رفتن به مطلب

RX 480 یا GTX 1070 ، ارزش اقتصادی کدام یک بیشتر است؟

اشتراک گذاری

290 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. RX 480 یا GTX 1070 ، ارزش اقتصادی کدام یک بیشتر است؟

• RX 480
      168
    • GTX 1070
      122

Recommended Posts

مطمعن باشید این کارتهایی که عرضه قراره بکنه سهم خودش رو پس میگیره و حتی شاهد رشدش هم خواهیم بود...!  ^_^

amd سال گذشته فروشی نداشت چون کارت جدیدی برای عرضه نداشت... یه فیوری بود که اونم بخاطر 980ti و مشکلاتی که یه کارت نو ظهور داره نتونست خوش بدرخشه... بقیه همه ریبرند بودن... در واقع کسی که کارتهای قبلی رو داشت احتیاج به تعویض نمی دید... اما انویدیایی ها همه خرید کردن و مجبور به تعویض شدند همونجوری که امسال باز مجبورشون کرده انویدیا...  :D

من نمیدونم چرا هر وقت صحبت از AMD و قیمت ارزون و فروش بالاش میشه یاد پراید میفتم :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 268
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

من نمیدونم چرا هر وقت صحبت از AMD و قیمت ارزون و فروش بالاش میشه یاد پراید میفتم :D

اگه کالای ایرانی بود شاید اما در خارج از کشور بسیاری از ماشین های خوب با قیمت مناسب و رقابتی سعی در پیشبرد خودشون دارند و فقط عده ای با خرید و فروش ماشین های لوکس قصد نشان دادن خودشون رو دارند...!  ^_^

لینک به دیدگاه

پس با این حساب شما حاضر بودید که کارت تایتان Z رو بخرید با قیمت 1500 دولار نسبت به کارت 295X2 که قیمت 900-800 دولاری داشت؟؟؟، بخاطر اینکه اور بهتری میشد، دمای کمتری داشت و قدرت بیشتری ارائه میداد و مصرف کمتری داشت؟؟(میدونم که اور نمیشد، مصرف کمتری نداشت و پرفورمنس ضعیفتری هم داشت، دماش هم بالاتر از 295x2 بود، این یک مثال هستش)

کشته مرده این HW هستم که چه فناوری عالی هستش، چقدر پرفورمنس کم میکنه و چقدر عالی هستش در مقابل Pure Hair که اگه دیده باشی، رسما هیچ افت فریمی رو باعث نمیشه...

کسی حرف از Titan Z زد ؟

من اصلا سمت کارت دو هسته ای نمیرم.

حرف بین دو کارت نیست به طور کلی از محصولات انودیا و AMD میگم ولی شما میری دقیقا اون دوتایی رو انتخاب میکینی که موضوع به نفع AMD باشه!

نور پردازی ، فیزیک ، hair works ، gameworks  توی بازی های farcry 4 و GTA V و TW3 برای من اونقدر جذاب بود که یه امتیاز بدونمش!!  بله فریم رو کم میکنه ولی جذاب تر هم میکنه.

اگر یه گرافیک کاستوم باشه از AMD که توی بازی X میانگین 120 فریم  بده با قیمت 1500 تومن

یه گرافیک کاستوم دیگه هم باشه از انویدیا با که توی همون بازی X میانگین 120 فریم  بده(gameworks خاموش) با قیمت 1700 تومن  ، بنده گرافیک انویدیا رو ترجیح میدم

چون میدونم گرافیک انویدیا با اور به 130 فریم میرسه ، دماش کم تر هست ، مصرفش کم تر هست ،  گیم ورکس هم که گفتم !

من بین 970 و 390 قطعا 390 رو ترجیح میدم چون هم حجم رم بیشتری داره هم قوی تر از 970  هست.

بین 980TI و Fury X  قطعا 980TI.

برای گرافیک های جدید هم زوده هم رده ای برای 1070 نیومده.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

کسی حرف از Titan Z زد ؟

حرف بین دو کارت نیست به طور کلی از محصولات انودیا و AMD میگم ولی شما میری دقیقا اون دوتایی رو انتخاب میکینی که موضوع به نفع AMD باشه!

نور پردازی ، فیزیک ، hair works ، gameworks  توی بازی های farcry 4 و GTA V و TW3 برای من اونقدر جذاب بود که یه امتیاز بدونمش!!  بله فریم رو کم میکنه ولی جذاب تر هم میکنه.

