رفتن به مطلب

Farjam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آره اتفاقا دقت کردم که هی روسبرگ اختلافش رو کم میکرد، ولی در یک دور همیلتون دوباره اختلافش رو زیاد میکرد، ولی ظاهرا دلیلش اون قسمت سوم پیست بود که همیلتون تو اون قسمت ضعیف عمل میکرد نسبت به روسبرگ...

جالب بود که وقتی بهش گفتن سریعتر برو، گفت که خیال میکنید که من دارم همینجوری میرونم؟؟

ولی مسابقه جذابی نبود، سبقت خیلی کم توش اتفاق افتاد، این ورشتپن هم فقط پیله کرده به رایکونن و میخواد حالش رو بگیره، کلا به کسی راه نمیده این بشر، عجیب روسبرگ ازش سبقت گرفت تو مسابقه قبلی...

آره همونطور که قبلا اشاره کرده بودم مسیر در بیشتر پیچهایی که نقاط خوبی برای سبقت گیری میتونستن باشن باریک بود و مهمترین بخش مسابقه برمیگشت به استارت و از ابتدای مسابقه فاصله انداختن با عقبی ها... لپ شدن ها هم جالب بود... از نفر 5 یا 6 ام به بعد همه لپ شده بودن و 4 نفر هم دبل لپ شده بودن :laughing:

لوییز هامیلتون راننده ی فرمول ۱ در حال Dab!!

:D  :D  :D

این قضیه مکس وشتپن و کیمی رایکونن خیلی داره جالب میشه طوری که دوربین نفر اول و دوم رو ول کرده بود چسبیده بود به این دوتا. با اینکه خودم کیمی رو خیلی دوست دارم اما وشتپن هم واقعا نابغه هست.

مکس خیلی خوبه  :D  فقط بعضی وقتها زیادی رو لبه محدودیت track میرونه :|

منظورم همون خطای exceed track limits هست که اگه توی مسابقه چهار بار تکرار بشه پنالتی از 5 الی 10 ثانیه داره، اگه توی تمرین ها و دورهای تعیین خط اتفاق بیوفته، اون Lap ای رو که توش هستی رو غیر قابل قبول میکنه و زمانش برات ثبت نمیشه

در بعضی نقاط مسیر یا همون track ، در قسمت  ورودی پیچها ، خارج شدن از مسیر بطوریکه هر 4 تا چرخ بطور کامل از track بیرون برن(یعنی corner cuting بصورت 4 چرخ) یا در قسمت خروجی پیچها نتونیم ماشین رو کنترل کنیم بطوری که پس از پیچیدن و در زمان خارج شدن از پیچ ، زیادی از طرف مخالف از پیست بریم بیرون هر دو تاش خطا هست.. اولی کرنر کاتینگه دومی هم exceeding track limit هست

ببخشید نقاشیم خوب نیست  :D

http://www.8pic.ir/images/r68iynaejldpuhiglf1i.jpg

اونی که تیک زدم دو تا چرخش همچنان داخل مسیره اما اونی که ضربدر خورده اگه در مسابقه اصلی 4 بار تکرار کنه پنالتی میگیره (البته تا 20 سانت خارج شدن قابل چشم پوشیه) و در دورهای تعیین خط و تمرینی هم زمان اون Lap اش Invalid میشه

فکر کنم وتل بود که این قانون رو مسخره کرده بود که تقصیر ما نیست که میریم بیرون...

من فکر می کنم تقصیرFIA  است که پیستی ساخته است که به بیرون آن برویم سریع تر خواهیم بود تا اینکه داخل آن برانیم. :laughing: 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• ارسال 221
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

خب Driver of the Day مسابقه دیروز با رای مردم ، کیمی رایکونن انتخاب شد

در گرید با رتبه 14 ام شروع کرد و در مسابقه ای که سبقت های زیادی نداشت_هم به خاطر مسیرهای کوتاه برای DRS و هم باریک بودن مسیر در برخی قسمت ها_ تونست با رتبه 6 ام مسابقه رو تموم کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیلم "شاهکار در پیت استاپ!"

