رفتن به مطلب

اولین بنچمارک رسمی کارت گرافیک خوش قیمت RX 480

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

البته این نکته رو دوستان در نظر داشته باشن که 1060 اگه قرار باشه با 3 و 6 گیگ عرضه بشه و کارایی برابری هم با 480 داشته باشه و اینکه حتماً با توجه به ذات انویدیاییش کم مصرف تر و خنک تر هست تقریباً میشه گفت در نبردی نابرابر مساوی میشن چون 480 زودتر عرضه شده و دارای 4 گیگ رم هست و داستان میشه مثل 960 و 380 البته با جنگولک بازی های جدید :D  :D  :D 

این دیگه دعوا نداره والا نیاز به 50 تا تاپیک مختلف هم نیست

لینک به دیدگاه

• ارسال 231
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

یک سوال داشتم از اساتید 

قدرت پردازشی این این کارت 5.8 ترافلاپس هستش 

قدرت پردازشی یک 970 = 3.5 ترافلاپس 

اختلاف کم بین این دو کارت دلیلش چی میتونه باشه ؟

لینک به دیدگاه

وای دلم!  =))  خدایی زحمتام هدر نرفت سر جمع کردن این سخنان طلایی. یه چند تا نقل قول باحال بزارم. جو سازی از قرمز و آبی هم سنگین تره. صد رحت به کری خونی این فوتبالیا:
y9uivzdomue2qxkglb6.jpg

الان همه میان میگن ما تو P/P بهتر عمل کردیم و برگ برندمونه. یکی نیست بگه آره شما همیشه تو P/P بهتر عمل کردین و درش شکی نیست. پس این چیه؟ چرا مردم نمیرن کارتی رو بخرن که P/P بهتری داره؟ :D

http://www.futuremark.com/hardware/?_ga=1.145257588.1753975314.1464056760

mzlml6zd5vgqemzmdl6k.jpg

بگید دیگه. بگید بازاریابی انویدیا فلانه. انویدیا دزده و کلاه برداره. *dry#  قصم خودن نداره ولی هیچ کس به عدد P/P یه شرکت، اونم به ضعف AMD اعتماد نمیکنه. حالا هی 970 رو مسخره کنید، اصلا 3.5 گیگ که هیچ 1 گیگ مموری داره؟ چرا پس این همه فروش رفته. معلومه پرفرمنسش چیزی کم نداره. حالا شما برو HBM بزار تو کارتت اونم زود تر از بقیه، کارتی که حتی یک نسل دوم نیاورد. الان میگید 490 تو راهه؟ همه این سیاه بازی ها خاطره شده. تا 490 باید GP100 اومده و بازارو مثل 980Ti جارو میکنه. :cool:

میگفتین نتایج مون اله بله، رو همین نتایج خیالی چقدر تاپیک های پوچ «فیلیر مجستی» بالا آوردین. کی زد زیر قولش؟ دو سه تا چرات پرتو پلا که که بیرون اومد گفتین باشه صبر کنیم نتایج رسمی بیاد. اینم نتایج رسمی. صاف رفتین قاطی مکسولیا و دستتون به پاسکال هم نرسید. اگه AMD شاخه، پس چرا یه کارتی نمیده بیرون که حال انویدیارو بگیره؟ معلومه توانشو نداره. AMD هم این وسط داره فعالیت میکنه و سودی میبره، نه قراره کل کسیو بخوابونه نه پیامبره که یک شبه معجزه کنه. پس الکی دادو هوار نکنین. سه تا حرف بیشتر نیست. A M D. انویدیا هم 6 تا حرف بیشتر نیست. تمام. سخته درک همچین مطلبی؟ :)

