رفتن به مطلب

مشاوره کیبورد Razer

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

ببینید من بیشتر دنبال کیبورد چیکلت هستم بدلیل اینکه زیاد تایپ میکنم و شاید بازی نکنم

من با کیبورد مک حال میکنم ولی بدلیل بیسیمی بودن و دردسر های خودش حوصله استفاده از این کیبورد رو ندارم

البته من تاحالا با کیبورد مکانیکی هم کارنکردم البته از این کیبورد های فراسو چرا کارکردم ولی افتضاح بوده اصلا نمیتونم با این کیبورد کارکنم

برای همین تجربه کار با کیبورد مکانیکی رو نداشتم و نمیدونم خوبه یا بد

من الان بین Deathtalker chroma و blackwidow chroma نمیدونم کدوم بدرد من میخوره ؟

یا ایا گزینه بهتری هم هست ؟

لینک به دیدگاه

منم قبلا این مورد برام پیش اومد و Deathtalker خریدم اما راضی نیستم، اصلا به نرمی کیبورد های لپتاپی نمیشه 

اگه مکانیکال میخوای بگیری اولویت رو بذار برای کیبورد های Cherry MX Blue که برای تایپ هست 

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

درود،

بنده تقریبا یک ماهی است که کیبورد مکانیکال Razer Blackwidow X Chroma راخریداری کردم و به جرات می توانم بگم هربار که کار می کنم لذت بیشتری دارد. اگر با صدای کلیدها مشکل خاصی ندارید به شدت پیشنهاد می شود :

post-11602-0-82420800-1467087349_thumb.jpg

post-11602-0-97286600-1467087353_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

درود

تجربه‌ی کاربری موش و صفحه کلید برای هر شخص متفاوته‌، اما کلید‌های آبی سفت هستند. تا آنجا که از توصیفها و بررسیهای نوشته شده بر می‌آد، سوییچهای قهوه‌ای برای تایپ مناسب‌تره، اما آنطور که من آزموده‌ام سوییچهای چری قرمز رو پیشنهاد می‌کنم. استدلال کسانی که سوییچ قهوه‌ای رو پیشنهاد می‌کنند فیدبکی هست که کاربر حس می‌کنه. اما این فیدبک صوتی-لمسی چیز ضروری نیست و سوییچ‌های قرمز برای کسی که مدام تایپ می‌کنه کاملا کاربردی و قانع کننده‌اند. اینها که گفتم برای صفحه‌کلیدهای مکانیکی‌‌ه که لزوما بهتر از دیگر گونه‌‌ها نیستند.

من صفحه کلید coolermaster nocatoch tkl رو به کار می‌برم و برچسب فارسی هم نداره و هم‌اکنون با اون می‌نویسم و کاملا ازش خرسند‌ام. از نظر تجربه‌ی کاری یکی از بهترین صفحه‌کلیدهایی هست که داشته‌ام. لاجیتک g910 هم داشتم که با برجستگی‌و فرورفتگی‌های کلیدهاش آسوده نبودم، شاید اگر مدت دیگری باهاش کار می‌کردم نظرم تغییر می‌کرد همان‌طور که اولها کاربا موشهای بزرگ برام دشوار بود و اکنون چنین نیست.  اما چند تا صفحه‌کلید که برای آشنایان گرفته‌ام با کاربری تایپ که پیشنهاد می‌کنم توی گزینه‌هات بگنجان، به ویژه دوتای اول ارزش خرید بالایی دارند.

logitech k290

logitech k280

logitech k750

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

حس مکانیکی ها تقریبا یکی هست. از نظر من یک مدل ارزون مکانیکی کوچیک بگیر مثل مدل های rapoo .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم قبلا این مورد برام پیش اومد و Deathtalker خریدم اما راضی نیستم، اصلا به نرمی کیبورد های لپتاپی نمیشه 

اگه مکانیکال میخوای بگیری اولویت رو بذار برای کیبورد های Cherry MX Blue که برای تایپ هست 

با کیبورد مک بوک کارکردید ؟ از کیبورد مک بوک بهتر بود یا بدتر ؟

لینک به دیدگاه

من با مک بوک کار نکردم و قبلش لپتاپ lenovo Y500 داشتم که کیبوردش خیلی بهتر بود

کلا من کیبورد لپتاپ رو بیشتر ترجیح میدم چونکه نرمتر هست و تایپ کردن باهاش خیلی راحتتر هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با مک بوک کار نکردم و قبلش لپتاپ lenovo Y500 داشتم که کیبوردش خیلی بهتر بود

کلا من کیبورد لپتاپ رو بیشتر ترجیح میدم چونکه نرمتر هست و تایپ کردن باهاش خیلی راحتتر هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

بله من با کیبورد لبتاب خیلی راحت تر هستم ولی بازی یکم سخت هست و هیجان نداره

درود،

بنده تقریبا یک ماهی است که کیبورد مکانیکال Razer Blackwidow X Chroma راخریداری کردم و به جرات می توانم بگم هربار که کار می کنم لذت بیشتری دارد. اگر با صدای کلیدها مشکل خاصی ندارید به شدت پیشنهاد می شود :

attachicon.gif1.jpg

attachicon.gif2.jpg

کلید ها در این مدل از چه نوعی است ؟

مثلا صدا چقدر هست اتاق کناری هم متوجه صدا میشود یا فقط خودتان متوجه میشوید 

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

کلید ها در این مدل از چه نوعی است ؟

مثلا صدا چقدر هست اتاق کناری هم متوجه صدا میشود یا فقط خودتان متوجه میشوید 

صداها به نسبت بلند هستند. کلید ها ساخت خود ریزر هستند.

اطلاعات تکمیلی در این سایت است :

http://www.razerzone.com/razer-mechanical-switches

داخل You  T ube هم جستجو کنید کلیپ صدای کیبورد با این کلیدها قرار دارد.

لینک به دیدگاه

به نظر بنده مدل دث استالکر بیشتر شبیه لپ تاپ هست

البته تست نکردم

از کیبورد خودم که راضیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...