رفتن به مطلب

اولین بنچمارک رسمی کارت گرافیک خوش قیمت RX 480

اشتراک گذاری

Recommended Posts

:D :D

همیشه مطالبی قرار بدین که تابحال کسی پست نذاشته و جالبه، بحث کردن سر یکی دو فریم کمتر و بیشتر چیزی رو حل نمی‌کنه. چیزی که زیاده چارته از همه جالبتر تناقض هم بینشون زیاده. 

اینکه بعضی ها میگن مصرف مهم نیست، فقط تکنیک‌های کاربردی هستش بخواین اینطوری فکر کنید قبل از HDR ای ام دی، برنامه‌هایی مثل sweetfx بوده و هست که 10 برابر خروجی تصویر رو بهتر می‌کنن. بحث کدک‌ها هم یک استاندارد هستش و تقریبا همه شرکت‌ها ملزم میشن به یکسان سازی پروتکل‌ها هستند و مطمئن‌ باشید تک خوری در کدک‌ها (خارج از استاندارد) هم معمولا پاسخگو نبوده.

لینک به دیدگاه

• ارسال 231
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

• کاربر ویژه

واسه ی ما ایرانیا مگه فریم دهی تو بازی مهم نیس؟

خب فعلا با 970 تو فرییم دهی یکی عمل کرده ولی بنده امیدوارم تو اینه با درایوراش بتونه بهینه تر عمل کنه. در مورد تکنولوژی های جدیدم موافقم ای ام دی بهتر عمل کرده.

بله عزیز، ولی قیمت کارت چقدر هستش در مقایسه؟ کارت 200 دولاری در مقایسه با کارت 400 دولاری؟(قیمتهای کنونی کارتها با یک مقدار مموری 480 و 980) 

در حقیقت تمام هدف این کارت همین بوده که با کارت های High End نسل قبل حریف رقابت داشته باشه، شما تمام ریویوهارو بخونید، دقیقا همین رو دارن از طرف AMD نقل میکنند که این کارت هدفش کارتهای 970 و 980 بوده، کاملا هم به این هدف رسیده، شما که نمیخواید عملکرد کارت High End و Mid End رو در یک نسل، مقایسه کنید؟ همیشه کارتهای Mid End نسل جدید باید توانایی کارت های High End نسل قبل رو داشته باشن تا بتونن خوب فروش کنن، و گرنه که ...

نمودارهارو که بنده نگاه میکنم تفاوت عملکردش با 970 در حدود 15-10 درصد هستش و حدودا 10-5 درصد هم از 980 ضعیفتر، در صورتیکه اکثر این تفاوتها در بازی های DX11 هستش و در بازیهای DX12 تقریبا بیش از 90 درصد اونها، عملکرد 480 از هر دو کارت بهتر و یا همرده 980 قرار گرفته...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

اینم از کراس 4 گانه! با بنچمارک‌ها

با 1000 دلار، اسکور گرافیک 35000 فایراستریک دریافت کنید :wub: 

tpp_7376.jpg

gpu.jpgtpp_7378.jpg

11p.jpg11x.jpgfs.jpgfsx.jpgfsu.jpgtpp_7380.jpg

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

اگر 4تا مدل 4گیگ هم کراس میکرد فکر کنم همین اسکور رو میگرفت اون موقع میشد با 796 دولار اسکور گرافیک 35000 فایر استریک (حالا شاید 1٪ کمتر)

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

ای ام دی آپدیت جدیدی از برنامه Crimson Edition را با هدف پشتیبانی از RX480 عرضه کرد

اینو تو کانال لیون دیدم قضیه چیه دوستان؟

ایسوس و ام اس آی هر دو اعلام کردند که به زودی کارت های کاستوم RX480 خود را معرفی خواهند کر

post-21563-0-39460300-1467279778_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

بله عزیز، ولی قیمت کارت چقدر هستش در مقایسه؟ کارت 200 دولاری در مقایسه با کارت 400 دولاری؟(قیمتهای کنونی کارتها با یک مقدار مموری 480 و 980) 

در حقیقت تمام هدف این کارت همین بوده که با کارت های High End نسل قبل حریف رقابت داشته باشه، شما تمام ریویوهارو بخونید، دقیقا همین رو دارن از طرف AMD نقل میکنند که این کارت هدفش کارتهای 970 و 980 بوده، کاملا هم به این هدف رسیده، شما که نمیخواید عملکرد کارت High End و Mid End رو در یک نسل، مقایسه کنید؟ همیشه کارتهای Mid End نسل جدید باید توانایی کارت های High End نسل قبل رو داشته باشن تا بتونن خوب فروش کنن، و گرنه که ...

