رفتن به مطلب

" طرفداران " : پاسکال

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

amd وقتی دید توانایی رقابت با شرکت معظم nvidia نداره و معماری پلاریس با وجود 14 نانومتری بودن باز هم توانایی رقابت با معماری توانمند پاسکال نداره مجبور شد برای اینکه حداقل در بازار شانسی برای فروش داشته باشه باز هم شروع کنه با قیمت ارزون محصولات بی کیفیت خودشو ارائه بده

تا بتونه حداقل شانسی داشته باشه

amd  میگه با  کراس cf کردن دو عدد rx480 قدرتی معادل یک 1080 خواهید داشت .. البته تمام گیمرهای حرفه ایی بخوبی میدونن این حرفا پشیزی ارزش نداره و توسعه دهند گان بازیهای به هیچ وجه به sli . cf بها نمیدن و گیمر بیچاره باید سالها منتظر انتشار یک درایو مناسب برای کراسفایری که کرده باشه

کارت گرافیک 1070 gtx با توجه به قیمت مناسب قدرت بی همتایی ارائه میده و قابلیت اورکلاک بسیار عالی انتخاب اول اخر هر گیمری در جهان خواهد بود

p1rv_photo_2016-06-15_01-31-53.jpg

و 1080 همچنان قوی ترین کارت گرافیک دنیا

btzk_photo_2016-06-18_15-30-43.jpg

wuim_photo_2016-06-18_15-32-25.jpg

شايعات گفته كارت تا ١٤٠٠ مگاهرتز هم ميره سري RX480 اين يعني 1400 نسبت به ١٢٦٦ مگاهرتز تنها 4٪‏ افزايش كلاك كه بسيار ناچيزه

0qmh_photo_2016-06-08_17-33-36.jpg

n35g_photo_2016-06-08_17-23-46.jpg

vqo_photo_2016-06-08_17-23-34.jpg

1070 gtx بهترین کارت گرافیک جهان برای تمامی گیمرهای جهان با قابلیت اورکلاک وحشتناک عالی

opnh_photo_2016-06-08_14-36-28.jpg

براحتی میتونید با خرید یک فروند 1070gtx با کمی اورکلاک حتی قدرتی معادل یک 1080 gtx داشته باشید

خوشبختانه 1080 GTX همچنان قوی ترین کارت گرافیک دنیاس

78887143820828895982.jpg

36944767673909692092.jpg

ویرایش شده توسط .VFSDF.
لینک به دیدگاه

• ارسال 573
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خسته نباشید بسیار عالی بود فقط امیدوارم شرکت nvidia معظم قیمت کارت ها مقداری کاهش بده و اینکه علاوه بر مشکلات cf و sli دروغ شرکت and هم تازه فاش شده که تنها با مقدار کمی اور دما چقدر اضافه شده و عملا غیرقابل استفاده است

منبع:

http://www.sakhtafzarmag.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9/10758/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-rx480

http://wccftech.com/radeon-rx-480-crossfire-benchmarks-leaked/

لینک به دیدگاه

خسته نباشید بسیار عالی بود فقط امیدوارم شرکت nvidia معظم قیمت کارت ها مقداری کاهش بده و اینکه علاوه بر مشکلات cf و sli دروغ شرکت and هم تازه فاش شده که تنها با مقدار کمی اور دما چقدر اضافه شده و عملا غیرقابل استفاده است

منبع:

http://www.sakhtafzarmag.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9/10758/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-rx480

http://wccftech.com/radeon-rx-480-crossfire-benchmarks-leaked/

یعنی این rx 480 گند زده اساسی ها :laughing:

ksrh_amdradeonrx480crossfiregpuz.jpg

تو حالت cf دما رسیده به 90

=))

تازه این بنچمارک خطیه که توی بازی های جدید اصلا کراس پشتیبانی نمیشه

کارتش تکی خدای استاتره و لگه

فیلم GTA اش موجوده

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

این تایپیک طرفداران انویدیاست.

با این حال این فن های AMD همش دارن منفی میدن(5تا تا الان!!!). چشم دیدن موفقیت انویدیا رو ندارن.

