رفتن به مطلب

اولین بنچمارک رسمی کارت گرافیک خوش قیمت RX 480

اشتراک گذاری

Recommended Posts

گرامی اشتباه به عرضتون رسوندن.

اونی که پراید میخره شماهایین. اونم از شرکت چیپی مثل AMD.

تیم سبز و پراید ؟  =))

ما تو تیم سبز به مازراتی زمان کمتر راضی نیستیم.  :x

شما که میفرمایین منتظر 1060 هستین تا یکم حالتون جا بیاد منم دقیقا به همین خاطر میگم که AMD ننگ جامعه هستش.

شما ببینین الان اینتل کجاس و اصلا به زیر پاش هم نگاه نمیکنه ولی طفلی انویدیا باید هر روز بشینه ببینه AMD چه گندی زده تا یدونه رقیب بهتر برا اون دست  و پا کنه.

من خودم به شخصه خیلی وقته که حتی اخبار AMD رو دنبال نمیکنم چه برسه که آرزوی خریدش رو داشته باشم.

یک کلام ختم کلام.

AMD مال پایین شهر و nvidia قربونش برم مال بالا شهر.  :clapping:  :x

این طرز فکرت منو کشته...

عزیز این درسته انویدیا تو تکنولوژی یه نسل جلوتره از ای ام دی. توش بحثی نیس. ولی سیاست کثیف انویدیا هم باعث میشه ادم سمتش نره وقتی به همین راحتی سری قبلشو به فراموشی میسپاره. 

انویدیا هم رقیبی نداشت که دیگه واویلا میشد همین 1080 رو با 3000 دلار باید میخریدید! 

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• ارسال 231
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

قیمت مدل رفرنس این کارت چقدر میشه ؟ من با حدود 950 میتونم 970 بخرم مدل G1 ...فوق العاده خنک و کم مصرف با دو سال گارانتی..به نظرتون چیکار کنم؟

بنظر بنده صبر کنین قیمت 480 مشخص بشه. اگه خوب قیمت بخوره با توجه به ساپورتی که 480 از dx12 خواهد داشت خرید 480 عاقلانه هستش.

لینک به دیدگاه

قیمت مدل رفرنس این کارت چقدر میشه ؟ من با حدود 950 میتونم 970 بخرم مدل G1 ...فوق العاده خنک و کم مصرف با دو سال گارانتی..به نظرتون چیکار کنم؟

دوست گرامی با توجه به اینکه احتمالا درایورهای جدید انویدیا دیگه برای 970 افزایش کارایی نخواهند داشت و بحث پشتیبانی دایرکس 12 خریدن RX 480 منطقی تر به نظر می رسه. @};-

این طرز فکرت منو کشته...

عزیز این درسته انویدیا تو تکنولوژی یه نسل جلوتره از ای ام دی. توش بحثی نیس. ولی سیاست کثیف انویدیا هم باعث میشه ادم سمتش نره وقتی به همین راحتی سری قبلشو به فراموشی میسپاره. 

انویدیا هم رقیبی نداشت که دیگه واویلا میشد همین 1080 رو با 3000 دلار باید میخریدید! 

دقیقا. کاملا با شما موافقم. @};-

لینک به دیدگاه

بچه ها یه سوال..

الان با این شرایط دمای مدل رفرنس خرید رفرنس به صرفه تره یا صبر کنم برای مد غیر رفرنس + اورکلاک + بازدهی بیشتر + کولر خوب + دمای کمتر!؟

اگر مدل غیر رفرنس بخواد بیاد کلا چقدری طول میکشه (یعنی مرداد یا شهریور یا مهر منتشر میشه)؟

قیمتش هم با دلار فعلی بازار که 3450 تومنه بخوایم حساب کنیم تقریبا مد رفرنس و 8 گیگش 800 و خورده ای در میاد درسته؟(پول گمرک + سود لیون)؟ بنظرتون چقدر میشه؟

ومدل غیر رفرنس؟

بچه ها لطفا دقیقا به هر سوالمپاسخ بدین و همه رو تو یه جمله پاسخ ندین ... خواهش میکنم :x

اقا جواب سوال ما چی شد:|:|:|:||::||:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|::|

لینک به دیدگاه

بچه ها یه سوال..