اگر یه گرافیک کاستوم باشه از AMD که توی بازی X میانگین 120 فریم  بده با قیمت 1500 تومن

یه گرافیک کاستوم دیگه هم باشه از انویدیا با که توی همون بازی X میانگین 120 فریم  بده(gameworks خاموش) با قیمت 1700 تومن  ، بنده گرافیک انویدیا رو ترجیح میدم

چون میدونم گرافیک انویدیا با اور به 130 فریم میرسه ، دماش کم تر هست ، مصرفش کم تر هست ،  گیم ورکس هم که گفتم !

من بین 970 و 390 قطعا 390 رو ترجیح میدم چون هم حجم رم بیشتری داره هم قوی تر از 970  هست.

نمیدونم ولی یکی از صفات بارز طرفداران AMD  اینه که حرفت درست باشه یا غلط بالاخره یه چیزی باید بگن! قبول کردن کلا تو برنامشون نیست. چند روز پیش بنچمارکای 480 crossfire اومد و معلوم شد AMD چاخان کرده بود که 1080 رو میگیره. اومدم نوشتم دوستمون در اومد گفت : عوضش 3 تا 480 قطعا 2تا 1080 رو میگیره.  ربط این 2 قضیه چیه با هم رو خدا میدونه.... :-? 

همین الان داشتم توی تاپیک بتلفیلد از اینکه کارت های سری مکسول توی Async ضعیفن میگفتم. بله من طرفدار انویدیام ولی منطق هم دارم و واقعیت ها رو قبول میکنم. دوستان ای ام دی فن اما .....

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستش هر موقع اسم انویدیا میاد، من رو یاد این پرایدهای 141؟ 142؟ (من بلد نیستم حقیقتش مدلهاشون) که سایپا رنگ کرده و به قیمت بالاتر میندازه به ... اگه واضح نیست منظورم، به Founders Edition یه نگاه بکن... :D

نمیدونم ولی یکی از صفات بارز طرفداران AMD  اینه که حرفت درست باشه یا غلط بالاخره یه چیزی باید بگن! قبول کردن کلا تو برنامشون نیست. چند روز پیش بنچمارکای 480 crossfire اومد و معلوم شد AMD چاخان کرده بود که 1080 رو میگیره. اومدم نوشتم دوستمون در اومد گفت : عوضش 3 تا 480 قطعا 2تا 1080 رو میگیره.  ربط این 2 قضیه چیه با هم رو خدا میدونه....  :-?

همین الان داشتم توی تاپیک بتلفیلد از اینکه کارت های سری مکسول توی Async ضعیفن میگفتم. بله من طرفدار انویدیام ولی منطق هم دارم و واقعیت ها رو قبول میکنم. دوستان ای ام دی فن اما .....

منطق شما هم مشخص هستش:

post-10788-0-27878500-1467378342_thumb.jpg

یعنی با نتایج سایت Techpowerup هم مشکلی دارید؟؟

فکر میکنم طرف صحبتتون ایشون هستش نه بنده که حتما یه حرفی باید میزدن در مقابل این نتایج:

همیشه همین بوده   :D

AMD فقط از نظر قیمت گذاری از انویدیا سرتر هست  

ولی انویدیا از نظر قدرت (در 4 سال گذشته تا حالا) فناوری هایی در رابطه با بازی مثل Hairworks ، بهینه تر بودن بازی با گرافیک انویدیا ، فروش بیشتر 75% بازار دست انویدیا هست ، مصرف بهتر ، اور بهتر ، دمای کم تر توی این چند سال اخیر خیلی بهتر از AMD بوده.

:)

کسی حرف از Titan Z زد ؟

عزیز بنده اصلا حوصله بحث ندارم دیگه، این بحثها بیش از چند سال انجام شده، در جوابتون هزارتا حرف میشه زد که بگم منتل، DX12 ، Async و HDR و Eye finity , True Audio , کدکهای سخت افزاری و هزاران چیز دیگه، ولی وقتی نتیجه ای وجود نداره، پس دلیلی نمیبینم برای پست زدن...
ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

راستش هر موقع اسم انویدیا میاد، من رو یاد این پرایدهای 141؟ 142؟ (من بلد نیستم حقیقتش مدلهاشون) که سایپا رنگ کرده و به قیمت بالاتر میندازه به ... اگه واضح نیست منظورم، به Founders Edition یه نگاه بکن... :D

منطق شما هم مشخص هستش:

attachicon.gif5.JPG

یعنی با نتایج سایت Techpowerup هم مشکلی دارید؟؟

فکر میکنم طرف صحبتتون ایشون هستش نه بنده که حتما یه حرفی باید میزدن در مقابل این نتایج:

تنها دلیل منفیم nvidia.com بود که مشکلی هم با منفی دادنم نمیبینم به امار شما چیزی نگفتم.

