رفتن به مطلب

یافتن شخص هک کننده وای فای

Dr.Alex
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

این موارد رو که دوستان گفتتد با هم اعمال کن، بعید می دونم کسی بتونه به مودم ت نفوذ کنه:

غیرفعال کردن wps

رمز wpa2 psk

مخفی کردن وایفای

فعال کردن مک فیلتر

لینک به دیدگاه

درود
روزنامه وار نظرات دوستان و اساتید رو خوندم 

برای حل مشکل باز نشدن کانفیگ مودم یکبار ریست سخت افزاری کنید ( سوزن + سوراخ RESET ) 

بعد دوباره کانفیگ کنید ..

من خودم برنامه هایی دارم که میشه وای فای رو هک کرد... همرو روی مودم خودم تست گذاشتم تا امنیت خودم رو تست کنم و نتونستم خودم رو هک کنم 

شما از یکی از این تنظیمات استفاده کنید مشکلتون حل میشه

WPA 2 PSK بذارید و حالت Encryption رو روی AES بذارید !

یا WPS مودم رو کلا Disable کنید !
یا قفل Mac IP رو فعال کنید ... و گوشی تبلت و هر Device که میخواید از وای فای استفاده کنه توی White List یا Trust LIST بذارید !

در مورد اون یک نفری هم که از وای فای شما استفاده کرده .. از قیمت Show Client توی تب وای فای MAC IP شو بردارید بذارید توی Black List مودم

من قبلاً یک وایفایی به کمک داداشم ه.ک کردیم ( البته فقط چهار رقم عدد بود )  ولی به نظر من امکان اینکه کسی بتونه با گوشی وایفای رو ه.ک کنه بعیده مگر اینکه کسی بیاد که سیستم عامل هایی مثل لینوکس کیلی یا بد ترک رو روی گوشی لانچ کنه که اونم روی گوشی هایی مثل نوت قابل اجرا است تازه هر نرم افزاری برای پیدا کردن رمز به یک یسورد لیست نیاز داره که ما فقط برای تلفن های تهران ساختیم حدود 10 گیگابایت بود اونم فقط عدد به نظرم منطقی نیست که نرم افزاری بتونه وایفای رو ه.ک کنه شاید روشی باشه برای دور زدن مودم البته نباید فراموش کرد که الان فیلم های اموزشی زیادی وجود دارند با کمی پیگیری میشه راحت وایفای رو ه.ک کرد البته وقتی که فقط عدد باشه که با این حال هم حدود 2 ساعت طول کشید تا پیدا کرد :-?

درود
در مورد نظریه شما باید بگم که گوشی ها روت شده میتونن به سادگی وای فای رو هک کنن 
حتی بعضی برنامه ها روی گوشی های روت نشده هم جواب میدن .. شما به مودم وصل میشید ولی پسورد رو بهتون نمیده

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان

با مک آدرس تنظیم کردم و wps هم غیرفعال کردم

یک پسورد 30 کاراکتری شامل حروف عدد علامت گذاشتم که دیگه حل شد

تاپیک بسته شود

لینک به دیدگاه

داداش نگو غیر ممکنه هیچ چیز غیر ممکن نیست من خودم با دامپر و جامپر Wpa2 یا Wpa یا هر چیز دیگه هک میکنم و اصلا سخت نیس و ممکنه

عرض ادب 

لطفا یک برنامه برای اندروید یا ای او اس ( چه روت شده و چه جیلبریک شده ) معرفی کنید که باهاش بشه وای فای رو هک کرد ؟ 

لینک به دیدگاه

عرض ادب 

لطفا یک برنامه برای اندروید یا ای او اس ( چه روت شده و چه جیلبریک شده ) معرفی کنید که باهاش بشه وای فای رو هک کرد ؟ 

سلام دوست عزیز با اندرو دامپر برای گوشی میشه هک کرد البته فقط برای اندروید روت یا اندروید بالای ۵

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...