بله پراید هم با 140 تا سرعت و قیمت بیست میلیونی میتونی تو P/P پورشه 2 میلیاردی رو با 380 کیلومتر سرعت بگیره. اما واقعا خنده دار نیست که بگیم میشه با پول پورشه، 200 تا پراید خرید و به سرعت 28000 کیلومتر رسید؟ اصن این مثال به کنار. وقعا قدرت سایپا در حد پرشس چون محصولاتش P/P بهتری دارن؟ منم پراید دارم مدل 89 ازشم راضیم؛ اما نمیام بگم چون جفتش با پ شروع میشه پراید بهتره و سایپا کبیره به دو دلیل، نه تاحالا دستم به پرشه خورده، نه پولم به پورشه رسیده که بگم خودم خواستم پراید انتخاب کنم. :wacko:

آقا وحید، تا قبل از حظور شما همه اینجا حد خودشونو میشناختن و این مشکلات این چنینی پیش نمیومد، بنده مدیر نیستم درواقع کاره ای نیستم اما به شما این اخطارو میدم. اگه شما یه عمر برای مردم 5450 بستین دلیل نمیشه سهام دار AMD باشین و بیاین به انتخاب حتی رو کاغذ بعضیا مزه پرونی کنید و اونارو دست بندازین. حالا تاپیک/کمپین های چیپتون رو فاکتور میگیرم.

به تمام فن های هر دو برند میگم مخصوصا AMD ها که تو این مدت خیلی آتیش به پا کردن. چون شما کارت برند X رو توی سیستموتون دارید و از سخت افزار حالیتون میشه، دلیل نمیشه اون برند خدای برندا باشه. اون برند هم به فکر سودشه و حتی قطره ای دلش به حال شما نسوخته. پس دست از فن بازی بردارید و به داشته های خودتون قناعت کنید، چون تهش این میشه که میبینید. اگه انویدیا گند زد به هیچ بنی بشری ربطی نداره، اگه اینتل گند زد به هیچ بنی بشری ربطی نداره. ^_^

خوش باشید. @};-

ما که حرفامونو زدیم و میریم کار خودمونو بکنیم، هر چقدر هم که میخواین نقل قول کنید و چه فایده که سودی حاصل نمیشه

لینک به دیدگاه

وای دلم!  =))  خدایی زحمتام هدر نرفت سر جمع کردن این سخنان طلایی. یه چند تا نقل قول باحال بزارم. جو سازی از قرمز و آبی هم سنگین تره. صد رحت به کری خونی این فوتبالیا:

y9uivzdomue2qxkglb6.jpg

الان همه میان میگن ما تو P/P بهتر عمل کردیم و برگ برندمونه. یکی نیست بگه آره شما همیشه تو P/P بهتر عمل کردین و درش شکی نیست. پس این چیه؟ چرا مردم نمیرن کارتی رو بخرن که P/P بهتری داره؟ :D

mzlml6zd5vgqemzmdl6k.jpg

بگید دیگه. بگید بازاریابی انویدیا فلانه. انویدیا دزده و کلاه برداره. *dry#  قصم خودن نداره ولی هیچ کس به عدد P/P یه شرکت، اونم به ضعف AMD اعتماد نمیکنه. حالا هی 970 رو مسخره کنید، اصلا 3.5 گیگ که هیچ 1 گیگ مموری داره؟ چرا پس این همه فروش رفته. معلومه پرفرمنسش چیزی کم نداره. حالا شما برو HBM بزار تو کارتت اونم زود تر از بقیه، کارتی که حتی یک نسل دوم نیاورد. الان میگید 490 تو راهه؟ همه این سیاه بازی ها خاطره شده. تا 490 باید GP100 اومده و بازارو مثل 980Ti جارو میکنه. :cool:

میگفتین نتایج مون اله بله، رو همین نتایج خیالی چقدر تاپیک های پوچ «فیلیر مجستی» بالا آوردین. کی زد زیر قولش؟ دو سه تا چرات پرتو پلا که که بیرون اومد گفتین باشه صبر کنیم نتایج رسمی بیاد. اینم نتایج رسمی. صاف رفتین قاطی مکسولیا و دستتون به پاسکال هم نرسید. اگه AMD شاخه، پس چرا یه کارتی نمیده بیرون که حال انویدیارو بگیره؟ معلومه توانشو نداره. AMD هم این وسط داره فعالیت میکنه و سودی میبره، نه قراره کل کسیو بخوابونه نه پیامبره که یک شبه معجزه کنه. پس الکی دادو هوار نکنین. سه تا حرف بیشتر نیست. A M D. انویدیا هم 6 تا حرف بیشتر نیست. تمام. سخته درک همچین مطلبی؟ :)