با بازی Sergio Perez و شرکتِ اعضای تیم Force India

http://shatelland.com/upload/files/158636ea-a501-4d94-8dcf-6ccd0df82cf4

:|

بدون اعلام وارد پیت شد و اعضای تیم خبر نداشتن که آماده باشن.. تا ماشین رو دیدن از گاراژ پریدن بیرون و تازه خواستن آماده شن :|   مقایسه کنید که کند ترین پیت استاپ همیلتون و روسبرگ و وتل و رایکونن 3 ثانیه بوده و سریعترینشون از 2.1 الی 2.4 ثانیه و این بابا فکر کنم 7-8 ثانیه :|

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیلم "شاهکار در پیت استاپ!"

با بازی Sergio Perez و شرکتِ اعضای تیم Force India

http://shatelland.com/upload/files/158636ea-a501-4d94-8dcf-6ccd0df82cf4

:|

بدون اعلام وارد پیت شد و اعضای تیم خبر نداشتن که آماده باشن.. تا ماشین رو دیدن از گاراژ پریدن بیرون و تازه خواستن آماده شن :|   مقایسه کنید که کند ترین پیت استاپ همیلتون و روسبرگ و وتل و رایکونن 3 ثانیه بوده و سریعترینشون از 2.1 الی 2.4 ثانیه و این بابا فکر کنم 7-8 ثانیه :|

=))  =))  =))

داشتم نگاه میکردم، رفتم تو فکر که چطور همچین اتفاقی افتاده؟؟؟ :eek:

مگه قبل از پیت استاپ با تیم هماهنگی نمیکنن؟؟ :eek:

خوشم میاد FHD نگاه میکنی!!! :D

خوب این هم عکسی از پیست مرسدس که تاریخچه جالبی داشت!!!

post-10788-0-36427800-1469628850_thumb.png

مطلبی در مورد تاریخچه پیست که خیلی جالب هستش:

http://www.tarafdari.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1/523541/%DA%AF%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%BE%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%9B-%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DA%A9%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%85-%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF%D8%9B-%D8%AF%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%88-%DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D8%AE%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-40-%D8%B3%D8%A7%D9%84

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا والا هماهنگ میکنن(حتی نیاز نیست حرف بزنه ، یه سوویچه که فعال میکنی از روی فرمون و به گاراژ اطلاع میده) اما نمیدونم اینا چشون شده بود...جالبه یک دور بعد از این اتفاق perez از مهندسش با رادیو سوال میکنه که چی شد؟ چرا بچه ها آماده نبودن؟  که اون مهندسه هم فکر کرد که کاریه که شده و چه فرقی داره دلیلش چی باشه؟ واسه همین گفت "اوکی فهمیدیم ، تمرکزت رو از دست نده " 

این ویدئو ها رو حتما ببینید:

http://www.formula1.com/en/latest/features/2016/7/watch--piquet_s-punch-and-10-other-unforgettable-hockenheim-mome.html

لحظات معروف و جنجالیه اتفاق افتاده در پیست هوکنهایم در طول تاریخ هست(معمولا راجع به دور آخر و نزدیکهای خط پایان هستن)...از مشت زنی و درگیری راننده هادر مسابقه گرفته تا تصادفات در لحظات آخر و همچنین تموم کردن سوخت دقیقا 60-70 متر مونده به خط پایان و هل دادن ماشین تا خط پایان توسط راننده :|

راستی عکسها و فیلم های مسابقه فوتبال خیریه ای که برای مایکل شوماخر انجام شد رو هم ببینید... وتل چه دربیل هایی میزد :|   ریکیاردو و ماسا و روسبرگ و چند نفر دیگه هم بودن به همراه کلوزه و پودولسکی و ستاره های ورزش های دیگه... فقط ببینید وتل چه کوچولوئه بین اون بسکتبالیستا  =))

عکسها اینجا هست یه تعداد :

http://f1iran.com/10712/%D8%AE%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%AE%D8%B1/

