رفتن به مطلب

سوال در مورد Logitech G910 Orion Spark Mechanical Keyboard

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان به فرم طراحي كليدهاي كيبورد Logitech G910 دقت كنيد

همه كليدهاش به سمت داخل يه فرورفتگي داره

حالا سوالم اينه كه: ميشه روي اين كليدها برچسب حروف فارسي چسبوند؟

دوستاني كه اين كيبورد رو دارن جواب بدن لطفا

ممنون

post-7357-0-96759000-1466933893_thumb.png

post-7357-0-54720300-1466934141_thumb.png

ویرایش شده توسط alpha007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان به فرم طراحي كليدهاي كيبورد Logitech G910 دقت كنيد

همه كليدهاش به سمت داخل يه فرورفتگي داره

حالا سوالم اينه كه: ميشه روي اين كليدها برچسب حروف فارسي چسبوند؟

دوستاني كه اين كيبورد رو دارن جواب بدن لطفا

ممنون

احتمال زیاد کنده بشه + خیلی کیبور رو زشت میکنه.

مثل اینکه روی پورشت رینگ پراید بندازی چون ماشین قبلیت پراید بوده و یه جوری میخوای وفاداریتو به اونم نشون بدی ولو به قیمت زشت شدن پورشت.

لینک به دیدگاه

احتمال زیاد کنده بشه + خیلی کیبور رو زشت میکنه.

مثل اینکه روی پورشت رینگ پراید بندازی چون ماشین قبلیت پراید بوده و یه جوری میخوای وفاداریتو به اونم نشون بدی ولو به قیمت زشت شدن پورشت.

حالا تكليف كسائي مثل من كه جاي همه حروف فارسي رو حفظ نيستن از طرفي كار تايپي هم دارن ولي ميخوان كيبورد گيم مث اين بگيرن چي ميشه پس

خداياااااااااااا

ویرایش شده توسط alpha007
لینک به دیدگاه

داداش این همه کیبرد مکانیکال چرا به این کلید کردی حالا :D برا تایپ همچین جالب نیست. یه مدل G810 داره میاد اون بهتر به کارت میاد.

لینک به دیدگاه

حالا تكليف كسائي مثل من كه جاي همه حروف فارسي رو حفظ نيستن از طرفي كار تايپي هم دارن ولي ميخوان كيبورد گيم مث اين بگيرن چي ميشه پس

خداياااااااااااا

درود

شوربختانه برچسپ فارسی خوب نایاب ه. من که مدتهاست بی خیالش شده ام و بدون برچسب، فارسی تایپ می کنم. بعد از دو سه ماه عادت می کنی. همچین وسیله ای اگر گیرت بیاد شاید کارت رو راه بیاندازه.

https://buypcsupplies.biz/logitech-g910-keyboard-skin-cover.html

G910 علاوه بر این که کلیدهاش فرو رفتگی داره، از نظر طراحی کلید نامتقارن هست، یعنی فرورفتگی کلیدها و نیز لبه های برجسته شون یک شکل نیست. فلسفه ش این ه کاربر که با لمس کردن و بدون نگریستن به صفحه کلید جای هر کلید رو تشخیص بده. این ویژگی ممکنه برای همه ی اشخاص از جمله کسانی که انگشتهای بزرگ دارند جالب نباشه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد داداشم من کیبورد لوجیتک دارم خدایی هر چی فکر کردم دلم نیومد که برچسب فارسی بزنم از طرفی نیاز هم داشتم با اینکه حفظم تایپ فارسی رو ولی بلاخره نیاز هست

تا اینکه یه صفحه کلید جدا و کوچک خریدم و برچسب فارسی رو روی اون چسبوندم در ضمن به زیبایی میزم هم کمک میکنه و بی سیم هم هست یه کارهای موس رو هم بخاطر تاچ بودنش انجام میدم باهاش خدایی خیلی راحت شدم

ولی کلا روی محصولات این شکلی حیفه !!!!

post-10586-0-39552600-1466936332_thumb.jpg

----- با این لینکی که آقای بهمنیان دادند Logitech G910 Keyboard Skin Cover هم موافقم با یه چسب خود حروف فارسی رو بچسبون روش بعد هم کاور میشه هم موقع تایپ فارسیت میتونی ازش استفاده کنی

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

داداش این همه کیبرد مکانیکال چرا به این کلید کردی حالا :D برا تایپ همچین جالب نیست. یه مدل G810 داره میاد اون بهتر به کارت میاد.

810 ش كه واقعا چيز چرتيه نه كليد ماكرو داره نه هيچ چي ديگه فقط رخ داره بگذريم...

درود

شوربختانه برچسپ فارسی خوب نایاب ه. من که مدتهاست بی خیالش شده ام و بدون برچسب، فارسی تایپ می کنم. بعد از دو سه ماه عادت می کنی. همچین وسیله ای اگر گیرت بیاد شاید کارت رو راه بیاندازه.

https://buypcsupplies.biz/logitech-g910-keyboard-skin-cover.html

G910 علاوه بر این که کلیدهاش فرو رفتگی داره، از نظر طراحی کلید نامتقارن هست، یعنی فرورفتگی کلیدها و نیز لبه های برجسته شون یک شکل نیست. فلسفه ش این ه کاربر که با لمس کردن و بدون نگریستن به صفحه کلید جای هر کلید رو تشخیص بده. این ویژگی ممکنه برای همه ی اشخاص از جمله کسانی که انگشتهای بزرگ دارند جالب نباشه.

بازار ايرانو كه خودت ميدوني چه خبره خود كالا رو زوركي دارن چه برسه به اين... نميدونم والا

دورد داداشم من کیبورد لوجیتک دارم خدایی هر چی فکر کردم دلم نیومد که برچسب فارسی بزنم از طرفی نیاز هم داشتم با اینکه حفظم تایپ فارسی رو ولی بلاخره نیاز هست

تا اینکه یه صفحه کلید جدا و کوچک خریدم و برچسب فارسی رو روی اون چسبوندم در ضمن به زیبایی میزم هم کمک میکنه و بی سیم هم هست یه کارهای موس رو هم بخاطر تاچ بودنش انجام میدم باهاش خدایی خیلی راحت شدم

ولی کلا روی محصولات این شکلی حیفه !!!!

attachicon.gifpost-10586-0-82271600-1466620549.jpg

----- با این لینکی که آقای بهمنیان دادند Logitech G910 Keyboard Skin Cover هم موافقم با یه چسب خود حروف فارسی رو بچسبون روش بعد هم کاور میشه هم موقع تایپ فارسیت میتونی ازش استفاده کنی

اره خدايي بدون برچسب خيلي سخته بعضي جاها نيازه اصلا. حتي اگه حفظ باشي...

شما اون كيبورد اصليت g510 ئه نه؟

ویرایش شده توسط alpha007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازار ايرانو كه خودت ميدوني چه خبره خود كالا رو زوركي دارن چه برسه به اين... نميدونم والا

اره خدايي بدون برچسب خيلي سخته بعضي جاها نيازه اصلا. حتي اگه حفظ باشي...

شما اون كيبورد اصليت g510 ئه نه؟

دقیقا کیبرد اصلیم 510 هست

موقع تایپ اون یکی رو روشن می کنم از ماینتور فاصله میگیرم و خلاصه کلی هم صفا داره  :)

http://lioncomputer.ir/product/4397/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D8%A8%DB%8C+%D8%B3%DB%8C%D9%85+%D8%B1%D8%A7%D9%BE%D9%88++E9180P+Touchpad/

post-10586-0-43762100-1466939613_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...