دیگه فن بازی تا چه حد طرفدار یه برند هستید نباید به برندهای دیگه توهین کنید(قابل توجه فن های AMD).

0ejhd1hbmt1ywfre58pq.png

.

ویرایش شده توسط GForce
لینک به دیدگاه

راجا کودوری با شرکت امیتا چاخان 24.gif

w6oy_photo_2016-06-04_21-55-19.jpg

دوتا بخر سه تا ببر 21.gif

معنی شرکت موفقم فهمیدیم بعد از 47 سال فعالیت بازم ورشکسته24.gif

الان هيتمن و تامب رایدر و دووم جديد و ميروروز ادج كاتاليست اصلا از كراس فاير پشتيباني نميكنن اینا دلشونو به چی خوش کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

راجا کودوری با شرکت امیتا چاخان 24.gif

w6oy_photo_2016-06-04_21-55-19.jpg

دوتا بخر سه تا ببر 21.gif

معنی شرکت موفقم فهمیدیم بعد از 47 سال فعالیت بازم ورشکسته24.gif

الان هيتمن و تامب رایدر و دووم جديد و ميروروز ادج كاتاليست اصلا از كراس فاير پشتيباني نميكنن اینا دلشونو به چی خوش کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D

به همون پاره آجری که در تصویره . البته دو تا آجر چون کراس فایر هستش . :D

لینک به دیدگاه

درود

یک پیشنهاد دارم که در تاپیک طرفداران پولاریس هم مطرح کردم. به جای گیر دادن به دیگری بکوشید خود یا برند مورد علاقه رو با ویژگیهاش مطرح کنید. انویدیا فناوریها و خبرسازی های زیادی داره که می تونید درباره ش بحث کنید. اگر حس طنز داشته باشید حتی می تونید با جنجالها و شکستها (زبانم لال) هم کلی بحث سرگرم کننده راه بیاندازید. خلاصه نیازی به گیر دادن به دیگر برندها و طرفداران شان ندارید. در کل آغاز خوبی نبود.

با احترام

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک پیشنهاد دارم که در تاپیک طرفداران پولاریس هم مطرح کردم. به جای گیر دادن به دیگری بکوشید خود یا برند مورد علاقه رو با ویژگیهاش مطرح کنید. انویدیا فناوریها و خبرسازی های زیادی داره که می تونید درباره ش بحث کنید. اگر حس طنز داشته باشید حتی می تونید با جنجالها و شکستها (زبانم لال) هم کلی بحث سرگرم کننده راه بیاندازید. خلاصه نیازی به گیر دادن به دیگر برندها و طرفداران شان ندارید. در کل آغاز خوبی نبود.

با احترام

درود

متاسفانه با بد جلوه دادن کارت رقیب که هنوز عرضه نشده می خواهند خودشونو بکشن بالا و فراموش کردن مشکلات هنگام عرضه کارتهای خودشون رو در حالی که هنوز هیچ خبر موثقی از قدرت و سرعت و عملکرد دقیق کارت مشخص نیست... یه فیل ساخته amd گذاشته تو اتاق هرکی رفته دست زده اومده برای خودش یه استدلالی میکنه... یکی میگه تا 1600-700 اور کرده یکی میگه اصلا اور نمیشه کارت سوخته یکی میگه اور کنی اندازه 1070 کارایی داره یکی میگه اندازه 970 هم نیست در حالی که خود amd 470 رو در حد و اندازه های 970 خوند و گفت قویتره ... کلا خرتو خری شده قضیه ...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه با بد جلوه دادن کارت رقیب که هنوز عرضه نشده می خواهند خودشونو بکشن بالا و فراموش کردن مشکلات هنگام عرضه کارتهای خودشون رو در حالی که هنوز هیچ خبر موثقی از قدرت و سرعت و عملکرد دقیق کارت مشخص نیست... یه فیل ساخته amd گذاشته تو اتاق هرکی رفته دست زده اومده برای خودش یه استدلالی میکنه... یکی میگه تا 1600-700 اور کرده یکی میگه اصلا اور نمیشه کارت سوخته یکی میگه اور کنی اندازه 1070 کارایی داره یکی میگه اندازه 970 هم نیست در حالی که خود amd 470 رو در حد و اندازه های 970 خوند و گفت قویتره ... کلا خرتو خری شده قضیه ...  :D

