رفتن به مطلب

قیمت تقریبی 1070 GTX?

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تو PCB همیشه MSI و ASUS عالی بودند و شاید  3 ابی 4 درصد کاربرها همچین چیزی رو متوجه بشن اما مهم عملکزد هست

صد در صد حرف شما درسته ولی تو عمر کارت گرافیک خیلی تاثیر میزاره و البته مشکل اعصاب خورد کنی به نام coil whine که به شدت تو بردهای مرجع و کارت های گیگابایت فراگیره. فقط تو یوتیوب سرچ کنید Gigabyte coil whine

لینک به دیدگاه

• ارسال 126
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اینجا از همه چیز صحبت شده الا قیمت

لینک به دیدگاه

اینجا از همه چیز صحبت شده الا قیمت

خودم یه شخصه قیمت و وضعیت اکثر گرافیک ها رو گذاشتم و فقط از اون پست که اسم pcb وسط اومد یکم موضوع منحرف شده و اگه شما هم فکر میکنید که چیزی از قلم افتاده هم بفرمایید

اگه منظورتون بحث راجب قیمت و کاهش قیمت هست که کلا فایده هست و فقط حدس و گمان هست

همه هم میدونیم که نمیشه با این کارا روی این قیمت ها تاثیر گذاشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بند لپ تاپم رو موقع فروش جهانی که هم‌زمان دیجی‌کالا موجود کرده بود خریدم. قیمت جهانی 999 دلار بود و بنده هم 3450 نوتبوک رو خریدم. کلا هرجور حساب کنید با عقل جور درنمیاد!

ولی وقتی فاکتور دیدم قیمت خرید زده بودن 3200 و با چند درصد مالیات شده بوده 3450. در هر حال یا دلار با نرخ کمتر استفاده می‌کنن یا کالا رو ارزانتر از قیمت مصرف کننده تهیه می‌کنند که حالت دوم محتمل‌تر هستش.

سفارش عمده وقتی می دن تا 30  درصد هم تخفیف می خوره سر هر محصول...یعنی یه گرافیک  700 دلاری براشون 500 میشه .حالا اینکه   اصلا در گمرک رسمی وارد کردن یا  به اسم یه محصول دیگه  مثلا  خوراک دام و طیور :D  که خیلی ها انجام میدن برای مالیات عوارض گمرک   و..خیلی کمتر بماند  همینطور دلار آزاد بوده یا مبادله ای و..

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

الان از یه جا چک کردم قیمت EVGA مدل SC 1070 رو میاره 1940 ولی اون طوری که من بررسی هاش رو خوندم خیلی از خریدارهاش از مشکل آزار دهنده Coil whine خبر دادن چون اون طوری که از بردش پیداست بردش سفارشی نیست

لینک به دیدگاه

در خصوص Coil whine لازم بذکر  این مشکل یک مشکل بد یا نشانه بد برای گرافیک از نظر سلامتی نیست
فقط یک چیز ازار دهنده هست که البته عموما هم موقعی که کارت میره زیر فشار تست و این دست موارد رخ میده

اگرچه نمیشه این مورد رو تنها به برد ربط داد یا سفارشی نبودن بورد

مثل سری های 970 انویدیا که تقریبا تمام شرکت ها با این مشکل دست پنجه نرم کردند

http://wccftech.com/nvidia-gtx-970-coil-whine/

لینک به دیدگاه

این مشکل coil whine مربوط به چیه؟ دقیقا چه مشکلی هست؟

ظاهرا یکی از وارد کننده ها که داشته مطالب رو چک میکرده توی یکی از مطالب بهم منفی داده :-? وگرنه من نه توهینی کردم نه حرف بدی زدم

فقط میگم چرا به صورت قطره چکانی توزیع میکنن این دوستان و در عوض پول خون پدرشون رو ازمون طلب میکنن

ویرایش شده توسط #mobin#
لینک به دیدگاه

در خصوص Coil whine لازم بذکر  این مشکل یک مشکل بد یا نشانه بد برای گرافیک از نظر سلامتی نیست

فقط یک چیز ازار دهنده هست که البته عموما هم موقعی که کارت میره زیر فشار تست و این دست موارد رخ میده

اگرچه نمیشه این مورد رو تنها به برد ربط داد یا سفارشی نبودن بورد

مثل سری های 970 انویدیا که تقریبا تمام شرکت ها با این مشکل دست پنجه نرم کردند

http://wccftech.com/nvidia-gtx-970-coil-whine/

بله درسته ولی تو برند گیگابایت خیلی شایعه این مشکل amd و nvidia

لینک به دیدگاه

مشکل coil whine فقط نویز صدا هست و یا عوارض دیگه ای هم داره؟

لینک به دیدگاه

این مشکل coil whine مربوط به چیه؟ دقیقا چه مشکلی هست؟

ظاهرا یکی از وارد کننده ها که داشته مطالب رو چک میکرده توی یکی از مطالب بهم منفی داده :-? وگرنه من نه توهینی کردم نه حرف بدی زدم

