رفتن به مطلب

پاسکال در برابر پولاریس  

195 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا پاسکال از پولاریس شکست خورده است ؟

• بله کاملا شکست خورده است
    • بله اما نه به طور کامل
    • نه پاسکال میتواند با پولاریس رقابت کند
    • نه پاسکال ، پولاریس را پشت سر گذاشته است
  2. 2. آیا به انویدیا اعتماد دارید ؟

3. 3. آیا به AMD اعتماد دارید ؟

Recommended Posts

کارت 780ti فرکانسش 324 مگاهرتز و دمای 33 درجه رو داره!!!!!

attachicon.gif1.jpg

خدا دوستان رو به راه راست هدایت کند، اسکرین کامل:

attachicon.gif13.jpg

این فرکانس هنگام اجرای بازیه!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

حداقل نگاه به لود gpu بندازی بد نیست 1%  =))  =))  =))

مثل این میمونه بیا بگی چرا پردازنده توی حالت بیکاری 30 درجه دما داره، آدم از بعضی گفته‌ها واقعاً جوابی واسه گفتن نداره. خیر پیش  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

• ارسال 293
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

این فرکانس هنگام اجرای بازیه!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

حداقل نگاه به لود gpu بندازی بد نیست 1%  =))  =))  =))

مثل این میمونه بیا بگی چرا پردازنده توی حالت بیکاری 30 درجه دما داره، آدم از بعضی گفته‌ها واقعاً جوابی واسه گفتن نداره. خیر پیش  @};-  @};-  @};-

عزیز یه نگاه بکن به نمودار فرکانس بعد، همین حرف رو تو آیینه بزن:

post-10788-0-68486900-1466955138_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز یه نگاه بکن به نمودار فرکانس بعد، همین حرف رو تو آیینه بزن:

attachicon.gif111.jpg

خوب عزیزبه دما هم نگاه کن ارتفاعش او وسطا بالاتررفته یعنی 64 درجه نبوده بالاتر بود. هر وقت بیشترین فرکانس و بیشترین دما نشون داده بشه اون موقع میشه نظر قطعی داد.

اینم اطلاعات جدید از 480، علت تفاوت فرکانس‌ها در سربرگ اول و دوم چیه؟  :-?  :-? یعنی دان کلاک شده؟

چرا دما بالایه مثل اینکه کاستوم‌ها مشکل دما دارند.

AMD-RX-480-GPUZ.pngAMD-RX-480-GPUZ2.png

AMD-RX-480-Fire-Strike-1.png

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

88 درجه برای کارت 14 نانو؟ :-?  احتمالا خنک کنندش داغونه!

فنش به ٤٠٠٠ دور هم ميرسه توي ٧٠ درصد :D

یعنی صداي موشك ميده

خدایش الان فن CPU رو 2000 دیوانه میکنه این دیگه ..........

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

الان بنده برام خیلی جالبه که شما به تنهایی به همه اینا رسیدید؟ یعنی فقط مونده بود که خط مشی انویدیا رو شما بهش یاد اوری کنی که چیکار باید بکنه !!! عجب !! اینطوره لطفا یه تقاضا هم برای شرکت اپل بنویسید که 180 دلار سود خالص روی هر ایفونش میخوره...اطلاع داشتید؟ ایا کسی علیه ایفون الان تظاهرات کرد؟...خیر خریدار خودش تصمیم میگیره که مثلا گوشی سامسونگ بخره یا اپل...انویدیا هم خیلی انحصارهای خاصی داره مثل اپل که قیمت محصولاتش رو بالا میبره...خلاصه کلام اینکه چون گرونه دلیل نمیشه شما از اونور کره زمین نسبت به قیمت محصولات بالای این کمپانی ایراد نصیحت کنید و گرنه این کمپانی ها 2 چندین برابر جمعیت این انجمن افراد متبحر و متخصص بسیار با سوادی دارن...همیشه کمپانی های ارزون بوده و گرون ! اون ارزون برای امثال شما و ماست ! مثلا سونی اکثرا محصولاتش در برابر شیائومی گرونتر بوده !..مثال اینکه اگر شما با همین فرمون بخوای بری باید نسبت به تمام کمپانی های بزرگ جهان ایراد نصیحت کنی ! یعنی خودبینی تا به کجا !