ویدئو هم اینجا

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا والا هماهنگ میکنن(حتی نیاز نیست حرف بزنه ، یه سوویچه که فعال میکنی از روی فرمون و به گاراژ اطلاع میده) اما نمیدونم اینا چشون شده بود...جالبه یک دور بعد از این اتفاق perez از مهندسش با رادیو سوال میکنه که چی شد؟ چرا بچه ها آماده نبودن؟  که اون مهندسه هم فکر کرد که کاریه که شده و چه فرقی داره دلیلش چی باشه؟ واسه همین گفت "اوکی فهمیدیم ، تمرکزت رو از دست نده " 

این ویدئو ها رو حتما ببینید:

http://www.formula1.com/en/latest/features/2016/7/watch--piquet_s-punch-and-10-other-unforgettable-hockenheim-mome.html

لحظات معروف و جنجالیه اتفاق افتاده در پیست هوکنهایم در طول تاریخ هست(معمولا راجع به دور آخر و نزدیکهای خط پایان هستن)...از مشت زنی و درگیری راننده هادر مسابقه گرفته تا تصادفات در لحظات آخر و همچنین تموم کردن سوخت دقیقا 60-70 متر مونده به خط پایان و هل دادن ماشین تا خط پایان توسط راننده :|

راستی عکسها و فیلم های مسابقه فوتبال خیریه ای که برای مایکل شوماخر انجام شد رو هم ببینید... وتل چه دربیل هایی میزد :|   ریکیاردو و ماسا و روسبرگ و چند نفر دیگه هم بودن به همراه کلوزه و پودولسکی و ستاره های ورزش های دیگه... فقط ببینید وتل چه کوچولوئه بین اون بسکتبالیستا  =))

عکسها اینجا هست یه تعداد :

http://f1iran.com/10712/%D8%AE%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%AE%D8%B1/

ویدئو هم اینجا

WWOOOWWW..

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

واقعا اتفاقات خیلی جالبی افتاده تو این پیست...

همیلتون چه ضدحالی زد به رایکونن!!!!!! :D

ماشین شوماخر چش بود که اینقدر سرعتش پایین بود موقع استارت؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

WWOOOWWW..

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

واقعا اتفاقات خیلی جالبی افتاده تو این پیست...

همیلتون چه ضدحالی زد به رایکونن!!!!!! :D

ماشین شوماخر چش بود که اینقدر سرعتش پایین بود موقع استارت؟؟؟

آره همیلتون به همه اینا حال داده  :D  فقط ظاهرا با عزیز دله من وتل خیلی درگیر نشده  :D

شوماخر رو راستش منم متوجه نشدم دقیقا اما معمولا این جور استارت ها دلیلش پیاده شدن گیربکسه(منظورم پیاده شدن واقعی نیست به معنای کلمه بلکه نشونه ی نیاز به تعویض گیربکسه)... برای همین هم از اینکه اون طرف زد بهش و بعث شد شوماخر هم از مسابقه خارج بشه زیاد ناراحت نبود.. چون گیربکسش داستان شده بود و عملا شانسی نمیداشت

ویدئو و عکس های فوتبال رو دیدی؟

من بازی رو کامل دیدم بطور اتفاقی پخش شده بود توی یکی از استریم های آلمانی آنلاین... فیلیپه ماسا بدجوری جو پیرلو و ژابی آلونسو گرفته بودش ، هر توپی میومد دستش یه دور دور خودش میچرخید(سبک پیرلو و ژابی) و بعدش پاس میداد  =))  وتل هم کوچولو موچولو بین اون بسکتبالیستها بود(اونهایی که خیلی قد بلند بودن چند تا بسکتبالیست آلمانی بازنشسته بودن) ولی از همه بهتر روسبرگ بود که چند تا دریبل ریز زد جور یکه خودش هم باورش نمیشد دریبلش گرفته باشه  =))  کلوزه رو سوسک کرده بود...نکته جالب دیگه هم دروازه بان تیم فوتبالیا وبسکتبالیا بود که جرارد آساموآه بود که اصلا دروازه بان نبوده... یه جا هم زد پسر شوماخر رو ترکوند سر دفع توپ کردن  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))  =))  =))

