رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

امروز 22 مهر سال 97 کارت گرافیک 2080 ازبرند ASUS مدل Torbo وارد ایران شده و در یکی از فروشگاه های اینترنتی برای فروش گزاشته شده
قیمت ناقابل 18000000تومان وجه رایج مملکت

56.thumb.jpg.8e31bb72e41c5daaf877086a759d19a2.jpg

یاد آتیش بازی 1080 بخیر ، فکر کنم شما یکی 1080 گیگا تو آتیش بازی خریدی ، حیف که فقط باید حسرت بخوریم

سوختیمو و رفتیم ، باعث و بانیشون یه چیزی هم طلبکار هستن !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم از 2080ti ☹

وژدانی انصافا بالا غیرتن این رسمش نیست ?Screenshot_20181014-194947.thumb.png.d9e270a0159facb0a69515387f3d93ea.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

اینم از 2080ti 2639.png

وژدانی انصافا بالا غیرتن این رسمش نیست 1f614.png

تازه فک کنم دلشون سوخته چون این قیمت با دلار ۱۲ تومنی اینقدر میوفته، در واقع خیلی بیشتر از اینا باید باشه ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

اینم از 2080ti ☹

وژدانی انصافا بالا غیرتن این رسمش نیست ?

زده ارسال رایگان

اینطوری خیلی صرفه جویی میشه تو هزینه هامون

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Keykhosro.Goorani گفته است :

زده ارسال رایگان

اینطوری خیلی صرفه جویی میشه تو هزینه هامون

دقیقا 

اتفاقا چون ارسالش رایگانه من بیشتر وسوسه شدم برای خریدش، واقعا مرسی که بفکر ما هستن 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

اینم از 2080ti ☹

وژدانی انصافا بالا غیرتن این رسمش نیست ?Screenshot_20181014-194947.thumb.png.d9e270a0159facb0a69515387f3d93ea.png

عجیبه پیش بینی ها روی 34 تومان رفته بود! ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

تازه فک کنم دلشون سوخته چون این قیمت با دلار ۱۲ تومنی اینقدر میوفته، در واقع خیلی بیشتر از اینا باید باشه 1f614.png

آقا فک کنم من یه چیزیو اشتباه متوجه شدم، قیمت کارت ۱۲۰۰ دلار هست یا ۲۲۰۰ دلار؟?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا فک کنم من یه چیزیو اشتباه متوجه شدم، قیمت کارت ۱۲۰۰ دلار هست یا ۲۲۰۰ دلار؟1f610.png

https://www.amazon.com/GeForce-Turbo-Type-C-graphics-TURBO-RTX2080TI-11G/dp/B07GK2LWDL

2200

زوتاک 1800

https://www.amazon.com/dp/B07GFTJCW5/ref=psdc_284822_t1_B07GK2LWDL

چقدر اختلاف 2080 با مدل ti زیاده ، 2080 کاستوم 840 !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

https://www.amazon.com/GeForce-Turbo-Type-C-graphics-TURBO-RTX2080TI-11G/dp/B07GK2LWDL

2200

زوتاک 1800

https://www.amazon.com/dp/B07GFTJCW5/ref=psdc_284822_t1_B07GK2LWDL

چقدر اختلاف 2080 با مدل ti زیاده ، 2080 کاستوم 840 !

من تعجب میکنم صدای اونور آبیا در نیومده؟!

2200 قیمت وحشتناکی حتی برای اروپا و آمریکاس

اونم با این اختلاف بسیار کم کارایی

آخه مگه عقلشون کمه که میخرن!!

تقریبا پول سه تا1080ti

عجیبه هر روز هزینه تکنولوژی داره میره بالاتر

گوشی ها مرز هزار دلارو رد کردن

سخت افزارهم  هر روز...

به احتمال زیاد قیمت سری 10 حداقل تو ایران بره بالا چون این کارت ها با وجود کارایی بسیار نزدیک به سری 10 بسیار گران قیمت تر هستن

کسی خرید داره زودتر انجام بده

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

عجیبه پیش بینی ها روی 34 تومان رفته بود! ?