نمودارهارو که بنده نگاه میکنم تفاوت عملکردش با 970 در حدود 15-10 درصد هستش و حدودا 10-5 درصد هم از 980 ضعیفتر، در صورتیکه اکثر این تفاوتها در بازی های DX11 هستش و در بازیهای DX12 تقریبا بیش از 90 درصد اونها، عملکرد 480 از هر دو کارت بهتر و یا همرده 980 قرار گرفته...

خوب بله پراید و مرسدس بنز هردو ماشین هستن با قیمتی متفاوت اما با هم تفاوت دارن

در حقیقت تمام هدف این کارت همین بوده که با کارت های High End نسل قبل حریف رقابت داشته باشه

یعنی amd اگه هدفش این بوده خاک تو سرش اصلا برا چی کارت جدید معرفی کرده ؟ :laughing:

حقیقت

حقیقت اینه که rx480 یه کارت low end محسوب میشه ( دماش رسیده به 94 وای بحال high end ها )

چون میدونیم که تراشه gp104 که در کارت گرافیک 1080 وجود داره اساسا یه تراشه mid range در معماری پاسکال محسوب میشه

و هنوز خداوندگار معبود gp102 ( 1080ti ) که یک تراشه  high end محسوب میشه رونمایی نشده  .

درکل بعید میدونم وگا با این اوضاع مالی اسفناک ای ام دی  تا اخر 2017 عرضه بشه . هرچند معرفی هم بشه 1080ti دوباره لهش میکنه

فعلا 1080 سالها در صدر جدول خواهد ماند بدون رقیب

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

موافقم. داداش قصد بنده کل کل یا بحث نیست!  فقط در جهت کسب اطلاعات بیشتره.

من یدونه 4 گیگشم برام کافیه. لیون جون بیار توروخدا

لینک به دیدگاه

1060 بياد ديگه 480 به قول دوستان به خاطرات ميپيوندد

يه كم صبر كنيد معلوم ميشه

لینک به دیدگاه

یعنی amd اگه هدفش این بوده خاک تو سرش اصلا برا چی کارت جدید معرفی کرده ؟ :laughing:

حقیقت

حقیقت اینه که rx480 یه کارت low end محسوب میشه ( دماش رسیده به 94 وای بحال high end ها )

چون میدونیم که تراشه gp104 که در کارت گرافیک 1080 وجود داره اساسا یه تراشه mid range در معماری پاسکال محسوب میشه

و هنوز خداوندگار معبود gp102 ( 1080ti ) که یک تراشه  high end محسوب میشه رونمایی نشده  .

درکل بعید میدونم وگا با این اوضاع مالی اسفناک ای ام دی  تا اخر 2017 عرضه بشه . هرچند معرفی هم بشه 1080ti دوباره لهش میکنه

عزیز بذار مدلای کاستوم بیاد اون موقع دمای کم هم ملاحظه خواهید کرد.

از همین الان نمیشه اینجوری با قاطیعت گفت 

1060 بياد ديگه 480 به قول دوستان به خاطرات ميپيوندد

يه كم صبر كنيد معلوم ميشه

1060 با 480 میشه همون بحث 960 با 370!

ایا فرقی ملاحظه کردین؟

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

حقیقت

یاالله... بکشین کنار بچه ها..آقای بی طرف (مثلا بی طرف... :|) اومدن و حقیقت رو گفتن ... به به :D

بوشو برو عموجون...بوشو... ^_^

تا اومدن مدل کاستوم که msi تا چند روز دیگه رونمایی میکنه اونوقت دما رو هم میبینیم ... یکم منطقم خوب چیزیه :|

(انقدر منفی بدین جونتون درآد:|)

لینک به دیدگاه

من متوجه نشدم منظورتون چی بود

2تا ماشین متفاوت با قیمت متفاوت ؟

ژیان و پیکان هم 2تا ماشین متفاوت با قیمت متفاوتن

BMW و مرسدس بنز هم 2تا ماشین متفاوت با قیمت متفاوت هستن

واسه چی خاک تو سر AMD ؟؟؟ برای اینگه قیمت بازارو متعادل نگه داشته ؟

آقا پست هایی که میدی باعث کوچیک شدن خودت میشه تجدید نظر کن. ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موافقم. داداش قصد بنده کل کل یا بحث نیست!  فقط در جهت کسب اطلاعات بیشتره.

