رفتن به مطلب

قیمت تقریبی 1070 GTX?

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آیا  قیمت تقریبی 1070 GTX حول و حوش 2میلیون یا 2100 خواهد بود با توجه به قیمت دلاری 450 آن...

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814500400

ویرایش شده توسط solimany922
لینک به دیدگاه

• ارسال 126
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

لیون نسخه فاندرزرو 1870 آوردش

تقریبا دلاری 4.15 حساب شده!

لینک به دیدگاه

لیون نسخه فاندرزرو 1870 آوردش

تقریبا دلاری 4.15 حساب شده!

به نظرتون این قیمت منصفانست یا نه؟

منظورم اینه با این قیمت تحریم رو بشکونیم بلاخره یا که خیر؟ :D

با این قیمت(چه گرون باشه چه نه) با توجه به قدرته ۱۰۷۰ ارزش خرید 980 , 980 Ti که الان تو بازار هست واقعا کم شده.

حتی دسته دومم ارزش نداره بنظرم.

ماها میایم وارد کننده ها رو تحریم میکنیم و میگیم نه به گرانفروشی بعد خودمون حاضر نیستیم گرافیکای نسله قبلو یکم ارزون تر بدیم.

نه فروشنده ها جنس آک رو  ارزون تر میدن نه اونایی که می خوان دسته دوم بفروشن با این اوصاف وقتی نسله قبلی ارزون نشده نسله جدیدم ارزون نمیشه *dry#

لینک به دیدگاه

وقتی مدل FE که گرون ترین هست قیمتش 1870 هست.

گرون غیر رفرنس های معمولی مثل G1 یا زوتاک قیمت بالا تر از 1800 اصلا ارزش خرید ندارن.

---

قیمت گذاری برای گرافیک تا 4200 تومن برای هر دلار منصفانه هست (در صورتی که وارد کننده  دلار آزاد خریده باشه و گرانتیش جواب گو باشه)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

وقتی مدل FE که گرون ترین هست قیمتش 1870 هست.

گرون غیر رفرنس های معمولی مثل G1 یا زوتاک قیمت بالا تر از 1800 اصلا ارزش خرید ندارن.

---

قیمت گذاری برای گرافیک تا 4200 تومن برای هر دلار منصفانه هست (در صورتی که وارد کننده  دلار آزاد خریده باشه و گرانتیش جواب گو باشه)

پس با این اوصاف دیگه نیازی به تحریم نیست؟چون اگه قیمتا منصفانه باشه لزومی نداره تحریم کنیم یعنی تاپیک نه به گرونفروشی با این سرعت نتیجه داد؟ :-?

لینک به دیدگاه

قبلا رفرنس واسه دمای بالا و قابلیت اورکلاک پایین و ... زیاد طرفدار نداشت ولی gtx 1070 مدل رفرنس یا همین founders هم خیلی خنک هست هم خیلی خوب اورکلاک میشه تازه یه 8 پین هم میخوره که مصرف کمی هم داره , حالا اگه مدل های غیر رفرنس قیمت بالاتری داشته باشه (مگه قرار نبود قیمت کمتری داشته باشن!؟) ارزش خرید نداره , خوب طرف میره founders edition میگیره

لینک به دیدگاه

ماها میایم وارد کننده ها رو تحریم میکنیم و میگیم نه به گرانفروشی بعد خودمون حاضر نیستیم گرافیکای نسله قبلو یکم ارزون تر بدیم.

نه فروشنده ها جنس آک رو  ارزون تر میدن نه اونایی که می خوان دسته دوم بفروشن با این اوصاف وقتی نسله قبلی ارزون نشده نسله جدیدم ارزون نمیشه *dry#

هیچ ماها و خودمونی وجود نداره همش وارد کنندست

ببین هر وارد کننده ای توی هر پاساژی یا بازاری یه نمایندگی داره

مثل آواژنگ یا ماتریکس

تو وقتی میری تو یه مغازه میگی گرافیک فلان میخوام اون گوشیو بر میداره زنگ میزنه میگه فلانی مثلا 970 برام چند میزنی حالا یه دوتومنشم بندازو اخرش بهت یه قیمتی میگه و اگه گفتی باشه میپره میره از همون نمایندگی میگیره کارتتو میاره میده بهت