اینا با ارز نیمایی میاد و چون بازار واقعا کشش چنین قیمتی رو نداره یکم پایین تر از قیمت دلار ازاد میفروشن

کارتی که 2200 دلار قیمتشه بیست میلیون تومن حتی کمتر خریداری شده

وگرنه اگر با دلار ازاد 14 هزار تومنی وارد میشد فقط قیمت خریدش 30 میلیون بود که راحت بالای 35 میفروختن

این قطعات دیگه کامپیوترم شما نگاه کن مثلا یه کارت 375 دلاری رو یه شرکت میده 5 تومن و شرکت دیگه میده هفت تومن

مطمئن باشید اگر ارز نیمایی تعلق نمیگرفت 375 دلار هیچوقت تو ایران پنج تومن فروخته نمیشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

تقریبا پول 3 تا 2080 کاستوم هستش که دوتاشو sli کنی قدرتش از 2080ti بیشتر میشه البته تست ها رو نگاه کردم ولی  مسلما اینجوری میشه 

ایسوس هم شورشو در آورده 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا فک کنم من یه چیزیو اشتباه متوجه شدم، قیمت کارت ۱۲۰۰ دلار هست یا ۲۲۰۰ دلار؟1f610.png

قیمت برای rtx 2080 ti همون ۱۲۰۰ دلار هستش اما چون الان اکثر فروشگاه ها این کارت رو موجود ندارن یا موجودیشون محدوده؛ دارن به قیمت هنگفتی میفروشن. مثلا در سایت آمازون آمریکا این کارت توسط خود آمازون به فروش نمیره بلکه توسط فروشنده های دیگری و به قیمت بالاتری داره به فروش میرسه. سایت newegg هم که زده out of stock.

لینک به دیدگاه

سلام. یه سوالی که میدونم 90 درصد جواباتون چیه :دی

به نظرتون سیستم جم کنم 1050 بخرم یا صبر کنم تا 2050 بیاد؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ST92 گفته است :

درود

همین الان بخرید چون ممکن 2 روز دیگه همین 1050 رو هم نتونید بخرید.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

همین الان بخرید چون ممکن 2 روز دیگه همین 1050 رو هم نتونید بخرید.

دقیقا منتظر همین جواب بودم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ST92 گفته است :

اگه میتونید افزایش بودجه بدید و 1050ti بگیرید چون دوران گرافیک های 2 گیگ تموم شده

لینک به دیدگاه

در اقدامی جالب فروشگاهی که کارتها رو با قیمت نجومی گداشته بود.قیمتهاشو تغییر داد?

27 میلیونش شده 20 میلیون

18 میلیونش شده 13 میلیون

هیچ دلیلی نداره بجز اینکه کلاهبرداری و سو استفاده از جنسی که دارن.اولین باره دارم میبینم یه فروشگاه  اینجوری کاهش قیمت داده.دلار هم که ارزون نشده....

اعتماد نمیشه کرد اصلا برای خرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، marisaba گفته است :

در اقدامی جالب فروشگاهی که کارتها رو با قیمت نجومی گداشته بود.قیمتهاشو تغییر داد1f602.png

27 میلیونش شده 20 میلیون

18 میلیونش شده 13 میلیون

هیچ دلیلی نداره بجز اینکه کلاهبرداری و سو استفاده از جنسی که دارن.اولین باره دارم میبینم یه فروشگاه  اینجوری کاهش قیمت داده.دلار هم که ارزون نشده....

احتمالا خریدار ندارن واسه همون ، اگه کاهش قیمت واقعی باشه ببینید قبلا چقدر سود میکردن !

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اگه میتونید افزایش بودجه بدید و 1050ti بگیرید چون دوران گرافیک های 2 گیگ تموم شده

بله منظورم 1050ti بود. با i5 4460 و مین b85

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

احتمالا خریدار ندارن واسه همون ، اگه کاهش قیمت واقعی باشه ببینید قبلا چقدر سود میکردن !

دقیقا منظورم همین بود.شما فکر کنید کسی این کارت رو با قیمت 27 میلیون خریده باشه و بعدش یک روز بعد همون کارت بشه 20 میلیون؟ هیچ اعتباری به این جور فروشگاهها نیست.بهترین کار اینه حضوری خرید کنیم و یا اینکه از فروشگاههای معتبر خرید بشه.این نمادی که دارن نماد اعتماد نیست نماد سوء استفاده هستش.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، marisaba گفته است :

در اقدامی جالب فروشگاهی که کارتها رو با قیمت نجومی گداشته بود.قیمتهاشو تغییر داد1f602.png

27 میلیونش شده 20 میلیون

18 میلیونش شده 13 میلیون

میگم که اینایی که وارد میشه با ارز نیمایی هست و در بدترین حالت با دلار 8 هزار تومنی خریداری شده

طرف بتونه قیمت دلار بیست تومنی هم میفروشه و اگه مشتری نباشه تا قیمت واقعیشم پایین میاد

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

میگم که اینایی که وارد میشه با ارز نیمایی هست و در بدترین حالت با دلار 8 هزار تومنی خریداری شده

طرف بتونه قیمت دلار بیست تومنی هم میفروشه و اگه مشتری نباشه تا قیمت واقعیشم پایین میاد

خودمون به خودمون رحم نمی کنیم.