بعدم بحث من اصلا جدا از ایناس. همونیه که نوشتم.

نمیدونم ولی یکی از صفات بارز طرفداران AMD  اینه که حرفت درست باشه یا غلط بالاخره یه چیزی باید بگن! قبول کردن کلا تو برنامشون نیست. چند روز پیش بنچمارکای 480 crossfire اومد و معلوم شد AMD چاخان کرده بود که 1080 رو میگیره. اومدم نوشتم دوستمون در اومد گفت : عوضش 3 تا 480 قطعا 2تا 1080 رو میگیره.  ربط این 2 قضیه چیه با هم رو خدا میدونه.... :-?

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

ارزش اقتصادی برابر کیفیت  محصول داره

اگه شما محصولی تهیه کردین که نسبت به قیمتی که داره کیفیت خیلی بیشتری میده

اونموقع میشه گفت این کالا ارزش خرید بالایی داره 

فعلا ک 480 AMD دچار نقص هایی هست ک بچه های خودمون تاپیک زدن 

1070 Nvida هم ک  هنوز درست مورد نقد قرار نگرفته   شاید دوباره مـثل 970 ها داستانی پیش بیاره

نمیشه قضاوت کرد باید تست کرد 

ب نظر بنده دوستان عزیز عجله ای برای خرید کارت های جدید نداشته باشید -

ویرایش شده توسط king-baxx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه چاخان AMD رو برای بنده هم اعلام کنید؟

AMD یه بنچمارک از بازی AOTS گذاشت و حرفش رو زد، تا الان هم صدها بنچمارک بیرون اومده که این قضیه رو تایید کرده...

نتایج Techpowerup هم که کاملا مشخص هستش:

post-10788-0-83297400-1467379144_thumb.png

در چه بازیهایی این نتایج بدست اومده، جالبتر هستش:

post-10788-0-19071600-1467379220_thumb.jpg

به این دلیل به این سایت میگم Nvidia.com چون هیچ عنوان DX12 در تستهاش وجود نداره به غیر از Hitman، و از 16 بازی که تست میگیره، فقط 3تاش رو AMD اسپانسر بوده و 10-11 تای دیگه رو انویدیا اسپانسر هستش...(خنده دار نیست این تستها؟؟)

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

طبق پرفرمنس بر اساس دلار 1070 گزینه بهتریه طبق نمودار ها یدونه 480 صد در صد ولی قدرتش اندازه 1070 نیست! و کراسفایر 480هم به نسبت 1070 ارزش کمتری داره و مشکلات کراسفایر هم بماند! پس به نظرم ارزش اقتصادی 1070 بیشتره

لینک به دیدگاه

1070 از 480  حدود 82% قوی تر هست.(BF4)

bf4_1920_1080.png

در بازی GTA V اختلاف قدرت 70%

gtav_1920_1080.png

در بازی tombrider 2016 اختلاف 60% از DX12 استفاده کردن برای تست.

rottr_1920_1080.png

در بازی crysis3 اختلاف 70%

crysis3_1920_1080.png

در بازی هیتمن اختلاف 25% 

hitman_1920_1080.png

گرافیک 1070 به طور میانگین بین این 5 بازی 62% قوی تر از 480 هست.

اگر 480 در ایران مثل 1070 قیمت گذاری بشه (با دلار 4.2 حساب کنن) قیمت 8 گیگش میشه 960 تومن.

1555=62%+960

این یعنی اگر گرافیک 1070 بخواد به اندازه 480 ارزش خرید داشته باشه باید قیمتش 1550 باشه.

ولی این رو هم در نظر بگیرید که قیمت نسخه FE  گرافیک 1070 از مدل های کاستومش بیشتر هست ، و 480 کاستوم از رفرنس بیشتر هست.