فروشنده و دست دوم فروش و دلال این وسط هیچ کارن وقتی واردکننده هنوز قیمتو نیاورده پایین چجوری انتظار داری فروشنده قیمتو بیاره پایین ؟ کارتو بخره 2 ملیون بده 1.800 ؟

انقدرم از اتحاد صحبت نکنید نخرید تحریم کنید . بزارید اونایی که تحریم کردین از بیمارستان بیان بیرون بعد . تو ایران فقط هرکی جیب خودش . اون وارد کننده هم انقدری جیبش پره که اگه دو ملیون سال هم ازش چیزی نخری و نرخ تورمم سه هزار درصد باشه بازم براش بمونه و با بهترین ماشین دنیا بیاد تو خیابونا دور دور

همه دنیا دارن مردم مارو تحریم میکنن اونوقت مردم ما هم واردکننده خودمونو تحریم میکنن

لینک به دیدگاه

پس با این اوصاف دیگه نیازی به تحریم نیست؟چون اگه قیمتا منصفانه باشه لزومی نداره تحریم کنیم یعنی تاپیک نه به گرونفروشی با این سرعت نتیجه داد؟ :-?

گرافیک FE 1070 قیمتش منصفانه هست ولی گرونفروشی و بی انصافی اونجایی هست که آواژنگ زمان ورود 1070 G1 با این که قیمت دلاریش کم تر از FE هست ولی گرون تر میفروشه.

4.0 تا 4.2  منصفانه هست(در صورتی که طرف دلار آزاد خریده باشه و گرانتیش زمان خرابی جواب گو باشه)

شما هزینه جا به جایی ، گمرک ، سود خود وارد کننده ، حقوق کسانی که دارن برای اون وارد کننده کار میکنن ، سود فروشنده ، پول خواب وارد کننده (تو ایران تورم 25%-35% هست در صورتی که در خارج بین 3 تا 8% هست).

شما این ها رو حساب کن قطعا به همین قیمت میرسی ( نهایت 50 تومن بالا پایین).

باز هم میگم همه این ها درصورتی منصافانه هست که

طرف دلار آزاد خریده باشه و گرانتیش زمان خرابی جواب گو باشه

انتظار نداشته باشید که قطعه ای که 450 دلار پولشه رو با دلار 3.5 (قیمت امروز) در فروشگاه ها برای فروش موجود بشه.

این مورد در صورتی عملی میشه که GIGA ، ASUS و.. خودشون شخصا داخل ایران شرکت بزنن و همه هزینه های جابه جایی و سود فروشنده و.. خودشون بپردازن.

لینک به دیدگاه

هیچ ماها و خودمونی وجود نداره همش وارد کنندست

ببین هر وارد کننده ای توی هر پاساژی یا بازاری یه نمایندگی داره

مثل آواژنگ یا ماتریکس

تو وقتی میری تو یه مغازه میگی گرافیک فلان میخوام اون گوشیو بر میداره زنگ میزنه میگه فلانی مثلا 970 برام چند میزنی حالا یه دوتومنشم بندازو اخرش بهت یه قیمتی میگه و اگه گفتی باشه میپره میره از همون نمایندگی میگیره کارتتو میاره میده بهت

فروشنده و دست دوم فروش و دلال این وسط هیچ کارن وقتی واردکننده هنوز قیمتو نیاورده پایین چجوری انتظار داری فروشنده قیمتو بیاره پایین ؟ کارتو بخره 2 ملیون بده 1.800 ؟

انقدرم از اتحاد صحبت نکنید نخرید تحریم کنید . بزارید اونایی که تحریم کردین از بیمارستان بیان بیرون بعد . تو ایران فقط هرکی جیب خودش . اون وارد کننده هم انقدری جیبش پره که اگه دو ملیون سال هم ازش چیزی نخری و نرخ تورمم سه هزار درصد باشه بازم براش بمونه و با بهترین ماشین دنیا بیاد تو خیابونا دور دور

همه دنیا دارن مردم مارو تحریم میکنن اونوقت مردم ما هم واردکننده خودمونو تحریم میکنن

وارد کننده ها یعنی هنوزم مثلا ۹۷۰ وارد میکنن که قیمت گرو بخوان بدن؟

فروشنده ها قبلا خریدن و چون گرون خریدن حاضر نیستن ارزون بفروشن و تا زمانی که جنسای قبلی ارزون نشن جنسای جدیدم ارزون نمیشن.

