رفتن به مطلب

Farjam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی 

ایول  نمیدونستم تو لیون هم همچین تاپیکی هست 

هنوز کامل پستا رو نخوندم ببینم در مورد چی بحث کردید تا حالا  :D

من خودم از طرفدارای پروپاقرص F1 هستم از سال 2006 مسابقات رو میبینم  قبل از اونهم از طریق اخبار و جراید به عشق فراری   و مایکل کبیر  :x دنبال میکردم  نتایج رو 

لینک به دیدگاه

• ارسال 221
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

جز تنها ورزش های موتراسپورت هست که معمولا اولین اشتباهت آخرینشه... توی ماشین نهایتا از Apex دور میوفتی اما اینجا دیگه تمومی(هم مسابقه رو تموم کردی هم ممکنه اعضای بدنت رو :| )... تماشای چندین دور بی نقص از موتورسوارای برتر واقعا شگفت انگیزه

گزارشگر شبکه ورزش خیلی با حاله  =))  این موتور سوار "John McPhee" رو میگه "مک آفی" :|   آنتی ویروسه مگه؟

راستش همین قضیه هستش که جذابیتش رو واسم از بین میبره، تو F1 بیشتر اوقات اشتباده پیش میاد، ولی میتونن خودشون رو کنترل کنن یا اتفاقی واسه ماشینشون پیش میاد، ولی مسابقه رو معمولا با یه سیاست متفاوت ادامه میدن، ولی موتورسیکلت، به قولت اولین اشتباه، آخرین اشتباه هستش و رسما خسته کننده میشه وقتی میبینی یه پیست تکرار میکنن بدون اشتباه...

البته تو فرمول 1 هم همچین وضعیتی اتفاق میوفته، ولی رقابت بین بقیه، میتونه جذابش کنه...

گزارشگر که شوت بود، معلوم نبود که داره واسه رادیو گزارش میکنه یا TV؟؟ هیچ چیزی برای گفتن نداشت، جز همون چیزی که میدیدیم و تعریف میکرد!!!! :mad:

لینک به دیدگاه

راستش همین قضیه هستش که جذابیتش رو واسم از بین میبره، تو F1 بیشتر اوقات اشتباده پیش میاد، ولی میتونن خودشون رو کنترل کنن یا اتفاقی واسه ماشینشون پیش میاد، ولی مسابقه رو معمولا با یه سیاست متفاوت ادامه میدن، ولی موتورسیکلت، به قولت اولین اشتباه، آخرین اشتباه هستش و رسما خسته کننده میشه وقتی میبینی یه پیست تکرار میکنن بدون اشتباه...

البته تو فرمول 1 هم همچین وضعیتی اتفاق میوفته، ولی رقابت بین بقیه، میتونه جذابش کنه...

گزارشگر که شوت بود، معلوم نبود که داره واسه رادیو گزارش میکنه یا TV؟؟ هیچ چیزی برای گفتن نداشت، جز همون چیزی که میدیدیم و تعریف میکرد!!!! :mad:

حتما نباید تو مسابقه اشتباه و حادثه پی شبیاد تا جذاب بشه که ، به نظر من جذاب ترین قسمت این مسابقات رانندگی فوق العاده راننده هاست و اینکه در سخت ترین و چالش برانگیزترین لحظات عکس العمل های فوقا لعاده ای دارن . من به شخصه دوست دارم از اول تا آخر مسابقه فقط داخل کاک پیت لوییس همیلتون رو نگاه کنم که چجوری رانندگی میکنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حتما نباید تو مسابقه اشتباه و حادثه پی شبیاد تا جذاب بشه که ، به نظر من جذاب ترین قسمت این مسابقات رانندگی فوق العاده راننده هاست و اینکه در سخت ترین و چالش برانگیزترین لحظات عکس العمل های فوقا لعاده ای دارن . من به شخصه دوست دارم از اول تا آخر مسابقه فقط داخل کاک پیت لوییس همیلتون رو نگاه کنم که چجوری رانندگی میکنه .