http://irdiplomacy.ir/fa/page/1816/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7+%DA%86%D9%87+%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF+%D8%A8%DA%A9%D9%86%D8%AF%D8%9F.html

http://rishe.ir/news/19040

http://jamejamonline.ir/online/670150163465944160/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AF-%D8%A8%DA%A9%D9%86%D8%AF

http://borhan.ir/NSite/FullStory/News/?Id=9351

http://www.khabaronline.ir/(X(1)S(21o4zkfprnuco4zkfprnucuvkq3vxkrdvyc))/detail/263625/Economy/macroeconomics

وقتی مقاله تحلیلی نوشته میشه ، تحلیل گر با دانش خودش راه هایی رو برای پایان دادن به مشکلات پیشنهاد میده .

این رسم و روش همه دنیاس . از بهترین و تواناترین تحلیل گرها در بهترین و بزرگترین خبرگزاری های دنیا تا روزنامه های محلی و ... .

در بسیاری از این موارد قصد از گفتن چنین چیزی فقط آگاه کرد مخاطب هست که با نگاه به مسئولین اون مشکل متوجه بشن که آیا مسئولین کارهای لازم رو انجام میدن یا نه .

با این توصیه ها مخاطب میتونه نگاه به عملکرد آینده انویدیا متوجه بشه که این شرکت کار درست رو میکنه یا نه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خوب دوستان که شات میزان میگن دمای 480 به 87 درجه رسیده ایا به دور فن کارت توجه داشتن؟؟؟

در اخرین تستی که وبسایت VIDEO CARDZ قرار داده نتیجه این بوده دمای کارت در تست استرس به اینقدر رسیده تازه بادور فن خیلی پایین به این عکسها توجه کنید :

wogljv8052ofpruzeh8z.png

utn4pv7hutj2hcu6qq9s.png

u1vb1kkzdlpz650p3h1p.png

این هم تست چند تا بازی : فقط توجه به دور فن داشته باشید :

h68ens6vkupqtbxoqcfw.jpg

xyl4a9x0tx9j6w88q260.jpg

pj7y61sg51ecdyha5dac.jpg

k5x5gf3f3di6tsjdnqdm.jpg

fohp1uur7vbudxz6l1f6.jpg

توی wow اینجوریه؟؟

امیدوارم شایعه بیش نباشه چون من 80% زمانم رو wow بازی میکنم و در کنارش بازی افلاین (اونم گلچیناش)

الان.با 960 حدود 40% لود میشه و دما 30-35 درجه...

من بدجوری دوس دارم این 480 رو بگیرم ولی فعلا همه چیز بر علیه این کارت هست.

فرکانس روی 850 مگاهرتز، دما 64، دور فن 64

fohp1uur7vbudxz6l1f6.jpg

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

http://irdiplomacy.ir/fa/page/1816/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7+%DA%86%D9%87+%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF+%D8%A8%DA%A9%D9%86%D8%AF%D8%9F.html

http://rishe.ir/news/19040

http://jamejamonline.ir/online/670150163465944160/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AF-%D8%A8%DA%A9%D9%86%D8%AF

http://borhan.ir/NSite/FullStory/News/?Id=9351

http://www.khabaronline.ir/(X(1)S(21o4zkfprnuco4zkfprnucuvkq3vxkrdvyc))/detail/263625/Economy/macroeconomics

وقتی مقاله تحلیلی نوشته میشه ، تحلیل گر با دانش خودش راه هایی رو برای پایان دادن به مشکلات پیشنهاد میده .

این رسم و روش همه دنیاس . از بهترین و تواناترین تحلیل گرها در بهترین و بزرگترین خبرگزاری های دنیا تا روزنامه های محلی و ... .

در بسیاری از این موارد قصد از گفتن چنین چیزی فقط آگاه کرد مخاطب هست که با نگاه به مسئولین اون مشکل متوجه بشن که آیا مسئولین کارهای لازم رو انجام میدن یا نه .

با این توصیه ها مخاطب میتونه نگاه به عملکرد آینده انویدیا متوجه بشه که این شرکت کار درست رو میکنه یا نه .