من یدونه 4 گیگشم برام کافیه. لیون جون بیار توروخدا

عزیز بحث کاملا رسمی هستش و هیچ کل کلی در کار نیست، بنده اگه یک لحظه فکر کنم که بحث کل کل هستش و ارزشی نداره، دیگه پست نمیزنم...

وقتی یه پستی زده بشه که بتونه اطلاعات درستی رو به کسی برسونه، ارزشش از کل تاپیکهای کل کلی که میبینی، بیشتر میشه...

در جواب دوستان که 480 رو با پراید مقایسه میکنن، باید بگم که همین ماشین پراید رو نگاه کنیم که چقدر استفاده میشه ازش در ایران؟؟؟

اما از نظر بنده 480 بیشتر شبیه GOLF GTI یا Ford Focus هستش، ماشین های همه فن حریف با تمام امکانات ممکن در حد عادی...

درضمن دوستان تا الان هیچ وقت کسی رو ریپورت نکردم، کل کل رو هم شاید تا حدودی تحمل میکردم، ولی نظم تاپیک رو کسی بخواد با اراجیف بهم بریزه، مستقیم ریپورت میشه از این به بعد...

تاپیک کل کل درست شده، هر حرفی بر اساس قوانین فروم میخواید، میتونید اونجا بزنید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

حقیقت

به همون دلیلی که قراره Nvidia GTX1060 رو بده 

همه مثله شما پولدار نیستن که High End به روز بتونن بخرن و روی 4K بازی کنن . قطعا Rx480 هم پراید نیست ! 

چیزی که AMD ساخته نیاز خیلی از گیمینگ هایی هست که روی 1080 بازی میکنن چیزی که تا پارسال باید با  قیمت بالایی میخریدن رو داره با قیمت خیلی پایین تر میده 

من بر خلاف خیلیا همین قدر از این کارت انتظار داشتم و با قیمتش نیاز های من رو برآورده میکنه 

باید منتظر GTX 1060 موند ولی تا اینجا هم راضی کننده بوده

لینک به دیدگاه

اون عزیزی (مثلا عزیز) که محبت میکنه منفی میده بیاد مثه مرد حرفشو بزنه نه اینکه از ترسش فقط منفی بده! اینجا همه عاقل و بالغن ، طرف حرف حقو میگیرن، شما هم حرفت حقه بزن اگه خودتم حرف خودتو قبول نداری دیگه منفی دادنت چیه

لینک به دیدگاه

دوستان منم میام تو بحث.

احتمالا همه اینجا اسمارت فون دارن، لطف کنید برنامه اخرین خبر رو دانلود کنید و برید تو قسمت فناوری اطلاعات.

اونجا یه سری از اشخاص هستند همه فن سامسونگ هستن، طوری که خبر راجع به انرژی هسته ای میزارن این اشخاص کامنت میزارن "دم سامسونگ گرم"

چقد منطق این فن های انویدیا منو یاد اون اشخاص میندازه...

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

به همون دلیلی که قراره Nvidia GTX1060 رو بده 

همه مثله شما پولدار نیستن که High End به روز بتونن بخرن و روی 4K بازی کنن . قطعا Rx480 هم پراید نیست ! 

چیزی که AMD ساخته نیاز خیلی از گیمینگ هایی هست که روی 1080 بازی میکنن چیزی که تا پارسال باید با  قیمت بالایی میخریدن رو داره با قیمت خیلی پایین تر میده 

من بر خلاف خیلیا همین قدر از این کارت انتظار داشتم و با قیمتش نیاز های من رو برآورده میکنه 

باید منتظر GTX 1060 موند ولی تا اینجا هم راضی کننده بوده

دقیقا!

به جرات میتونم بگم بالای 95 درصد گیمرهای دنیا روی رزولوشن FULL HD / 1080P بازیهای جدید رو با حداکثر تنظیمات یا کمی پایینتر انجام میدن و اون 5 درصد هم قشر مرفح و بی درد جامعه! خداشاهده من این سیستمی که بستم با کارگری بوده مثل سایر بچه های لیون و ... و میخوام بگم که همین که AMD اومده با 199 دلار یا 234 دلار یه کارت با قدرتی بالاتر از 970 و کمی پایینتر از 980 (با توجه به درایور فعلی) داده خب من به شخصه کلامم میندازم بالا و از AMD رسما تشکر میکنم!

