رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خیر ببینی جوون ولی شما که دست و دلبازی کردی یه دفعه دوتا 1080 میدادی که کارمون راه بیافته

مگه TITAN X Pascal چشه که 1080 بده؟  :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

خب حالا چاره چیست؟ :-?

1gfc_screenshot_(417).png

اینجوری پیش بره باید منتظر rx460  باشیم :(

post-23586-0-64257100-1471977434_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من و شما و 4 نفر دیگه میدونیم چخبره 

خیلی ها هستن اصن سرشون نمیشه از سخت افزار

فروشنده همچین چرب زبونی میکنه همین 1060 رو 2 تومن میکنن تو پاچه طرف

اونم از همه جا بی خبر 

اخرشم خوشحالم هست...

لینک به دیدگاه

با توجه به قیمت 2 تومنی 1060 :

توجه کردید بازی با لگ چقدر حال میده ؟؟

یا رزولیشن 600 در 800 ؟؟؟

میگم ps2 الان قیمتش چنده ؟؟؟

به بار دیگه اویل 4 رو بریم !!!!

امروز 6950 رو ردش کردم رفت !!!

خوبه هنوز یه 570 و یکی دوتا کارت دیگه دارم !!!

با این قیمت ها که نمیشه طرف کارت گرافیک رفت !

باید یه 290 یا 290x دست 2 بگیرم !!!

گور بابای کارتهای جدید !

خخخخ

لینک به دیدگاه

خدایی دم اقا سعید حسینی و برو بچه های گل لیون گرم و ممنونیم که بخاطر قیمت بالای 1060 اونو تحریم کردن و به شرکت گارانتی کننده مرجوع کردن ممنون که پشت خریداران و کاربرانتون هستین و هوامونو دارین

Sent from my E6533 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

باور کنید اگه روزی از ایران بشه مستقیم و بدون واسطه از جاهایی مثل newegg یا amazon خرید کرد و  من اونروز زنده باشم اولین کاری که میکنم اینه که به تک تک شرکت های وارد کننده زنگ میزنم و نیم ساعت تمام میخندم !!! آواژنگ تابا ویستا ماتریکس لایف سرویس سازگار اینا هیچکدوم با هم فرقی ندارن و همشون دزدن ... حالا یکی کمتر و یکی بیشتر ، بعضی هاشون که ماشالا شاه دزدن !!!

دوست عزیز به هیچ کس  قرار نیست اینجا تهمت دزدی زده بشه لطفا ویرایش کنید

ویرایش شده توسط morteza3it
لینک به دیدگاه

دوست عزیز به هیچ کس  قرار نیست اینجا تهمت دزدی زده بشه لطفا ویرایش کنید

همینه دیگه ، وقتی هیچکس اعتراض نمیکنه و همه اینقد سعی میکنن محترمانه با این شرکت ها برخورد کنن نتیجش همین میشه !!!! این شرکت ها حاضر نیستن حتی بگن این قیمت هایی که میزارن از کجا اومده و همین فرمولی که قیمت هاشون رو با اون حساب کردن  چیه دقیقا !! در نتیجه بقیه هم کاملا باید حق داشته باشن نظرشون رو راجع بهشون بگن ... راستش من چیز اشتباهی نگفتم و فکر هم نکنم ویرایش کردن یک مطلب صحیح کار درستی باشه اما اگه ناظر فروم فک میکنن حرفم مشکلی اینجا میکنه خودشون کامنتم رو حذف کنن

لینک به دیدگاه

همینه دیگه ، وقتی هیچکس اعتراض نمیکنه و همه اینقد سعی میکنن محترمانه با این شرکت ها برخورد کنن نتیجش همین میشه !!!! این شرکت ها حاضر نیستن حتی بگن این قیمت هایی که میزارن از کجا اومده و همین فرمولی که قیمت هاشون رو با اون حساب کردن  چیه دقیقا !! در نتیجه بقیه هم کاملا باید حق داشته باشن نظرشون رو راجع بهشون بگن ... راستش من چیز اشتباهی نگفتم و فکر هم نکنم ویرایش کردن یک مطلب صحیح کار درستی باشه اما اگه ناظر فروم فک میکنن حرفم مشکلی اینجا میکنه خودشون کامنتم رو حذف کنن