خیلی ببخشید نیما جان؛ یکی که تو لیست طرفدران حقوق مصرف کننده نیست (فن های AMD، دور از جونشون صد رحمت به فن) بگه کارت 480 اینجوریه اونجوریه خار داره نه؟ ولی طرفدار AMD رو همین مسائلی که فرمودید (هنوزش چیزی قطعی نشده) حق داره هر چی از دهنش درمیاد از حرص به یک شرکت نسبت بده براش کاریکاتور هم بکشه و تو ذهن بچگونش اینجوری جلوه بده که هرکی انویدیا داره گیجه و عقلش نمیرسه بین دوتا برند یکدومو انتخاب کنه و یان فن AMD رسالت خودش میدونه که با هر لحنی شده اینو به بقیه بفهمونه که AMD تو همه زمینه ها از nvidia سر تره، این بابا حرفش سنده؟

خودشونی هم در کار نیست. نه انویدیا مال کسیه نه AMD برای شما. نه nvidia کبیره نه amd. اینا هر دو شرکتن و هردو گند کاری های خودشونو دارن. این مساله که یه عده با یه کارت سری hd 6000 دوره فسیل خودشون جرات آپگرید به به برند محبوبشونو ندارن ولی سنگشو بی خودی با تیکه پرونی به سینه میزنن واقعا خفت باره. اگه من طرفدار یک برندم بهتره حداقل به محصولاتش وفادار بمونم، یا اگه پولم نمیرسه حداقل حد گیلیممو بشناسم.

نیمای عزیز 10 درصد حرفم با شما بود، ما بقی رو صرفا به آقا وحید نسبت میدم تا بدونن ملت لال نیستن و حد خودشونو تا نقطه جوش نگه میدارن؛ تا شاید بعضی ها از لحاظ فکری بالغ تر شدن.

لینک به دیدگاه

من خودم به نظرم انويديا تا الان كارت هاي بهتري زده ولي اين دليل نميشه كه چون طرفدار انويديا هستيم بيايم و محصول شركت مقابل رو كه توانايي هاي قابل قبولي داره ارزون و بي ارزش بخونيم كارت 200 دلاري كه داره اندازه gtx 980 پرفورمنس ميده البته درسته كه نبايد با نسل پيش مقايسه بشه ولي در كل ارزش بالايي داره به نسبت قيمت

از نظر من كارت rx480 بهترين گزينه با اين قيمته و فك ميكنم يكي از علت هاي اين كه منفي گرفته پست شما به دليل اينه كه يكم تند برخورد كرديد و يه ذره حواستون پرت شده و كمي توهين شده كه اگه به اديت كنيد و اون مشكلات رو اصلاح كنيد فك كنم خيلي بهتر باشه

با تشكر

لینک به دیدگاه

من همیشه علاقه خاصی به محصولات AMD داشتم و هنوز لذت PHENOM II رو یادمه ! یا هنوز لذت کارت 9000PRO ATI اما به کجا داره میره این شرکت ! اخرین کارت هم  290X داشتم ... هرسال بدتر ......

از همون ابتدا خرید شرکت ATI برای AMD اشتباه بود.... حالا کارشون به جایی رسیده که میگن " دوتا بخر کراس کن از 1080 جلو بزن " خلاصه که حاجی فیلم هندیه !

این ضعف به ضرر ما مصرف کننده هاست...انویدیا اگر رقیب نداشته باشه قیمت های نجومی میزاره در سری بعد... پس به ضرر طرفداران هر دو شرکته ! 

و منتظر ورود 1070 GTX کاستوم هستم ... دیگه تعصب بی منظقم کافیه ! متاسفانه در شرکت AMD کار به دست کاردان نیست و ارزش پاسداری رو نداره .....

و اما آرزوی من :

به شدت علاقه مندم که AMD بیاد این سهام RADEON رو بفروشه و شرکت پولدار و عاقلی مثلا اینتل اونو بخره یا هر شرکت ثروتمند و عاقلی ! تا شکوه از دست رفته برگرده....

