رفتن به مطلب

اولین بنچمارک رسمی کارت گرافیک خوش قیمت RX 480

اشتراک گذاری

Recommended Posts

توهین کنی منفی میگیرید. ربطی نداره به " چیزی هم میگفتیم"

حتی DVI D هم نداره که با مانیتور من سازگار باشه!

در اولین فرصت به 1070 خوشامد میگم.

شما حق داری منفی بدی چون 51 درصد از سهام amd مال شماست :laughing: =))

لینک به دیدگاه

• ارسال 231
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

gta-aa-scaling.png

با بالا رفتن فاکتور Anti-Aliasing به خوبی ضعف Radeon RX 480 در پردازش یکی از تکنیک های محبوب بازی های رایانه ای مشخص میشه، اگر به نمودار دقت کنید هرچقدر فاکتور AA افزایش پیدا می کند اختلاف RX 480 با R9 390 بیشتر می شود!

لینک به دیدگاه

منم نا امید شدم

آخه چقدر تبلیغات

دوستان همه می گفتن صبر کنید نخرید 480 بیاد به صرفه تر !!!من که دوست داشتم اندازه 980ti پروفمنس داشت ولی حیف...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

الان 980 های دسته دوم (غیر رفرنس) ارزش خریدشون بیشتر از 480  هست :|

لینک به دیدگاه

فقط در صورتی ارزش خرید داره که قیمتش زیر ۹۰۰ تومن باشه ۸ گیگش

در غیر این صورت دست دوم 970خیلی بصرفه تره

البته همینقدر باید باشه اگر الکی زیادش نکنن

لینک به دیدگاه

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/RX_480/24.html

معتبر ترین بنچ مارک که مهرتایید رو به قدرت مند بودن این کارت نسبت به 970 میزنه

!!!

قیمت فوق العادس !!

یه سلامی هم باید به اون عزیزان فن بوی باید کرد!! سلام دوستان!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان 980 های دسته دوم (غیر رفرنس) ارزش خریدشون بیشتر از 480  هست :|

مطمدنم که دیروز کارت 980 ام رو کمتر از قیمتی فروختم که قراره 480 قیمت بخوره  :D

اگه کسی هدفش همچنان میدرنج هست 480 بهترین گزینست برای خرید کارت آکبند

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

درود

بدک نیست بنچمارک هاش

ولی تنها زمانی میشه گفت خوب عمل کرده یا بد که 1060 هم بیاد بیرون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان هنوز هیچی نشده، تصاویری از کارت شرکای AMD از مدل های غیر رفرنس کارت بیرون اومده که جای تامل داره:

Asus Rog Strix و MSI Gaming

post-10788-0-25165300-1467224295_thumb.jpgpost-10788-0-67268200-1467224329_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان هنوز هیچی نشده، تصاویری از کارت شرکای AMD از مدل های غیر رفرنس کارت بیرون اومده که جای تامل داره:

Asus Rog Strix و MSI Gaming

attachicon.gifAsus-RX-480-Strix.jpgattachicon.gifMSI-Radeon-RX-480-GAMING-X.jpg

ظاهرا مدت زیادیه که دست شرکا بوده که تونستن خوشگلاسیون رو سریع انجام بدن  :D

لینک به دیدگاه

آخر نشد یه بار این ای ام دی به حرفاش درست عمل کنه 

باز میگیم ای ام دی صغیر دوستان فن باز ناراحت میشن 

طوری تبلیغات کردن قرار بود 470 از روی 970 رد شه جان خودشون

با کمی اور میخواستن به 1070 برسن  =))  =))  =))  =))

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا مدت زیادیه که دست شرکا بوده که تونستن خوشگلاسیون رو سریع انجام بدن  :D

فرجام جان، ظاهرا Kyle Bennet ادیتور HardOCP هم به نقل از AIB ها(شرکا) گفته که این کارت با کولر و چیپ با کیفیت به راحتی فرکانس 1480 تا 1600 رو میرنه...

ظاهرا باید منتظر کارتهای با فرکانس خیلی بالاتری نسبت به کارت رفرنس باشیم...

AIB partners are reporting to me this morning that with extremely good custom air coolers the 480 GPUs are seeing from 1480MHz to 1600MHz clocks, but tell me it is a “lottery draw” on GPUs

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

افتضاحی دیگر از کمپ قرمز....

