رفتن به مطلب

مشاوره اورژانسی خرید اسپیکر پیشنهاد ویژه

ReZa546
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من قرار بود باند زیر رو تهیه کنم

http://lioncomputer.ir/product/7778/+اسپیکر+ادیفایر+Prisma+E3360++Encore/#prettyPhoto

ولی مدل زیر اخیرا ویژه شده

http://lioncomputer.ir/product/781/اسپیکر+لاجیتک+Z506/

نظر دوستان چیه

فقط عجله دارم باس تا شب بخرم

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

درمورد خرید اسپیکر تو تاپیکها اگر نگاه بیندازید  به اندازه کافی صحبت شده و  میتونه راهنما باشه

ولی  درمجموع    زد 506 چندان جالب نیست 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

یک مدل ادیفایر رو قبلا دیدم با اینکه قدیمی بود اما کیفیت ساخت قسمت دیافراگم اسپیکر خیلی خوب بود و همچنین صدا .جدیدها رو ندیدم .

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

506

رو توصیه نمیکنید؟

رو کاغذ از ادیفایر قویتره که

چرا؟

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

تفاوتشون خیلی زیاده بخصوص توی قدرت خروجی

اگر میخوای خیلی هزینه نکنی لاجیتک رو بگیر ولی اگر توی هزینه کردن مشکلی نداری ادیفایر رو بخر

البته در کنارش یه کارت صدا هم داشته باشی خیلی بهتر میشه

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

506

رو توصیه نمیکنید؟

رو کاغذ از ادیفایر قویتره که

چرا؟

بنده ادیفایر رو  نگفتم بهتره یا بدتره چون اصلا با اون مدل که شما گذاشتید نباید  قیاس بشه  

نظر روی 506 بود  که کیفیتشون بعد یه مدت  افت داره وآمار خرابیشونم زیاده این مدل  لاجیتک ، ولی  تو رنج قیمت پایین  200 تومن تا 250   خریدش  بد نیست  

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

خرابی؟

یعنی یه شرکت مثله لاجیتک اجناس با کیفیتپایین تولید میکنه؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

لطفا مشخص کنید متراژتون چقدره و چه نوع اسپیکری ( برای چه کاری ) نیاز دارید و از همه مهمتر چقدر هزینه مد نظر دارید!

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59949&hl=

لینک به دیدگاه

همه چیز قدرت روی کاغذ نیست کیفیت و ماندگاری هم مهمه

پیشنهاد من توی رنج 450 تومن Edifier C3 هست

سه تیکه با کیفیت و پر قدرت البته اگر بلوتوث و داک مهم نباشه

y6ti_c3.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

من چند روز پیش از ناظر محترم آقای رضایی یه اسپیکر C2 تهیه کردم که کیفیت صداش عالیه و برای یه محیط 40 متری کاملا مناسبه در ضمن زمانی که اسپیکر تهیه میکنید چیزی بخرید که باعث اذیت شدنه همسایه ها نشه،پیشنهاد من C2 یا C3 هست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

کلا کیفیت خوب بستگی داره به هزینه ای که می کنید

اگه کسی باشه که بخواد واسه اسپیکر کامپیوتر 900 هزار تومان هزینه کنه این مدل رو بخره دیوونش میشه

https://www.tehranspeaker.com/harman-kardon/harman-kardon-nova-black?page=2

ویرایش شده توسط shahinshah
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

عزیز چون نوشتید اورژانسی بهتون پیام میدم.

برای خرید اسپیکر شما باید حتما حتما اول هدف از خریدتون رو مشخص کنید (مثل خیلی چیزای دیگه).

دو قطعه ای که تو پست اول کنار هم گذاشتید و براشون مشاوره میخاید مثل اینه که بگید من وانت بخرم یا سواری! خب اینا اصلا دو چیز متفاوتن کاربردشون فرق داره اصلا کنار هم گذاشتنشون اشتباهه.

در کل اسپیکرهای 5.1 مناسب موزیک گوش کردن نیستن و بیشتر برای بازی ساخته شدن و تا حدودی هم فیلم دیدن. اگر شما هدفتون موزیک گوش کردن هست بگردید دنبال اسپیکری که درایورهاش حتما کاغذی باشه قسمت امپلی در محفظه جدایی نسبت به ساب باشه و حتما جنس دیواره از چوب باشه. در غیر این صورت 5.1 بگیرید که همین ویژگی ها رو داشته باشه تا همه چی رو خوب بهتون ارائه بده و در کنارموزیک فیلم و بازی هم با هیجان بیشتری براتون اجرا بشه.

اون مدل لاجیتک z506 قبل از این ادیفایر که الان دارم جزو انتخاب هام بود اما بعد از تست حضوری پشیمون شدم از خریدش چرا؟ چون اولا کلا اسپیکراش پلاستیکین پس میدرنجش ضعیفه و به درد موزیک اصلا نمیخوره صدا رو غیر واقعی میکنه. دوما کلا از پلاستیکه که بازم صدا رو غیر واقعی تر میکنه. یه نکته هم بگم مدل 506 تو بازار بدون قیمت ویژه حداکثر 320 تومن قیمت داره که بازم خیلی ارزونتر از اون مدل ادیفایر مد نظرتون هست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...