الان با این شرایط دمای مدل رفرنس خرید رفرنس به صرفه تره یا صبر کنم برای مد غیر رفرنس + اورکلاک + بازدهی بیشتر + کولر خوب + دمای کمتر!؟

اگر مدل غیر رفرنس بخواد بیاد کلا چقدری طول میکشه (یعنی مرداد یا شهریور یا مهر منتشر میشه)؟

قیمتش هم با دلار فعلی بازار که 3450 تومنه بخوایم حساب کنیم تقریبا مد رفرنس و 8 گیگش 800 و خورده ای در میاد درسته؟(پول گمرک + سود لیون)؟ بنظرتون چقدر میشه؟

ومدل غیر رفرنس؟

بچه ها لطفا دقیقا به هر سوالمپاسخ بدین و همه رو تو یه جمله پاسخ ندین ... خواهش میکنم :x

اقا جواب سوال ما چی شد :|:| :|:||: :|| :|:| :|:| :|:| :|:| :|:| :|:| :|: :|

عزیز اکثر سوالهایی که پرسیدین دقیقا سوال ماهم هست :)  زمان همه چیرو مشخص میکنه :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همیشه مدل غیر رفرنس بهتر بوده و هست ... الان اون دوست بالایی می خواد ببینه 480  یا 970g1 نه رفرنس این خودش نشون میده حتی انویدیایی ها هم قصد خرید رفرنس کارت هاشون رو نمی کنند و ارزشی برای اون قائل نیستن... بعد هی میان زرت چرت و پرت بار مدل رفرنس amd می کنند  خجالتم نمی کشند انگار 1080 فاندرز رو ندیدن دمای چند درجه داشت تازه ادعای انویدیا بر این بود که فنش از رفرنس بهتره... بعد حتی شرکاش جرات تولید رفرنس این کارتهارو به خودشون ندادن ببین چی میشده اگه رفرنس میزدن....  :laughing:  :laughing:

بچه ها یه سوال..

ومدل غیر رفرنس؟

اقا جواب سوال ما چی شد :|:| :|:||: :|| :|:| :|:| :|:| :|:| :|:| :|:| :|: :|

شما اگه صبرت میرسه تا چند هفته ی دیگه غیر رفرنس ها رو میشه ... اگه این مدل 8 گیگ رفرنس حدود 800-900 فروش بره اون حدود 1.1-1 میلیون قیمت می خوره...!  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز میشه بیشتر توضیح بدید که چرا انویدیا یه نسل جلوتر از AMD هستش در تکنولوژی؟

بنده که فرق تکنولوژی ندیدم در نسل جدید انویدیا، سایز نود رو پایین اوردن و مصرف رو کم کردن، هر دو شرکت این کار رو انجام دادن که باز هم AMD از این نظر بهتر عمل کرده...

اتمام موجودی اکثر فروشکاهها از کارت جدید ای ام دی

https://www.nowinstock.net/computers/videocards/amd/rx480/

چه جالب، کارتی که در هنگام عرضه قرار بوده بیش از 25 برابر سری پاسکال موجودی داشته باشه، اینقدر فروش داشته که موجودیش تمام شده!!