مگر اینکه به حدی جنسه جدید وارد بشه که دیگه فروشنده مطمعن بشه که هیچکی جنسای نسله قبلو نمیخره در اون صورت حاضر میشه با ضرر هم که شده ردشون کنه.

پس با این حرفی که شما میزنی دارین میگین که تحریم نکینیم و با هر قیمتی که دادن خرید کنیم ؟

درسته وارد کننده ها وضعشون توپه ولی به نظرم دلیلی نداره که بیشتر از این به ناحق بهشون سود برسونیم چون میدونیم که ککشون نمیگزه.

برای نرمال شدنه قیمتا بلاخره باید از یجایی شروع کرد حداقل شاید در دراز مدت به یجایی رسیدیم

لینک به دیدگاه

گرافیک FE 1070 قیمتش منصفانه هست ولی گرونفروشی و بی انصافی اونجایی هست که آواژنگ زمان ورود 1070 G1 با این که قیمت دلاریش کم تر از FE هست ولی گرون تر میفروشه.

4.0 تا 4.2  منصفانه هست(در صورتی که طرف دلار آزاد خریده باشه و گرانتیش زمان خرابی جواب گو باشه)

شما هزینه جا به جایی ، گمرک ، سود خود وارد کننده ، حقوق کسانی که دارن برای اون وارد کننده کار میکنن ، سود فروشنده ، پول خواب وارد کننده (تو ایران تورم 25%-35% هست در صورتی که در خارج بین 3 تا 8% هست).

شما این ها رو حساب کن قطعا به همین قیمت میرسی ( نهایت 50 تومن بالا پایین).

باز هم میگم همه این ها درصورتی منصافانه هست که

طرف دلار آزاد خریده باشه و گرانتیش زمان خرابی جواب گو باشه

انتظار نداشته باشید که قطعه ای که 450 دلار پولشه رو با دلار 3.5 (قیمت امروز) در فروشگاه ها برای فروش موجود بشه.

این مورد در صورتی عملی میشه که GIGA ، ASUS و.. خودشون شخصا داخل ایران شرکت بزنن و همه هزینه های جابه جایی و سود فروشنده و.. خودشون بپردازن.

دوست عزیز بند لپ تاپم رو موقع فروش جهانی که هم‌زمان دیجی‌کالا موجود کرده بود خریدم. قیمت جهانی 999 دلار بود و بنده هم 3450 نوتبوک رو خریدم. کلا هرجور حساب کنید با عقل جور درنمیاد!

ولی وقتی فاکتور دیدم قیمت خرید زده بودن 3200 و با چند درصد مالیات شده بوده 3450. در هر حال یا دلار با نرخ کمتر استفاده می‌کنن یا کالا رو ارزانتر از قیمت مصرف کننده تهیه می‌کنند که حالت دوم محتمل‌تر هستش.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بند لپ تاپم رو موقع فروش جهانی که هم‌زمان دیجی‌کالا موجود کرده بود خریدم. قیمت جهانی 999 دلار بود و بنده هم 3450 نوتبوک رو خریدم. کلا هرجور حساب کنید با عقل جور درنمیاد!

ولی وقتی فاکتور دیدم قیمت خرید زده بودن 3200 و با چند درصد مالیات شده بوده 3450. در هر حال یا دلار با نرخ کمتر استفاده می‌کنن یا کالا رو ارزانتر از قیمت مصرف کننده تهیه می‌کنند که حالت دوم محتمل‌تر هستش.

تا اون جایی که من اطلاع دارم وارد کننده ها نمیتونن از دلار دولتی استفاده کنن.

شما منبع و مدرک برای این که میگی از دلار دولتی استفاده میکنن کجا هست؟

واقعا برام سوال هست.