5flgtjnhlrxafs8wbgew.pngpower_peak.png

r_600x450.pngr_600x450.png

همانطور که انتظار میرفت این محصول چیزی جزء هایپ طبق سال های گذشته نبوده!

مصرفی در اندازه کارت گرافیک قدرتمند GeForce GTX 1080 اما عملکردی در حدود GTX 970، ، حتی در بخش مصرف از GTX 970 هم پیشی گرفته است!

18-Gaming-Bars_w_600.png

گرفتن توان زیاد از درگاه PCI-E به طور میانگین 80 وات در حالی که استاندارد ماکزیمم 75W می باشد که قطعا در دراز مدت به ویژه در حالت اورکلاک به مادربرد صدمه وارد خواهد کرد!

9fplck255bxorma4muqh.png

1h9bqer8htljkphl1swu.png

2ephszlqcahqfj58gz2l.png

r_600x450.png

r_600x450.png

در مبحث فریم تایم و میکرو استاتر نیز هیچ تفاوتی بین نسل قبلی و جدید مشاهده نشده با توجه به این موضوع که انویدیا با پاسکال در بخش روانی گیم پلی تاکید بسیار زیادی داشته

perfwatt_1920_1080.png

طبق نتایج به دست آمده در زمینه بهبود Performance Per Watt با وجود فناوری ساخت بهتر از انویدیا (14nm) کاملا نا امید کننده بوده، به عبارت دیگر تازه الان به بهره وری انرژی Maxwell با فناوری ساخت (28nm) رسیده است!

gta-aa-scaling.png

با بالا رفتن فاکتور Anti-Aliasing به خوبی ضعف Radeon RX 480 در پردازش یکی از تکنیک های محبوب بازی های رایانه ای مشخص میشه، اگر به نمودار دقت کنید هرچقدر فاکتور AA افزایش پیدا می کند اختلاف RX 480 با R9 390 بیشتر می شود!

@};-

از نظر شما افتضاحه اما ازب نظر خیلیا نه!

از نظر قیمت و کارایی کارت بسیار عالی هستش، زیاد خودتونو درگیر این نمودارا و بنچمارکها هم نکینین، این کارت با این پولی که میده آدم کارایی بسیار خوبی میده

و مطمئنا راضی میکنه خریدارو، مطمئنا فروش بالایی در انتظارشه.

لینک به دیدگاه

از نظر شما افتضاحه اما ازب نظر خیلیا نه!

از نظر قیمت و کارایی کارت بسیار عالی هستش، زیاد خودتونو درگیر این نمودارا و بنچمارکها هم نکینین، این کارت با این پولی که میده آدم کارایی بسیار خوبی میده

و مطمئنا راضی میکنه خریدارو، مطمئنا فروش بالایی در انتظارشه.

حقیقتش نظرات کاربران به خصوص این سایت هایی که چارت هاش رو قرار دادم یه چیز دیگه میگه، همه از عبارت Disappointed استفاده کردند!

چیزی که مشخص هست ارزش خرید مدل ریفرنس این کارت با اون کیفیت ساخت خوبی که داره برای اکثر کاربران زیر صفر هست، اگر هم قرار باشه نزدیک 300$ برای مدل های اورکلاک شده با کولر کاستوم بپردازیم قطعا انتخاب های بهتری هم وجود دارند!

تمام این صحبت ها در شرایطی هست که ورود محصول خوبی مثله GTX 1060 رو در نظر نگیریم!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام جان، ظاهرا Kyle Bennet ادیتور HardOCP هم به نقل از AIB ها(شرکا) گفته که این کارت با کولر و چیپ با کیفیت به راحتی فرکانس 1480 تا 1600 رو میرنه...

ظاهرا باید منتظر کارتهای با فرکانس خیلی بالاتری نسبت به کارت رفرنس باشیم...

AIB partners are reporting to me this morning that with extremely good custom air coolers the 480 GPUs are seeing from 1480MHz to 1600MHz clocks, but tell me it is a “lottery draw” on GPUs

توضیحات رو اونطرف دادم :D  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا یکی بیاد بگه من بدونم amd چه قولی داده بود که بهش عمل نکرده؟؟؟ 

تا اونجا که من یادمه همه انتظار یه کارتی بین 390 و 390X رو داشتیم در فول اچ دی، با توجه به این نمودار فول اچ دی بنظر من که خیلی هم عالیه تازه این کارت رفرنس هست، غیر رفرنسش که چه شود !  ^_^