داشتم نگاه میکردم، رفتم تو فکر که چطور همچین اتفاقی افتاده؟؟؟ :eek:

مگه قبل از پیت استاپ با تیم هماهنگی نمیکنن؟؟ :eek:

خوشم میاد FHD نگاه میکنی!!! :D

خوب این هم عکسی از پیست مرسدس که تاریخچه جالبی داشت!!!

attachicon.gif2016-07-26_22_00_17-program_manager_0.png

مطلبی در مورد تاریخچه پیست که خیلی جالب هستش:

http://www.tarafdari.com/خبر/523541/گرندپری-آلمان؛-همه-چیز-درباره-پیست-هاکنهایم-رینگ؛-دو-کشته-و-یک-زخمی-در-کمتر-از-40-سال

این پیست Hockenheim Ring پیست تخصصی من در بازیها و شبیه ساز های مختلفه و از حدود ۱۳-۱۴ سال پیش در بازی World Racing تا الان در Project Cars و Assetto Corsa شاید بالای هزار دور توش زدم D:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شوماخر رو راستش منم متوجه نشدم دقیقا اما معمولا این جور استارت ها دلیلش پیاده شدن گیربکسه(منظورم پیاده شدن واقعی نیست به معنای کلمه بلکه نشونه ی نیاز به تعویض گیربکسه)... برای همین هم از اینکه اون طرف زد بهش و بعث شد شوماخر هم از مسابقه خارج بشه زیاد ناراحت نبود.. چون گیربکسش داستان شده بود و عملا شانسی نمیداشت

ویدئو و عکس های فوتبال رو دیدی؟

ظاهرا اون موقع میتونستن از ماشین ذخیره استفاده کنن و هردوتا برگشتن به مسابقه، فقط تنها مصدومیتی که پیش اومد تو اون تصادف هم دست طرف بود که باعث شد مسابقه رو بخاطر درد تمام نکنه!!!!!! اون تصادف وحشتناک و فقط دستش درد گرفته بود!!!! :eek:

نه والله، فعلا به نت درسته حسابی دسترسی ندارم... :(

البته به این توجه کن که راننده های فرمول 1، آماده ترین ورزشکاران روی زمین هستن، پس فکر نمیکنم که بشه بهشون خرده گرفت، وقتی ورزشکارای بازنشسته رو دریبل میزنن...

از این لحاظ آمادگی بدنی بعضی از این راننده ها تا سن 50-40 سال، خیلی واسم جالب هستش!!!!

این پیست Hockenheim Ring پیست تخصصی من در بازیها و شبیه ساز های مختلفه و از حدود ۱۳-۱۴ سال پیش در بازی World Racing تا الان در Project Cars و Assetto Corsa شاید بالای هزار دور توش زدم D:

واسه من اون پیست اتریش همچین وضعیتی داره، با Grid خیلی زیاد تو اون پیست حال میکردم... :D

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با ماشین های DRS دار تست کردی مسیر رو؟

DRS zone شماره دو این مسیر از ترسناکترین مسیر های DRS دار هست به نظر من... وقتی DRS فعال باشه ماشینت به شدت به steering و ترمز های ناگهانی و ضعیف(نیش ترمز) حساس میشه و فورا به سمت اسپین شدن میبرتت  و این مسیر DRS شماره دو این پیست اصلا مستقیم نیست و زاویه داره، یعنی داری فرمون میدی در حالی که DRS ات فعاله :|

ظاهرا اون موقع میتونستن از ماشین ذخیره استفاده کنن و هردوتا برگشتن به مسابقه، فقط تنها مصدومیتی که پیش اومد تو اون تصادف هم دست طرف بود که باعث شد مسابقه رو بخاطر درد تمام نکنه!!!!!! اون تصادف وحشتناک و فقط دستش درد گرفته بود!!!! :eek:

نه والله، فعلا به نت درسته حسابی دسترسی ندارم... :(

البته به این توجه کن که راننده های فرمول 1، آماده ترین ورزشکاران روی زمین هستن، پس فکر نمیکنم که بشه بهشون خرده گرفت، وقتی ورزشکارای بازنشسته رو دریبل میزنن...