گرافیک 1070 رفرنس  تا 2000 اور میشه که تغیر خیلی عالی در عملکردش داره در صورتی که 480 رفرنس تا این حد نمیتونه اور بشه.

بنابراین

480 رفرنس > 1070 رفرنس

480 کاستوم < 1070 کاستوم

از اونجایی که خیلی کم هستن افرادی که نسخه رفرنس میخرن  نظر من روی این هست که 1070 ارزش خرید بهتری داره.

به این دلیل به این سایت میگم Nvidia.com چون هیچ عنوان DX12 در تستهاش وجود نداره به غیر از Hitman، و از 16 بازی که تست میگیره، فقط 3تاش رو AMD اسپانسر بوده و 10-11 تای دیگه رو انویدیا اسپانسر هستش...(خنده دار نیست این تستها؟؟)

سایت www.techpowerup.com به خاطر کم بود بازی های تاپی که برای AMD بهینه شدن از شما عذرخواهی میکنن :|

انصافا Atos هم شد بازی که بیاد تست بگیره ازش ؟

BF4 نه

Crysis3 نه

GTA V نه (یکی از بهینه ترین  بازی هایی روی همه گرافیک ها)

بعد بیاد از Atos بنجمارک  بگذاره ؟

انصافا چند نفر توی این انجمن روی سیستشون Atos هست ؟ :|

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

میشه چاخان AMD رو برای بنده هم اعلام کنید؟

AMD یه بنچمارک از بازی AOTS گذاشت و حرفش رو زد، تا الان هم صدها بنچمارک بیرون اومده که این قضیه رو تایید کرده...

نتایج Techpowerup هم که کاملا مشخص هستش:

attachicon.gifperfrel_3840_2160.png

در چه بازیهایی این نتایج بدست اومده، جالبتر هستش:

attachicon.gifGames.JPG

میبینی این دفعه که من منفی ندادم! :D

بعدم خب خسته نباشه توی AOTS بهتر باشه عجب Achivement بزرگی! مهم کل صنعت گیمینگه که تو اکثرشون در حدود 1070 بوده نه 1080. برو پستای 2 هفته پیشو بخون همه دارن میگن ای وای ای خدا چه خوب از 1080 بهتر در اومده با قیمتش که میشه 460 دلار. الانم میگن اونو؟ یه کارت 380 دلاری با مصرف کمتر از کراس فایر 480 بهتر عمل کرده. اما آمار  غلط کار خودشو کرده خیلی هام هنوز باور دارنش.

لینک به دیدگاه

توی دایرکت ایکس 12 هم که بدون حساب کردن تام رایدر توی بازی هیتمن 25درصد قویتره البته بستگی به باندل بودن و نبودن و زمینه شدن بازی هم داره!

لینک به دیدگاه

پست 185  اولین باری هست که توی این انجمن منفی میگیرم  :D

توی دایرکت ایکس 12 هم که بدون حساب کردن تام رایدر توی بازی هیتمن 25درصد قویتره البته بستگی به باندل بودن و نبودن و زمینه شدن بازی هم داره!

که همیشه  AMD توی این زمینه از انویدیا عقب بوده و اکثر بازی های تاپ برای انویدیا باندل میشن.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1070 از 480  حدود 82% قوی تر هست.(BF4)

bf4_1920_1080.png

در بازی GTA V اختلاف قدرت 70%

gtav_1920_1080.png

در بازی tombrider 2016 اختلاف 60% از DX12 استفاده کردن برای تست.

rottr_1920_1080.png

در بازی crysis3 اختلاف 70%

crysis3_1920_1080.png

در بازی هیتمن اختلاف 25% 

hitman_1920_1080.png

گرافیک 1070 به طور میانگین بین این 5 بازی 62% قوی تر از 480 هست.

اگر 480 در ایران مثل 1070 قیمت گذاری بشه (با دلار 4.2 حساب کنن) قیمت 8 گیگش میشه 960 تومن.

1555=62%+960

این یعنی اگر گرافیک 1070 بخواد به اندازه 480 ارزش خرید داشته باشه باید قیمتش 1550 باشه.

ولی این رو هم در نظر بگیرید که قیمت نسخه FE  گرافیک 1070 از مدل های کاستومش بیشتر هست ، و 480 کاستوم از رفرنس بیشتر هست.