ویرایش شده توسط evrin1941
لینک به دیدگاه

من همیشه علاقه خاصی به محصولات AMD داشتم و هنوز لذت PHENOM II رو یادمه ! یا هنوز لذت کارت 9000PRO ATI اما به کجا داره میره این شرکت ! اخرین کارت هم  290X داشتم ... هرسال بدتر ......

از همون ابتدا خرید شرکت ATI برای AMD اشتباه بود.... حالا کارشون به جایی رسیده که میگن " دوتا بخر کراس کن از 1080 جلو بزن " خلاصه که حاجی فیلم هندیه !

این ضعف به ضرر ما مصرف کننده هاست...انویدیا اگر رقیب نداشته باشه قیمت های نجومی میزاره در سری بعد... پس به ضرر طرفداران هر دو شرکته ! 

و منتظر ورود 1070 GTX کاستوم هستم ... دیگه تعصب بی منظقم کافیه ! متاسفانه در شرکت AMD کار به دست کاردان نیست و ارزش پاسداری رو نداره .....

و اما آرزوی من :

به شدت علاقه مندم که AMD بیاد این سهام RADEON رو بفروشه و شرکت پولدار و عاقلی مثلا اینتل اونو بخره یا هر شرکت ثروتمند و عاقلی ! تا شکوه از دست رفته برگرده....

دوست عزیز، ممنون از نظرتون.

این فرضیه اشتباهه. به نظرتون چرا اینتل نمیاد AMD رو بخره کلی هم که پول داره؟ یا چرا انویدیا یا AMD هم دیگرو نمیخرن تا کل بازارو دست بگیرن؟ چون تو آمریکا قانونی هست که شرکت هارو از انحصاری کردن محصول منع میکنه و حتی اگه پولشم داشته باشن نمیتونن شرکت رقیب رو بخرن. حتی اگه این اتفاق هم بیفته باز قیمت ها ثابت می مونه؛ نتنها این هم زیر سایه قانون بالاییه بلکه اگه یک کارت 600 دلاری 6000 دلار قمیت پیدا کنه شاید شرکت دومی برای رقابت نباشه، اما پلتفرم دیگه ایه هم نیست؟ ممکن نیست مردم روی کنسول برن و PC رو ترک کنن؟ پس رو این حساب همه این قیمت گذاری ها حسابو کتابی داره. همون طور که شاید یک آیفون 600 دلاری همش 200 دلار ارزش قطعه داشته باشه اما اپل دوست داره این قیمت میزاره و همچنان خریدار داره، همون طور که هدفن بیتس 300 دلاری 50 دلار ممکنه ارزش داشته باشه اما این قیمت رو میزاره رو کالاش. همون طور که انویدیا کارت 600-700 دلاری رو به این قیمت میده ولی ممکنه خیلی کمتر براش آب بخوره یا برعکس AMD میاد قیمت کارت 200-230 دلاری رو مناسب تر تنظیم میکنه تا به جیب افراد بیشتری بخوره. بهر حال نکته مشترک اینه که چون این قیمتا روی حسابو کتاب هستن شرکتا هیچ وقت ورشکست نمیشه ولو همیشه در حال سود کردنن. اگه سونی سهام موبایلش رشد نمی کنه مقصر خودشه که در قبال قیمت کارایی مناسبی به مشتری تحویل نمیده. اما شاید امکاناتی که اپل در اختیار کاربراش میزاره جبران اون مابه تفاوت قیمت باشه حتی اگه گجتش اون قیمت نیارزه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با احترام

1+

فکر کنم اونطرف هم بهتون مثبت دادم به خاطر پستی با همین مضمون

اگر برتر نشون دادن یک محصول صرفا با خراب کردن محصول رقیبش امکان پذیر باشه _و مدام هم انجام بشه_ یعنی اون برندی که داریم زور میزنیم بهتر نشونش بدیم هیچ برتری ای از خودش نداره و تنها به شرط تخریب و کوبیدن یک ویژگی از محصول مقابل هست که ممکنه بتونه یک مقدار بهتر جلوه کنه