بله پراید هم با 140 تا سرعت و قیمت بیست میلیونی میتونی تو P/P پورشه 2 میلیاردی رو با 380 کیلومتر سرعت بگیره. اما واقعا خنده دار نیست که بگیم میشه با پول پورشه، 200 تا پراید خرید و به سرعت 28000 کیلومتر رسید؟ اصن این مثال به کنار. وقعا قدرت سایپا در حد پرشس چون محصولاتش P/P بهتری دارن؟ منم پراید دارم مدل 89 ازشم راضیم؛ اما نمیام بگم چون جفتش با پ شروع میشه پراید بهتره و سایپا کبیره به دو دلیل، نه تاحالا دستم به پرشه خورده، نه پولم به پورشه رسیده که بگم خودم خواستم پراید انتخاب کنم. :wacko:

آقا وحید، تا قبل از حظور شما همه اینجا حد خودشونو میشناختن و این مشکلات این چنینی پیش نمیومد، بنده مدیر نیستم درواقع کاره ای نیستم اما به شما این اخطارو میدم. اگه شما یه عمر برای مردم 5450 بستین دلیل نمیشه سهام دار AMD باشین و بیاین به انتخاب حتی رو کاغذ بعضیا مزه پرونی کنید و اونارو دست بندازین. حالا تاپیک/کمپین های چیپتون رو فاکتور میگیرم.

به تمام فن های هر دو برند میگم مخصوصا AMD ها که تو این مدت خیلی آتیش به پا کردن. چون شما کارت برند X رو توی سیستموتون دارید و از سخت افزار حالیتون میشه، دلیل نمیشه اون برند خدای برندا باشه. اون برند هم به فکر سودشه و حتی قطره ای دلش به حال شما نسوخته. پس دست از فن بازی بردارید و به داشته های خودتون قناعت کنید، چون تهش این میشه که میبینید. اگه انویدیا گند زد به هیچ بنی بشری ربطی نداره، اگه اینتل گند زد به هیچ بنی بشری ربطی نداره. ^_^

خوش باشید. @};-

ما که حرفامونو زدیم و میریم کار خودمونو بکنیم، هر چقدر هم که میخواین نقل قول کنید و چه فایده که سودی حاصل نمیشه

به هر حال amd بدجوری زده تو پر بعضی‌ها، منم بودم حالم گرفته شده بود :D

لینک به دیدگاه

خوش باشید. @};-

داداش حرفات درست بود اما بوی فن بازی توش میومد خخخخخ

لینک به دیدگاه

من قبلا هم توضیح دادم. کسی بیاد بیخودی طرف برندیو بگیره خودمو جای فن طرف مقابل جا میزنم. ترسی هم ندارم، بزار بگن ایمان حذب باده.

خیلی ها از ترس منفی دادن ته پستشون مینویسن «من فن نیستم، نظرمو گفتم» بسکه ممکنه طرف مقابل بیجنبه باشه و ظرفیت شنیدن حرف طرف مقابل رو نداشته باشه و منفی بارونش کنه.

اگه قراره منو فن بوی خطاب کنن. بکنن. ملالی نیست. اما این هایپ بازی ها و بزرگ نمایی ها جایی نداره. بنده نه وقتشو دارم، نه دانششو چون از این بد تراش سر آیفون/گلکسی داره پیش میاد زیر پست خبری مثلا برند هواوی. اما حوظه دانش خودم که میتونم دفاع کنم؟ چرا منی که انویدیا خریدم باید خار و ذلیل خطاب بشم و انتخاب بنده به تمسخر گرفته بشه؟ مگه یه عده کین، داداش کوچیکه برند های مختلفن؟ این همه قرمز و آبی هم دیگرو لوازم حموم صدا میکنن، به کجا رسیدن؟ حالا یه شرکت غربی باید بیاد تبلیغاتی کنه که یه عده تحریک بشن هرچی از دهنوشن در میاد (در قابت طنز، مقاله، کمپین و...) نسار بنده و امثال من کنن؟ عمرا از این خبرا نیستش.