آقایون داداشم... غیر اینه خداییش (*)

لینک به دیدگاه

اون عزیزی (مثلا عزیز) که محبت میکنه منفی میده بیاد مثه مرد حرفشو بزنه نه اینکه از ترسش فقط منفی بده! اینجا همه عاقل و بالغن ، طرف حرف حقو میگیرن، شما هم حرفت حقه بزن اگه خودتم حرف خودتو قبول نداری دیگه منفی دادنت چیه

داداش اینجا از همه طیف سنی عادم هست. جدی نگیر

دوستان منم میام تو بحث.

احتمالا همه اینجا اسمارت فون دارن، لطف کنید برنامه اخرین خبر رو دانلود کنید و برید تو قسمت فناوری اطلاعات.

اونجا یه سری از اشخاص هستند همه فن سامسونگ هستن، طوری که خبر راجع به انرژی هسته ای میزارن این اشخاص کامنت میزارن "دم سامسونگ گرم"

چقد منطق این فن های انویدیا منو یاد اون اشخاص میندازه...

Sent from my D5503

داداش شما یه نگا به عناوین تیترای خبری دوستای AMD فن بنداز. انوخ میبینی :)

گذاشتن یه تعدادشو آقا ایمان بعنوان گلچین

لینک به دیدگاه

دقیقا!

به جرات میتونم بگم بالای 95 درصد گیمرهای دنیا روی رزولوشن FULL HD / 1080P بازیهای جدید رو با حداکثر تنظیمات یا کمی پایینتر انجام میدن و اون 5 درصد هم قشر مرفح و بی درد جامعه! خداشاهده من این سیستمی که بستم با کارگری بوده مثل سایر بچه های لیون و ... و میخوام بگم که همین که AMD اومده با 199 دلار یا 234 دلار یه کارت با قدرتی بالاتر از 970 و کمی پایینتر از 980 (با توجه به درایور فعلی) داده خب من به شخصه کلامم میندازم بالا و از AMD رسما تشکر میکنم!

آقایون داداشم... غیر اینه خداییش (*)

چیزی که هدف AMD بود Price/performance بوده 

ولی الان توی فروم چیزی که از همه مهم تر شده و میزنن توی سر کارت اینه که دما بالاست ( خب صبر کنید با کولر غیر رفرنس بیاد !) اورکلاک 1300 میشه میگن چرا 1500 نمیشه ! یا میگن مصرفش بالاست 

و تنها چیزی که فراموش شده قیمت و قدرت کارت هستش 

ویرایش شده توسط juverpool
لینک به دیدگاه

فکر کنم عاقلانه ترین نتیجه ای می شه گرفت از اینهمه کامنت ها و تایپیک ها این هستش که هر سه کارت 480 ، 1070 و 1080 بازار خاص خودشون دارن و قشر خاصی رو هدف گرفتن و فروش خوبی هم خواهند داشت و سود خوبی هم برای سازنده هاشون به ارمغان خواهند آورد . به نظرم از اول هم مقایسه این سه کارت باهم اشتباه بود اینکه بیام کراس این کارت رو با 1080 مقایسه کنم بگیم کارت 1080 ارزش خرید نداره یا با کارت 1070 مقایسه کنیم و بگیم قدرت بیشتر کارت 1070 در حدی نیست که خریدش رو توجه کنه . از نظر من الان مشخص شده هر سه کارت ، کارت های ارزشمندی هستن برای خریداران خاص خودشون و برای هر قشری با هر بودجه ای می تونه هر یک از این کارتها انتخاب اولشون باشه . اگه کسی در حد یه تومن بودجه داره کارت 480 ، هر کس 2 تومن بودجه داره 1070 و هر کس سه تومن بودجه برای کارت در نظر گرفته می تونه کارت 1080 انتخاب اول اون فرد باشه . بهتره یکم به منطق طرف مقابل بها بدیم و بگم اوکی اگه برای یه نفر P/P مهمه یا قدرت مهمه یا حرارت و نویز کمتر مهمه یا تکنولوژی خاص هر شرکت ، هر کدوم از اینا می تونه فاکتور مهمی برای اون شخص باشه ، قابل احترام هستش و نباید طوری جلوه بدیم که طرف مقابل داره کار احمقانه ای می کنه و معیاراش به درد نخوره . هر کس بر اساس معیارهای خودش انتخاب می کنه . پولش هم که از جیب ما نمیره که ، پس بهتره با دید وسیع تر و دوستانه تر در مورد انتخاب ها و منطق همدیگه نظر بدیم . :)