گرافیک 1070 رفرنس  تا 2000 اور میشه که تغیر خیلی عالی در عملکردش داره در صورتی که 480 رفرنس تا این حد نمیتونه اور بشه.

بنابراین

480 رفرنس > 1070 رفرنس

480 کاستوم < 1070 کاستوم

از اونجایی که خیلی کم هستن افرادی که نسخه رفرنس میخرن  نظر من روی این هست که 1070 ارزش خرید بهتری داره.

سایت www.techpowerup.com به خاطر کم بود بازی های تاپی که برای AMD بهینه شدن از شما عذرخواهی میکنن :|

انصافا Atos هم شد بازی که بیاد تست بگیره ازش ؟

BF4 نه

Crysis3 نه

GTA Vنه (یکی از بهینه ترین  بازی هایی روی همه گرافیک ها)

بعد بیاد از Atos بنجمار بگذاره ؟

انصافا چند نفر توی این انجمن روی سیستشون Atos هست ؟

در جواب شما، حوصله بحث ندارم(لیست کردن بازیهای انویدیا سخت نیست)، فقط بنچمارکهارو قرار میدم:

post-10788-0-68310200-1467381077_thumb.pngpost-10788-0-81558800-1467381083_thumb.pngpost-10788-0-07345100-1467381088_thumb.pngpost-10788-0-52317500-1467381092_thumb.pngpost-10788-0-32861900-1467381096_thumb.pngpost-10788-0-85281200-1467381100_thumb.png

این سایت حداقل یه 5-4تا عنوان DX12 رو تست کرده(سایت Guru3D هم از طرفداران انویدیا و شما عذرخواهی میکنن که 6 عنوان انویدیارو تست کردن و 5 عنوان AMD رو و 2 عنوان بی طرف و نتونسته آمار techpowerup رو تکرار کنه واستون...)، کی دیگه میخواد بره Crysis 3 یا بتلفیلد Hard line رو بازی کنه، یا بهتر بگم، دیگه چه بازی DX11 خواهیم دید؟؟؟(ردیف کردن بازیهای AMD هم سخت نیست)

اختلاف حداکثر 30-20 درصد، اختلاف قیمت؟ دو برابر...

حقایق رو قبول کردن و بهونه ردیف نکردن برای اثبات صحبتها، واقعا یک درد بدی هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Ater عزیز من یک سوال دارم ازت دیگه هیچی هم نمی خوام بگم!!!!!

شما در صفحه یقبل اومدی میگی من 390 رو به 970 ترجیح میدیم....

بعد اومدی الان می گی 970 از 480 قویتره .... طبق نمودارهات!

"BF4 نه

Crysis3 نه

بعد بیاد از Atos بنجمار بگذاره ؟ "

اما تو تمامی نتایج و تست ها و اعلامیه های سایت ها نشون میده 480 رفرنس از 390 قویتره واز 390x ضعیفتر !!!!!!!!!!!

میشه کاملا واضح بگی الان با 480 دشمنی داری یا اگه نه مشکل چیه ؟؟؟  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

در جواب شما، حوصله بحث ندارم(لیست کردن بازیهای انویدیا سخت نیست)، فقط بنچمارکهارو قرار میدم:

attachicon.gifuntitled-1.pngattachicon.gifuntitled-7.pngattachicon.gifuntitled-10.pngattachicon.gifuntitled-14.pngattachicon.gifuntitled-31.pngattachicon.gifuntitled-34.png

این سایت حداقل یه 5-4تا عنوان DX12 رو تست کرده(سایت Guru3D هم از طرفداران انویدیا و شما عذرخواهی میکنن که 5 عنوان انویدیارو تست کردن و 4 عنوان AMD رو و 1 عنوان بی طرف)، کی دیگه میخواد بره Crysis 3 یا بتلفیلد Hard line رو بازی کنه، یا بهتر بگم، دیگه چه بازی DX11 خواهیم دید؟؟؟(ردیف کردن بازیهای AMD هم سخت نیست)

حقایق رو قبول کردن و بهونه ردیف نکردن برای اثبات صحبتها، واقعا یک درد بدی هستش...

قاطی کردن اون چیزی که هست با اون چیزی که باید باشه خیلی راحته مخصوصا وقتی که اون چیزی که باید باشه به نفع شما باشه !!