ببین عزیز، وقتی تو یه مسابقه 2 نفر جلو میوفتن (منظورم فقط فرمول 1 نیست) و کسی نمیتونه بهشون برسه، دیدن این مسابقه هیچ جذابیتی نداره، چون اصلا مسابقه نیست، در چه شرایطی همچین وضعیت پیش نمیاد؟ وقتی که اشتباهی پیش بیاد، سیاست یه گروه درست نباشه یا راننده اشتباه کنه یا تصادفی پیش بیاد، خوب این قضیه باعث میشه که هیچ برتری بین راننده از پیش تعیین شده نباشه، واسه همین هستش که گرندپری در هوای بارونی رو خیلی دوست دارم، چون حداکثر اشتباهات پیش میاد و شرایط خیلی حساس و جالب میشه!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تا به حال بازی ای برای رالی پاریس داکا ساخته شده؟ یا مثلا بازی ای که این رالی زیر مجموعش باشه؟ یا حتی دیگر رالی های طولانی معروف

اظهارات جالب دایرکتور بخش فورمول 1 غول لاستیک سازی، پیرلی، در مورد لاستیک های نسل حاضر و آینده

http://www.formula1.com/en/latest/interviews/2016/7/pirelli-on-the-wider-picture---exclusive-paul-hembery-q-a.html 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تا به حال بازی ای برای رالی پاریس داکا ساخته شده؟ یا مثلا بازی ای که این رالی زیر مجموعش باشه؟ یا حتی دیگر رالی های طولانی معروف

اظهارات جالب دایرکتور بخش فورمول 1 غول لاستیک سازی، پیرلی، در مورد لاستیک های نسل حاضر و آینده

http://www.formula1.com/en/latest/interviews/2016/7/pirelli-on-the-wider-picture---exclusive-paul-hembery-q-a.html 

والله فرجام جان اگه حافظم درست یاری کنه، یه نسخه از Dirt بود که چند مرحله از رالی پاریس داکار رو داشت که پشت سر هم باید انجام میشد، ولی مسابقه طولانی وجود نداشته...

اما صحبتهای پیرلی هم جالب بود، 4 ثانیه بهتر شدن؟؟؟!!!!! و پیت استاپ های کمتر؟؟ راستش با لاستیک با دوام تر حال میکنم، ولی با پیت استاپ کمتر، حال نمیکنم، چون هیجان رو کم میکنه وقتی برنامه ای برای نگهداری از لاستیک و یا عوض کردنش نباشه، اونوقت فقط میشه کدوم موتور و راننده بهتری داره، رقابت فقط میشه بین مرسدس و فرار و شاید هم ردبول، شاید ویلیام هم با موتور مرسدس به جایی برسه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب فقط 3 روز مونده تا گرندپریکس مجارستان در هانگارورینگ :D  

احتمالا مسابقه جذابی از آب در بیاد... مهمترین دلیلش اینه که از کوتاهترین مسافت ها رو داره این پیست و خیلی ها قراره لپ بشن احتمالا   :D

جالبه که پیست خیلی فنی ای نیست اما به خاطر باریک بودن مسیرش یکی از Slow ترین مسیرهاست که شاید جلوی لپ شدن خیلی هارو بگیره ...

یک ویدو نه چندان نوستالژی :دی

شکار شوماخر توسط آلونسو در مجارستان سال 2006:

http://www.aparat.com/v/2mnAW

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

یک ویدو نه چندان نوستالژی :دی

شکار شوماخر توسط آلونسو در مجارستان سال 2006:

http://www.aparat.com/v/2mnAW

یادش به خیر این ریس کیمی پل پوزیشن رو گرفته بود و آلونسو یادمه از عقب داشت استارت میزد بعد از استارت تو همون دورای اول  6 7 تا ماشین رو گرفت  تو بارون تا رسید به شوماخر، که شومی بیشتر از بقیه مقاومت کرد ولی بالاخره سبقتو گرفت آلونسو 