از این لحاظ آمادگی بدنی بعضی از این راننده ها تا سن 50-40 سال، خیلی واسم جالب هستش!!!!

خلاصش رو آپلود میکنم روی یه سرور درست حسابی اگه فرصت کنم

آره بابا تازه اونهایی که گفتم بازنشسته بودن فقط دو تاشون بالای 44 سالشون بود بقیه تازه بازنشسته شده بودن و مثلا کلوزه و پودولسکی هنوزم دارن بازی میکنن  :D

خبر مهمه این روزهای F1

http://www.formula1.com/en/latest/headlines/2016/7/strategy-group-cockpit-protection-2018-radio-rules.html

در Free Practice شماره 1

به ترتیب روسبرگ ،همیلتون و راننده های فراری هستن 

در Free Practice شماره 2 

همچنان روسبرگ اول، همیلتون دوم ، وتل سوم و بعدش هم دو راننده ی ردبول و بعد از اونها رایکونن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با ماشین های DRS دار تست کردی مسیر رو؟

DRS zone شماره دو این مسیر از ترسناکترین مسیر های DRS دار هست به نظر من... وقتی DRS فعال باشه ماشینت به شدت به steering و ترمز های ناگهانی و ضعیف(نیش ترمز) حساس میشه و فورا به سمت اسپین شدن میبرتت  و این مسیر DRS شماره دو این پیست اصلا مستقیم نیست و زاویه داره، یعنی داری فرمون میدی در حالی که DRS ات فعاله :|

آره اتفاقا اون زمانی که تازه کرک آنلاین پراجکت اومده بود با بچه های لیون یه سری تو همین پیست مسابقه دادیم ماشین رو هم Mercedes C Class انتخاب کرده بودن که DRS داره و باله عقبش رو میشه خوابوند. یادمه بعد از سه  چهار دور نزدیک 1 دور ازشون جلو افتاده بودم  :D  :D  :D  هم به خاطر تسلطم به این پیست و هم فکر کنم بقیه نمیدونستن که میشه DRS استفاده کرد  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره اتفاقا اون زمانی که تازه کرک آنلاین پراجکت اومده بود با بچه های لیون یه سری تو همین پیست مسابقه دادیم ماشین رو هم Mercedes C Class انتخاب کرده بودن که DRS داره و باله عقبش رو میشه خوابوند. یادمه بعد از سه  چهار دور نزدیک 1 دور ازشون جلو افتاده بودم  :D  :D  :D  هم به خاطر تسلطم به این پیست و هم فکر کنم بقیه نمیدونستن که میشه DRS استفاده کرد  =))

:D :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))

در هر صورت یکی از بهترین مسیرهاست... و اگه خوب نبود از سالها پیش جای نوربرگ-رینگ رو در F1 نگرفته بود :D 

یک ویدئو جالب از MotoGP که در مورد چگونگی ارتباط موتورسوارها با مکانیکهاشون در شرایطیه که صدای محیط و موتور خیلی زیاده یا مثلا کلاه کاسکت روی سرشونه یا حتی چیزیو میخوان بگن که با کلمات قابل بیان نیست

http://shatelland.com/upload/files/33b70a7e-815c-4b45-a52c-f2fab534efd8

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان Q2 در جریانه

http://motorsports-stream.com/live/formula1-live-stream/channel-2/

و همیلتون جلو داره و فعلا Pole position رو در اختیار داره

بعدش هم Q3 شروع میشه

فردا هم که مسابقه اصلی

آپدیت 1:

Q3 هم داره تموم میشه و در حال حاضر روسبرگ به pole رسیده و همیلتون هم دوم

آپدیت 2:

خب روسبرگ اول و همیلتون دوم و این دو نفر تموم کردن دورهاشون رو.. فاصلشون فقط 1 تنس بود :|

آپدیت 3:

Q3 هم تموم شد و به ترتیب:

روسبرگ

همیلتون

ریکیاردو

ورشتپن

رایکونن

وتل

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرندپریکس آلمان شروعش نزدیکه :

