رفتن به مطلب

RX 480 یا GTX 1070 ، ارزش اقتصادی کدام یک بیشتر است؟

اشتراک گذاری

290 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. RX 480 یا GTX 1070 ، ارزش اقتصادی کدام یک بیشتر است؟

• RX 480
      168
    • GTX 1070
      122

Recommended Posts

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/radeon_rx_480_vs_geforce_gtx_970_test_na_kilku_procesorach?page=0,2

بچه ها یه نیگا به لینک بندازین من نفهمیدم منظورش چیه؟

2 نمونه بنچمارک گرفته بر اساس cpu و gpu 

کسی فهمید به منم توضیح بده مرسی

لینک به دیدگاه

• ارسال 268
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/radeon_rx_480_vs_geforce_gtx_970_test_na_kilku_procesorach?page=0,2

بچه ها یه نیگا به لینک بندازین من نفهمیدم منظورش چیه؟

2 نمونه بنچمارک گرفته بر اساس cpu و gpu 

کسی فهمید به منم توضیح بده مرسی

بنچمارک میزان فریم  که توسط GPU های مختلف همراه با پردازنده مربوطه میده و میزان فریمی که igpu پردازنده میده

لینک به دیدگاه

خوب به سلامتی rx 480 رفرنس 1200 قیمت خورد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111

گالاگس هم 1070 از msi گرانتر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عجب

لینک به دیدگاه

اینجوری که امروز ۴۸۰ قیمت خورده  با توجه به قبمت دلاری به نظرم ۱۰۷۰ به صرفه تره.

الیته من با این قیمتا کلا قید گرافیکو زدم و تا پایین نیادم هیچ گرافیکی نمیخرم. *dry#

خدا برکت بده گرافیک مجتمع سی پی یو رو کاملا کارمو راه انداخته

لینک به دیدگاه

خب به سلامتی دقیقا همونطوری پیش بینی کرده بودم.13 تیر ! :)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60767&page=8#entry751196

لینک به دیدگاه

با اين قيمّت ها وقتي نسخه كاستوم هاي rx 480 بياد نسل قبل هم افت قيمّت خوبي ميكنه و همچنين چون اين كارت براي 1080p هستش (واقعا توان ساپورت بازي هاي ٦ ماه تا يك سال بعد رو در اين رزولوشن نداره و همچنين كسي كه اين كارت رو ميخره ٩٩ درصد مانيتور ١٤٤٠p نداره:دي) پس به نظر يه ٩٧٠ سري امپ اكستريم يا حتي اكستريم گيمينگ گيگا بعد از افت قيمت انتخاب بهتري محسوب ميشه ولي خب هنوز قيمّت 980 ti بالاست مطلب مشابهش براي ١٠٧٠ صدق نميكنه و اگه مسله روي سه الي چهار ماه اينده باشه كه سري امپ ١٠٦٠ وارد شده باشه با قيمّت افت كرده حتي اون ٩٧٠ كه پيشنهاد هم دادم أردشش از بين ميره (قابليت آور ١٠٦٠ ليش از إندازه بالات(تا حدود ٢٥٪‏ مدل fe رو آور كردن(از بوست كلاك خودش كه حدود ١٧٠٠ تا ٢١٠٠ و بالاتر))

لینک به دیدگاه

AMD از انویدیا گرون تر میوفته تو ایران. حساب کنید دلار هر کدوم چقدر میوفته متوجه می شید. این دوتا کارت که فرمودید مقایسشون درست نیست چون رقیب rx 480 کارت gtx 1060 هست.

لینک به دیدگاه

سلام . هرکی ۴۸۰ خریده پشیمون شده پس داده . ۱۰۷۰ بهترینه . برای گیم های اینده مناسب تره . الان خریدش اشتباس چند ماه دگ قیمت ها مناسب تره مدل های بهتر میاد

لینک به دیدگاه

اینجوری که امروز ۴۸۰ قیمت خورده  با توجه به قبمت دلاری به نظرم ۱۰۷۰ به صرفه تره.

الیته من با این قیمتا کلا قید گرافیکو زدم و تا پایین نیادم هیچ گرافیکی نمیخرم. *dry#

کاملا موافقم...منم کارتمو فروختم در حال حاضر با HD 530 دارم سخت DOTA 2 بازی میکنم تا 1070 ارزون بشه...هر وقت شد 1.500 میخرم :)

لینک به دیدگاه

واقعا موافقم :)

لینک به دیدگاه

چطوری حساب کردید

بین 480 و 1070 در ایران 800 هزار تومن اختلافه که.

بماند چطوری 230 دلار میشه 1100 خدا داند و بس

لینک به دیدگاه

سلام

با توجه به وضع الان که واردکننده های ما دارنند هیچ کدومش @};-

480 نشد 800 ولی شد یک میلیون :(

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

اگه بحث قیمت باشه خو معلومه که 480 بهتراز 1070 هست . البته 480 در حد 970 قدرت داره و شما میتونید یه 970 یا 980 بخرید . در کل من ای ام دی داشتم و هیچ ضرری نکردم ولی ان ویدیا ساپورت بهتری داره 

لینک به دیدگاه

GTX 1070 نسبت به قدرتی که ارائه می کنه قیمت مناسب تری داره (در واقع مقایسه این دو کارت از لحاظ قیمت دلاری مناسب تر هست تا ریال!!)

در نظر داشته باشین که کارت 480، با حجم رم 4 گیگ 199 دلار هست و طبق گفته سایت Techpowerup این کارت 119 درصد ارش خرید قیمت به کارایی داره.

نسخه 8 گیگ هم 100 درصد نسبت به قیمت، کارایی خوبی داره

در نهایت GTX 1070 با قیمت 379 دلار، ارزش 116 درصدی در خرید داره.

هر دو کارت گرافیک به اندازه نرخ فریم ارزش خرید دارند اما بدون مقایسه شدن با هم.

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط Farshad.RZ
لینک به دیدگاه

دوستان ایسوس 1060 موجود شد. قیمت : 1.970 ت :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

خدایا به تو پناه می برم..... :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy:

http://www.takrayan.ir/fa/shop/detail3381/ASUS-ROG-STRIX-GTX1060-O6G-GAMING/

لینک به دیدگاه

دوستان ایسوس 1060 موجود شد. قیمت : 1.970 ت :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

خدایا به تو پناه می برم..... :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy:

http://www.takrayan.ir/fa/shop/detail3381/ASUS-ROG-STRIX-GTX1060-O6G-GAMING/

با عرض معذرت فقط میتونم بگم  :puke:  :puke:  :puke:

لینک به دیدگاه

بابا اینا دیگه کی ین ! ،اینا از ش.مر بدترن ..... ، تاسف برای م.ملک.تی که همچیزش رو هواست ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...