لینک به دیدگاه

واقعا جای تاسف داره نصف پستهای این فروم شده کل کل و مسخره کردن و متهم کردن همدیگه اونم فقط بخاطر کارت گرافیکهای جدید انویدیا و ای ام دی!!! یکی دیگری رو متهم به نفهمی و بی اطلاعی میکنه اون یکی میگه شما مرفه بی دردین و ...

یک تاپیک زده میشه و در عرض 1 روز 20 صفحه میره جلو دریغ از کوچکترین بار علمی و تکنیکی.

ای کاش مدیریت یه فکری برای این قضیه بکنه. اصلا برای فرومی در این سطح که مرجع خیلی از کاربراست خوب نیست همچین جوی.

بهر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

لینک به دیدگاه

واقعا جای تاسف داره نصف پستهای این فروم شده کل کل و مسخره کردن و متهم کردن همدیگه اونم فقط بخاطر کارت گرافیکهای جدید انویدیا و ای ام دی!!! یکی دیگری رو متهم به نفهمی و بی اطلاعی میکنه اون یکی میگه شما مرفه بی دردین و ...

یک تاپیک زده میشه و در عرض 1 روز 20 صفحه میره جلو دریغ از کوچکترین بار علمی و تکنیکی.

ای کاش مدیریت یه فکری برای این قضیه بکنه. اصلا برای فرومی در این سطح که مرجع خیلی از کاربراست خوب نیست همچین جوی.

بهر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

عزیزم اگر اون چشماتون رو باز کنین میبینین که همش کل کل نیست و درش بحث های جدی به قول شما بار علمی و تکنیکی (تکنیکی!!!) میشه...در ضمن اون کلمه ای همکه بنده گفتم مرفحین بی درد برای این بود که فن های انویدیا بدون کوچکترین منطقی فقط تو سر rx 480 میکوبیدن و دماش و فرکانسشو کلا چیزای الکی رو داشتن میگفتن و میگفتن کارت 1080 فقط...منم گفتم که همه پولدار نیستن که برن گرافیک 400 دلاری بخرن بعدشم برن یه tv 4k بخرن (مرفحین بی درد مربوط به این قسمت بود)

شما منفی بده ... شما بگو حرفاتون بارتکنیکی نداره... شما بگو صحبت ها علمی نیست... اما من در جواب این حرفای شما یک جمله میگم و تموم میکنم حرفامو...کارت RX 480 با اومدن درایور جدید و بازی های DX 12 و مدل های کاستوم با کمی اورکلاک...اونوقت قدرت واقعی اینکارتو میبینید...باشد تا رستگار شوید...

لینک به دیدگاه

عزیزم اگر اون چشماتون رو باز کنین میبینین که همش کل کل نیست و درش بحث های جدی به قول شما بار علمی و تکنیکی (تکنیکی!!!) میشه...در ضمن اون کلمه ای همکه بنده گفتم مرفحین بی درد برای این بود که فن های انویدیا بدون کوچکترین منطقی فقط تو سر rx 480 میکوبیدن و دماش و فرکانسشو کلا چیزای الکی رو داشتن میگفتن و میگفتن کارت 1080 فقط...منم گفتم که همه پولدار نیستن که برن گرافیک 400 دلاری بخرن بعدشم برن یه tv 4k بخرن (مرفحین بی درد مربوط به این قسمت بود)

شما منفی بده ... شما بگو حرفاتون بارتکنیکی نداره... شما بگو صحبت ها علمی نیست... اما من در جواب این حرفای شما یک جمله میگم و تموم میکنم حرفامو...کارت RX 480 با اومدن درایور جدید و بازی های DX 12 و مدل های کاستوم با کمی اورکلاک...اونوقت قدرت واقعی اینکارتو میبینید...باشد تا رستگار شوید...