موفق باشید

بنده با این تحلیل های شخصی و بی ارزش کاری ندارم...همونطور که گفتم اگر منطق شما مبارزه با شرکت های سودجو باشه الان باید با میکروسافت و سونی و اپل هم مشکل داشته باشید...یکی دوست داره محصولاتش رو گرون تر بفروشه و یکی ارزانتر...تو همه ی حوضه ها هم ما خدا رو شکر کمپانی ارزون داریم و گرون...منتها دست کاربر کاملا بازه و احتیاجی به هدایت شما ندارن تا انتخاب کنن...همه میدونن باید چی با پولشون بخرن

شما نمیدونید داخل شرکت انویدیا داره چی میگذره و سیستم تولیدشون چجوریه و اونوقت نشستید دارید موعضه میکنید؟ شاید amd داره جنسش رو ارزانتر میفروشه..دلیل نمیشه که

قیمت نهایی کالا به تعداد تولید..تعداد کارخانه های ساخت..مالیات..شرکت های همکاری کننده سازنده چیپ و نانومتر و بخش تحقیقات و نوع معماری و خیلی چیزا بستگی داره و هر شرکتی این مواردش متفاوت از همه...شاید شرکت انویدیا به سبب فروش بیشترش طبیعتا داره مالیات بیشتری هم به دولت امریکا میپردازه....شما علم غیب داری که پیش داوری میکنی؟ صرفا تعداد فریم برای امثال شما شده ملاک مقایسه ! دیگه به هیچ بخشی توجه ندارید..انگار که هزینه ساخت معماری هر شرکتی یجوره !

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

بنده با این تحلیل های شخصی و بی ارزش کاری ندارم...همونطور که گفتم اگر منطق شما مبارزه با شرکت های سودجو باشه الان باید با میکروسافت و سونی و اپل هم مشکل داشته باشید...یکی دوست داره محصولاتش رو گرون تر بفروشه و یکی ارزانتر...تو همه ی حوضه ها هم ما خدا رو شکر کمپانی ارزون داریم و گرون...منتها دست کاربر کاملا بازه و احتیاجی به هدایت شما ندارن تا انتخاب کنن...همه میدونن باید چی با پولشون بخرن

شما نمیدونید داخل شرکت انویدیا داره چی میگذره و سیستم تولیدشون چجوریه و اونوقت نشستید دارید موعضه میکنید؟ شاید amd داره جنسش رو ارزانتر میفروشه..دلیل نمیشه که

قیمت نهایی کالا به تعداد تولید..تعداد کارخانه های ساخت..مالیات..شرکت های همکاری کننده سازنده چیپ و نانومتر و بخش تحقیقات و نوع معماری و خیلی چیزا بستگی داره و هر شرکتی این مواردش متفاوت از همه...شاید شرکت انویدیا به سبب فروش بیشترش طبیعتا داره مالیات بیشتری هم به دولت امریکا میپردازه....شما علم غیب داری که پیش داوری میکنی؟ صرفا تعداد فریم برای امثال شما شده ملاک مقایسه ! دیگه به هیچ بخشی توجه ندارید..انگار که هزینه ساخت معماری هر شرکتی یجوره !

صحبت فقط سر گرون بودن نیست .

صحبت سر دروغ گویی و غش در معامله هست .

صحبت سر اینه که انویدیا ادعای ساپورت dx12 میکنه اما واقعیت نداره .

صحبت سر اینه که انویدیا کارتهای قبلی خودش رو با دست بردن در درایور از رده خارج میکنه .

مردم احتیاجی به راهنمایی ندارن ؟؟؟؟؟؟

این از حرف های بود که کل موجودیت فروم های مانند لیون و همه سایت هایی که اطلاع رسانی میکنن رو زیر سوال میبره !!!

اگه مردم نیازی به راهنمایی ندارن پس این همه درخواست راهنمایی توی همین لیون کامپیوتر برای چیه ؟؟؟؟؟؟

کسی مردم رو مجبور به خوندن این تاپیک نکرده ، کسی هم مجبورشون نکرده مطالب داخلش رو قبول کنن ( ضمن این که همون اول گفتم که این برداشت آزاده ) و مهمتر از همه این که کسی مردم رو مجبور به خرید از ای ام دی نکرده . اگر مردم خودشون میدونن پس شما نگران چی هستید ؟؟؟

من اصلا کاری به این که انویدیا چقدر خرج داره ندارم . من نگاه به پرفومنس ، پرفورمنس در برابر دلار ، پرفورمنس در برابر مصرف میکنم بعد بین کارتهای مختلف قضاوت میکنم . انویدیا چقدر خرج داره یا چقدر مالیات میده اصلا ربطی به من به عنوان تحلیلگر یا من به عنوان مصرف کننده نداره . این مشکل انویدیاست خوش هم حلش کنه ! چطور ای ام دی میتونه انویدیا نمیتونه ؟ خب اگر این شکست نیست اسمش چیه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