درود

همیشه مدل غیر رفرنس بهتر بوده و هست ... الان اون دوست بالایی می خواد ببینه 480  یا 970g1 نه رفرنس این خودش نشون میده حتی انویدیایی ها هم قصد خرید رفرنس کارت هاشون رو نمی کنند و ارزشی برای اون قائل نیستن... بعد هی میان زرت چرت و پرت بار مدل رفرنس amd می کنند  خجالتم نمی کشند انگار 1080 فاندرز رو ندیدن دمای چند درجه داشت تازه ادعای انویدیا بر این بود که فنش از رفرنس بهتره... بعد حتی شرکاش جرات تولید رفرنس این کارتهارو به خودشون ندادن ببین چی میشده اگه رفرنس میزدن....  :laughing:  :laughing:

شما اگه صبرت میرسه تا چند هفته ی دیگه غیر رفرنس ها رو میشه ... اگه این مدل 8 گیگ رفرنس حدود 800-900 فروش بره اون حدود 1.1-1 میلیون قیمت می خوره...!  ^_^

1+

نیما جان اگه قرار باشه که غیر رفرنس این کارت بالای 1 تومن بشه هم ارزش خریدش خیلی پایین میاد...

این کارت قیمت رفرنسش 8 گیگ با کارتهای غیر رفرنس 380 یکی بوده در هنگام لانچ، که قیمت زیر 1 تومن دارن...

یک نکته ای که طبق گفته بعضی سایتها وجود داره، فرق بین مدل های 8 گیگ و 4 گیگ هستش، که فرکانس مموری پاییینتری دارن به نسبت مدل 8 گیگ حدودا 1 گیگاهرتز...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

بنده که فرق تکنولوژی ندیدم در نسل جدید انویدیا، سایز نود رو پایین اوردن و مصرف رو کم کردن، هر دو شرکت این کار رو انجام دادن که باز هم AMD از این نظر بهتر عمل کرده...

چه جالب، کارتی که در هنگام عرضه قرار بوده بیش از 25 برابر سری پاسکال موجودی داشته باشه، اینقدر فروش داشته که موجودیش تمام شده!!

و باز از اون جالب تر که باورتون میشه این حرفا رو :|

یه درصد فک نکنین الکیه.. هایپه.. بازار گرمیه... نه... حتما راسته :)

لینک به دیدگاه

من قبلا هم توضیح دادم. کسی بیاد بیخودی طرف برندیو بگیره خودمو جای فن طرف مقابل جا میزنم. ترسی هم ندارم، بزار بگن ایمان حذب باده.

خیلی ها از ترس منفی دادن ته پستشون مینویسن «من فن نیستم، نظرمو گفتم» بسکه ممکنه طرف مقابل بیجنبه باشه و ظرفیت شنیدن حرف طرف مقابل رو نداشته باشه و منفی بارونش کنه.

اگه قراره منو فن بوی خطاب کنن. بکنن. ملالی نیست. اما این هایپ بازی ها و بزرگ نمایی ها جایی نداره. بنده نه وقتشو دارم، نه دانششو چون از این بد تراش سر آیفون/گلکسی داره پیش میاد زیر پست خبری مثلا برند هواوی. اما حوظه دانش خودم که میتونم دفاع کنم؟ چرا منی که انویدیا خریدم باید خار و ذلیل خطاب بشم و انتخاب بنده به تمسخر گرفته بشه؟ مگه یه عده کین، داداش کوچیکه برند های مختلفن؟ این همه قرمز و آبی هم دیگرو لوازم حموم صدا میکنن، به کجا رسیدن؟ حالا یه شرکت غربی باید بیاد تبلیغاتی کنه که یه عده تحریک بشن هرچی از دهنوشن در میاد (در قابت طنز، مقاله، کمپین و...) نسار بنده و امثال من کنن؟ عمرا از این خبرا نیستش.

