رفتن به مطلب

نظر سنجی- تجدید نظردر قوانین بخش سخت افزارودرد و دلی با مدیریت سایت و دوستان گرامی

Smiley60
 اشتراک گذاری

تجدید نظر در قوانین بخش سخت افزار  

115 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. تجدید نظر درقوانین بخش سخت افزار بلی یا خیر

Recommended Posts

سلام دوست عزیز

ما که قبلا تاپیک پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم داشتیم.

لزومی به ایجاد تاپیک مجزا برای پیشنهادات نبود.

لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

ما که قبلا تاپیک پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم داشتیم.

لزومی به ایجاد تاپیک مجزا برای پیشنهادات نبود.

سلام دوست عزیز در ابتدا پیشنهاد نبود از دیروز هستش که به نظر سنجی تبدیل شده

لینک به دیدگاه

منم با اون بخش که تو یه فروم فقط مزایده برگزار شه مخالفم.

بقیشحرف حقه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم با اون بخش که تو یه فروم فقط مزایده برگزار شه مخالفم.

بقیشحرف حقه.

دوست عزیز اون بند رو تغییر دادم

3- فروشنده حق انجام همزمان مزایده در چند فروم رو دارد ولی با رعایت حق تقدم در ساعات ارایه پیشنهاد

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اگر دوستان نظر خاصی دارن بگن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا اگه از این جا بخوایم کیس جمع کنیم همونروز اسمبل تحویل میدید؟

سلام دوست عزیز به اینجا مراجعه کنید

http://lioncomputer.ir/static/1/

لینک به دیدگاه

در مورد لینک اول که مربوط به بنده هست، بنده حق رو به شما میدم. البته یخورده موضوع پیچیده بود و براتون یک بار توضیح دادم که امیدوارم یادتون باشه(از جمله اینکه بنده کامنت شما رو بعد هماهنگی با دوستی که تو پ خ اومدن دیدم). اما دوست عزیز شما خودتو بزار جای من. رفیقت سیستمشو داده بهت بفروشی و واقعا به پولش احتیاج داره. منم که تجربه زیادی نداشتم و نمی دونستم رم رو انقدر خوب می خرند وگرنه قیمت بالاتر می ذاشتم. برای بنده هم راحت تر بود هم پر سودتر بود(که البته منظورم سود دوستمه) که به قیمت بالاتر و به همشهری بفروشم. توقع داشتم که بنده رو درک کنید که توقع بیجایی بود و تاوان اشتباهم هم دادم. به نظر من درست نیست که بازارچه به جایی تبدیل شه که کسانیکه کارشون خرید و فروش هست و به عبارتی دلال(منظوری ندارم!) هستند، منتظر باشند یکی که به هوای اینکه بتونه قطعشو با قیمت بهتر و بدون واسطه بفروشه، سیستمشو برای فروش بزاره و هر قطعه ای که خوب قیمت داده رو سریع ازش بخرند تا یه یکی دیگه با قیمتی بیشتر بفروشند. بعد اون طرف می مونه با یکسری قطعه که بد فروش می ره و ادامه ماجرا...

ویرایش شده توسط warlordmsm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد لینک اول که مربوط به بنده هست، بنده حق رو به شما میدم. البته یخورده موضوع پیچیده بود و براتون یک بار توضیح دادم که امیدوارم یادتون باشه(از جمله اینکه بنده کامنت شما رو بعد هماهنگی با دوستی که تو پ خ اومدن دیدم). اما دوست عزیز شما خودتو بزار جای من. رفیقت سیستمشو داده بهت بفروشی و واقعا به پولش احتیاج داره. منم که تجربه زیادی نداشتم و نمی دونستم رم رو انقدر خوب می خرند وگرنه قیمت بالاتر می ذاشتم. برای بنده هم راحت تر بود هم پر سودتر بود(که البته منظورم سود دوستمه) که به قیمت بالاتر و به همشهری بفروشم. توقع داشتم که بنده رو درک کنید که توقع بیجایی بود و تاوان اشتباهم هم دادم. به نظر من درست نیست که بازارچه به جایی تبدیل شه که کسانیکه کارشون خرید و فروش هست و به عبارتی دلال(منظوری ندارم!) هستند، منتظر باشند یکی که به هوای اینکه بتونه قطعشو با قیمت بهتر و بدون واسطه بفروشه، سیستمشو برای فروش بزاره و هر قطعه ای که خوب قیمت داده رو سریع ازش بخرند تا یه یکی دیگه با قیمتی بیشتر بفروشند. بعد اون طرف می مونه با یکسری قطعه که بد فروش می ره و ادامه ماجرا...