اولا به درغگویی باشه amd در رتبه اول هست..خصوصا بزرگنمایی محصولاتش که سابقه اش زیاده...به لحاظ عملی و فنی هم کارت های انویدیا از dx12 پشتیبانی میکنن....در رابطه با جریان درایور مدرک مستندی از عمدی بودن کار در دسترس نیست که ادعاش رو دارید و گرنه تو خود خاک امریکا بر خلاف ایران شرکت رو به دادگاه میکشوندن...قبلا در این مورد یک سری نکته ها رو گفته بودم...اینکه میگید مردم احتیاج به راهنمایی دارن تو لیون مربوط به انتخاب مناسب قطعه برای کار...انتخاب پلتفرم..کمک برای اسمبل رایانه و چیدمان درست قطعات و رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاریه نه اینکه بیاید اینجا تریبون گرانفروشی شرکتهای اونسر دنیا بشید !

لینک به دیدگاه

اولا به درغگویی باشه amd در رتبه اول هست..خصوصا بزرگنمایی محصولاتش که سابقه اش زیاده...به لحاظ عملی و فنی هم کارت های انویدیا از dx12 پشتیبانی میکنن....در رابطه با جریان درایور مدرک مستندی از عمدی بودن کار در دسترس نیست که ادعاش رو دارید و گرنه تو خود خاک امریکا بر خلاف ایران شرکت رو به دادگاه میکشوندن...قبلا در این مورد یک سری نکته ها رو گفته بودم...اینکه میگید مردم احتیاج به راهنمایی دارن تو لیون مربوط به انتخاب مناسب قطعه برای کار...انتخاب پلتفرم..کمک برای اسمبل رایانه و چیدمان درست قطعات و رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاریه نه اینکه بیاید اینجا تریبون گرانفروشی شرکتهای اونسر دنیا بشید !

انویدیا دست همه دروغ گو ها رو از پشت بسته !

جالبه که انویدیا با وجود پشتیبانی dx12 باز هم این حال و روزشه اگر ساپورت نمیکرد دیگه چی میشد !!!

اون جمله آخری شاهکاریه برای خودش .

اولا که در پست قبلی هم گفتم صحبت فقط سر گران فروشی نیست اصل صحبت سر کارهای کثیف انویدیاست از دروغ گویی در مورد ساپورت dx12 و مموری 970 تا دست بردن در درایورها برای زمین زدن سری های قبلی .

ثانیا طرف میخواد سیستم ببنده میتونه کارت با ارزش خرید پایین مانند 1080 بگیره میتونه کارت با ارزش خرید بالا مانند RX 480 بگیره . اگر واقعا قراره در این فروم به افراد کمک بشه گفتن این نکات ضروریه .

ثالثا این که شرکت کجا هست ربطی به گرون بودن یا ارزون بودن جنس هاش نداره . از نظر شما : گرون فروشی شرکت ها ایرانی ( مثل ایران خودرو ) اشکال داره چون داخل ایرانه اما گرون فروشی انویدیا ایراد نداره چون خارج از ایرانه !

چه فرقی میکنه شرکت کجاس وقتی من باید برای کالای که میده پول بدم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

جالبه که انویدیا با وجود پشتیبانی dx12 باز هم این حال و روزشه اگر ساپورت نمیکرد دیگه چی میشد !!!

اولا که در پست قبلی هم گفتم صحبت فقط سر گران فروشی نیست اصل صحبت سر کارهای کثیف انویدیاست از دروغ گویی در مورد ساپورت dx12 و مموری 970 تا دست بردن در درایورها برای زمین زدن سری های قبلی .

ثانیا طرف میخواد سیستم ببنده میتونه کارت با ارزش خرید پایین مانند 1080 بگیره میتونه کارت با ارزش خرید بالا مانند RX 480 بگیره . اگر واقعا قراره در این فروم به افراد کمک بشه گفتن این نکات ضروریه .

ثالثا این که شرکت کجا هست ربطی به گرون بودن یا ارزون بودن جنس هاش نداره . از نظر شما : گرون فروشی شرکت ها ایرانی ( مثل ایران خودرو ) اشکال داره چون داخل ایرانه اما گرون فروشی انویدیا ایراد نداره چون خارج از ایرانه !