ریسی که فک کنم جنسن باتن اولین بردش رو کسب کرد یادمه نه کیمی ریس رو تموم کرد نه آلونسو

اون سال رنوها  مخصوصا تو بارون معرکه بودن و آلونسو تو اوج آمادگی

حالا اگه یه رقابت قشنگ دیگه میخواید بین این دونفر ویدیو دوئل آلونسو وشوماخر تو Imola 2005 رو سرچ کنید که یه تعقیب گریز کلاسیکه تو f1 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادش به خیر این ریس کیمی پل پوزیشن رو گرفته بود و آلونسو یادمه از عقب داشت استارت میزد بعد از استارت تو همون دورای اول  6 7 تا ماشین رو گرفت  تو بارون تا رسید به شوماخر، که شومی بیشتر از بقیه مقاومت کرد ولی بالاخره سبقتو گرفت آلونسو 

ریسی که فک کنم جنسن باتن اولین بردش رو کسب کرد یادمه نه کیمی ریس رو تموم کرد نه آلونسو

اون سال رنوها  مخصوصا تو بارون معرکه بودن و آلونسو تو اوج آمادگی

حالا اگه یه رقابت قشنگ دیگه میخواید بین این دونفر ویدیو دوئل آلونسو وشوماخر تو Imola 2005 رو سرچ کنید که یه تعقیب گریز کلاسیکه تو f1 

آره اونو یادمه اتفاقا چند وقت پیش فکر کنم دوباره دیدمش  :-?

استارت وتل توی کانادای امسال رو هم ببین  :D

خب دورهای تعیین خط تموم شد و نتایج به این شرحه :

1 تا 10 طبق نتایج Q3 سورت میشد ، بقیه هم Q2 و Q1

0o87qpvsmqmqly30wlxw_thumb.jpg

سورپرایز هم رتبه 14 ام رایکونن و پنجم وتل هست :|

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

از Kimi Raikkonen بعید بود به این وضعیت برسه #-o

اگرچه صدای موتور در F1 یچیز دیگریست اما پیشنهاد میکنم یک نیگاه هم به سری مسابقات F1 E هم بزنید :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از Kimi Raikkonen بعید بود به این وضعیت برسه #-o

اگرچه صدای موتور در F1 یچیز دیگریست اما پیشنهاد میکنم یک نیگاه هم به سری مسابقات F1 E هم بزنید :D

من تعیین خط رو کاملا پیگیری نکردم بصورت کامل.. همین که بیدار شدم چک کردم کپ کردم که کیکی اون رتبه رو گرفته :| این پیست هم پیست باریکیه و سبقت گیری سخته و توی ردیف 7 ام قرار گرفتن هم خودش داستان داره... :D  احتمالا بازم فقط همیلتون و روسبرگ واسه اول شدن میجنگن :| مگه اینکه خودشون سر هم بلایی بیارنیا خیلی اشتباه کنن که اینطور نشه :|

اون رو هم بعضی وقتها نگاه کردم اما دنبال نکردم مداوم.. باید جا بیوفته برام  :D 

فقط یک ساعت تا شروع مسابقه  :D 

ظاهرا باز هم شبکه ورزش نشون میده.. امیدوارم مثل دفعه قبل گند نزنن  :D  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تعیین خط رو کاملا پیگیری نکردم بصورت کامل.. همین که بیدار شدم چک کردم کپ کردم که کیکی اون رتبه رو گرفته :| این پیست هم پیست باریکیه و سبقت گیری سخته و توی ردیف 7 ام قرار گرفتن هم خودش داستان داره... :D  احتمالا بازم فقط همیلتون و روسبرگ واسه اول شدن میجنگن :| مگه اینکه خودشون سر هم بلایی بیارنیا خیلی اشتباه کنن که اینطور نشه :|

اون رو هم بعضی وقتها نگاه کردم اما دنبال نکردم مداوم.. باید جا بیوفته برام  :D 

فقط یک ساعت تا شروع مسابقه  :D 

ظاهرا باز هم شبکه ورزش نشون میده.. امیدوارم مثل دفعه قبل گند نزنن  :D  :D

خوب خدارو شکر نشون میده، تایم آفم هستش که بشینم نگاه کنم... :D

ظاهرا روسبرگ خوش شانسی اورد تو دور تعیین خط که؟ وقتی که همیلتون و ریکیاردو میخواستن تایم خوب بزنن، آلونسو جلوشون از پیست خارج شده و باعث شده که پرچ بالا بره و دور تعیین هم تمام بشه!!!! :-?