لینک به دیدگاه

نه بحث نرخ ارز مرجع قدیمی شده صداش در آمد درشو تخته کردن. قیمت خرده فروشی با قیمت توضیع کننده فرق میکنه.

لینک به دیدگاه

تا اون جایی که من اطلاع دارم وارد کننده ها نمیتونن از دلار دولتی استفاده کنن.

شما منبع و مدرک برای این که میگی از دلار دولتی استفاده میکنن کجا هست؟

واقعا برام سوال هست.

دلار دولتی رو فقط به کالا‌های اساسی تعلق میگیره و گرافیک هم زیاد کالای اساسی نیست. من هم به یقین نگفتم با دلار دولتی تهیه می‌کنن. اگر هم دلار دولتی نمیگیرن ولی کالا رو با قیمت خیلی کمتر تهیه می‌کنن. مثلا کارت 700 دلاری رو 550 دلار تهیه می‌کنن.

یک مثال واضحتر توی بازی‌های دیجیتالی هستش. مثلا یک بازی رو اریجین میده 60 دلار ولی سایت‌های خرده فروش میدن 40 دلار. علتش اینه که خرده فروش‌ها 1000 تا سی دی کی رو با قیمت کمتر مثلا 20 دلار می‌خره.

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دلار دولتی هم نگیرن مطمئن باشین از 3500 خیلی کمتر میگیرن!!! حالا بماند از آفرهای آنچنانیشون !!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

خوب تقريبشو ميخواى بين 1700-1800 رو داشته باش يه نمونش همين

http://lioncomputer.ir/product/8576/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+1070+%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D8%B2+%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%B4%D9%86+8+%DA%AF%DB%8C%DA%AF/

چند روز پيش فكر كنم 1750 زده بودن كه الان نا موجود گشت.... :laughing:

لینک به دیدگاه

وارد کننده ها یعنی هنوزم مثلا ۹۷۰ وارد میکنن که قیمت گرو بخوان بدن؟

فروشنده ها قبلا خریدن و چون گرون خریدن حاضر نیستن ارزون بفروشن و تا زمانی که جنسای قبلی ارزون نشن جنسای جدیدم ارزون نمیشن.

مگر اینکه به حدی جنسه جدید وارد بشه که دیگه فروشنده مطمعن بشه که هیچکی جنسای نسله قبلو نمیخره در اون صورت حاضر میشه با ضرر هم که شده ردشون کنه.

پس با این حرفی که شما میزنی دارین میگین که تحریم نکینیم و با هر قیمتی که دادن خرید کنیم ؟

درسته وارد کننده ها وضعشون توپه ولی به نظرم دلیلی نداره که بیشتر از این به ناحق بهشون سود برسونیم چون میدونیم که ککشون نمیگزه.

برای نرمال شدنه قیمتا بلاخره باید از یجایی شروع کرد حداقل شاید در دراز مدت به یجایی رسیدیم

برای نوشته قرمز :

وارد کننده هنوز 970 وارد نمیکنه که بخواد هنوز گرون بده . وارد کننده انقدر 970  تو انباراشون هست که تا اونا فروش نره نمیاد GTX1070 با قیمت واقعیش بده

نوشته سبز :

من این همه توضیح  دادم برای شما که هیچ فروشنده ای کارت نمیخره بزاره تو مغازش گوشیو بر میداره زنگ میزنه به همون نمایندگی داخل پاساژ (ایسوس . گیگابایت . ام اس آی . ازراک . لاجیتک . .... ) و اگه اوکی دادی که قیمت خوبه میره ازش میگیره یه سودی هم خودش روش میبره بعد باز شما میگی مغازه دار انقدر گرافیک مونده تو مغازش که قیمتو نمیاره پایین . کدوم مغازه داری میاد 100 تا گرافیک 970 بخره بزاره تو مغازش تا روی هرکدوم مثلا 20 هزار تومن سود کنه اونم توی این مملکت که یه روز با کل دنیا قهری فرداش توافق میکینیو با همه اشتی میکنی . امشب دلار 800 تومنه فردا سه هزارو هشتصد تومنه

خیلی راحت هرموقع یه مشتری اومد گفت مینبرد گیگا میخوام با گرافیک ایسوس و پاور اینرمکس میره هرکدومو همون لحظه از نمایندگیش تو اون پاساژ میاره و همون 20 تومن سودشم میکنه