خیلی ببخشید نیما جان؛ یکی که تو لیست طرفدران حقوق مصرف کننده نیست (فن های AMD، دور از جونشون صد رحمت به فن) بگه کارت 480 اینجوریه اونجوریه خار داره نه؟ ولی طرفدار AMD رو همین مسائلی که فرمودید (هنوزش چیزی قطعی نشده) حق داره هر چی از دهنش درمیاد از حرص به یک شرکت نسبت بده براش کاریکاتور هم بکشه و تو ذهن بچگونش اینجوری جلوه بده که هرکی انویدیا داره گیجه و عقلش نمیرسه بین دوتا برند یکدومو انتخاب کنه و یان فن AMD رسالت خودش میدونه که با هر لحنی شده اینو به بقیه بفهمونه که AMD تو همه زمینه ها از nvidia سر تره، این بابا حرفش سنده؟

خودشونی هم در کار نیست. نه انویدیا مال کسیه نه AMD برای شما. نه nvidia کبیره نه amd. اینا هر دو شرکتن و هردو گند کاری های خودشونو دارن. این مساله که یه عده با یه کارت سری hd 6000 دوره فسیل خودشون جرات آپگرید به به برند محبوبشونو ندارن ولی سنگشو بی خودی با تیکه پرونی به سینه میزنن واقعا خفت باره. اگه من طرفدار یک برندم بهتره حداقل به محصولاتش وفادار بمونم، یا اگه پولم نمیرسه حداقل حد گیلیممو بشناسم.

نیمای عزیز 10 درصد حرفم با شما بود، ما بقی رو صرفا به آقا وحید نسبت میدم تا بدونن ملت لال نیستن و حد خودشونو تا نقطه جوش نگه میدارن؛ تا شاید بعضی ها از لحاظ فکری بالغ تر شدن.

1+ ، البته همش نه اما صاف تا کمی اَبریش همراه با غبار صبحگاهییش رو موافقم... بیشترش اون قسمتش که چکیدش میشه : کاری رو که خودمون در حق گروهی دیگه انجام میدیم رو انتظار نداریم که اون گروه در قبال ما انجام بدن...

لینک به دیدگاه

درود این تایپیک عنوان خوبی داره اما مطالب جالبی نداره

شده مثل استقلال و پرسپولیس

شما هدفت بالا بردن nvida بود اما بجای تعریف از پاسکال amd رو بردی زدی تو دیوار داغون کردی که nvida بهتر جلو‌ه بدی کاملا این کار اشتباه بود و منفهی هاشم به جون بخر البته من منفی ندادم

Nvida و intel بهترین محصولات اراعه میکنن از نظر تکنولوژی و قدرت هیچ شکی نیست خودم دارمشون

اما تا سال پیش amd داشتم

ولی از اقدامات خوب a mdنمیشه چشم پوشی کرد

Amd برای پوشاندن ضعف که داره همیشه با قیمت های خوب جای خودشو داشته و داره اما خب نسبت به گذشته کمتر شده دلیلشم مشخصه در این دوران که گذشت هدفش کنسول بود و نتیجه گرفت

کارت 480 یک کارت میان رده خوب با پتانسیل بالا هست حتی اگر مشکلات زیادی در اولین عرضه خود از نظر درایور و دما و ... داشته باشه باز هم نسبت به قیمت ۱۰۰٪ ارزش خرید داره

وقتی با نصف قیمت محصول رقیب داره همون کارایی یکم بالا پایین اراعه میده آیا واقعا ارزش نداره؟!؟!؟

البته هنوزم کارت معرفی و تست نشده که ما بخوایم مقایسه درستی داشته باشیم و فقط کافیه ۵ روز دیگر صبر کنیم

یک مثال میزنم همه که نمیتونن برن گوشی iphone و samsung galaxy s7 و sony z بخرن

پس تکلیف بقیه چیه آیا همه باید پولشون جمع کنن اینارو بخرن؟!؟

خیر میرن یک گوشی هوآوی ارزون قیمت میخرن با کارای خوب و قیمت خیلی مناسب در حد خودشون

این amd همون نقشی در صنعت کامپیوتر داره که هوآوی در صنعت گوشی داره

امیدوارم درک کرده باشی چی گفتم و در تایپیک های بعدی انقدر جوگیرانه مطلب نذاری دوست من