شما که میخوای به قیمت اصلی بخری چرا خودت وارد نمیکنی ، من نمیگم شرکت ها حق دارن اینقدر گرون بفروشن باید روش محاسبه رو هم بگن اما به این فک کنید وارد کننده باید پوله رفت و آمدش به خارج ، گمرک، انبار، گارانتی و کارمندانشونم بده قرار نیس که خودش هوا بخوره

ویرایش شده توسط morteza3it
لینک به دیدگاه

من که با  گرافیک داخلی  intel 4770 کانتر go  میزنم ولی تن ب خفت نمیدم! :wacko:

هر وقت 480 کاستوم 900 تومن شد یکی میخرم :D

ویرایش شده توسط mkhn71
لینک به دیدگاه

شما که میخوای به قیمت اصلی بخری چرا خودت وارد نمیکنی ، من نمیگم شرکت ها حق دارن اینقدر گرون بفروشن باید روش محاسبه رو هم بگن اما به این فک کنید وارد کننده باید پوله رفت و آمدش به خارج ، گمرک، انبار، گارانتی و کارمندانشونم بده قرار نیس که خودش هوا بخوره

شما نفست از جای گرم بلند میشه برادر من نه دیکه دو برابر سود بگیرن کجا 960 اومد 2 میلیون بود یا 760 شما لطفا طرفداری بیخود نکن وارد کننده خیلی سود بیش از حد میکنه وقتیم گرافیک میاره 1 یا 2 تا نمیاره 100 تا میاره چطوره که کارتای دیگه مثل 980 که 2300 یا 2500 میفروختن بازم واسشون سود داره که الان دارن 1600 میفروشن

اگرم میشد این اقا هم گفتن که از امازون و نیو اگ میخریدن میشه همون که شما میگی ولی خدارو شکر بخاطر عقب موندگی و روابط بد کشور عزیزمون با کشور های دیگه اون کارم نمیشه کرد

شما خیلی دلت واسه وارد کننده میسوزه برو کیلویی بخر ازش

لینک به دیدگاه

وارد کننده ها تو کشور های دیگه پوله رفت و آمد و گمرک و انبار و گارانتی و حقوق کارکنان رو نمیدن؟این مخارج فقط مخصوص واردکننده های ماست؟

چرا جاهای دیگه ی دنیا قیمتا اینجوری نیست؟

لینک به دیدگاه

وارد کننده ها تو کشور های دیگه پوله رفت و آمد و گمرک و انبار و گارانتی و حقوق کارکنان رو نمیدن؟این مخارج فقط مخصوص واردکننده های ماست؟

چرا جاهای دیگه ی دنیا قیمتا اینجوری نیست؟

چون اینجا ایران است !!!

..................

دوستان یک عدد طبل شادانه موجوده !

در حد آک هستش

دست یه وارد کننده بوده برای وارد کردن 1060 ایسوز به قیمت 1.97 تومن میزده روش !!!

اول ارسال قبلش واریز !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیشه از این قیمتا خورده گرفت

وقتی با همین قیمتای فضایی اجناس رو هوا فروش برن چرا باید قیمتارو پایین بیارن؟

البته احتمالا فروش محدود هست و جنس تو بازار کم هست وگرنه خود وارد کننده و فروشنده هم بهتر از ما میدونه با این قیمتا فروشه خودشون کم میشه.مگر اینکه تعداد محدود داشته باشن و همین فروش کم هم با قیمته فضایی  براشون ارزش داره.

من یادم نمیاد تو هیچ سالی بعد از ورود محصولاته جدید اینقد طولانی مدت  کمبود جنس بوده باشه تو بازار.هم کارتای ای ام دی کم هستن هم اینویدیا 

یعنی سالهای قبلم همینجوری بود؟ :-?

لینک به دیدگاه

قیمت gtx 1080 روگ اونم تازه کلاک رفرنس 3 میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا به داد مردم برس

لینک به دیدگاه

چرا لیون بخاطر قیمت بالای 1080 اونو مثل 1060 مرجوغ نکرده!!!