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/RX_480/24.html

این انویدیا فن ها از قدیم با 290x و 390X هم مشکل داشتند هنوز هم دارند همون بحث قدیمی رو می کنند که خارج از حوصله ی amd فن ها هست ... برید با کارتهای خودتون خوش باشید بزارید ما فقیر فقرا هم با کارت خودمون کیفی کنیم... نمودارهای بازی های دایرکتس 11 داره به تاریخ می پیونده کم کم دارند دایرکتس 12 ها میان جلو میترسم روزی برسه 1070 هم جلوی 480 قد خم کنه...!  :D

بقول یکی از فن ها دایرکتس 12 رو ببین بقیه رو وللش... بازی های قدیمی رو به اندازه کافی فریم میده که نگران نباشیم اگه خواستیم یروزی بازی کنیم اما بازی های جدید مهم هست که چند مرده حلاجه کارت ها  :D

..........

فرجام چی می خوای بخری کارت رو رد کردی ناقلا ... نکنه خریدی رو نمی کنی ...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

اين كارت هنوزم نسبت به قيمتش خيلي خوبه ، اينكه تو فروم يه مقدار جو دلسرد شدن حاكم شده بخاطر بالا بردن بيش از حد توقع ها بوده ، اي ام دي نمي دونم چرا توقع ها رو الكي بالا ميبره ، مثلا گفت كراس اين كارت از ١٠٨٠ پرفورمنس بيشتري داره ، با اينكه مي دونه وقت عرضه همه مي فهمند اينطور نيست و اعتمادشون رو از دست مي دن ، حالا يه وقت راستم بگه كمتر كسي باور مي كنه ، يجورايي حكايت چوپان دروغ گو شده . اميدوارم از اين كارش دست برداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نظر شخصی ::

زیاد تو فضای مجازی بزرگش کردن !!

مثل این شد ، من پراید داشتم و 5 سال پیش برا ال90 ثبت نام کردم ، فروم ها زیاد بررسی شده و بود و تکنولوژی جدید ، شتاب ، سرعت و .....   یعنی من از این ال90 با موتوری تقریبا 1600 و 105(110) قدرت اسب بخار واس خودم غولی ساخته بودم . رسید دستم و چند تا کل کل ( پژو 405 با موتور 2000 / سمند موتور نمیدونم چی چی / زانتیا 1800 ....  ) فهمیدم ال90 مثل پراید در رده خودش غوله !!!

من بنده عطا حسن زاده ، با 15 سال سابقه برنامه نویسی، در حد و رده خودم حرفی برا گفتن دارم !!!

من بنده عطا حسن زاده با سابقه 10 سال مهندسی عمران در حد و رده خودم میتونم خودی نشون بدم !!!!

انویدیا هم تو سری 780 تی آی خیلی بزرگش کرد تبلیغش رو ( باعث شد 2تا از همین لیون بگیرم و الانم دارمشون )، ولی 900 بد جوری پیچوندش، و این شد  تو سری 900 زیاد غوغایی نکرد !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توضیحات رو اونطرف دادم :D  @};-

:huh: ؟؟؟

@};-

سلام

مثل این شد ، من پراید داشتم و 5 سال پیش برا ال90 ثبت نام کردم ، فروم ها زیاد بررسی شده و بود و تکنولوژی جدید ، شتاب ، سرعت و .....   یعنی من از این ال90 با موتوری تقریبا 1600 و 105(110) قدرت اسب بخار واس خودم غولی ساخته بودم . رسید دستم و چند تا کل کل ( پژو 405 با موتور 2000 / سمند موتور نمیدونم چی چی / زانتیا 1800 ....  ) فهمیدم ال90 مثل پراید در رده خودش غوله !!!

من بنده عطا حسن زاده ، با 15 سال سابقه برنامه نویسی، در حد و رده خودم حرفی برا گفتن دارم !!!

من بنده عطا حسن زاده با سابقه 10 سال مهندسی عمران در حد و رده خودم میتونم خودی نشون بدم !!!!

انویدیا هم تو سری 780 تی آی خیلی بزرگش کرد تبلیغش رو ( باعث شد 2تا از همین لیون بگیرم و الانم دارمشون )، ولی 900 بد جوری پیچوندش، و این شد  تو سری 900 زیاد غوغایی نکرد !!!