از یه بازی رزولیشن 4k گذاشتی از یه بازی دیگه رزولیشن 2k  از یکی دیگه 1080 !! :|

حتما سایت به اون معتبری میاد GTA V که بازی سال شده ، دومین  بازی از نظر متا هست رو بیخیال میشه از ashes of the singularity که متاش 6.9 هست بنجمارک میگذاره  :laughing:

این بازی هایی که خودتون ازش بنجمارک گذاشتید فقط SOM و هیتمن توشون بازی درست حسابی هستن!(هیتن رو که خودم توی تستم گذاشتم)

چند نفر توی این انجمن روی سیستموشن GTA V نصبه ؟

چند نفر بازی مثل Atos یا Totalwar یا thief بازی میکنن؟(thief که انصافا اپیک فیل بود آدم یک ساعت بازی میکرد خسته میشید)

از کی تاحالا ashes of the singularity شده معیار معتبر برای سنجش عملکرد همه گرافیک ها در DX12 ؟  چرا چون برای AMD بهینه تر هست ؟

هنوز خیلی زوده برای DX12 ، کلا 1 بازی از پایه با Dx12 ساخته شده.

هر وقت روی DX12 حداقل 5 تا بازی درست حسابی ساخته شد ، بنجمارک هاش امد بیرون اون وقت بیاید DX12 بولد کنید  :|

لینک به دیدگاه

attachicon.gifuntitled-1.pngattachicon.gifuntitled-7.pngattachicon.gifuntitled-10.pngattachicon.gifuntitled-14.pngattachicon.gifuntitled-31.pngattachicon.gifuntitled-34.png

این سایت حداقل یه 5-4تا عنوان DX12 رو تست کرده(سایت Guru3D هم از طرفداران انویدیا و شما عذرخواهی میکنن که 6 عنوان انویدیارو تست کردن و 5 عنوان AMD رو و 2 عنوان بی طرف و نتونسته آمار techpowerup رو تکرار کنه واستون...)، کی دیگه میخواد بره Crysis 3 یا بتلفیلد Hard line رو بازی کنه، یا بهتر بگم، دیگه چه بازی DX11 خواهیم دید؟؟؟(ردیف کردن بازیهای AMD هم سخت نیست)

اختلاف حداکثر 30-20 درصد، اختلاف قیمت؟ دو برابر...

طبق این بنچمارکا و حرف های شما اکثر بازی های معروف و پر طرفدار همه باندل انویدیان و ای ام دی فقط چندتا بازی نه چندان پرطرفدار باندل داره

پس بخاطر همون بیست سی درصد و باندل های انویدیا که بازی های پرطرفدار باندلشن:| ارزش 1070 بیشتره

لینک به دیدگاه

"BF4 نه

Crysis3 نه

اما تو تمامی نتایج و تست ها و اعلامیه های سایت ها نشون میده 480 رفرنس از 390 قویتره واز 390x ضعیفتر !!!!!!!!!!!

کی از 970 حرف زد ؟

من دارم میگم 1070

من دشمنی با 480 ندارم ، مدل 4 گیگش برای کسی که میخواد 1080 بازی کنه خوبه و راضی کننده هست ، مخصوصا از نظر قیمت (بدون در نظر گرفتن مشکلاتی که این چند روزه از 480 همه جا پخش شده)

ولی کسی که میخواد 2k یا 1080 روی کیفیت Ultra و 60 فریم بازی کنه حداقل به مدت 1 سال ،  1070 خیلی انتخاب بهتری هست و ارزش بهتری داره + اور پذیری خیلی خوب.

همون طور که گفتم 

از نظر ارزش خرید.

480 رفرنس > 1070 رفرنس

480 کاستوم < 1070 کاستوم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کی از 970 حرف زد ؟

من دارم میگم 1070

من دشمنی با 480 ندارم ، مدل 4 گیگش برای کسی که میخواد 1080 بازی کنه خوبه و راضی کننده هست ، مخصوصا از نظر قیمت (بدون در نظر گرفتن مشکلاتی که این چند روزه از 480 همه جا پخش شده)

ولی کسی که میخواد 2k یا 1080 روی کیفیت Ultra و 60 فریم بازی کنه حداقل به مدت 1 سال ،  1070 خیلی انتخاب بهتری هست و ارزش بهتری داره + اور پذیری خیلی خوب.

همون طور که گفتم 

از نظر ارزش خرید.