فقط میگم چرا به صورت قطره چکانی توزیع میکنن این دوستان و در عوض پول خون پدرشون رو ازمون طلب میکنن

یک مثبت دادم تا مشکل منفی حل بشه دوست گرامی

coil whine یک مشکل الکتریکی کوچیک هست که باعث ایجاد نویز میشه خطرناک نیست تنها اظار دهنده هست برای همین بهش میگنcoil noise

مشکل coil whine فقط نویز صدا هست و یا عوارض دیگه ای هم داره؟

برای سلامتی قطعات یا کارت خطرناک نیست تنها یک چیز ازار دهنده هست که وقتی کارت میره زیر فشار ایجاد میشه

لینک به دیدگاه

امروز با ماتریکس و تابا صحبت کردم، ماریکس تا دو هفته دیگه 1070 ARMOR میاره و تابا هم مجددا 1070 Strix میاره، آواژنگ رو نتونستم بگیرم

همونطور که قبلا هم گفتم EVGA تو پرشین پیش فروش داشت و فکرکنم یه تعدادی هم اضافه میاره

با این حساب باید  یه امید هایی به کاهش قیمت داشت

لینک به دیدگاه

امروز با ماتریکس و تابا صحبت کردم، ماریکس تا دو هفته دیگه 1070 ARMOR میاره و تابا هم مجددا 1070 Strix میاره، آواژنگ رو نتونستم بگیرم

همونطور که قبلا هم گفتم EVGA تو پرشین پیش فروش داشت و فکرکنم یه تعدادی هم اضافه میاره

با این حساب باید  یه امید هایی به کاهش قیمت داشت

strix رو حدودا چه زمانی میارن؟

لینک به دیدگاه

strix رو حدودا چه زمانی میارن؟

طوری که من متوجه شدم ۱۰۸۰ تموم شده و یه تعداد ۱۰۷۰ تو بازار هست که مجددا سفارش دادن که تا ۲ هفته دیگه میرسه

MSI 1070 Armor هم تا اون موقع رسیده

لینک به دیدگاه

با اواژنگ هم که صحبت کردم گفت اونها هم تا ۱۰ روز دیگه مجددا بارشون میرسه، البته تعداد محدود

کلا همه دارن تعداد محدود وارد میکنند و تا اواخر مهر یا اواسط آبان خبری از واردات با تعداد بالا نیست

لینک به دیدگاه

وارد کننده ها با این که با هم رقیبن ولی با هم رفیق هم هستن.

با ارتباطی که با هم دارن با مشورت هم قیمت گذاری میکنن تا قیمت ها به این زودیا شکسته نشه

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال خارج از بحث داشتم

قیمت 1080 xtreme gaming چقدره؟موجوده در بازار؟

لینک به دیدگاه

فکر نکنم تا حالا سری پاسکال گرافیک های اکستریم گیگابایت وارد شده باشه اما تا دو آخر هفته دیگه احتمالا موجود میشه

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد به صورت انبوع وارد میشه و قیمت ها رو میشکنه و از این لحاظ میشه اولین :D

اینم PCB دو کارت دیگه

MSI GeForce GTX 1070 Gaming X

MSI-GTX-1070-GAMING-X-PCB.jpg

EVGA GeForce GTX 1070 SC Gaming ACX 3.0

GTX-1070_reference_22596.jpg

آخرش به صورت انبوه میاد یا مثل بقیه قطره چکانی؟

لینک به دیدگاه

تا اواخر مهر ماه انتظار ورود کارت های پاسکال به تعداد زیاد رو نداشته باشید

لینک به دیدگاه

نظر شما در مورد msi 1080 founders edition چیه؟ تو بازار موجود هست؟ قیمتش چقدره؟ به نسبت قیمتی که چند وقت پیش داشت که 2 میلیون و 600 هزار بود مناسبه؟

لینک به دیدگاه

نظر شما در مورد msi 1080 founders edition چیه؟ تو بازار موجود هست؟ قیمتش چقدره؟ به نسبت قیمتی که چند وقت پیش داشت که 2 میلیون و 600 هزار بود مناسبه؟

قیمت دلاری بگیری 1070 2 تومن

و 1080 رفرنس 2.600

1080 خیلیییییییییییییی به صرفه تره

ولی کجا ادرس بدن دوستان من 2600 2650 بخرم 1080 رو

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

قیمتشون واقعا بالاست ! چه خبره ؟ کاش میشد amd زودتر کارتهای جدیدشو میزد تا انودیا سواستفاده کن  قیمتهاشو پایین میورد ! :) 

لینک به دیدگاه

قیمتشون واقعا بالاست ! چه خبره ؟ کاش میشد amd زودتر کارتهای جدیدشو میزد تا انودیا سواستفاده کن  قیمتهاشو پایین میورد ! :) 

همش تقصیر nvidia نیست وارد کننده های گرامی هم از این اشتیاق بازار دارن نهایت سو استفاده رو میبرن مخصوصا وارد کننده های asus چون از وقتی که asus اومده تو بازار حدود 300 هزار تومن قیمت ها رو برده بالا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...