بله عطا جان، قضیه اینجاست همه فقط خودشون رو ملاک قرار میدن، اکثرا کسانی که تو فروم هستن هم سیستمهای حداقل به روزی دارن و دیگران و جامعه رو بعنوان آمار اصلی قبول نمیکنن، هر کسی یه نظری داره، هر کسی یه استفاده ای داره و هر کسی یه Budget داره و هر کسی یه تعریفی از گیمینگ برای خودش داره...

الان خیلی از فروم هارو زیر و رو کنی، متوجه میشی که درصد بسیار زیادی(بیش از 60-50 درصد) از خریدن این کارت میگن و بسیار هم از نتایج بنچمارک اون راضی هستن...

شاید برای کسی که گیمر حرفه ای باشه، این کارت دلیلی برای هیجان زده شدنش نباشه، ولی درصد کسانیکه میخوان به جرگه گیمرها وارد بشن بوسیله این کارت، خیلی خیلی زیاد هستش...

@};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

..........

فرجام چی می خوای بخری کارت رو رد کردی ناقلا ... نکنه خریدی رو نمی کنی ...  :D

فعلا برای خرید عجله نمیکنم

یه 280X گرفتم واسه تصویر گرفتن و شاید هم بازیای سبکتر :D  تا وقتی که آپشن ها بهتر و مشخص تر بشن

:huh: ؟؟؟

@};-

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58788&p=748628

:D   البته یه پست جدید هم توی همون تاپیک گذاشتم... البته قبلا هم اشاره کرده بودم بهش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

عطا جان کجا amd بزرگش کرده؟؟؟

خود راجا اومدش یجا گفت اون تستی که تو نمودار گذاشتیم چندین بار تکرار کردن و نتیجه همون هست... همه هم میدونستیم که تو دایرکتس 12 و تو این بازی حداقل می تونه شکستش بده نه اینکه تو هر بازی ای تست کردین ... در واقع این برتری 2تا 480 به 1080 مطلق نیست و نسبی هست و این در شرایطی بود که اکثر بازی های فعلی از 2 کارت بخوبی پشتیبانی نمی کنند ... با اینحال اگه اوضاع کراس درست بشه شاید رقیب خوبی بشه ...!  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا برای خرید عجله نمیکنم

یه 280X گرفتم واسه تصویر گرفتن و شاید هم بازیای سبکتر :D  تا وقتی که آپشن ها بهتر و مشخص تر بشن

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58788&p=748628

:D   البته یه پست جدید هم توی همون تاپیک گذاشتم... البته قبلا هم اشاره کرده بودم بهش 

:D  :D  :D

ظاهرا بنده به کل دیر متوجه این غیر رفرنسها و اورکلاک شدم... @};-  @};-  @};-

ولی باز هم خیلی خوب هستش که کارت غیر رفرنس بیاد و فرکانس بالایی در حدود 1380 داشته باشه(همین الان کارت XFX با کولر رفرنس فرکانس 1328 مگاهرتز رو داره!!!)، در اونصورت به راحتی میتونه از 980 رفرنس پیشی بگیره، البته فکر میکنم که این فرکانسها، فرکانس بوست باشن، ظاهرا تفاوت فرکانس بوست با فرکانس پایه هم حدودای 150-140 مگاهرتز بیشتر نیست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان کجا amd بزرگش کرده؟؟؟

خود راجا اومدش یجا گفت اون تستی که تو نمودار گذاشتیم چندین بار تکرار کردن و نتیجه همون هست... همه هم میدونستیم که تو دایرکتس 12 و تو این بازی حداقل می تونه شکستش بده نه اینکه تو هر بازی ای تست کردین ... در واقع این برتری 2تا 480 به 1080 مطلق نیست و نسبی هست و این در شرایطی بود که اکثر بازی های فعلی از 2 کارت بخوبی پشتیبانی نمی کنند ... با اینحال اگه اوضاع کراس درست بشه شاید رقیب خوبی بشه ...!  ^_^

من نوعی و شما و امثال ماها. پروش ذهنی خوبی داریم !! باید قبول کنیم.

لینک به دیدگاه

عزیزان میشه اینطور جمع بندی کرد کسانی که 970 رو دارن نباید برای خرید 480 دلبسوزونن (از لحاظ قدرت)

ولی خب این زاویه رو هم ببینین اگه کارت 850 قیمت بخوره 400 تومن از 970 ارزون تره!!

توقع هم نباید داشت که با کارت 200 دلاری میشد 1070 رو گرفت!

ولی کارت 480 نسخه های کاستومش خیلی خیلی به 980 نزدیک میشه ! @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...