480 رفرنس > 1070 رفرنس

480 کاستوم < 1070 کاستوم

اصلا 2k انتخابی نیست که بخواد باشه... اصل فول اچ دی هست با 4k ... ایا شما بخوای بخری میری مانیتور 2K  می خری یا 4k ؟؟؟

2k برای اینایی هست که خریدن و سرشون یجورایی کلاه رفته وسط هوا و زمین گیر کردن...  :D

در نتیجه بنظر من یا باید 480 بخری یا 1080 رو، مخصوصا که برد های عیر رفرنس 480 به 1070 نزدیک هم خواهد شد... موفق و پیروز باشید !  ^_^

لینک به دیدگاه

در سایتهایی دیدم که 480 تا 1425 اورکلاک شده و کاراییش رسیده به r9 nano

دوست دارم ببینم همکارهای ای ام دی تا کجا اورکلاک میکننش

برآیند اورکلاک تا 1425

برآیند اورکلاک تا 1266

ویرایش شده توسط sorena6680
لینک به دیدگاه

اصلا 2k انتخابی نیست که بخواد باشه... اصل فول اچ دی هست با 4k ... ایا شما بخوای بخری میری مانیتور 2K  می خری یا 4k ؟؟؟

2k برای اینایی هست که خریدن و سرشون یجورایی کلاه رفته وسط هوا و زمین گیر کردن...  :D

چرا انتخاب خوبی نیست ؟

وقتی از 2k به 4k فریم نصف میشه چرا برم 4k بخریم وقتی نمیتونم 60 فریم بازی کنم؟

اون بازیی هم که نشه اسموت بازی که باید ریمو کرد انصافا !! 30 فریم خیلی خیلی عذابه !!

یا مجبوری از کیفیت بزنی و از روی ultra بیاریش روی high

اصلا 2k نه

کسی که میخواد 1080 روی مانیتور 120 رفریم بیگیره چی ؟ 480 کافیه ؟  اصلا!

سربلند باشی  :D

خصوصا که برد های عیر رفرنس 480 به 1070 نزدیک هم خواهد شد... موفق و پیروز باشید !   ^_^

بعد 1070 وایمیسه نگاه میکنه ؟

خوب عزیز من 1070 که بهتر اور میشه تا 480 :|

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا انتخاب خوبی نیست ؟

وقتی از 2k به 4k فریم نصف میشه چرا برم 4k بخریم وقتی نمیتونم 60 فریم بازی کنم؟

اون بازیی هم که نشه اسموت بازی که باید ریمو کرد انصافا !! 30 فریم خیلی خیلی عذابه !!

یا مجبوری از کیفیت بزنی و از روی ultra بیاریش روی high

اصلا 2k نه

کسی که میخواد 1080 روی مانیتور 120 رفریم بیگیره چی ؟ 480 کافیه ؟  اصلا!

سربلند باشی  :D

من از خودم نمی گم که طبق سال گذشته اگه بری دقت کنی بین 3 کارت 970 و 980 و 980ti یا همه 970 رو می خریدند یا 980ti خیلی کم پیدا میشد کسی 980 بخره...  ^_^

الان هم همون وضع حاکم هست 480 و 1070 و 1080 ... البته اگه 1080ti هم عرضه میشد هر دوی کارت فعلی انویدیا از رده خارج میشد اما خب فعلا در نبودش تا حدودی فروش می کنند... !

1070 رو کسانی می خرند که با amd مشکل دارند... 1080 رو هم اونایی می خرند که قویترین کارت موجود بازار رو لازم دارند... بقیه 480 می خرند یا کارت خودشون رو نگه داشتند، غیر از اینه  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قاطی کردن اون چیزی که هست با اون چیزی که باید باشه خیلی راحته مخصوصا وقتی که اون چیزی که باید باشه به نفع شما باشه !!

از یه بازی رزولیشن 4k گذاشتی از یه بازی دیگه رزولیشن 2k  از یکی دیگه 1080 !! :|

حتما سایت به اون معتبری میاد GTA V که بازی سال شده ، دومین  بازی از نظر متا هست رو بیخیال میشه از ashes of the singularity که متاش 6.9 هست بنجمارک میگذاره  :laughing:

این بازی هایی که خودتون ازش بنجمارک گذاشتید فقط SOM و هیتمن توشون بازی درست حسابی هستن!(هیتن رو که خودم توی تستم گذاشتم)

چند نفر توی این انجمن روی سیستموشن GTA V نصبه ؟

چند نفر بازی مثل Atos یا Totalwar یا thief بازی میکنن؟(thief که انصافا اپیک فیل بود آدم یک ساعت بازی میکرد خسته میشید)

از کی تاحالا ashes of the singularity شده معیار معتبر برای سنجش عملکرد همه گرافیک ها در DX12 ؟  چرا چون برای AMD بهینه تر هست ؟

هنوز خیلی زوده برای DX12 ، کلا 1 بازی از پایه با Dx12 ساخته شده.

