رفتن به مطلب

اولین بنچمارک‌های گیمینگ از کارت‌گرافیک RX 480 در فضای وب منتشر شد

Recommended Posts

مجله‌ی لهستانی CD-Action اخیراََ مقداری اطلاعات درمورد کارایی کارت‌گرافیک RX 480 در سه بازی Metro Last Light Redux، Witcher 3 و World of Tanks منتشر کرده است. طبق این بررسی، با اورکلاک 5% کارت‌گرافیک RX 480، در برنامه‌ی 3DMark مصنوعاتی شدید ایجاد شد. با اورکلاک 7% نیز موجب ایست ناگهانی سیستم شد. در مورد نسخه‌ی درایور مورد استفاده در این بررسی سخنی به میان نیامده است.

واقعاََ اینکه نسخه‌ی رفرنس کارت‌گرافیک RX 480 با کارت‌گرافیک سفارشی Zotac GTX 970 AMP! Omega با کلاک 1304 مگاهرتز مقایسه شده است، دیدنی است.

راهنمای جدول:

Średnie detale = جزئیات متوسط (Medium details)

Bardzo wysokie detale = جزئیات بسیار بالا (Very high details)

z58tg9c2cd39joko3hi.jpg

427z14yx54up7ojxv7zq.jpg

منبع: videocardz

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

رقابتش با 970 واقعا هم دیدنی هست. اگه اینجوری باشه با فرض اینکه نسخه های غیر رفرنس معجزه کنن بازهم به گرد 980 نمیرسه.

لینک به دیدگاه

من فکر می کنم بهتر بود صبر می کردید بعد از NDA از منابع معتبر تری مطلب می زاشتید.

لینک به دیدگاه

مجله‌ی لهستانی CD-Action اخیراََ مقداری اطلاعات درمورد کارایی کارت‌گرافیک RX 480 در سه بازی Metro Last Light Redux، Witcher 3 و World of Tanks منتشر کرده است. طبق این بررسی، با اورکلاک 5% کارت‌گرافیک RX 480، در برنامه‌ی 3DMark مصنوعاتی شدید ایجاد شد. با اورکلاک 7% نیز موجب ایست ناگهانی سیستم شد. در مورد نسخه‌ی درایور مورد استفاده در این بررسی سخنی به میان نیامده است.

واقعاََ اینکه نسخه‌ی رفرنس کارت‌گرافیک RX 480 با کارت‌گرافیک سفارشی Zotac GTX 970 AMP! Omega با کلاک 1304 مگاهرتز مقایسه شده است، دیدنی است.

راهنمای جدول:

Średnie detale = جزئیات متوسط (Medium details)

Bardzo wysokie detale = جزئیات بسیار بالا (Very high details)

z58tg9c2cd39joko3hi.jpg

427z14yx54up7ojxv7zq.jpg

منبع: videocardz

مترجم: مجتبی حیدرزاده

اگه قدرتش در این حد باشه که همون 970 بهتره 

بعید میدونم بنچمارکش درست باشه

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از اونجایی که قبلا با اور 970 به 980 رفرنس نزدیک میشدیم، دیدن این نتیجه زیاد دور از تصور هم نیست... ! این کارت480 بیشتر بدرد کسایی میخوره که رده قیمتی حدود 800 تومن خرید می کردند...و همونجوری که میدونین کارت 970 غیر رفرنس بالای 1.5 فروش میرفت الان قیمتش بخاطر عرضه و معرفی 480 اینقدر پایین اومده تازه هنوز باید بیشتر بیاد پایین و با توجه به اینکه 480 کارت جدید تر با پشتیبانی بروز تر و رم بیشتر هست برنده مسلم این ماجرا هست... بنده مطمعن هستم با اومدن مدل های غیر رفرنس از کارت 480 شاهد نتایج بهتر و دیدنی هستیم که حتی 980 رو هم به جاالش جددی ای خواهد کشید... پس با ما منتظر باشید !  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

ظاهرا درسته و AMD به معنای واقعی گند زده. با این حساب فکر کنم نیارید بهتر باشه xD

فک نکنم معتبر باشه!!!

ویرایش شده توسط ArcadiA
لینک به دیدگاه

اگه مشكل درايور مطرح نباشه ، با توجه به اوركلاك پذيري پايين كارت نشون ميده اي ام دي مجبور شده فركانس كارت رو براي رقابت با انوديا تا جاي ممكن بالا ببره و ديگه جاي نمونده تا كارت رو بشه اوركلاك كرد .

لینک به دیدگاه

پس به ۳۹۰ ایکس نمیرسه

باید منتظر باشیم ببینیم سری ۴۹۰ و ۴۹۰ ایکس شو چطوری میزنه

لینک به دیدگاه

تو تست فایر استریک که قدرتش اندازه 980 بود به نظر من اینا همه به خاطر اینکه این کارتو خراب کنن و فروششو بیارن پایین چون 25 برابر کارت های 1080 و 1070 فروش داشته و هنوز درایور اختصاصی برای این کارت وجود نداره

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو تست فایر استریک که قدرتش اندازه 980 بود به نظر من اینا همه به خاطر اینکه این کارتو خراب کنن و فروششو بیارن پایین چون 25 برابر کارت های 1080 و 1070 فروش داشته و هنوز درایور اختصاصی برای این کارت وجود نداره

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

عزیز فکر میکنم که منظورت این باشه که برابر انتظار فروش ازش میره، با توجه به تولیدش...

البته باید منتظر موند و دید که سیاست کدوم شرکت موفق هستش...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...