احسنت اقا ایمان...یه ضرب المثلی هست میگه کسی که نمیدونه فکر میکنه که بیشتر میدونه ! حکایت بعضی هاست...4 تا نمودار گذاشتن و فکر کردن چون دیگران چیزی نمیگن خبریه !! اینکه طرفدارای انویدیا چیزی نمیگفتن بخاطر این بود که مشخص بود amd خودش روسفید میکنه فناشو..مثل همیشه...amd همیشه خدا باد تو خالی بوده...الان اسم خودشونو گذاشتن مدافع حقوق مصرف کننده...یکی نیست بگه کاربران انویدیا همیشه از کارتاشون راضی بودن..حال اینکه طرفدارای amd باهاش مشکل دارن به خودشون مربوطه....این جریان منفی بارون رو ما زیاد دیدیم از دوستان طرفدار amd...دلیل این ناراحتی من حرف زدن بر ضد انویدیا نیست و یا حقایق و ضهف هایی که انویدیا داره (خودمم قبول دارم برخی مشکلاتش رو)..چیزی که من نمیتونم تحمل کنم اینه که برخی افراد فکر میکنن هر چی خودشون میگن درسته و بقیه چیزی نمیفهمن ! اینکه هر کی amd بخره عاقله و هر کی انویدیا بگیره هیچی بارش نیست...خدا رو شکر باز هم گذر زمان نشون داد که چه کسی راست میگه....الان تاج خورشید نابود شد رفتن سراغ وگا...الان فقط درباره وگا صحبت میشه و باز هم جملات افراطی و بزرگنمایی....اونم میاد میفهمیم....ما هم دوست داریم رقیبی برای انویدیا باشه و قیمت ها متعادل بشه...خطاب به دوستان ما هم دوست داریم حامی حقوق مصرف کننده باشیم..منتها تجربه نشون داده amd شرکتی نیست که ما به امیدش بشینیم...هر سری نا امید ظاهر شده....الان 480 نا امیدشون کرده فقط میگن قیمتش خوبه...تا دیروز برای 1080 و 1070 شاخ و شونه میکشید الان شده کارت ارزون و مظلوم !!! اون از مصرفش..اون از دما...اون از عملکردش...اینا هیچکدوم دروغ نبود و قفقط انویدیا دروغ میگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و باز از اون جالب تر که باورتون میشه این حرفا رو :|

یه درصد فک نکنین الکیه.. هایپه.. بازار گرمیه... نه... حتما راسته :)

واضح تر بفرمایید...

معتبرترین فروشگاه های دنیا، میزنن Out of Stock هایپ هستش دیگه؟

مشخصا ذهنتون بر اساس پستهایی که در این تاپیک از طرف سهامداران انویدیا زده شده، شسته شده...

این کارت دقیقا همون چیزی شد که قرار بود، باشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واضح تر بفرمایید...

معتبرترین فروشگاه های دنیا، میزنن Out of Stock هایپ هستش دیگه؟

مشخصا ذهنتون بر اساس پستهایی که در این تاپیک از طرف سهامداران انویدیا زده شده، شسته شده...

این کارت دقیقا همون چیزی شد که قرار بود، باشه...

خیلی باحال بود :laughing:  :laughing:  :laughing: 

دوستان توروخدا بیخیال ، یکی دیگه داره میبره ، میخوره حالشو میکنه اونم توی اون سر دنیا اونوقت شما اینجا با هم کل کل میکنید تند تندم به هم تیکه میندازین

خداروشکر من خودمو میگم مثلا ، از اوناییش نیستم که وضعم اینقدر خوب باشه که با هر نسل آپدیت بشم و قطعات روز رو بگیرم ، یدونه 290 گرفتم خیلی هم دوسش دارم خیلی هم عالیه ، به نظرم شما هم همینکارو بکنید اون مورد که به نظر خودتون از همه بهتر هستش رو با سنجیدن عواقبش بگیرین حالشو ببرین

لینک به دیدگاه

آقا سعید جون ما داری شوخی میکنی یا جدی میگی :| یک میلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییون:|

بابا من خودم رو آتیش بزنم تا 800 جور کنم :(

میگم امیدی هست تو مهر ماه قیمت های مدل غیر رفرنس زیر یه تومن بیاد؟

لینک به دیدگاه

هرجور راحتین.. تاپیک خودتونه. از اولم مشخص بود علاقه خاصی یه 480 داشتین.

