف فعالیت بعضی از دوستان چندان جالب نیست مثلا هفته ی قبل برای ارتقا سیستم یکی از آشناها قصد خرید پردازنده و رم و بورد داشتم تو تاپیکی تو فروم پ.ت اومدم برای خرید 2020 با اچ 61 و رم 4 گیگ پیشنهاد 240 تومنی بدم که فروشنده پیام داد هر سه قلم رو 180 فروخته ! هر چند تو تاپیک زده بود میخوام به دست مصرف کننده برسه ها !

جالب اینجا بود بعد رسیدن قطعات همان خریدار قطعات که مغازه داره فقط پردازنده رو 130 قیمت گذاشت و فروخت.

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

گاهی هم اصلا فقط قطعه خریده ، دکمه زده دیده روشن شده خیالش راحت شده تاپیک فروشش رو زده ،

=))  =))  =))

ولی همه این طور نیستن

برای مثال من خودم دو نفر رو میشناسم قطعات بقیه رو میفروشن و اصلا برای خودشون نیست و به واسطه اعتبارشون توی انجمن تاپیک میزنن و به طرف میگن اسم من روی برگه بنویس و از قطعه عکس بگیر.

لینک به دیدگاه

=)) =)) =))

ولی همه این طور نیستن

برای مثال من خودم دو نفر رو میشناسم قطعات بقیه رو میفروشن و اصلا برای خودشون نیست و به واسطه اعتبارشون توی انجمن تاپیک میزنن و به طرف میگن اسم من روی برگه بنویس و از قطعه عکس بگیر.

همه اینطور نیستن

کاربر ساده با ...حرفه ایی قاطی شده

مثل دیوار خوبه بی واسطه ،باند و باندبازی نداره

کاش میشد تشخیص داد کاربر ساده رو با تاجر ها

خیلی بده اخر همه پست ها و اول همه حرفها ،اضافه میکنن ...دوست گرامی،رفیق دوست من ،

خب چرا از اسم دوستی سواستفاده میکنن

اینا شده باب

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

برای موفقیت از همین امروز شروع می کنیم و ان شاء الله پیروز خواهیم شد .

بزودی پاسکال و پولاریس عرضه می شوند . تا به قیمت معقول و مناسب نرسیده نخرید.

نخرید تا توی انبارهایشان بماند  و بدانند که مشتری آگاه است و نمی توانند ملت را جیگر فرض کنند . اما اگر می خواهید برای هزارمین بار از یک سوراخ گزیده شوید، بخرید و 4 way sli  و 4 way cf   کنید .

نویسنده: خودم

منبع: درد دل هزاران کاربر

گل گفتی برادر ... واقعا دمت گرم ..... :clapping:  :clapping:  @};-  @};-  :x  :x 

امیدوارم در مورد پاسکال و پولاریس حداقل بچه ها رعایت کنن و زود هول نشن و به هرقیمت گزافی که میگن بخرن .....   :-?  :-?  

لینک به دیدگاه

برای موفقیت از همین امروز شروع می کنیم و ان شاء الله پیروز خواهیم شد .

بزودی پاسکال و پولاریس عرضه می شوند . تا به قیمت معقول و مناسب نرسیده نخرید.

نویسنده: خودم

منبع: درد دل هزاران کاربر

گل گفتی برادر ... واقعا دمت گرم ..... :clapping:  :clapping:  @};-  @};-  :x  :x 

امیدوارم در مورد پاسکال و پولاریس حداقل بچه ها رعایت کنن و زود هول نشن و به هرقیمت گزافی که میگن بخرن .....   :-?  :-?  

چرا اینهمه حرص و جوش . بده دوستان تو فروم بغلی ثبت سفارش کنن دلاری 4.5 میافته برات !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...