رفتن به مطلب

تجهیز RX480 به کولرهای کاستوم +(تحلیل نتایج)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

جناب فرکانس پایه rx 480 بر روی 1120 هست و Boost clock ِ کارت 1266 ه

radeon-rx-480-specs-100668997-large.png

البته میدونم دونستن این ها هم بازهم جلوی ترول کردن های شما رو نمیگیره ولی همین که بدونید بازم بد نیست 

@};-

خوب به همین تصویر خودتون نگاه کنید فرکانس بوست رو زده 1266 مگاهرتز یعنی کسی که کارت میخره انتظار داره روی فرکانس بوست کار کنه نه فرکانس پایه. اگر قرار باشه گرافیک مشکل داشته باشه و روی فرکانس بوست کار نکنه چرا همچین کاری کردن!!! 

موفق باشید  @};-

gpuz-stock-e1467208433631.jpg

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اون 1120 مال نسخه 4 گیگ هستش، مجبور نیستین از چیزی خبر ندارین پست بزارین.

جناب شما دیگه انشاالله Anandtech رو که دیگه قبول دارید؟ :

http://www.anandtech.com/show/10446/the-amd-radeon-rx-480-preview

4ibm_fsa.png

Techpowerup رو چطور ؟ 

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/RX_480/

yfsc_tpu.png

اینکه دیفالت کلاک رو تو Gpu-z درست نشون میده مشکل GPU-z هست که مطمعنا با آپدیت بعدی درست میشه 

شما هم میتونی به ترول کردن ادامه بدی  @};-  انشاالله که موفق باشید  @};-

لینک به دیدگاه

جناب شما دیگه انشاالله Anandtech رو که دیگه قبول دارید؟ :

http://www.anandtech.com/show/10446/the-amd-radeon-rx-480-preview

4ibm_fsa.png

Techpowerup رو چطور ؟ 

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/RX_480/

yfsc_tpu.png

اینکه دیفالت کلاک رو تو Gpu-z درست نشون میده مشکل GPU-z هست که مطمعنا با آپدیت بعدی درست میشه 

شما هم میتونی به ترول کردن ادامه بدی  @};-  انشاالله که موفق باشید  @};-

به هر حال کارتی که روی فرکانس بوست کار نکنه به درد نمی‌خوره چون اکثر کار‌ت‌ها اور میشن رو فرکانس بوست کار می‌کنن شما میتونید دل خوش کنید همینطور که به پراید دلخوش کردید! 

لینک به دیدگاه

به هر حال کارتی که روی فرکانس بوست کار نکنه به درد نمی‌خوره چون اکثر کار‌ت‌ها اور میشن رو فرکانس بوست کار می‌کنن شما میتونید دل خوش کنید همینطور که به پراید دلخوش کردید! 

من مزاحم ترول کردن شما نمیشم  :)  @};-

لینک به دیدگاه

یه صحبت دوستانه به بعضیا

من از اولی که سیستم داشتم گراف چیپnvidia داشتم

ولی درک نمیکنم چرا بعضی نمیخوان قبول کنن نصبت به پولی که میدی nvidiaالان1080 ارزش نداره!

منطقی باش!

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

درود

استاد معین سپاس گذارم.

واقعا با اندکی اور میشه پرفرمانس خوبی از این کارت گرفت!

لینک به دیدگاه

یه صحبت دوستانه به بعضیا

من از اولی که سیستم داشتم گراف چیپnvidia داشتم

ولی درک نمیکنم چرا بعضی نمیخوان قبول کنن نصبت به پولی که میدی nvidiaالان1080 ارزش نداره!

منطقی باش!

کاملا قبول دارم

1080 ارزش خرید نداره

مخصوصا وقتی که یه 1070 اور شده به 1080 رفرنس میرسه!

لینک به دیدگاه

کاستوم ها به این صورت خواهد بود

فرکانس بوست 1320 تا 1400

دما 70 تا 80 درجه

6 تا پایپ برای خنک کننده روی این گرافیک صرفه خرید نداره.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

خوب به همین تصویر خودتون نگاه کنید فرکانس بوست رو زده 1266 مگاهرتز یعنی کسی که کارت میخره انتظار داره روی فرکانس بوست کار کنه نه فرکانس پایه. اگر قرار باشه گرافیک مشکل داشته باشه و روی فرکانس بوست کار نکنه چرا همچین کاری کردن!!! 