لینک های پخش زنده از شبکه Sky sport با بهترین گزارشگرها و کارشناس های F1 از جمله Mr.Croft معروف به کرافتی که توی بازی های F1 هم هست  :D  :

لیست استریم ها :

http://www.totalsportek.com/formula-1-live-stream/

بهترین استریم هم اینه :

http://www.vipleague.tv/motorsports/390954/1/fia-formula-1-2016-:-germany-f1-gp-main-race-live-stream-online.html

که امکان تغییر کیفیت هم داره

جالبه که نیکولاس هولت هم جز مهمانان ویژست  :D  :D

what a lovely day

hdpdjclvwrhrmnndhca3_thumb.jpg

41l098gco60m19gertvk_thumb.jpg

wbn2jxp63xr5tk518fqa_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

گرندپریکس آلمان شروعش نزدیکه :

لینک های پخش زنده از شبکه Sky sport با بهترین گزارشگرها و کارشناس های F1 از جمله Mr.Croft معروف به کرافتی که توی بازی های F1 هم هست  :D  :

لیست استریم ها :

http://www.totalsportek.com/formula-1-live-stream/

بهترین استریم هم اینه :

http://www.vipleague.tv/motorsports/390954/1/fia-formula-1-2016-:-germany-f1-gp-main-race-live-stream-online.html

که امکان تغییر کیفیت هم داره

خیلی ممنون 

من با کیفیت 160 کیلوبیت نگاش میکنم  :D

اگه دومی بهتره چرا لینک اولی رو گذاشتی ، چه ویژگی خاصی داره ؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون 

من با کیفیت 160 کیلوبیت نگاش میکنم  :D

اگه دومی بهتره چرا لینک اولی رو گذاشتی ، چه ویژگی خاصی داره ؟ :-?

قربانت

راستش اول اون دومیه رو گذاشتم اما بعد از 15 مین گیر میکنه انگار... واسه همین اون سایتی رو که فهرست گذاشته(فهرست سایتهایی رو که میتونی ازشون ببینی رو گذاشته) رو گذاشتم  :D

اونی رو که گفتم خوبه رو هم از همون فهرست در آوردم اما بازی در آورد :|

الان دارم از این میبینم :

http://motorsports-stream.com/live/formula1-live-stream/channel-5/

بالای صفحه 5 تا استریم مختلف داره منتها فکر کنم شماره دو بود یا سه که صداشون خیلی خیلی کمه

روسبرگ چه استارت بدی داشت :| و همیلتون چه استارتی زد

از اینجا بصورت زنده فاصله ها و رتبه ها رو ببینید :

http://www.formula1.com/en/f1-live.html

وقتی باز شد روی قسمت performance کلیک کنید تا سمت چپ تصویر رتبه ها و فاصله ها رو ببینین

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تازه رسیدم، چه خبر؟

ورشتپن دومه؟

روسبرگ چه اتفاقی واسش افتاد؟

راستی خبرش بیرون اومده که دیگه مکانیک ها میتونن از پشت رادیو به طور آزاد راهنمایی رو به راننده ها برسونن و جریمه ای نداره...

چقدر سانسور میکنه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تازه رسیدم، چه خبر؟

ورشتپن دومه؟

روسبرگ چه اتفاقی واسش افتاد؟

راستی خبرش بیرون اومده که دیگه مکانیک ها میتونن از پشت رادیو به طور آزاد راهنمایی رو به راننده ها برسونن و جریمه ای نداره...

ورشتپن دومه بعدش ریکیاردو و بعدش روسبرگ و وتل و رایکونن

روسبرگ شبیه اون سری شوماخر استارت زده بود  :D

نشندیم هنوز درباره اون  :-?  از ظهر پای اسکای اسپورت هستم نگفتن چیزی شاید دیروز خبرش اومده که من چک نکردم :-?