لینک به دیدگاه

البته شبکه ورزش ما کلا اسپانیایی هست فقط اسم راننده هارو متوجه میشم و از توضیحاتی که میده محروم :wacko:

اما باید اعتراف کنم زبان اسپانیایی واقعا یک هیجان دیگه ایی به کل مسابقه میده :D

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب خدارو شکر نشون میده، تایم آفم هستش که بشینم نگاه کنم... :D

ظاهرا روسبرگ خوش شانسی اورد تو دور تعیین خط که؟ وقتی که همیلتون و ریکیاردو میخواستن تایم خوب بزنن، آلونسو جلوشون از پیست خارج شده و باعث شده که پرچ بالا بره و دور تعیین هم تمام بشه!!!! :-?

منم خواب بودم ندیدم هنوز :دی

سایت کیک اس رو هم که بستن نتونستم تورنت ویدئوی تعیین خط رو بگیرم :(

البته شبکه ورزش ما کلا اسپانیایی هست فقط اسم راننده هارو متوجه میشم و از توضیحاتی که میده محروم :wacko:

اما باید اعتراف کنم زبان اسپانیایی واقعا یک هیجان دیگه ایی به کل مسابقه میده :D

اگه میتونی شبکه BT Sport  یا SKY sport رو بگیر بخش آنلاین هم داره... گزارشگراش هم بسیار کهنه کار هستن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

منم خواب بودم ندیدم هنوز :دی

سایت کیک اس رو هم که بستن نتونستم تورنت ویدئوی تعیین خط رو بگیرم :(

اگه میتونی شبکه BT Sport  یا SKY sport رو بگیر بخش آنلاین هم داره... گزارشگراش هم بسیار کهنه کار هستن

اگر کارتی نباشه فکر کنم با چند تا حرکت بشه دید...اگرچه خودمون که از این ها نداریم همسایمون داره ما میریم خونشون میبینیم :D

البته از هرکسی انتظار داشتم اهل این داستان ها باشه غیر از شما برادر ارزشی .... [-X [-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب استارتی زدن...

ورشتپن جالب جلو افتاد ولی نتونست نگهش داره...

بریم سراغ مسابقه دیگه... :D

ویرایش: اون ریکیاردو بود که جلو افتاد...خودم هم اول به شک افتادم...

باتون هم چقدر بدشانسه!!!

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.formula1.com/en/f1-live.html

بهترین ابزار برای  استفاده در کنار تماشای مسابقه :

http://www.formula1.com/en/f1-live.html

قسمت performance رو کلیک کنید تا در پایین-راست صفحه پوزیشن و اختلاف زمانها رو ببینید بصورت زنده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی صحنه بسکتبال رو نشون داد، داشتم عصبی میشدم، که انگار ترسیدن این کار رو بکنن...

انگار آخر مسابقه دوباره باید شاهد دعوای همیلتون و روسبرگ باشیم!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و قهرمانی همیلتون  :clapping:  :clapping:  :clapping: 

پودیوم رو اینجا ببینید :

http://motorsports-stream.com/live/formula1-live-stream/channel-2/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرت روسبرگ نمیتونست رقابت کنه یا نگذاشتنش که به همیلتون فشار بیاره آخر مسابقه؟؟

لینک به دیدگاه

به نظر من که همیلتون هم مثل روزبرگ زیاد به خودش فشار نیاورد ( همونطور که دیدن چند بار هم تونست فاصله اش رو زیاد کنه ) ، هر دو میتونستن سریع تر از این هم برن ولی لزومی نداشت .