فعلا که شما به بنده منفی دادید عزیز دلم. منفی دادید چون گفتم چرا به همدیگه توهین میکنید؟!!! خیلی جالبه واقعا. اون مرفح بی درد هم منظورم یه شخص شما نبود که به خودتون گرفتین. این قضیه بارها و بارها تو تاپیکهای مختلف چند وقت اخیر دیده شده و در اخر بنده  نه مثبت دارم به کسی بهدم و نه منفی .اگر هم داشتم عمری به اینگونه موارد مثبت و منفی نمیدادم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به نظر من که خیلی خوب هست نه فن بازی در کاره نه حاشیه نه چیز دیگه...

دقیقا طبق گفته خود amd قرار بود بین 390  390x قرار بگیره که دقیقا همین بوده

هیچ ادم عاقلی این کارت رو با 1070 مقایسه نمیکنه.مدل های غیر رفرنس بیاد خیلی از این ایرادای کوچیکشم رفع میشه

من که اگه پولم جور بشه حتما میخرم.

لینک به دیدگاه

وای دلم!  =))  خدایی زحمتام هدر نرفت سر جمع کردن این سخنان طلایی. یه چند تا نقل قول باحال بزارم. جو سازی از قرمز و آبی هم سنگین تره. صد رحت به کری خونی این فوتبالیا:

y9uivzdomue2qxkglb6.jpg

الان همه میان میگن ما تو P/P بهتر عمل کردیم و برگ برندمونه. یکی نیست بگه آره شما همیشه تو P/P بهتر عمل کردین و درش شکی نیست. پس این چیه؟ چرا مردم نمیرن کارتی رو بخرن که P/P بهتری داره؟ :D

http://www.futuremark.com/hardware/?_ga=1.145257588.1753975314.1464056760

بگید دیگه. بگید بازاریابی انویدیا فلانه. انویدیا دزده و کلاه برداره. *dry#  قصم خودن نداره ولی هیچ کس به عدد P/P یه شرکت، اونم به ضعف AMD اعتماد نمیکنه. حالا هی 970 رو مسخره کنید، اصلا 3.5 گیگ که هیچ 1 گیگ مموری داره؟ چرا پس این همه فروش رفته. معلومه پرفرمنسش چیزی کم نداره. حالا شما برو HBM بزار تو کارتت اونم زود تر از بقیه، کارتی که حتی یک نسل دوم نیاورد. الان میگید 490 تو راهه؟ همه این سیاه بازی ها خاطره شده. تا 490 باید GP100 اومده و بازارو مثل 980Ti جارو میکنه. :cool:

میگفتین نتایج مون اله بله، رو همین نتایج خیالی چقدر تاپیک های پوچ «فیلیر مجستی» بالا آوردین. کی زد زیر قولش؟ دو سه تا چرات پرتو پلا که که بیرون اومد گفتین باشه صبر کنیم نتایج رسمی بیاد. اینم نتایج رسمی. صاف رفتین قاطی مکسولیا و دستتون به پاسکال هم نرسید. اگه AMD شاخه، پس چرا یه کارتی نمیده بیرون که حال انویدیارو بگیره؟ معلومه توانشو نداره. AMD هم این وسط داره فعالیت میکنه و سودی میبره، نه قراره کل کسیو بخوابونه نه پیامبره که یک شبه معجزه کنه. پس الکی دادو هوار نکنین. سه تا حرف بیشتر نیست. A M D. انویدیا هم 6 تا حرف بیشتر نیست. تمام. سخته درک همچین مطلبی؟ :)

بله پراید هم با 140 تا سرعت و قیمت بیست میلیونی میتونی تو P/P پورشه 2 میلیاردی رو با 380 کیلومتر سرعت بگیره. اما واقعا خنده دار نیست که بگیم میشه با پول پورشه، 200 تا پراید خرید و به سرعت 28000 کیلومتر رسید؟ اصن این مثال به کنار. وقعا قدرت سایپا در حد پرشس چون محصولاتش P/P بهتری دارن؟ منم پراید دارم مدل 89 ازشم راضیم؛ اما نمیام بگم چون جفتش با پ شروع میشه پراید بهتره و سایپا کبیره به دو دلیل، نه تاحالا دستم به پرشه خورده، نه پولم به پورشه رسیده که بگم خودم خواستم پراید انتخاب کنم. :wacko:

آقا وحید، تا قبل از حظور شما همه اینجا حد خودشونو میشناختن و این مشکلات این چنینی پیش نمیومد، بنده مدیر نیستم درواقع کاره ای نیستم اما به شما این اخطارو میدم. اگه شما یه عمر برای مردم 5450 بستین دلیل نمیشه سهام دار AMD باشین و بیاین به انتخاب حتی رو کاغذ بعضیا مزه پرونی کنید و اونارو دست بندازین. حالا تاپیک/کمپین های چیپتون رو فاکتور میگیرم.