لینک به دیدگاه

کارت RX 480 کارت واقعا خوبی از نظر قیمته ولی با این قدرت منو راضی نمیکنه و مجبورم هزینه بیشتری برای خرید 1070 کنم...واقعا حیف...اگه اون چیزایی که تبلیغ میکردن درست می بود و قدرتش نزدیک به 1070 میشد فوق العاده میشد...

لینک به دیدگاه

کارت RX 480 کارت واقعا خوبی از نظر قیمته ولی با این قدرت منو راضی نمیکنه و مجبورم هزینه بیشتری برای خرید 1070 کنم...واقعا حیف...اگه اون چیزایی که تبلیغ میکردن درست می بود و قدرتش نزدیک به 1070 میشد فوق العاده میشد...

وقتی شرکتی به خاطرهزینه‌های تولید کارت گرافیک کم بشه به جای کانکتور 8 پینی، 6 پینی قرار بده همینه

لینک به دیدگاه

حالا چرا خون به پا میکنین؟>؟
حقیقت اینه که اون چیزی که انقدر جو داده بودن نیست
اینم نمیشه 100% گفت خود amd  مقصر هست یا فن بوی هاش
ولی کارت خوبیه نسبت به قیمت
ولی منی که 970 دارم اصلا دوست ندارم بفروشم و گیم ورکس و فیزیک و ساپورت خوب نرم افزاری انویدا از دست بدم  بجاش در بعضی بازیها 4 فریم بیشتر بگیرم و در بعضی کمتر

اما کسی که میخواد وارد دنیای گیم بشه با هزینه کم براش فوق العاده هست

ولی من مطمعن هستم با یک برد و کولر سفارشی خوب و ارزون که قیمت نهایی بشه 250 دلار میتونه حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشه و خیلی بهتر از 970 ظاهر بشه
از عملکرد خوبش در dx12 قافل نشید

این نسخه برای ارزون شدن از همه چیش زدن

فقط تنها مشکلی که هست اینه چطوری میخواد با 1060 رقابت کنه :-?

با قیمت پایینتر؟؟
یا قدرت و کارایی بیشتر؟ %-(

لینک به دیدگاه

بچه ها یه سوال..

الان با این شرایط دمای مدل رفرنس خرید رفرنس به صرفه تره یا صبر کنم برای مد غیر رفرنس + اورکلاک + بازدهی بیشتر + کولر خوب + دمای کمتر!؟

اگر مدل غیر رفرنس بخواد بیاد کلا چقدری طول میکشه (یعنی مرداد یا شهریور یا مهر منتشر میشه)؟

قیمتش هم با دلار فعلی بازار که 3450 تومنه بخوایم حساب کنیم تقریبا مد رفرنس و 8 گیگش 800 و خورده ای در میاد درسته؟(پول گمرک + سود لیون)؟ بنظرتون چقدر میشه؟

ومدل غیر رفرنس؟

بچه ها لطفا دقیقا به هر سوالمپاسخ بدین و همه رو تو یه جمله پاسخ ندین ... خواهش میکنم :x

لینک به دیدگاه

خیلی هم ارزش داره

اگه با دلار 4200 قیمت بزارن حدود 850 میشه. نه اصلا بگو 900 نه بگو 1 تومن.

وقتی تا نزدیک کارت 1500 تومنی پیشرفته به نظرتون ارزش خرید نداره؟ درسته مصرفش یکم بالا به نظر میرسه ولی اینم در نظر بگیر دیگه اکثرا پاور بالای 500 میبندن که کافی هست براش.