این شادی پوگبا هم چقد مود شده ، لوییس همیلتون هم آخرش یه لحظه اداش رو در آورد  :D

این مجری شبکه ورزش چرا اینجوریه ، نذاشت گزارشگر و مهمون عزیز یه خداحافظی بکنن  :mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرت روسبرگ نمیتونست رقابت کنه یا نگذاشتنش که به همیلتون فشار بیاره آخر مسابقه؟؟

اواسط مسابقه به همیلتون گفتن نمیدونیم آهسته رفتنت عمدیه یا مشکلی داری ، اما اگه آهسته بری باعث آهسته شدن روسبرگ میشی و ریکیاردو و وتل نزدیکتر میشن و قهرمانیمون به خطر میوفته ، یا فاصله با روسبرگ رو بالای یکی دو ثانیه نگه دار یا اینکه دستور تیمی اعمال میشه و باید بذاری روسبرگ ازت سبقت بگیره... که همیلتون اینقدر راحت بود که هروقت فاصلشون نزدیک میشد که بیوفته زیر 1 ثانیه ، خیلی سریع عکس العمل نشون میداد و نیم ثانیه اضافه میکرد.. 

اگه از اون لینکی که دادم ببینید خیلی بهتره... گزارشگرش _کرافتی_ فوق العادست و تمام بخش های بعد از مسابقه رو هم نشون میده

* اون شادی که پوگبا میکنه تقریبا بین دوستان رنگین پوست در تمام رشته های ورزشی و هنری هم مد هست و در ظاهرا از رپرهای امریکایی شروع شده :D  و اسمش dab dance هست

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اواسط مسابقه به همیلتون گفتن نمیدونیم آهسته رفتنت عمدیه یا مشکلی داری ، اما اگه آهسته بری باعث آهسته شدن روسبرگ میشی و ریکیاردو و وتل نزدیکتر میشن و قهرمانیمون به خطر میوفته ، یا فاصله با روسبرگ رو بالای یکی دو ثانیه نگه دار یا اینکه دستور تیمی اعمال میشه و باید بذاری روسبرگ ازت سبقت بگیره... که همیلتون اینقدر راحت بود که هروقت فاصلشون نزدیک میشد که بیوفته زیر 1 ثانیه ، خیلی سریع عکس العمل نشون میداد و نیم ثانیه اضافه میکرد.. 

اگه از اون لینکی که دادم ببینید خیلی بهتره... گزارشگرش _کرافتی_ فوق العادست و تمام بخش های بعد از مسابقه رو هم نشون میده

آره اتفاقا دقت کردم که هی روسبرگ اختلافش رو کم میکرد، ولی در یک دور همیلتون دوباره اختلافش رو زیاد میکرد، ولی ظاهرا دلیلش اون قسمت سوم پیست بود که همیلتون تو اون قسمت ضعیف عمل میکرد نسبت به روسبرگ...

جالب بود که وقتی بهش گفتن سریعتر برو، گفت که خیال میکنید که من دارم همینجوری میرونم؟؟

ولی مسابقه جذابی نبود، سبقت خیلی کم توش اتفاق افتاد، این ورشتپن هم فقط پیله کرده به رایکونن و میخواد حالش رو بگیره، کلا به کسی راه نمیده این بشر، عجیب روسبرگ ازش سبقت گرفت تو مسابقه قبلی...

لینک به دیدگاه

لوییز هامیلتون راننده ی فرمول ۱ در حال Dab!!

p9qx_423926127_135322_107349869802703031

لینک به دیدگاه

این قضیه مکس وشتپن و کیمی رایکونن خیلی داره جالب میشه طوری که دوربین نفر اول و دوم رو ول کرده بود چسبیده بود به این دوتا. با اینکه خودم کیمی رو خیلی دوست دارم اما وشتپن هم واقعا نابغه هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...