سلام خوبی مشکل اینه که الان با این شرایط شما هیچ کار اشتباهی انجام ندادی و من به اشتباه به شما منفی دادم  و اگر این قوانین به سایت برگرده یه مقدار شرایط رسمی تر میشه

در مورد قضیه دوم این که اینجا قطعه رو از شما بهتر میخرن یا هنگامی که به مغازه دارها مراجعه می کنید و سوال دوم اینکه  اگر کسی به همون مغازهدار مراجعه کنه برای خرید ایا بهمون قیمتی به ایشون می فروشه که از شما خریده

فرق اینجا با انجا اینه که اینجا معلومه کی میخره و کی میفروشه ولی داخل مغازه مشخص نیست

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز به اینجا مراجعه کنید

http://lioncomputer.ir/static/1/

آخه اونجا در مورد حضوری ننوشته ... اگه حضوری مراجعه کنیم همون روز تحویل میدن؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان جالبه که از دوستانی که اینجا میخوان قانون اصلاح بشه چند روز پیش کالایی رو برای فروش گذاشتن  اما بدون هیچ توضیح یا فروش یا انصرافی حتی جواب بنده رو ندادن که چی شد 

منظور اینه که بنده بشخصه اگه رعایت کنم فروم و بازارچه هرروز بهتر میشه و معاملات پاکتر و روشنتر 

ومن الله التوفیق لکم...

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

سلام دوستان جالبه که از دوستانی که اینجا میخوان قانون اصلاح بشه چند روز پیش کالایی رو برای فروش گذاشتن  اما بدون هیچ توضیح یا فروش یا انصرافی حتی جواب بنده رو ندادن که چی شد 

منظور اینه که بنده بشخصه اگه رعایت کنم فروم و بازارچه هرروز بهتر میشه و معاملات پاکتر و روشنتر 

ومن الله التوفیق لکم...

+1

لینک به دیدگاه

من معمولا در تایپیکای فروشم اعلام می کنم که اختیار این رو دارم که کالام رو به هر کس که می خوام بفروشم و هر کس تو مزایده من شرکت می کنه ینی این شرط رو قبول کرده گرچه تا الان طبق قانون مزایده عمل کردم و این جمله رو بیشتر بخاطر سو تفاهم های احتمالی که شاید ایجاد بشه می نویسم . به نظرم بهتره زیاد گیر ندیم و معمولا از افرادی خرید کنیم که می دونیم میشه رو حرفشون حساب کنیم.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

نظر من در رابطه با فروش به این هست که من خودم بار ها شده چندین خریدار برای یه جنس داشتم و به هر کدوم که بیشتر خوشم اومده فروختم و فروشنده هیچ تعهدی به اینکه به کی بفروشه نباید داشته باشه مگر اینکه مزایده باشه و اون قانون فروش فوری در مزائده هم بنظر قانون بی خودی چون بعضی از اجناس واقعا ارزششون بیشتر از اون حتما بوده ولی در بعضی از موارد هست که با گرون فروشی در طرف هستیم فرهنگ می طلبه که تو پخ تذکر بدیم ولی خوب بار ها شده که به خاطر بی توجهی من خودم با اینکه خریدار نبودم تو تاپیک تذکر دادم چون بعضی ازین قیمت ها باعث بد عادتی میشه و شاید بعدا گریبان گیر خودم شه و جنبه دیگه ای که خیلی مهمه ظرفیت ماس اولا اگه کسی برگرده به ما تذکری بده خوب باید اگر منطقی بود رعایت کنیم اگر نه با جواب منطقی جواب بدیم خیلی وقتا شده که کاربرا سر به سر من گذاشتن مثلا یه صوتی داده بودم گفته بودم 4460k خو تا دو ماه بچه ها مخصوصا برادر م.س که حتی استیکرم برام درست کرد اما کلا دارم میگم حتی این کنتاکت ها باعث صمیمی تر شدن بچه ها میشه به تجربه بهم ثابت شده خلاصه حذف اون موارد از نظر من درست بوده چون قرار نیست کسی دلالی کنه معاملات ازاده مثل اینکه تو بازار یکی گوجه کیلویی هزار می فروشه یکی پونصد مهم اینکه خریدار فهمش به اون برسه که از کی بخره