عاره ما شستشو مغزی ایم. :)

لینک به دیدگاه

بخاطر قدرتی که ارائه میده. درواقع 14 نانومتری ای ام دی با 28 انویدیا یکیه. تو دما و مصرف و اینا هم انویدیا وضعش بهتره. تو قیمت فقط ای ام دی بهتره.

درسته نسبت به قیمتی که داره کارت خوبی داده ای ام دی اینو کسی منکرش نیس ولی بازم درمقابل پیشرفتی که انویدیا داشته نسبت به سری 900 خیلی کمه این پیشرفت.

من نمیگم کدوم برند خوبه کدوم بده فقط میخوام چیزایی که هستنو میگم. همون طور که از ای ام دی دفاع کردم در جایی که لازمه.

ویرایش:

انویدیا تنها سیاست کثیفش فراموشی نسل قبلشه.

یدونه عیبینم که داره قیمتاشو فضایی میده.

من خودم میخوام یدونه 480 بگیرم ولی دیگه نباید انکار کنیم چیزی که هستو. 

ای ام دی بهترین کارو میکنه نسلای قبلو رها نمیکنه با این کار متطئنن کاربرای زیادی ترغیب میشن به خرید کارتای ای ام دی. 

اگه ای ام دی میتونست 980 رو بگیره اونوقت میشد گفت عالی کار کرده ولی فعلا خوب عمل کرده ولی عالی نه!

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

اینم یک اور برای طرفداران:

@ 1425 و 2200 

مثل اینکه با نصب یک کولر ساده میشه به دما فوق العاده 63 هنگام اور رسید.

DSC08207s.jpgScreenshot-270ss-368x375.jpgDSC08210s.jpg

Screenshot-268s.jpg

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

تست های نوین

من چند ماهه خبرهای پولاریس رو پیگیری میکنم:

دوستان نکوهش گر بدونن که ای ام دی خودش آشکارا گفته که پولاریس هماورد پاسکال نیست. به راستی راستی پولاریس میخواد با سری ۹۰۰ رویارویی کنه.

بزرگ نمایی ویژه ی ای ام دی نیست، کافیه دوستان به بزرگ نمایی های انویدیا درباره ی ۵۰ درصد کارایی بهتر و بیشتر ۱۰۸۰ نسبت به ۹۸۰ تی ای یه بازخوانی داشته باشن

post-24605-0-44121200-1467277052_thumb.jpg

post-24605-0-34571900-1467277158_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بخاطر قدرتی که ارائه میده. درواقع 14 نانومتری ای ام دی با 28 انویدیا یکیه. تو دما و مصرف و اینا هم انویدیا وضعش بهتره. تو قیمت فقط ای ام دی بهتره.

درسته نسبت به قیمتی که داره کارت خوبی داده ای ام دی اینو کسی منکرش نیس ولی بازم درمقابل پیشرفتی که انویدیا داشته نسبت به سری 900 خیلی کمه این پیشرفت.

من نمیگم کدوم برند خوبه کدوم بده فقط میخوام چیزایی که هستنو میگم. همون طور که از ای ام دی دفاع کردم در جایی که لازمه.

ویرایش:

ای ام دی بهترین کارو میکنه نسلای قبلو رها نمیکنه با این کار متطئنن کاربرای زیادی ترغیب میشن به خرید کارتای ای ام دی. 

اگه ای ام دی میتونست 980 رو بگیره اونوقت میشد گفت عالی کار کرده ولی فعلا خوب عمل کرده ولی عالی نه!