موفق باشید  @};-

gpuz-stock-e1467208433631.jpg

http://www.aparat.com/v/HMwUy

اینجا 1266 رو ببینینpost-19890-0-74143600-1467386521_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

http://www.aparat.com/v/HMwUy

اینجا 1266 رو ببینینattachicon.gifrx480.jpg

خوب چرا شات پست اول روی 1266 کار نمی‌کنه؟؟؟؟؟

Max-PWM-Anno-2070-mit-Accelero-Mono-pcgh

@};-  @};-

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط میتونم از استاد گرانقدرم به خاطر این تاپیک زیبنده ، آموزنده و مدبرانه تشکر کنم 

با اجازتون این تاپیک رو در جهت ارتقای محتوای مورد پیگیری عزیزان (تاج خورشید) ، به صفحه ی نخست تاپیک اضافه کنم

++ @};-  @};-  @};-

اجازه ما هم دست شماس :)

خوب چرا شات پست اول روی 1266 کار نمی‌کنه؟؟؟؟؟

Max-PWM-Anno-2070-mit-Accelero-Mono-pcgh

@};-  @};-

دوست من اون ماکزیمم فرکانس هست که به صورت لحظه ای به اون فرکانس می رسه و فرکانس کلی نوسان داشته اگر به گرافش دقت کنید. ولی در اون شات که در پست اول گذاشتم معلوم هست که کارت حدود همون فرکانس داره کار می کنه و در اصل با تغییر کولر در یک رنج مشخص و محدود کار می کنه.

لینک به دیدگاه

در رزولوشن FHD بازیی هست که حجم حافظه بیشتر از 4 گیگ نیاز داشته باشه؟ چند تا هستن؟ دارم حساب میکنم مدل 4 گیگش ارزشمنده تقریبا. ولی در کل یک مقدار نامید شدم. که اون هم دوستان اشاره کردن انتظار ما زیاد بوده از این کارت @};-

لینک به دیدگاه

در رزولوشن FHD بازیی هست که حجم حافظه بیشتر از 4 گیگ نیاز داشته باشه؟ چند تا هستن؟ دارم حساب میکنم مدل 4 گیگش ارزشمنده تقریبا. ولی در کل یک مقدار نامید شدم. که اون هم دوستان اشاره کردن انتظار ما زیاد بوده از این کارت @};-

من فکر میکنم کافی باشه،

چون gta v که تنظیمات veryhigh اش همون اولترا خودمون، 3800 vram نیاز داره که من با 960 2g راحت بازی کردم نه لگ نه افت فریم نه هیچی

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من میگم منتظر مدلهای کاستوم بمونید. نتایج و بررسی ها که بیرون اومد یه 4 گیگ که عملکرد مناسب، مصرف و کولر خوب و مدار تغذیه بهتری که داره رو تهیه کنید. @};-

البته 1060 هم هفته دیگه میاد و انویدیا ادعا کرده 15 درصد از 480 قویتره ولی خب قیمتش ظاهرا بالاتر هست و نمونه 3 گیگ حدود 250 دلار و 6 گیگ حدود 300 دلار هست در نمونه رفرنس.

لینک به دیدگاه

من میگم منتظر مدلهای کاستوم بمونید. نتایج و بررسی ها که بیرون اومد یه 4 گیگ که عملکرد مناسب، مصرف و کولر خوب و مدار تغذیه بهتری که داره رو تهیه کنید. @};-

البته 1060 هم هفته دیگه میاد و انویدیا ادعا کرده 15 درصد از 480 قویتره ولی خب قیمتش ظاهرا بالاتر هست و نمونه 3 گیگ حدود 250 دلار و 6 گیگ حدود 300 دلار هست در نمونه رفرنس.

ممنون به خاطر اطلاعات خوبی که دادید. این 1060 هم مثل برادرای بزرگ تر خودش نسخه رفرنسش گرون تر هست یا نه ؟ مثلا توقع ما این باشه نسخه های غیر رفرنش هم در همین حدود قیمت باشن یا نه . همچنین کی قراره این کارت ها معرفی بشن ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون به خاطر اطلاعات خوبی که دادید. این 1060 هم مثل برادرای بزرگ تر خودش نسخه رفرنسش گرون تر هست یا نه ؟ مثلا توقع ما این باشه نسخه های غیر رفرنش هم در همین حدود قیمت باشن یا نه . همچنین کی قراره این کارت ها معرفی بشن ؟

ممنون

نه دیگه نسخه FE نداره 1060 و قیمت رفرنسش همون هست که گفتم. معمولا غیر رفرنس ها یکم گرونتر هستند(معمولا در این رنج 10-20 دلار بیشتر نمیشه) دقیقا هفت ژولای معرفی و 14 ژولای عرضه.