نوشته آبی :

وارد کننده احمق نیست همچین کاری بکنه ولی اگه ببینه دیگه انبارش انقدر پره که ممکنه ایسوس و ام اس ای بهتر بفروشن امکان داره مثل اواژنگ بیاد یدفعه کارت دو ملیونو چهارصد تومنیو بده یکو شیشصد GTX980

نوشته زرد :

من نمیگم تحریم نکنیم من میگم شما یه مورد بگو که ایرانیا بیخیال قومیت پرستی و منافع شخصیشون شده باشن و با هم متحد شده باشن تا یه کاریو انجام بدن و موفق شده باشن من خودم قیمت 1070 نصف میکنم . مردم ما اگه متحد بودن که وضع ما این نبود . هی همش اون اصفهانیه اون ترکه اون لره . همه جا هم شده پارتی بازی و هرکی جیب خودش

نوشته بنفش :

وارد کننده یه شبه وارد کننده نشده . جد در جد وارد کننده بوده و وارد کننده پدر همیشه قبل از مرگش به وارد کننده پسر میگه که پسرم مردم ایران اولش میگن نخرید تحریم کنید ولی بعد که وارد کردی و جنست اومد پشت ویترین مغازه عنان اختیار از کف میدن و همه حمله میکنن شیش تا شیش تا میخرن

برا همینم هست میگم بزارید اونایی که تحریم کردین از بیمارستان مرخص بشن بعد دوباره تحریم کنید

دلار دولتی رو فقط به کالا‌های اساسی تعلق میگیره و گرافیک هم زیاد کالای اساسی نیست. من هم به یقین نگفتم با دلار دولتی تهیه می‌کنن. اگر هم دلار دولتی نمیگیرن ولی کالا رو با قیمت خیلی کمتر تهیه می‌کنن. مثلا کارت 700 دلاری رو 550 دلار تهیه می‌کنن.

خب اینکه معلومه چون نمیره دونه ای از امازون بخره یه تعداد خیلی بالایی مستقیم از خود تولید کننده میخره

لینک به دیدگاه

برای نوشته قرمز :

وارد کننده هنوز 970 وارد نمیکنه که بخواد هنوز گرون بده . وارد کننده انقدر 970  تو انباراشون هست که تا اونا فروش نره نمیاد GTX1070 با قیمت واقعیش بده

نوشته سبز :

من این همه توضیح  دادم برای شما که هیچ فروشنده ای کارت نمیخره بزاره تو مغازش گوشیو بر میداره زنگ میزنه به همون نمایندگی داخل پاساژ (ایسوس . گیگابایت . ام اس آی . ازراک . لاجیتک . .... ) و اگه اوکی دادی که قیمت خوبه میره ازش میگیره یه سودی هم خودش روش میبره بعد باز شما میگی مغازه دار انقدر گرافیک مونده تو مغازش که قیمتو نمیاره پایین . کدوم مغازه داری میاد 100 تا گرافیک 970 بخره بزاره تو مغازش تا روی هرکدوم مثلا 20 هزار تومن سود کنه اونم توی این مملکت که یه روز با کل دنیا قهری فرداش توافق میکینیو با همه اشتی میکنی . امشب دلار 800 تومنه فردا سه هزارو هشتصد تومنه

خیلی راحت هرموقع یه مشتری اومد گفت مینبرد گیگا میخوام با گرافیک ایسوس و پاور اینرمکس میره هرکدومو همون لحظه از نمایندگیش تو اون پاساژ میاره و همون 20 تومن سودشم میکنه

نوشته آبی :

وارد کننده احمق نیست همچین کاری بکنه ولی اگه ببینه دیگه انبارش انقدر پره که ممکنه ایسوس و ام اس ای بهتر بفروشن امکان داره مثل اواژنگ بیاد یدفعه کارت دو ملیونو چهارصد تومنیو بده یکو شیشصد GTX980

نوشته زرد :