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

ممنون از همه دوستانی که در نظر سنجی شرکت کردن

لینک به دیدگاه

سلام به همگی .

بنظرم اسم مزایده روش هست و مشخصه.

یعنی یه عده تقاضای خرید میدن و فروشنده به بالاترین قیمت میفروشه .

2 حالت داره .

1. یا فروشنده داره کمتر از ارزش واقعی میفروشه و خبر نداره و بهتره مزایده باز باشه یعنی مثلا 24 ساعت بعد بالاترین پیشنهاد .اینجوری میدونه کسی بالاتر نمیخواد و نفر اخر بالاترینه. (دوستانی که براشون بیشترین میزان سود مهمه مثل خودم این بهترین راهه)

2. یا فروشنده به قیمت اشراف داره و سقف قیمت برای خودش تعیین میکنه .

در هر دو حات اصولا باید به محض رسیدن به قیمت فوری فروخته بشه چون در این صورت به حرف خودتون هم پایبند نیستین

پس اصولا باید در صورت رسیدن به مبلغ فوری مزایده تموم بشه و اگر نشه خود مزایده بی معنی میشه.

واما اینکه دوستان تو PM میفروشن و تو مزایده میگن تو PM بالاتر پیشنهاد شده :

خب دوست عزیز اون نفر چرا تو تاپیک پیشنهاد نمیده . اصولا چون میخواد تو PM با شما به توافق برسه و بعد اون استرس کسی بالاتر پیشنهاد بده رو نداشته باشه . شما هم به خودت ضرر زدی هم به دیگران احترام نمیزاری. بهتره ازشون بخواین تو تاپیک بگه اگه واقعا ادعا داره تو PM قیمتی که من به شما گفتم عالیه و کسی بیشتر نمیخره...

اخرین مورد هم ، معامله یه بخشی هم ربط به شخصیت طرف داره همچنان که تو همین فروم خیلی دوستان رو میشناسید که ب

بارها دادو ستد کردن و کسی هیچ مشکلی باهاشون نداشته و بسیار راضی اند .

شرمنده اگه کمی طولانی شد ... @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

مزایده مزایدس ! اگه کسی تصمیم به فروش به صورت مزایده داره باید پای ریسکش هم وایسه ! کل دنیا قانون مزایده یه جوره ، نمیدونم چرا این جا فرق کرده

لینک به دیدگاه

سلام به همگی .

بنظرم اسم مزایده روش هست و مشخصه.

یعنی یه عده تقاضای خرید میدن و فروشنده به بالاترین قیمت میفروشه .

2 حالت داره .

1. یا فروشنده داره کمتر از ارزش واقعی میفروشه و خبر نداره و بهتره مزایده باز باشه یعنی مثلا 24 ساعت بعد بالاترین پیشنهاد .اینجوری میدونه کسی بالاتر نمیخواد و نفر اخر بالاترینه. (دوستانی که براشون بیشترین میزان سود مهمه مثل خودم این بهترین راهه)

2. یا فروشنده به قیمت اشراف داره و سقف قیمت برای خودش تعیین میکنه .

در هر دو حات اصولا باید به محض رسیدن به قیمت فوری فروخته بشه چون در این صورت به حرف خودتون هم پایبند نیستین

پس اصولا باید در صورت رسیدن به مبلغ فوری مزایده تموم بشه و اگر نشه خود مزایده بی معنی میشه.