میتونم بحث رو ادامه بدم ولی هیچ فایده ای نداره...بنده هم نمیگم 1080 بگیره..اولا این به بودجه خریدار بر میگرده و دوم شما میتونی بگی 480 و یا کلا amd بخره بنا به دلایلی که ارائه میدید نه اینکه مستقیم کارتون بشه نقد شرکت..شرکت داریم ساعت میلیاردی میزنه ! یعنی الان باید شما برای اون هم ستاد اعتراضات باز کنی؟ حرف هایی میزنید که عملا نشان از کم بودن اطلاعات داره و چون خیلی از جوانب این کار رو نمیدونید فقط نظر میدید و میبرید و میدوزید چون ملاک و معیار شما شرکت amd هستش...الان مثلا اگه شرکت شیائومی و سونی فقط موبایل میزدن شما باید میگفتی سونی اینجوره چون شیائومی داره ارزونتر میفروشه؟...بنده بحث رو دیگه ادامه نمیدم چون منطقی پشت حرفاتون نیست..همه میتونن خودشون برداشت کنن از حرف های منو و شما..من به قدر کافی توضیحات در این باره دادم تا خواننده متوجه بشه

شما بیا برای این کالا و شرکتس هم تریبون بزن چون ساعت های ارزانتر از این مدل هم کار همین ساعت رو میکنن حتی کاملتر و بهتر

http://www.irantimer.com/Fa/ProductDetail/19221/%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D9%86%D8%AF-%DA%86%D8%B1%D9%85-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C%D8%8C-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%8C-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-18%D8%B9%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%D8%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%8C-24-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA.aspx

لینک به دیدگاه

میتونم بحث رو ادامه بدم ولی هیچ فایده ای نداره...بنده هم نمیگم 1080 بگیره..اولا این به بودجه خریدار بر میگرده و دوم شما میتونی بگی 480 و یا کلا amd بخره بنا به دلایلی که ارائه میدید نه اینکه مستقیم کارتون بشه نقد شرکت..شرکت داریم ساعت میلیاردی میزنه ! یعنی الان باید شما برای اون هم ستاد اعتراضات باز کنی؟ حرف هایی میزنید که عملا نشان از کم بودن اطلاعات داره و چون خیلی از جوانب این کار رو نمیدونید فقط نظر میدید و میبرید و میدوزید چون ملاک و معیار شما شرکت amd هستش...الان مثلا اگه شرکت شیائومی و سونی فقط موبایل میزدن شما باید میگفتی سونی اینجوره چون شیائومی داره ارزونتر میفروشه؟...بنده بحث رو دیگه ادامه نمیدم چون منطقی پشت حرفاتون نیست..همه میتونن خودشون برداشت کنن از حرف های منو و شما..من به قدر کافی توضیحات در این باره دادم تا خواننده متوجه بشه

شما بیا برای این کالا و شرکتس هم تریبون بزن چون ساعت های ارزانتر از این مدل هم کار همین ساعت رو میکنن حتی کاملتر و بهتر

http://www.irantimer.com/Fa/ProductDetail/19221/%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D9%86%D8%AF-%DA%86%D8%B1%D9%85-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C%D8%8C-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%8C-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-18%D8%B9%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%D8%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%8C-24-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA.aspx

ok

موفق باشید .

از همون اول هم من اسراری برای بحث نداشتم .

یه نکته :

امیدوارم از من ناراحت نشده باشی . توی بحث و کل کل حلوا قسمت نمیکنن . البته همین که کار به توهین و تحقیر نرسید خوبه !!!!

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ok

موفق باشید .

از همون اول هم من اسراری برای بحث نداشتم .

یه نکته :

امیدوارم از من ناراحت نشده باشی . توی بحث و کل کل حلوا قسمت نمیکنن . البته همین که کار به توهین و تحقیر نرسید خوبه !!!!

بنده هم همین نظر رو دارم..توحین نباشه خیلی خوبه  @};-

لینک به دیدگاه

دقیقا . Nvidia شرکتی هست که من هم کارهای کثیفش رو دیدم . یادم نمیاد کدوم بازی بود که ناخواسته شما مجبور بودین تا از یکی از تکنولوژی های nvidia ( یادم نمیاد کدوم تکنولوژیش بود ) استفاده کنید و قابلیت غیر فعال شدن هم نداشت و به خاطر همین کارتی مثل r9 380x اندازه ی gtx 950 فریم میداد...