3.550 تومن :)

تازه مدل معمولیه 

oc هم نیست 

یکی از مدیران جواب بده لطفا که چرا این قیمت های بسیار بالا رو میزارن تو سایت؟

این کار شما باعث میشه کمک کنید به گرونفروشی شدید شرکتهای وارد کننده

لینک به دیدگاه

قیمت gtx 1080 روگ اونم تازه کلاک رفرنس 3 میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا به داد مردم برس

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

داداشم.مردم خودشون مسئول همین بدبختی هستن والا با نخریدن همه چیز حل میشه داداش.جریان وام خودرو رو یادته؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

جدی جدی این کسایی که حاضرن این کارت ها رو به این قیمت ها بخرن اطلاعی ندارن و کلا خارج از گود تشریف دارن یا جریان چیز دیگس ... اگه کسی پولدارترین ادم دنیا هم باشه نباید اینجوری جنس گرون بخره ، با اینکار خواسته یا ناخواسته داره به این واردکننده ها کمک میکنه !!!

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که با  گرافیک داخلی  intel 4770 کانتر go  میزنم ولی تن ب خفت نمیدم! :wacko:

هر وقت 480 کاستوم 900 تومن شد یکی میخرم :D

من دارم با گرافیک داخلی Celeron G1840 پراجکت کارز بازی میکنم  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دارم با گرافیک داخلی Celeron G1840 پراجکت کارز بازی میکنم  :D

من هم دارم با HD4600 i3 بازی Inside میزنم

لینک به دیدگاه

تازه مدل معمولیه 

oc هم نیست 

کسی نیومد جواب بده!!!

ویرایش شده توسط COMEX
لینک به دیدگاه

من هم دارم با HD4600 i3 بازی Inside میزنم

منم با hd 530 دارم gta v میزنم تا یه 970 دست دوم بگیرم
لینک به دیدگاه

تازه مدل معمولیه 

oc هم نیست 

درود

اون مدل هم در کنار یه سری دیگه مدلها مرجوع شده دوست من و در ضمن قرار نیست بابت هر چیزی اینجا توضیح بدیم و مجموعه لیون بر اساس حمایت مشتری داره کار میکنه و اگر جایی کالایی هم گذاشته میشه باز هم برای حمایت از مشتریهایی هستش که نیاز به اون کالا دارن و این یعنی احترام به مصرف کننده و در جایی ما هم باید یه سری کالاها رو بفروشیم چون جزو وظایف ماست ولی یه جاهایی که خیلی در حق مصرف کننده ببینیم داره اجهاف میشه دست به اقدام میزنیم و قرار نیست در همه موارد این اتفاق بیفته

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من هر از گاهی میام اینجا نظرات رو میخونم بعضی وقت ها هنگ میکنم

یک سری دوستان همچین میان نظر میدنو به زمین زمان و دلال و وارد کننده و سایت و پخش کننده و مسئولان نظام رو و مصرف کننده رو زیر سوال میبرن آدم شک میکنه نکنه تا حالا این افراد کشور دیگه ای زندگی میکردند خشم یا حب الهی شامل حالشون شده افتادن در مملکت عزیزمون

برادر من طرف چکار کنه خوب؟نخره؟

یک سری از دوستان نشستن اینجا علنا" دارن میگن آقا من منتظرم 970 بیاد پایین یک دست دوم تمیز بگیرم یعنی طرف وسعش در همون حده

بعد همین شخص میاد نظر میده آقا یعنی چه انقدر 1080 گرونه یا اون یکی میاد میگه یعنی چی لیون 1080 رو سه میلیون اندی میده یعنی الان 2 میلیون بود همه حمله کرده بودند؟

برادر من کارت جدید و تکنولوژی جدید بخواهی و جز نفرات اول باشی برای داشتنش در کشورهای در حال توسعه باید بیشتر هزینه کنی تا حالا یواش یواش قیمتش بیاد پایین

طرف میره میخره همه حمله آقا شما دلت خوشه شما نفست از جای گرم بلند میشه شما فلان

عموجان شما به فکر ملت باش بسم الله برو کارت بیار به قیمت جهانی بیا بین ملت پخش کن

همه یاد گرفتیم فقط اعتراض کنیم کنار تشک بودن گفتن لنگش کن خیلی آسونه

دوستان میان اینجا میشینن نقشه های کلان مملکتی حکومتی ارائه میدن خوب بفرمایید واردات کار سختی نیست من خودم طرف رو راهنمایی میکنم شما وارد کنید فی سبیل الله در خدمت خلق خدا قرار بدید که هم انقدر به افرادی که خریدن بیراه نگید هم اینکه جماعتی شما رو دعا کنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...