بدرود تا پند و اندرزی دیگر

خوش باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

VFSD جان از اورکلاکینگز هیروز اومده این فروم بین کاربرا بحث راه بندازی ؟؟؟

باز ازین سایهای در پیتی مدرک قرار دادی

میدونم اینجا جاش نیست نمیخوام بحث درست کنم ولی اگه پاش بیفته مشکلاتی که پاسکال(که همون ریبرند شده مکسول هست) با DX12 داره رو مطرح کنیم دیگه خودت میدونی بحث الکی بین فن ها پیش میاد خوب نیست فروم به این ارومی به هم بریزه

لینک به دیدگاه

انویدیا پرچم بالاست

کاش amd هم با ریبرند کردن که توش تبحر داره دوبرابر افزایش قدرت داشت :D

ویرایش شده توسط 1369823
لینک به دیدگاه

مثبتام تموم شده +

ولی واقعا با اون بخش بالایی صحبت هاتون شدیدا موافقم  :clapping:

لینک به دیدگاه

مثبتام تموم شده +

ولی واقعا با اون بخش بالایی صحبت هاتون شدیدا موافقم  :clapping:

اشکال نداره حمید رضا جان، من به شما یه مثبت دادم.

لینک به دیدگاه

به هیچ عنوان گول قیمت رایگان محصولات بی کیفیت amd نخورید ( هر ارزانی بی دلیل نیست )

قیمت رایگان دیگه چه صیغه ایه؟!!!

اقا مطلب میذارید حداقل یکم دقت کنید چی دارید مینویسید :|

لینک به دیدگاه

خخخخخخخخخخخخخ

چندتا نکته رو میگم تا حقایق بهتر روشن بشه .

اولا که بنده کارت انویدیا هم دارم . من مغازه دار هستم و همواره کارتهای زیادی رو خرید و فروش میکنم .

همین الان هم تعدادی کارت آماده دارم اما به دلایلی الان کارت 6950 رو بستم . همون طور که قبلا کارتهای دیگه از 210 و 5450 و حتی ضعیف تر تا 770 و 290x و غیره رو بسته بودم .

کارتها برای من صرفا یک ابزار خرید و فروش هستند و به هیچ کدومشون علاقه ای ندارم ( منظور علاقه ای که بخوام برای خودم نگهش دارم بلکه اگر مشتری باشه ردش میکم بره چون میدونم مثلش ریخته توی بازار ) امروز یه سیستم i5 جلومه فردا میفروشم یه سیستم با سوکت 775 میزارم جلوم چون برای کارهای معمولی هر دو کافی هستن فقط با اون قوی تره بازی هم میکردم که با ضعیف تره نمیشه که اون هم مهم نیست . اگر 480 هم بگیرم و مشتری براش پیدا بشه حتما میفروشم .

شما یک مورد بیار که من گفتم هرکی انویدیا بخر گیج میزنه ! نکنه شما حرفهای من رو بهتر از خودم میفهمید ؟؟؟ یه جورایی تفسیر میکنید که خودم تعجب میکنم !!!

در مورد : همه زمینه ها

توی تاپیک طرفداران : پولاریس من نوشتم ( در واقع در پرفورمنس در برابر دلار پولاریس کاملا پاسکال را شکست میدهد حال آنکه در پرفورمنس مورد نیاز و پرفورمنس در برابر مصرف از پاسکال شکست جدی نمیخورد )

هر آدم عاقلی میفهمه که منظور از این " شکست جدی " اینه که  پولاریس در پرفورمنس  و پرفورمنس در برابر مصرف از پاسکال شکست میخوره اما این شکست جدی نیست ( اختلاف زیادی نیست و تاثیر زیادی نداره ) این که شما به خودتون زحمت درست خوندن نمی دید ربطی به من نداره !

در مورد گند کاری های دو شرکت

صد البته من این موضوع رو قبول دارم اصلا به همین دلیل تاپیک زیر رو زدم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58550

صحبت سر این که هر دو شرکت کارهای نادرست کردن نیست صحبت سر این بود که ارزش خرید کدوم کارت بیشتره !