لینک به دیدگاه

دقیقا . Nvidia شرکتی هست که من هم کارهای کثیفش رو دیدم . یادم نمیاد کدوم بازی بود که ناخواسته شما مجبور بودین تا از یکی از تکنولوژی های nvidia ( یادم نمیاد کدوم تکنولوژیش بود ) استفاده کنید و قابلیت غیر فعال شدن هم نداشت و به خاطر همین کارتی مثل r9 380x اندازه ی gtx 950 فریم میداد...

اون بازی gears of war بود که دلیلش هم خرابکاری مایکروسافت بود که دیگه بازیاش به گندهایی که میزنن معروفن..نمونه همین کوانتوم بریک ! روی کارت های قوی هر دو شرکت بد بود اجراش

لینک به دیدگاه

شما که کلاً هیچی یادت نمیاد ! :D

gameworks احتمالاً منظور شما هست ، و در بازی های زیادی به کار برده شده . ویتچر 3 ، rise of tomb raider و ... .

اینکه یک تکنولوژی انحصاری باعث بهبود کیفیت و افکت های تصویری در یک بازی میشه اسمش را باید بزارید کار کثیف ؟ خوب ای ام دی هم بیاد تکنولوژی انحصاری درست کنه و بزاره داخل بازی ها تا دارندگان کارت هایش لذت ببرند اما وقتی میدون خالیه و بدون رقیبه خوب معلومه که انویدیا میاد تکنولوژی های انحصاری خودش را داخل بازی ها قرار می دهد . این بی عرضگی شرکت رقیب هست که کاری نمیکنه بعد ما بیام به انویدیا بد و بیراه بگیم ؟

لینک به دیدگاه

شما که کلاً هیچی یادت نمیاد ! :D

gameworks احتمالاً منظور شما هست ، و در بازی های زیادی به کار برده شده . ویتچر 3 ، rise of tomb raider و ... .

اینکه یک تکنولوژی انحصاری باعث بهبود کیفیت و افکت های تصویری در یک بازی میشه اسمش را باید بزارید کار کثیف ؟ خوب ای ام دی هم بیاد تکنولوژی انحصاری درست کنه و بزاره داخل بازی ها تا دارندگان کارت هایش لذت ببرند اما وقتی میدون خالیه و بدون رقیبه خوب معلومه که انویدیا میاد تکنولوژی های انحصاری خودش را داخل بازی ها قرار می دهد . این بی عرضگی شرکت رقیب هست که کاری نمیکنه بعد ما بیام به انویدیا بد و بیراه بگیم ؟

حرف شما درست ولی اخه باید بشه تا قابلیت هایی که انویدیا میزاره تو بازی هاش قابلیت غیر فعال کردن رو داشته باشه دیگه .
لینک به دیدگاه

حرف شما درست ولی اخه باید بشه تا قابلیت هایی که انویدیا میزاره تو بازی هاش قابلیت غیر فعال کردن رو داشته باشه دیگه .

اینم حرفیه..ولی اول باید دید ایا امکان انجام این کار هست و اینکه به نظر من خود سازنده بازی هم دخیله تو این امر

لینک به دیدگاه

بله این ایراد وارده که نشه این تکنولوژی را غیر فعال کرد . اما در ویتچر 3 میشد این قابلیت غیر فعال کرد و اختیار دست کاربر بود .

به نظرم فقط نباید انویدیا را مقصر دانست ، اول از همه این شرکت های بازی سازی هستند که جذب شرکت هایی مثل انویدیا یا ای ام دی میشن . این تصمیم خود بازی ساز هست که از این تکنولوژی ها در داخل بازی استفاده کنه یا نه .

لینک به دیدگاه

عمده مشکلات gameworks به این مربوط میشد که متن بسته بود و انویدیا اجازه دسترسی نمیداد .

این تکنیک فریم رو در کارتهای سری 700 هم نابود میکرد .

نکته دیگه این بود که در بعضی از بازی ها قابل خاموش کردن نبود و در بعضی موارد حتی با خاموش کردن هم تاثیر منفیش کاملا از بین نمیرفت . میگفتن که چون در سورس بازی وارد شده تاثیر منفیش در کارتهای رقیب و کارتهای قدیمی انویدیا همواره وجود داره .