ببین عزیز، بنده بحث این نکردم که کسی بخوام بکوبم، دارم سوال میپرسم که شما چرا فکر میکنید که انویدیا، یک نسل از AMD جلوتر هستش؟

خوب الان به شما میگم که اگه به نسل جلوتر بودن باشه که کارتهای، 290 که مال دو نسل پیش بودن، هنوز با کارتهای High End انویدیا در نسل مکسول، برابری میکردن؟؟

این دلیل به جلوتر بودن یا عقب تر بودن نیست، معماری کارتهای مختلف، بستگی به انتظاراتی که شرکتهای تولید کننده از هر نسلشون رو دنبال میکنن، متفاوت هستش، قبلا هم گفتم، شاید برای کشورهای اونور آب مصرف برق و دمای کارت خیلی مهم باشه، ولی اینور آب؟؟؟

درضمن میشه یه مثال بزنید که 14 نانومتری AMD چطور با 28 نانومتری انویدیا یکی شده؟؟

بحث تکنولوژی که میشه، نمیگن که دمای و مصرفش چقدر هستش، میگن که چه تکنینکهایی و چه چیزهایی رو به نسل جدیدشون اضافه کردن، انویدیا، رسما چیزی نداشته، در صورتیکه AMD در نسل جدیدش، HDR و چند کدک سخت افزاری رو معرفی کرده...

لینک به دیدگاه

من قبلا هم توضیح دادم. کسی بیاد بیخودی طرف برندیو بگیره خودمو جای فن طرف مقابل جا میزنم. ترسی هم ندارم، بزار بگن ایمان حذب باده.

خیلی ها از ترس منفی دادن ته پستشون مینویسن «من فن نیستم، نظرمو گفتم» بسکه ممکنه طرف مقابل بیجنبه باشه و ظرفیت شنیدن حرف طرف مقابل رو نداشته باشه و منفی بارونش کنه.

اگه قراره منو فن بوی خطاب کنن. بکنن. ملالی نیست. اما این هایپ بازی ها و بزرگ نمایی ها جایی نداره. بنده نه وقتشو دارم، نه دانششو چون از این بد تراش سر آیفون/گلکسی داره پیش میاد زیر پست خبری مثلا برند هواوی. اما حوظه دانش خودم که میتونم دفاع کنم؟ چرا منی که انویدیا خریدم باید خار و ذلیل خطاب بشم و انتخاب بنده به تمسخر گرفته بشه؟ مگه یه عده کین، داداش کوچیکه برند های مختلفن؟ این همه قرمز و آبی هم دیگرو لوازم حموم صدا میکنن، به کجا رسیدن؟ حالا یه شرکت غربی باید بیاد تبلیغاتی کنه که یه عده تحریک بشن هرچی از دهنوشن در میاد (در قابت طنز، مقاله، کمپین و...) نسار بنده و امثال من کنن؟ عمرا از این خبرا نیستش.

همیشه همین بوده.. شل بزنی سفت میخوری  :)

لینک به دیدگاه

تست های نوین من چند ماهه خبرهای پولاریس رو پیگیری میکنم: دوستان نکوهش گر بدونن که ای ام دی خودش آشکارا گفته که پولاریس هماورد پاسکال نیست. به راستی راستی پولاریس میخواد با سری ۹۰۰ رویارویی کنه. بزرگ نمایی ویژه ی ای ام دی نیست، کافیه دوستان به بزرگ نمایی های انویدیا درباره ی ۵۰ درصد کارایی بهتر و بیشتر ۱۰۸۰ نسبت به ۹۸۰ تی ای یه بازخوانی داشته باشن

+1  @};-  @};-  @};-

امتیازام تمام شده .

2016_06_30_13.16.35.jpg

Rx480 با DX12 و فرکانس 1350MHz یعنی فرکانس پایه مدل کاستوم رسیده به gtx1070

یه چیزی فراتر از عالیه 

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم یک اور برای طرفداران:

@ 1425 و 2200 

مثل اینکه با نصب یک کولر ساده میشه به دما فوق العاده 63 هنگام اور رسید.

DSC08207s.jpgScreenshot-270ss-368x375.jpgDSC08210s.jpg

Screenshot-268s.jpg

مشخص هستش که دقیقا حرف تسترهارو تایید میکنه که خنک کننده رفرنس این کارت، فقط یک کولر ضعیف برای خنک نگه داشتن کارت در فرکانس پایه هستش...

@};-

لینک به دیدگاه

دوستان به جای نمایش چارت، چند تا تصویر از اور خوب قرار بدن بهتره.