روی تب performance کلیک کن وضعیت مسابقه سمت چپ صفحه میاد

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا سانسور میکنن از ویدیوهایی قبلی نشون میدن، این گزارشگر احمق هم نمیفهمه و چرت و پرت میگه... :mad:

ورشتپن دومه بعدش ریکیاردو و بعدش روسبرگ و وتل و رایکونن

روسبرگ شبیه اون سری شوماخر استارت زده بود  :D

نشندیم هنوز درباره اون  :-?  از ظهر پای اسکای اسپورت هستم نگفتن چیزی شاید دیروز خبرش اومده که من چک نکردم :-?

روی تب performance کلیک کن وضعیت مسابقه سمت چپ صفحه میاد

دو سه روز پیش بود که خبرش رو خوندم...

من اصلا مسابقه رو نمیبینم با این این پخش کردنشون...

ر... به این پخششون، فقط دارم سانسور میبینم، اصلا هیچی از مسابق نشون نمیده، من نمیدونم چی نشون میده که سانسور میکنن؟؟؟ :mad:  :mad:  :mad:

پیت استاپهارو هم سانسور دارن میکنن!!!!! صدا میاد، گزارشگره هم در موردش صحبت میکنه، ولی حتی 1 دقیقه زنده ندیدم تا الان از مسابقه، همش سانسور بوده... :mad:  :mad:  :mad:

سبقت روسبرگ رو دیدم ولی!!

روسبرگ دوباره همون کارش رو تکرار کرد(کاری که با همیلتون کرد!!!!)

روسبرگ رو الان جریمه میکنن!!!!

اصلا خوشم نیومد از این روسبرگ، چه دروغگویی هستش!!!!

متنفر شدم ازش، رسما گفت که فرمونم رو کامل چرخونده بودم ولی تصویر دوربین کاملا نشون داد که دروغ گفت!!!

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا سانسور میکنن از ویدیوهایی قبلی نشون میدن، این گزارشگر احمق هم نمیفهمه و چرت و پرت میگه... :mad:

دو سه روز پیش بود که خبرش رو خوندم...

من اصلا مسابقه رو نمیبینم با این این پخش کردنشون...

ر... به این پخششون، فقط دارم سانسور میبینم، اصلا هیچی از مسابق نشون نمیده، من نمیدونم چی نشون میده که سانسور میکنن؟؟؟ :mad:  :mad:  :mad:

پیت استاپهارو هم سانسور دارن میکنن!!!!! صدا میاد، گزارشگره هم در موردش صحبت میکنه، ولی حتی 1 دقیقه زنده ندیدم تا الان از مسابقه، همش سانسور بوده... :mad:  :mad:  :mad:

سبقت روسبرگ رو دیدم ولی!!

روسبرگ دوباره همون کارش رو تکرار کرد(کاری که با همیلتون کرد!!!!)

روسبرگ رو الان جریمه میکنن!!!!

اصلا خوشم نیومد از این روسبرگ، چه دروغگویی هستش!!!!

متنفر شدم ازش، رسما گفت که فرمونم رو کامل چرخونده بودم ولی تصویر دوربین کاملا نشون داد که دروغ گفت!!!

من که کلا شبکه ورزشو ول کردم

اگه نتت اوکی هست آنلاین ببین

آره میبینی چه دروغگوییه؟؟ خوبه همه دیدن :|

فک میکنه میتونه گول بزنه آنالیزورهارو :| این حرکت دیگه شده جز اخلاقا و مدل رانندگی  روسبرگ و حتی اگه یه روزم اتفاقی این حرکت اتفاق بیوفته کسی باور نمیکنه!

5 ثانیه پنالتی نوش جونش  :D  یا باید توی پیت لین 5 ثانیه رو پس بده(5ثانیه صبر میکنن بعدش شروع میکنن به تعویض لاستیک ها) یا آخر مسابقه به زمانش اضافه بشه

خب توی پیت لین پاس کرد 5 ثانیه رو... تازه انگار 1 ثانیه بیشتر هم شد  =))

من اینطوری دنبال میکنم مسابقه رو :

3ebhybl7oq0joclpkbwv_thumb.jpg

تا بتونم همه رو آنالیز کنم بطور زنده

بعدا" هم با کیفیتش رو میگیرم میبینم  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که کلا شبکه ورزشو ول کردم

اگه نتت اوکی هست آنلاین ببین

آره میبینی چه دروغگوییه؟؟ خوبه همه دیدن :|

فک میکنه میتونه گول بزنه آنالیزورهارو :| این حرکت دیگه شده جز اخلاقا و مدل رانندگی  روسبرگ و حتی اگه یه روزم اتفاقی این حرکت اتفاق بیوفته کسی باور نمیکنه!