واما اینکه دوستان تو PM میفروشن و تو مزایده میگن تو PM بالاتر پیشنهاد شده :

خب دوست عزیز اون نفر چرا تو تاپیک پیشنهاد نمیده . اصولا چون میخواد تو PM با شما به توافق برسه و بعد اون استرس کسی بالاتر پیشنهاد بده رو نداشته باشه . شما هم به خودت ضرر زدی هم به دیگران احترام نمیزاری. بهتره ازشون بخواین تو تاپیک بگه اگه واقعا ادعا داره تو PM قیمتی که من به شما گفتم عالیه و کسی بیشتر نمیخره...

اخرین مورد هم ، معامله یه بخشی هم ربط به شخصیت طرف داره همچنان که تو همین فروم خیلی دوستان رو میشناسید که ب

بارها دادو ستد کردن و کسی هیچ مشکلی باهاشون نداشته و بسیار راضی اند .

شرمنده اگه کمی طولانی شد ... @};- @};- @};- @};-

دقیقا....

بشخصه این فروش در Pm یا خارج از فروم و این دست موارد برای زمانی هست که عزیزان فروش رو به صورت عادی مطرح میکنند

اما در مزاید اینکار مناسب نیست و فروش همزان در چند فروم به صورت مزایده حرکت جالبی نیست

در همه جای دنیا در موقع مزایده همه کسانی که میخان در مزایده شرکت کنند رو در یک محل جمع میکند حتی عزیزی که از طریق اینترنت و یا تلفن در مزایده شرکت میکنه یک نماینده در محل مزایده داره

در نتیجه این پخ های خصوصی و این دست موارد زیاد حرکت جالبی نیست

اگرچه بعضی از فروشندگان قیمت پیشنهادی در خصوصی رو هم اعلام میکنند @};-

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

کسه دیگه ای نبود @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

مورد داشتیم فروشنده واسه اینکه پیشنهادات رو بالاتر ببره گفته تو پ خ فلان تومن پیشنهاد دادن.

در صورتی اصلا کسی پ خ نداده.

ایا جایی دیده شده تو یه مزایده رسمی کسی بره در گوش اون یارو که میگه مثلا 500 تومن یک / 500 تومن دو / 500 تومن سه / فروخته شد! بگه من 550 میخوام؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

همچنان منتظرنظرات دیگر دوستان هم هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اگر دوستان نظر خاصی دارن بگن

اتفاقا بنده هم بانظرات جناب اقای مولایی موافقم قوانین قبلی خیلی بهترازمال الانه حق کسی ضایع نمیشه ودلخوری پیش نمیاد.فروشنده اگه مثلا به بنده ای که پیشنهاد اول روتوی تاپیک دادم نمیخاد بفروشه باید دلیلی داشته باشه مگه بابنده خصومتی چیزی داره؟ خب بنده هم خریدارم مثل بقیه خریدارا بنظرم بهتره توی قوانین تغییراتی داده بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم از نمونه جدید ایجاد مشکل دیگه حتی پشیزی برای حرف خودشون هم احترام قایل نیستن

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=63132

لینک به دیدگاه

سلام

من پیشنهادم این هست که لا اقل مزائدات تو صفحه افراد پیشنهادات مورد بررسی قرار بگیره نه در پیغام خصوصی به هر حال چون مزائده هست اعلان عمومی بشه همه ببینن

اینجوری 2 طرف پاس میدن به پیغام خصوصی که اصلا" هیچ کدوم از اعضا نمیتونند ببینند و قضاوتی بکنند در مورد صحت مزائده

در مورد فروش با قیمت ثابت هم حالا چونه هارو در پیغام خصوصی زدن شخص پیشنهاد دهنده بیاد پیشنهادش رو علنا" بده شاید یک نفر دید بالاتر خواست.

فقط قیمت های پیشنهادی و افرادی که میگن در پیغام اعلام کنید پیغام خصوصی باشه

اینطوری به نظرم لااقل مزائدات از صحت و سلامت بیشتری برخوردار میشه و دلخوری دوستان از هم و سوءتفاهمات کمتر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...