در مورد کارت 6950 توضیح دادم اما کسی که پول خرید کارت جدید نداره رو باید به تمسخر کشید ؟

خفت بار اینه که شخصیت هموطنت رو به خاطر یک کمپانی آمریکایی که ایران رو تحریم کرده خرد کنی .

خفت بار برچسب زدن به دیگرانه . الان خیلی از مردم دستشون تنگه و نمیتونن بسیاری از چیزهایی رو که میخوان خرید کنن اما دلیل بر پست بودنشون یا نفهم بودنشون نیست .

اگر فکر میکنید چون من کارت رده بالا و به روز ندارم پس چیزی سرم نمیشه و نباید حرفی بزنم بهتره یه کم بیشتر فکر کنید .

شما هم اگر واقعا حرفی برای گفتن داشتید تشریف می آوردید توی همون تاپیک و با نشون دادن چندتا مدرک حرف های من و رد میکردید یا مثل استارتر این تاپیک خودتون یک تاپیک میزدید و به مردم توضیح میدادید .

درست یا نادرست ، من برای چیزی که واقعیت میدونستم به خودم زحمت دادم و تاپیک زدم ( برای اعتقادم زحمت کشید ) اگر به راه درست رفتم که دمم گرم که کار درست رو کردم ، اگر هم به راه نادرست رفتم و کار نادرست رو کردم صد ننگ به شما که برای هدف درستتون کاری نکردید .

امام علی خطاب به یاران خودشون میفرمایند :

«حاضرم ده تن از شما را با یکی از یاران معاویه عوض کنم. آنها در باطل خود از شما که در حقید، استوارترند»

برفرض که کار من نادرست باشه باز هم امام علی حاضر 10 نفر مانند شما رو با 1 نفر مانند من عوض کنه . چون من کار میکنم شما ادعا .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

جای کوبیدن رقیب از نکته به نکته پیشرفت معماری صحبت کنید

لینک به دیدگاه

یعنی این rx 480 گند زده اساسی ها :laughing:

89540810325586483266.png

تو حالت cf دما رسیده به 80-90

=))

تازه این بنچمارک خطیه که توی بازی های جدید اصلا کراس پشتیبانی نمیشه

کارتش تکی خدای استاتره و لگه

فیلم GTA اش موجوده

اون 90 درجه Max Temp و 80 درجه نشانگر Target Temp هست. دمای کارت رو اون وسط نوشته 51 درجه با سرعت فن 776RPM. شما از کجای این عکس فهمیدی دو تا کارت رو سیستمه؟ یا با ابزار Overclock آشنایی نداری یا...

----------------------------------------------------------------------------------------

ضمناً اون بنچمارک GTA و The Witcher III و... با پردازنده Core i5 6400 گرفته شده. والا دفعه اوله میبینم برای بنچمارک از پردازنده ای که گلوگاه میشه استفاده کنن! به علاوه اینکه به قول یکی از دوستان کانالی هم که این بنچمارک ها رو گذاشته کانال پرطرفداری نیست و اینم که از سیستم تستش و اینکه چندین روز قبل از NDA بنچمارک ها رو لو داده کاملاً مشخصه طرف فرد حرفه ای نیست AMD بخواد کارتشو بده این تست کنه! برای من که در وهله اول اینکه اصلاً کارتی که در تست ها میبینیم RX 480 باشه سواله! درایور کارت هم هنوز عرضه نشده.

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

جای کوبیدن رقیب از نکته به نکته پیشرفت معماری صحبت کنید

توی تاپیکی که من اصلا حرفی نزدم و کاری به کارش نداشتم با اوردن اسم شخصیتم زیر سوال میره .

واقعا نمیدونم چی بگم که هم حق مطلب ادا بشه هم به قوانین فروم احترام گذاشته بشه .

در جواب نیما خان به من توهین میشه

این دیگه تهش بود !!!

اگر اسم نیاورده بودند اصلا جواب هم نمیدادم چون ارزشش رو نداشت .

لینک به دیدگاه

توی تاپیکی که من اصلا حرفی نزدم و کاری به کارش نداشتم با اوردن اسم شخصیتم زیر سوال میره .