5 ثانیه پنالتی نوش جونش  :D  یا باید توی پیت لین 5 ثانیه رو پس بده(5ثانیه صبر میکنن بعدش شروع میکنن به تعویض لاستیک ها) یا آخر مسابقه به زمانش اضافه بشه

خب توی پیت لین پاس کرد 5 ثانیه رو... تازه انگار 1 ثانیه بیشتر هم شد  =))

من اینطوری دنبال میکنم مسابقه رو :

3ebhybl7oq0joclpkbwv_thumb.jpg

تا بتونم همه رو آنالیز کنم بطور زنده

بعدا" هم با کیفیتش رو میگیرم میبینم  :D

چند وقته که سرعت نتم خیلی پایین اومده، نمیتونم آنلاین ببینم، از بشقاب هم نمیشه دید چون یه زمانیه که بقیه دارن استفاده میکنن و مجبورم به همین ورزش پناه بیارم... :(

ریکیاردو حرف نداره به خدا!!!!

خیلی بچه خوبیه!!!!! =))  =))  =))

رسما بهت بگم که کلا شاید 5 دقیقه زنده از مسابقه رو دیدم و همش صحنه های تکراری مال چند دور قبل رو همش دارم میبینم... :mad:

تو که داری زنده میبینی، بگو چی داره نشون میده که سانسور میکنن؟؟؟؟؟؟ :eek:

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند وقته که سرعت نتم خیلی پایین اومده، نمیتونم آنلاین ببینم، از بشقاب هم نمیشه دید چون یه زمانیه که بقیه دارن استفاده میکنن و مجبورم به همین ورزش پناه بیارم... :(

ریکیاردو حرف نداره به خدا!!!!

خیلی بچه خوبیه!!!!! =))  =))  =))

رسما بهت بگم که کلا شاید 5 دقیقه زنده از مسابقه رو دیدم و همش صحنه های تکراری مال چند دور قبل رو همش دارم میبینم... :mad:

تو که داری زنده میبینی، بگو چی داره نشون میده که سانسور میکنن؟؟؟؟؟؟ :eek:

ریکیاردو خیلی خوبه و خنده هاش هم خیلی معروفه rolling%20on%20the%20floor.gif  تا بناگوشش باز میشه نیشش

چیز خاصی نشون نمیده آخه... اگه مثلا اسپانیا بود و هوا خیلی گرم بود و لباسها مشکل داشت باز یه حرفی  :-?  اینجا فقط چند بار تماشاچی ها رو نشون داد که پوشش مشکل داری هم نداشتن همچین، طرفدارای رایکونن که همیشه ثابت هستن فکر کنم خانوادش هستن که همیشه یه دختربچست با مادرش و یه خانوم دیگه که اصلا لباسشون کاملا پوشیده و به سبکه لباس فورم فراریه..بقیه هم مشکلی نداشتن.. فقط شاید مردهاشون لباس بالاتنه تنشون نباشه. با توجه به چیزهایی که توی فینال تنیس ویمبلدون نشون دادن هیچ بودن  :|

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بترکن ای بترکن که مسابقه رو قطع کردن بخاطر پخش بسکتبال... :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:

دارن آگهی بازرگانی پخش میکنن!!!!

من جای گزارشگر و کارشناسشون بودم، دیگه نمیومدم واسه گزارش!!!!!!

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا نهایت بی شعوری هستن :| :|

الان که گفتی زدم شبکه ورزش دیدم دارن آگهی پخش میکنن :|

از این مسابقه3-4 دور مونده و 5 دقیقه طول میکشید تا آخرش :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...