ای ام دی هم تکنیک هایی رو عرضه کرده اما چون متن باز بودن و همه میتونستن ازش استفاده کنن تاثیر منفی رو کارتهای رقیب نداشته .

به همین دلیل هست که بازی هایی که با حمایت ای ام دی ساخته میشن و میشدند در کارتهای انویدیا هم به خوبی فریم میدن .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

فنش به ٤٠٠٠ دور هم ميرسه توي ٧٠ درصد :D

یعنی صداي موشك ميده

خدایش الان فن CPU رو 2000 دیوانه میکنه این دیگه ..........

اقا شرمنده می خواستم مثبت بدم اشتباه شد منفی دادم شرمنده :(  :(

ویرایش شده توسط deadlight
لینک به دیدگاه

post-21523-0-79624600-1467015635_thumb.jpg

دوستان من یه توضیحی بدم 

اخیرا تست های دما و اورکلاک کارت رفرنس 480 منتشر شده و سوال خیلیا این هست که چرا با وجود مصرف کمتر کارت گرافیک دمای کارت بیشتره؟ :-?
اگر به زبان ساده بخوام بگم ، لیتوگرافی که پایین میاد 
دنسیته یا چگالی بالا میره که همون تراکم ترانزیستورها هست ، در نتیجه دمای نهان و داخلی بالا میره چون تراکم ترانزیستورهای انباشته شده روی هم بیشتر میشه
برای اینکه این اتفاق نیوفته شرکت ها دای سایز یا سطح مقطع رو بالا میبرن که دمای نهان راحتتر خارج بشه
از طرفی یک کولر بسیار ارزان قیمت روی این کارت نصب شده تا همه بتونن بخرن و بازارو اشباع کنن، هدف اینه که خریدار با880.000 تومان به پول خودمون نسخه 4 گیگشو بخره و تما بازی هارو به راحتی در رزلوشن full HD  ران کنه 
اینجوری تمام خریداران 980/970/960 سرخورده میشن بشدت
از طرفی موضوع مهمتر برای AMD اینه که ، فروش هر گرافیک ای ام دی یعنی فروش کمتر یک کارت گرافیک انویدیا!
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

attachicon.gifphoto_2016-06-27_12-50-23.jpg

دوستان من یه توضیحی بدم 

اخیرا تست های دما و اورکلاک کارت رفرنس 480 منتشر شده و سوال خیلیا این هست که چرا با وجود مصرف کمتر کارت گرافیک دمای کارت بیشتره؟ :-?
اگر به زبان ساده بخوام بگم ، لیتوگرافی که پایین میاد 
دنسیته یا چگالی بالا میره که همون تراکم ترانزیستورها هست ، در نتیجه دمای نهان و داخلی بالا میره چون تراکم ترانزیستورهای انباشته شده روی هم بیشتر میشه
برای اینکه این اتفاق نیوفته شرکت ها دای سایز یا سطح مقطع رو بالا میبرن که دمای نهان راحتتر خارج بشه
از طرفی یک کولر بسیار ارزان قیمت روی این کارت نصب شده تا همه بتونن بخرن و بازارو اشباع کنن، هدف اینه که خریدار با880.000 تومان به پول خودمون نسخه 4 گیگشو بخره و تما بازی هارو به راحتی در رزلوشن full HD  ران کنه 
اینجوری تمام خریداران 980/970/960 سرخورده میشن بشدت
از طرفی موضوع مهمتر برای AMD اینه که ، فروش هر گرافیک ای ام دی یعنی فروش کمتر یک کارت گرافیک انویدیا!

1+

این نکته اصلی هستش در نسل پولاریس، فروش بیشتر و گرفتن سهم بیشتری از بازار که با پرفورمنس عالی و قیمت عالی تر، فقط امکان پذیر میشه...

شما باید این رو در نظر بگیرید که هنوز نه این کارت و نه درایوری، رسما برای اون ارائه شده، پس هنوز هیچ چیزی نمیشه در مورد کارت و دمای اون، گفت...

post-10788-0-63228200-1467019155_thumb.jpg

فقط 2 روز مونده به ارائه رسمی، سهامداران انویدیا، یه کمی دندون روی جگر بگذارن تا بتونن، بعداز ارائه رسمی، تکلیفشون مشخص میشه که کدوم رو نخرن... :laughing:

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...