من نمیگم تحریم نکنیم من میگم شما یه مورد بگو که ایرانیا بیخیال قومیت پرستی و منافع شخصیشون شده باشن و با هم متحد شده باشن تا یه کاریو انجام بدن و موفق شده باشن من خودم قیمت 1070 نصف میکنم . مردم ما اگه متحد بودن که وضع ما این نبود . هی همش اون اصفهانیه اون ترکه اون لره . همه جا هم شده پارتی بازی و هرکی جیب خودش

نوشته بنفش :

وارد کننده یه شبه وارد کننده نشده . جد در جد وارد کننده بوده و وارد کننده پدر همیشه قبل از مرگش به وارد کننده پسر میگه که پسرم مردم ایران اولش میگن نخرید تحریم کنید ولی بعد که وارد کردی و جنست اومد پشت ویترین مغازه عنان اختیار از کف میدن و همه حمله میکنن شیش تا شیش تا میخرن

برا همینم هست میگم بزارید اونایی که تحریم کردین از بیمارستان مرخص بشن بعد دوباره تحریم کنید

خب اینکه معلومه چون نمیره دونه ای از امازون بخره یه تعداد خیلی بالایی مستقیم از خود تولید کننده میخره

من نگفتم فروشنده ها 100 تا گرافیک تو انبارشون دارن همون یدونه هم داشته باشن حاضر نمیشن زیر قیمت خریداری شده بدن.

شما درست میگی ولی کلا سواله قبلم یچیزه دیگه بود بحث منحرف شد.

در کل این تاپیکه نه به گرانفروشی که شما عتقاد دارین بیهوده هست هیچی هم نباشه این خاصیتو داشته که همه واردکننده ها دیدنش یا دربارش شنیدن.میدونن که حداقل بخشه کوچیکی از بازار رو قیمت گذاریشون حساسن خلاصه دقتشونو بیشتر میکنن که یوقتی ضرر نکنن.

لینک به دیدگاه

همون مسیر که  سری 900 کارت های گرافیک طی کردن در موردکارت های جدید هم صدق میکنه

روال کار همونه 

لینک به دیدگاه

خیلی دوست دارم این وارد کننده های قطعات کامپیوتری رو از نزدیک ببینم ~x(

ما وسط شهریور کلاس هامون شروع میشه اونوقت این ها میخوان از تابستون نهایت استفاده رو ببرن و ملت رو تا جای ممکن بچاپن

ای کاش میتونستم راحت تر حرف بزنم ولی خب ادب اجازه نمیده

بالاخره یه فرقی باید بین من و این جور آدم ها باشه *dry#

لینک به دیدگاه

دوستان من تازه با این انجمن خفن آشنا شدم D :

قصد بستن یک کیس رو داشتم ، و میخوام این کارت رو بخرم ، خواستم بدونم نسخه MSI با Founders و مال گیگابایت ، اینا چه تفاوتی دارن و این که قیمتشون چه تفاوتی داره؟

لینک به دیدگاه

FE برای همه شرکتا یکی هست!فقط برندش فرق میکنه.اصلا تفاوتی ندارن

لینک به دیدگاه

این نسخه های سفارشی بالاخره چه زمانی در بازار موجود میشه؟مخصوصا gigabyte g1 gaming

لینک به دیدگاه

من از یک منبع معتبر پرسیدم که قیمتشون از یک و هفتصد شروع میشه تا نزدیک دو میلیون ... بنده شخصا منتظر جغد خشمگین از جمهوری گیمرهای ایسوس هستم که واقعا از هر نظر بگیم یک سر و گردن از برندهای دیگه بهتره از کیفیت ساخت بگیرید تا نحوه طراحی مدار و کولر و امکانات وی ار

لینک به دیدگاه

من از یک منبع معتبر پرسیدم که قیمتشون از یک و هفتصد شروع میشه تا نزدیک دو میلیون ... بنده شخصا منتظر جغد خشمگین از جمهوری گیمرهای ایسوس هستم که واقعا از هر نظر بگیم یک سر و گردن از برندهای دیگه بهتره از کیفیت ساخت بگیرید تا نحوه طراحی مدار و کولر و امکانات وی ار

قیمت کارت های گیگابایت؟یا بقیه کارت ها

این کارتی که فرمودید هنوز وارد نشده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...