هر وقت روی DX12 حداقل 5 تا بازی درست حسابی ساخته شد ، بنجمارک هاش امد بیرون اون وقت بیاید DX12 بولد کنید   :|

عزیز من بهتر هستش که اول چک کنید و بعد اظهار نظر:

post-10788-0-52662700-1467383996_thumb.jpg

کاملا در پست قبلیم هم نوشتم که لیست کردن بازی های انحصاری سخت نیست، کاری که شما کردید و بنده در جوابتون...

اینکه در بنچها، رزولوشنهای مختلف رو گذاشتم، دلیلش واضح هستش، Middle Earth اولین بازی بود که 5k رو ساپورت میکرد و بهمین دلیل کلا بنچمارکهای این بازی که روون هم هست از رزولوشن QHD شروع میشه در تستهای این سایت، همین قضیه برای AOTS هستش که در رزولوشن بالا تست گرفته شده...

اتفاقا بهترین بازی برای تست DX12 همین AOTS هستش، چون تقریبا بیشترین تکنیکهای DX12 رو در اون استفاده کردن، کسی بحثی در مورد پرطرفدار بودن بازی نکرده، در Tomb Raider که DX12 باعث کاهش فریم میشد مثل GOW که معلوم میشه اصلا DX12 نبودن(حالا Tomb Raider و اون تکنینکهایی که انویدیا گفته بود فیچرهای DX12 هستن ولی روی DX11 فقط اجرا میشدن، به کنار) ولی چرا AOTS بازی DX12 هستش، به این توجه کن:

post-10788-0-14449600-1467384452_thumb.gif

طبق این بنچمارکا و حرف های شما اکثر بازی های معروف و پر طرفدار همه باندل انویدیان و ای ام دی فقط چندتا بازی نه چندان پرطرفدار باندل داره

پس بخاطر همون بیست سی درصد و باندل های انویدیا که بازی های پرطرفدار باندلشن :| ارزش 1070 بیشتره

بله عزیز، بنده همه جا وقتی به کسی میخوام راهنمایی در مورد انتخاب GPU برسونم، میگم که چه بازی هایی رو دوست داری، چه بازی هایی از کدوم شرکت رو میپسندی؟

اینکه این بازیهای سال گذشته، بیشتر اسپانسرشون انویدیا بوده، شکی نیست، ولی قرار نیست که هر سال این قضیه تکرار بشه، سال قبل اون هم بیشتر عنوان ها، اسپانسرشون AMD بود، همینقدر در نظر بگیر که بیش از 70-60 درصد بازیهای AAA امسال با AMD اسپانسر میشن و باندل AMD هستن...

منظورم این هستش که شما کارت جدید نمیخرید که بازیهای قدیمی رو بازی کنید که؟؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

من از خودم نمی گم که طبق سال گذشته اگه بری دقت کنی بین 3 کارت 970 و 980 و 980ti یا همه 970 رو می خریدند یا 980ti خیلی کم پیدا میشد کسی 980 بخره...  ^_^

الان هم همون وضع حاکم هست 480 و 1070 و 1080 ... البته اگه 1080ti هم عرضه میشد هر دوی کارت فعلی انویدیا از رده خارج میشد اما خب فعلا در نبودش تا حدودی فروش می کنند... !

1070 رو کسانی می خرند که با amd مشکل دارند... 1080 رو هم اونایی می خرند که قویترین کارت موجود بازار رو لازم دارند... بقیه 480 می خرند یا کارت خودشون رو نگه داشتند، غیر از اینه  :-?

اتفاقا 1080 ارزش خرید نداره مگر برای کسی که  4k داره

1070 حداقل 2 برابر 1080 تو ایران فروش میره.

لینک به دیدگاه

"BF4 نه

Crysis3 نه

توی بتل4 اتفاقا 480 ضعیف عمل کرده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...