واقعا نمیدونم چی بگم که هم حق مطلب ادا بشه هم به قوانین فروم احترام گذاشته بشه .

در جواب نیما خان به من توهین میشه

این دیگه تهش بود !!!

اگر اسم نیاورده بودند اصلا جواب هم نمیدادم چون ارزشش رو نداشت .

بگذریم که این خانه از پای بست ویران است

فن دو آتیشه به روابط PC باز ها لطمه میزنه این 480 هم حرف و حدیث پشتش فراوونه یکی توی تستش نوشته بالاتر از 1300 نمیشه زد یکی 1607 میزنه و... 60 درجه شده 87 درجه در کل تو هاله ای از ابهامه و تا لانچ رسمی دعوا سرش درست نیست

دوستمون نیما هم زیاده روی میکنه تست GTA با دو درایور مختلف میزنم (با DDU پاک میکنم) با حدود 3 تا 5 درصد پیشرفت بازم حرف خودشو میزنه که نغییری نمیبینم

(کارت هم 750ti) همون کارتی که جناب starkiller با آپدیت افت فریم مشاهده کردن و از کارای کثیف انویدیا میگن بگذریم .......

لینک به دیدگاه

اون 90 درجه Max Temp و 80 درجه نشانگر Target Temp هست. دمای کارت رو اون وسط نوشته 51 درجه با سرعت فن 776RPM. شما از کجای این عکس فهمیدی دو تا کارت رو سیستمه؟ یا با ابزار Overclock آشنایی نداری یا...

----------------------------------------------------------------------------------------

ضمناً اون بنچمارک GTA و The Witcher III و... با پردازنده Core i5 6400 گرفته شده. والا دفعه اوله میبینم برای بنچمارک از پردازنده ای که گلوگاه میشه استفاده کنن! به علاوه اینکه به قول یکی از دوستان کانالی هم که این بنچمارک ها رو گذاشته کانال پرطرفداری نیست و اینم که از سیستم تستش و اینکه چندین روز قبل از NDA بنچمارک ها رو لو داده کاملاً مشخصه طرف فرد حرفه ای نیست AMD بخواد کارتشو بده این تست کنه! برای من که در وهله اول اینکه اصلاً کارتی که در تست ها میبینیم RX 480 باشه سواله! درایور کارت هم هنوز عرضه نشده.

منظور ایشون شات GPU-Z هستش که دما رسیده نزدیک 80 درجه سانتی گراد .

چی شد الان تا یه مورد کوچک از کارت های پولاریس رو شده شد کانال غیر معتبر ؟ یا اصلاً معلوم نیست کارت مورد بررسی کارت RX480 باشه ؟ پردازنده ای که گلوگاه میشه ؟ مگه قراره برای همه تست ها از 6950x استفاده کنن ؟ اتفاقاً استفاده از یه پردازنده میان رده کار صحیحی است البته برای تک کارت نه حالت کراسفایر ، چون بیشتر به واقعیت نزدیکه . همه که پردازنده high-end ندارند اکثر پردازنده های موجود در سیستم مردم همین پردازنده های معمولی و چهار هسته ای اینتل هستش . پس در اینصورت بررسی های دیگر هم کشکه در نظر شما یا هر بررسی که به مزاجتون خوش بیاد معتبر حساب میشه ! تا خبر در مورد پاسکال و نویز فن باشه که تا حالا در هیچ بررسی معتبری بهش اشاره نشده میشه معتبر و درست حسابی هستش اگر یه نفر تو بیابان هم تست زده باشه مسئله ای نیست ! واقعاً در حکایت منطق ای ام دی پرستان موندم چون هیچ جور قابل توجیه نیست .

اون از هم قطارانتون که میگن سایت های techpowerup ، guru3d, kitguru , anandtech , VideoCardz و ... قبول نداریم و نتیجه هاش همه ساختگی و با حمایت شرکت رقیب یعنی انویدیا هستش . اینم از شما که ذکر می کنی اصلاً معلوم نیست کارت RX480 باشه ! طرف شات GPU-Z گذاشته بعد میگید ساختگیه . عجب .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...