لینک به دیدگاه

خیلی هم ارزش داره

اگه با دلار 4200 قیمت بزارن حدود 850 میشه. نه اصلا بگو 900 نه بگو 1 تومن.

وقتی تا نزدیک کارت 1500 تومنی پیشرفته به نظرتون ارزش خرید نداره؟ درسته مصرفش یکم بالا به نظر میرسه ولی اینم در نظر بگیر دیگه اکثرا پاور بالای 500 میبندن که کافی هست براش.

رفرنسه !

غیر رفرنس گرون تر میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه بابا در نهایت ایمان مثل من پنکه سقفیه  :D  از بالا باد میزنه ، نه مثل فنی که مطلقا از چپ یا راست باد می وزونه(داریم همچین فعلی؟)   =))

لینک به دیدگاه

رفرنسه !

غیر رفرنس گرون تر میشه

این که لیون اورده رفرنسه دیگه؟
لینک به دیدگاه

نه بابا در نهایت ایمان مثل من پنکه سقفیه  :D  از بالا باد میزنه ، نه مثل فنی که مطلقا از چپ یا راست باد می وزونه(داریم همچین فعلی؟)   =))

شما که کلا از رو کل گرافیکهای تولید شده این دو شرکت ان و ای خخخخخ رد شدی، در هر حالت بخوای فن باشی هم نمیتونی خخخخخخخخخخ :laughing:

لینک به دیدگاه

تو اين چند هفته القابي براي اي ام دي استفاده كرديم كه حقيقتا براي دانشمندان و شاعرا و ... مملكت خودمون استفاده نمي كنيم . ديگه خداييش قبول كنيم جوگير شده بوديم ديگه . آخه لقب كبير رو براي چي براي يه شركتي كه قصدش خالي كردن جيب ماست استفاده مي كنيم . آيا اصلا اي ام دي توانايي اين رو داره كارتش رو گرون بفروشه بعد نمي فرشه و بخاطر گل روي ما ارزون ميفروشه . مسلما تمام شركتا و برنداي جهاني هدفشون سود آوري هست و هر كار مي كنن تا اين سود رو به اوج برسونن و مطمئن باشيد كارايي كه مي كنن از سر انسان دوستي نيست . بلكه شرايط بازار ايجاب مي كنه دست به اقداماتي بزنن . اميدوارم ديگه كمتر شاهد فن بازي هاي افراطي باشيم ، حداقل فن هم هستيم منصف باشيم . اين چند هفته اخير چه رنجي انويديا فن ها كشيدن :D

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

میشه بفرمایید حد و اندازه ی انویدیا چقدر بوده ؟؟؟  :-?

و اینکه چرا باید amd فن ها چراغ خاموش بیان برن؟؟؟  :-?

حرف شما موقعی درست خواهد بود که صحبتی خلاف انچه در کل این تاپیک ها بحث شده اتفاق نیافتاده باشه... برعکس من فکر می کنم دوست داران amd بالاخره یه شب سرشونو راحت میزارن رو بالش چون بالاخره amd یه کارت مناسب با انچه گفته بود رو ارائه کرده... حالا هرکی فکر می کرد بیشتر از این حرفا قراره بوده باشه بره کل تاپیک رو بخونه  بیاد ببینم چرا بیشتر از این از این کارت 200 دلاری انتظار داشته؟؟؟  :D

از بس باورتون نمیشد amd بتونه همچین کارت رو با این قدرت عرضه کنه واقعا توی توهم عظمت این کارت گم شدین و فکر می کنین این کارت با این قیمت چیز کمی هست ؟؟؟  :D

1060 انویدیا هم میاد میبینیم چه تحفه ای خواهد بود؟؟؟ 960 که جلو 380 لنگ انداخت می خوای 1060 به 480 که به نسبت 380 برای خودش عجوبه ای هست برسه و رقابت کنه ؟؟؟  ^_^

بترسید از روزی که وگا معرفی بشه، میترسم بازم برید 1080 هاتونو بفروشید مفت مفت ...  :D