لینک به دیدگاه

Screenshot-270s.jpg

کارت یکم اورکلاک میشه مصرفش زیادی زیاد میشه تغذیه کردنش تو نسخه رفرنس گلوگاهه واس خودش

لینک به دیدگاه

نه دیگه نسخه FE نداره 1060 و قیمت رفرنسش همون هست که گفتم. معمولا غیر رفرنس ها یکم گرونتر هستند(معمولا در این رنج 10-20 دلار بیشتر نمیشه) دقیقا هفت ژولای معرفی و 14 ژولای عرضه.

گفتم این سری هم شاید FE داشته باشن و این قیمت FE هستش . ممنون از پاسختون . متاسفانه مثبتام تموم شده. @};-

لینک به دیدگاه

دقیقا درسته. 4 گیگ غیر رفرنس با 2 تا 6 پین.

لینک به دیدگاه

خبر های خوب همیشه در راه هست

من به نسخه کاستوم شدیدا اعتقاد دارم مخصوصا با ۸ پین و‌یا دو ۶ پین

۹۸۰ کاملا fatality میکنه

و به خاطر داشتن قیمت مناسبتر از ۱۰۶۰ فروش بیشتر خواهد داشت

لینک به دیدگاه

دوستان همونطور که میدانید، قبلا افرادی مشکلات تغذیه کارت رو مطرح کرده بودند ( همان 75 واتی بودن کابل 6pin و درگاه pci-e)

احتمالا مشکل از نسخه مرجع و رفرنس کارت بوده.

چون:

پاور کولر قراره(احتمالا)فرکانس هسته رو در نسخه devil rx 480 را تا 1400 افرایش بده اونم تنها با یک منبع تغذیه 6pin :

post-22433-0-36211400-1467451676_thumb.jpg

post-22433-0-06925100-1467451684_thumb.jpg

به غیر از این ، ار آنچایی که asus  قرار آخرین نسخه از خنک کننده خودش رو برای نسخه رفرنس 480 به کار ببره ، برخی این احتمال رو میدهند که کلاک هسته تا 1500 هم افزایش پبدا کنه( که کلاک 1500کمی دور از انتظار هست)

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

دوستان همونطور که میدانید، قبلا افرادی مشکلات تغذیه کارت رو مطرح کرده بودند ( همان 75 واتی بودن کابل 6pin و درگاه pci-e)

احتمالا مشکل از نسخه مرجع و رفرنس کارت بوده.

چون:

پاور کولر قراره(احتمالا)فرکانس هسته رو در نسخه devil rx 480 را تا 1400 افرایش بده اونم تنها با یک منبع تغذیه 6pin :

attachicon.giforiginal.jpg

attachicon.giforiginaluyt.jpg

به غیر از این ، ار آنچایی که asus  قرار آخرین نسخه از خنک کننده خودش رو برای نسخه رفرنس 480 به کار ببره ، برخی این احتمال رو میدهند که کلاک هسته تا 1500 هم افزایش پبدا کنه( که کلاک 1500کمی دور از انتظار هست)

اینجا نوشته 8 پینه: http://videocardz.com/61769/exclusive-powercolor-radeon-rx-480-devil-pictured

لینک به دیدگاه

بله ، من هم اینو در techpowerup خوندم ولی خود عکس چیز دیگری رو نشون میده.

مگر اینکه عکس فیک باشه.

لینک به دیدگاه

بله ، من هم اینو در techpowerup خوندم ولی خود عکس چیز دیگری رو نشون میده.

مگر اینکه عکس فیک باشه.

احتمال قوی عکس فیکه

چون همین 6 پین بودن باعث اذیت هستش الان که اگه بازم 6 پین بذارن احتمال زیاد بازم کار خراب بشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه ته رفرنسش در اومد :D

1660165.jpg

گرافیک اسکور 24619 با تسلیشن خاموش(تسلشن روشن 3000~ گرافیک اسکور باید پایین باشه.) تقریبا 21500

1660171.jpg

جهت  مقایسه :

post-7048-0-65662000-1467532438_thumb.png

محدودیت مصرف بیش از این اجازه نمیده برای رفرنس ولی بازم خوبه به نظر من.

ادامه دارد...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...