به تمام فن های هر دو برند میگم مخصوصا AMD ها که تو این مدت خیلی آتیش به پا کردن. چون شما کارت برند X رو توی سیستموتون دارید و از سخت افزار حالیتون میشه، دلیل نمیشه اون برند خدای برندا باشه. اون برند هم به فکر سودشه و حتی قطره ای دلش به حال شما نسوخته. پس دست از فن بازی بردارید و به داشته های خودتون قناعت کنید، چون تهش این میشه که میبینید. اگه انویدیا گند زد به هیچ بنی بشری ربطی نداره، اگه اینتل گند زد به هیچ بنی بشری ربطی نداره. ^_^

خوش باشید. @};-

ما که حرفامونو زدیم و میریم کار خودمونو بکنیم، هر چقدر هم که میخواین نقل قول کنید و چه فایده که سودی حاصل نمیشه

دوست عزیز یه لیوان آب خنک بخور داری جوش میاری !

عصبانیت نداره که ، خب باشه انویدیا هم خوبه

اما در جواب صحبت های شما

post-15235-0-00028400-1467286336_thumb.jpg

1 - این حرف هیچ مشکلی نداره . اصلا هم به بحث پولاریس و پاسکال مربوط نمیشه

2 - نوشتم گویا ( نگفتم حتما ) یعنی خودمم شک دارم

3 - 100 در 100 درسته . ( با توجه به dx 12 مهاجرت انویدیا و ای ام دی به فناوری جدید و جهش پاسکال و پولاریس کاملا درسته )

4 - نوشتم اگر ( باز هم نگفتم شده یا این شکلیه )

5 - مشکل این چیه ؟ با 200 دلار داره حدود 50 درصد 1080 فریم میده .

6 - کاملا صحیحه

7 - این هم کاملا صحیحه

8 - نوشتم چیزی که تصورش رو میکردیم ( شما از کجا میدونی من چه تصوراتی داشتم ؟؟؟ نکنه شما خدا تشریف دارید و از دل مردم خبر دارید ؟؟؟ ) شاید من تصور میکردم در حد 7770 ظاهر میشه !!! به کسی هم ربطی نداره که چه تصوری میکردم ضمن این که این حرف مال وقتی بود که زرفدارهای انویدیا میگفتن فرکانس این کارت بیشتر از 850 نمیشه .

9 - خب که چی ؟ شما به احساسات مردم هم کار داری ؟؟؟ داروغه هستید ؟ ، من خیلی از احساسات دیگه هم دارم الان هم احساس میکنم به بعضی از افراد به خاطر مقاله طرفدارن پولاریس فشار میاد .

10 - این هم هیچ اشکالی نداره . گفته همه چیز مشخص میشه . و گفته یا طرفدارهای انویدیا حالشون گرفته میشه یا طرفدارهای ای ام دی همین .

بگردید یه چند تا ایراد بدرد بخور پیدا کنید این ها که مفت هم گرونه !!!

لینک به دیدگاه

مشکل این چیه ؟ با 200 دلار داره حدود 50 درصد 1080 فریم میده .

اصلاح میکنم، 50 درصد 1070. همین الان تست تموم شد. :D

m9gke7h0v9pymwpd91.jpg

اینم سندش.

لطف کن یا خودت کارتو تست کن، یا حداقل زحمت بکش یه تکونی به خودت بده یه سندی مدرکی لینکی چارتی هم ازش بزار. خسته شدم انقدر چشم بسته غیب گفتین ما رفتیم سندشو آوردیم. اینس سایت techpowerup تو 1080×1920 فیکس 50 درصد 1070.

perfrel_1920_1080.png

یاد گرفتین رو هوا ببرین و بدوزین.

بعدشم اون نقل قول هما همش مال شما نوبده، یک؛ دو اینکه من نگفتم اشتباهه؟ یعنی منم ریاضی بلد نیستم بدونم 600 دلار سه تا 200 دلاره؟ اما مثال پراید و سرعت 28000 کیلومترشو زدم!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...