کاملا موافقم. مثلا بنده 290 دارم میام حساب کتاب میکنم که آیا 480 بخرم یا نه

محاسن خرید 480:

1. افزایش کارایی در حد 8 فریم میانگین

2. تعویض دست دوم با کارت آکبند

3. حدود 500 تومن پول نقد ( چون مبلغ کمی باید هزینه کنم پس جزو محاسن محسوب میشه)

4.مصرف 300 وات در مقابل مصرف 160 وات ( از یه 8 پین و یه 6 پین میرم بسمت فقط یه 6 پین :D )

5. دمای 95 درجه در مقابل دمای 80 درجه

معایب :

تقریبا هیچی....

حالا من نمیدونم این ملت چی میخوان از جون amd ? :-?  :-?

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چه سنگری گرفتن در مقابل این کارت؟؟؟

همین که amd کارتی رو زده که کسی دنبال 970 نره و بعید هم میدونم 1060 بهش برسه پس به هدفش رسیده دیگه !!

چی میخوایین ؟؟

قرار بود با کارت 200 دلاری کارت 380 دلاری رو رسوند؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم. مثلا بنده 290 دارم میام حساب کتاب میکنم که آیا 480 بخرم یا نه

محاسن خرید 480:

1. افزایش کارایی در حد 8 فریم میانگین

2. تعویض دست دوم با کارت آکبند

3. حدود 500 تومن پول نقد ( چون مبلغ کمی باید هزینه کنم پس جزو محاسن محسوب میشه)

4.مصرف 300 وات در مقابل مصرف 160 وات ( از یه 8 پین و یه 6 پین میرم بسمت فقط یه 6 پین :D )

5. دمای 95 درجه در مقابل دمای 80 درجه

معایب :

تقریبا هیچی....

حالا من نمیدونم این ملت چی میخوان از جون amd ? :-?  :-?

,واقعا حرفه حق رو زدین معلوم نیست چی می خوان از جونه این کارت :D

ظاهرا تمومه مشکلشون اینه که چرا طرفداراش اینقد بزرگش کردن.در واقع مشکلشون با افراط گریه بعد خودشونم میان با افراط گری این کارتو میکوبونن :laughing:

لینک به دیدگاه

اینم از درایور جدید amd که مخصوص 480 داده بیرون  :D

دوستان تست کنن ببینیم چقد افزایش کارایی پیدا کرده ( البته ما که این کارتو نداریم شاید دوستان به زودی گیرش بیارن :) )

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-6-2-driver-download.html

Advertisement

You can now download the new AMD Radeon Software Crimson Edition drivers release 16.6.2 driver which adds support for the Radeon RX 480.

Radeon Software Crimson Edition 16.6.2 Highlights

Support for:

• Radeon™ RX 480
  • New AMD Crossfire profile available for:

• World of Tanks™
  • Radeon WattMan: A brand new utility for Radeon Software that allows users more complete control over their graphics processor. More information on Radeon WattMan and its supported products can be found here.
  • AMD Crossfire Toggle: A new option has been introduced into Radeon Settings under the "Gaming -> Global Settings" tab. This allows users to toggle AMD Crossfire support globally "on" for supported games or "off" for all gaming profiles.
  • HDMI® Scaling: Radeon Settings now provides the option for the user to adjust their display image scaling on HDMI® connected displays. This option is available under the "Display" tab in Radeon Settings for supported configurations.
  • Display Color Temperature: Radeon Settings now allows a user to set display color temperature based on either the displays predefined settings or manually via a slider configured to support the displays supported range. This option is available under the "Display" tab in Radeon Settings for supported configurations.
  • Desktop Color: Radeon Settings has added the option to launch the operating systems color page via the new "Desktop Color" button which is available in the "Display" tab in Radeon Settings for supported configurations.
  • Vulkan™ Version: Currently installed Vulkan™ version information has now been made available through the Radeon Settings "System -> Software" tab.
ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم به تاپیک بقل که دوست عزیزمون زحمت کشید ترجمه کردن یه سر بزنید ببینید اونوری ها هم مثل من فکر می کنند و فقط شماهایید که خودتونو زدین به خواب... ^_^