:D :D

لینک به دیدگاه

ویرایش:

بزار درایور جدید بیاد اونوقت قدرت Rx 480 مشخص میشه و معلوم میشه این کارت اینده من و سایر بچه ها چه قدرتی داره...

هرچند خودم الان انویدیا gtx 660 Ti oc دارم:d

لینک به دیدگاه

ببین عزیز، بنده بحث این نکردم که کسی بخوام بکوبم، دارم سوال میپرسم که شما چرا فکر میکنید که انویدیا، یک نسل از AMD جلوتر هستش؟

خوب الان به شما میگم که اگه به نسل جلوتر بودن باشه که کارتهای، 290 که مال دو نسل پیش بودن، هنوز با کارتهای High End انویدیا در نسل مکسول، برابری میکردن؟؟

این دلیل به جلوتر بودن یا عقب تر بودن نیست، معماری کارتهای مختلف، بستگی به انتظاراتی که شرکتهای تولید کننده از هر نسلشون رو دنبال میکنن، متفاوت هستش، قبلا هم گفتم، شاید برای کشورهای اونور آب مصرف برق و دمای کارت خیلی مهم باشه، ولی اینور آب؟؟؟

درضمن میشه یه مثال بزنید که 14 نانومتری AMD چطور با 28 نانومتری انویدیا یکی شده؟؟

بحث تکنولوژی که میشه، نمیگن که دمای و مصرفش چقدر هستش، میگن که چه تکنینکهایی و چه چیزهایی رو به نسل جدیدشون اضافه کردن، انویدیا، رسما چیزی نداشته، در صورتیکه AMD در نسل جدیدش، HDR و چند کدک سخت افزاری رو معرفی کرده...

واسه ی ما ایرانیا مگه فریم دهی تو بازی مهم نیس؟

خب فعلا با 970 تو فرییم دهی یکی عمل کرده ولی بنده امیدوارم تو اینه با درایوراش بتونه بهینه تر عمل کنه. در مورد تکنولوژی های جدیدم موافقم ای ام دی بهتر عمل کرده.

بزار درایور جدید بیاد اونوقت قدرت Rx 480 مشخص میشه و معلوم میشه این کارت اینده من و سایر بچه ها چه قدرتی داره...

هرچند خودم الان انویدیا gtx 660 Ti oc دارم :D

جالب اینه منم 960 داشتم بعد فروختم 950 گرفتم که وقتی 480 بیاد برم 480 بگیرم.

بنده هم اینو میخوام که 480 بهتر عمل کنه با درایورای اینده.  @};-  @};-

یعنی حداقل به نفع ما ایرانیا هست

ویرایش: جای 960 نوشته بودم 970 خخ

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

واسه ی ما ایرانیا مگه فریم دهی تو بازی مهم نیس؟

خب فعلا با 970 تو فرییم دهی یکی عمل کرده ولی بنده امیدوارم تو اینه با درایوراش بتونه بهینه تر عمل کنه. در مورد تکنولوژی های جدیدم موافقم ای ام دی بهتر عمل کرده.

جالب اینه منم 960 داشتم بعد فروختم 950 گرفتم که وقتی 480 بیاد برم 480 بگیرم.

بنده هم اینو میخوام که 480 بهتر عمل کنه با درایورای اینده.  @};-  @};-

یعنی حداقل به نفع ما ایرانیا هست

ویرایش: جای 960 نوشته بودم 970 خخ

یعنی بهتر عمل نکنه بازهم من به همین راضیم! فقط خدا خدا میکنم این قیمتش تو مملکت ... و فروشنده ها زیادی قیمتش رو ت... تخیلی نکنن تا بتونیمقیمت اصلیش بخریم :(

(چون کلا من از لیون خرید میکنم یعنی هر قطعه ای که دارم از لیون خریدم از لیون این انتظار رو دارم بیشتر که مطمئنم رو سفیدمون میکنه...)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...