تسلیت یا تبریک ؟؟؟ مسئله این است !!!  :D

منفی که بهت دادم اما من موندم تا کی پراید 30 میلیونی می خرید در حالی که فقط پولو ریختین تو جیب یک شرکتی که داره خونتو نو تو شیشه می کنه... هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم با شماره حساب**** بانک سوسیس !  :D

شاید amd از انویدیا جلوتر نباشه اما عقبتر هم نیست... !  ^_^  

امیدوارم 1060 رو هر چه زودتر ببینیم ... به همراه قیافه های شما هنگام عرضش ...  @};-

گرامی اشتباه به عرضتون رسوندن.

اونی که پراید میخره شماهایین. اونم از شرکت چیپی مثل AMD.

تیم سبز و پراید ؟ =))

ما تو تیم سبز به مازراتی زمان کمتر راضی نیستیم. :x

شما که میفرمایین منتظر 1060 هستین تا یکم حالتون جا بیاد منم دقیقا به همین خاطر میگم که AMD ننگ جامعه هستش.

شما ببینین الان اینتل کجاس و اصلا به زیر پاش هم نگاه نمیکنه ولی طفلی انویدیا باید هر روز بشینه ببینه AMD چه گندی زده تا یدونه رقیب بهتر برا اون دست  و پا کنه.

من خودم به شخصه خیلی وقته که حتی اخبار AMD رو دنبال نمیکنم چه برسه که آرزوی خریدش رو داشته باشم.

یک کلام ختم کلام.

AMD مال پایین شهر و nvidia قربونش برم مال بالا شهر. :clapping: :x

لینک به دیدگاه

اتمام موجودی اکثر فروشکاهها از کارت جدید ای ام دی

https://www.nowinstock.net/computers/videocards/amd/rx480/

لینک به دیدگاه

گرامی اشتباه به عرضتون رسوندن.

اونی که پراید میخره شماهایین. اونم از شرکت چیپی مثل AMD.

تیم سبز و پراید ؟ =))

ما تو تیم سبز به مازراتی زمان کمتر راضی نیستیم. :x

شما که میفرمایین منتظر 1060 هستین تا یکم حالتون جا بیاد منم دقیقا به همین خاطر میگم که AMD ننگ جامعه هستش.

شما ببینین الان اینتل کجاس و اصلا به زیر پاش هم نگاه نمیکنه ولی طفلی انویدیا باید هر روز بشینه ببینه AMD چه گندی زده تا یدونه رقیب بهتر برا اون دست  و پا کنه.

من خودم به شخصه خیلی وقته که حتی اخبار AMD رو دنبال نمیکنم چه برسه که آرزوی خریدش رو داشته باشم.

یک کلام ختم کلام.

AMD مال پایین شهر و nvidia قربونش برم مال بالا شهر. :clapping: :x

بابا ایول بالاشهری.....

بنظرم باید دست amd رو ببوسی که قیمتارو هی میکشه پایین رقیبشم به تلاطم میندازه که ارزونتر بفروشه. وگرنه اگه amd نبود پایین شهری که هیچ بالا شهریم زورش به قیمتهای نجومی انویدیا نمیرسید.

مشکل ملت ما همینجاس که به هزینه ها توجهی نمیکنیم @};-

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

قیمت مدل رفرنس این کارت چقدر میشه ؟ من با حدود 950 میتونم 970 بخرم مدل G1 ...فوق العاده خنک و کم مصرف با دو سال گارانتی..به نظرتون چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

به نظرم اگر مدل 4 گیگ اون اختلاف قدرتش در FHD  با 8 گیگ در گیم ها زیر 5 درصد باشه  و مدل غیر رفرنس اون تا 1500 مگاهرتز اور بشه جوری که 980 رو رد کنه  و در داخل ایران 800 تومن قیمت بخوره ارزش خرید داره :-?

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...