همه بدبختی ماها دقیقا زیر سر همیچین ادمهایی هستش که از یه طرف جا نماز اب میکشن و خدا حرف میزنن و از طرفی اینجوری به مردم ظلم میکنن.مردم قطره قطره پولهاشونو جمع میکنن که این جور ادمها یهو بکشن بالا.متاسفانه نظارتی هم نیست.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

خبات کریمی
 20 آذر 1397 17:00

ایسوس یک نسخه خاص از کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti OC خود را با تم بازی Black Ops 4 معرفی کرد. این کارت گرافیک در تعداد بسیار محدود ساخته می‌شود.

کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti OC Call of Duty: Black Ops 4 Edition ایسوس جدای از تم ظاهری متفاوت، مشابه نسخه اصلی این کارت است و از همان خنک کننده حجیم با اشغال 2.7 شکاف توسعه بهره می‌برد. این کارت به یک خنک کننده حجیم با سه عدد فن مجهز است که عملاً سه شکاف توسعه را اشغال می‌کند. ایسوس از سه عدد فن با طراحی خاص بهره گرفته که تیغه های آن توسط یک حلقه پلاستیکی احاطه شده است و مانع از شکستن تیغه‌ها در اثر برخورد با اجسام خارجی چون کابل‌ها یا حتی انگشت کاربر می‌شود. فن‌های بکار رفته موفق به اخذ گواهی IP5X شده‌اند و در برابر نفوذ گرد و غبار مقاوم هستند.

cod-bo4-rog-strix-rtx2080ti_boxvga.jpg

این کارت از مدار تغذیه پرقدرت با 16 فاز رگلاتور ولتاژ بهره می‌برد که توان خود را از یک جفت کانکتور تغذیه 8 پینی PCI-E می‌گیرد. ایسوس در ساخت مدار تغذیه این کارت از جدیدترین و مرغوب‌ترین اجزای خود استفاده کرده است که آنها را تحت عنوان Super Alloy Power II معرفی می‌کند.
کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti OC CoD: Black Ops 4 Edition همانند نسخه اصلی به صورت کارخانه‌ای اورکلاک شده است و بیشینه فرکانس هسته آن در حال پیش فرض به 1650 مگاهرتز می‌رسد. از دیگر ویژگی‌های این کارت می‌توان نورپردازی RGB قابل شخصی سازی و هماهنگ سازی، یک جفت هدر فن، بک پلیت فلزی، ساختار تقویت شده توسط اسکلت فلزی، فناوری 0dB Technology برای توقف خودکار فن‌ها در مواقع پایین‌تر بودن دما از 55 درجه سانتی‌گراد و حالت Stealth mode را برشمرد که تنها با فشردن یک دکمه، نورپردازی کارت را غیر فعال می‌کند.

5887877.jpg

فقط 500 عدد از نسخه Black Ops 4 Edition کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti ایسوس تولید می‌شود. تاکنون قیمت و زمان عرضه این کارت اعلام نشده است.

منبع:شهر سخت افزار

لینک به دیدگاه

بچه ها یه مطلب خوب از توربو  ایسوس 

ایسوس برند نخست کارت گرافیک در جهان، علاوه بر تولید کارت گرافیک های گیمینگ مختلف، سری Turbo را نیز برای مصارف رده تجاری و Enterprise بهینه و تولید کرده است. جامعه هدف این سری از کارت گرافیک های ایسوس بیشتر سیستم های رندرینگ، سرورهای پردازش تصویر، Workstation ها و هرجایی که نیاز به فشار کاری بالا بر روی کارت گرافیک است، می باشد.

کیفیت رده تجاری و پایداری کامل

ایسوس با توجه به درک موضوع پردازش های گرافیکی در صنعت، سری Turbo را به منظور استفاده در کیس های کوچک یا سیستم های که در آن گردش هوا به درستی انجام نمی شود طراحی و عرضه نموده است. ویژگی اصلی سری Turbo، طراحی و ساختار خنک کننده آن نسبت به مدل های گیمینگ است. در سری Turbo، هوای خنک از سمت فن مکنده آن وارد کانال خنک کننده شده و از پشت کارت گرافیک، هوای گرم خارج می شود.

در سرورهای کم عمق یا سیستم هایی که به لحاظ چینش فن دچار محدودیت هستند، سری Turbo با ایجاد یک جریان هوای کامل و هدایت هوای گرم به خارج از کیس از قسمت پنل I/O، علاوه بر اصلاح نحوه گردش هوا، سیستم را نیز در کنار کارت گرافیک خنک می کند.

نکته دیگر در طراحی فیزیکی این سری از کارت گرافیک های ایسوس، ساختار لبه های بدنه کارت گرافیک است که به سادگی امکان ورود هوا را به محفظه خنک کننده در چینش های چند کارت گرافیک با هم را می دهد.

از آنجایی که در سیستم های رندرنیگ یا سرورها، فن ها همواره در حال گردش است و سیستم ممکن است سالیان سال خاموش نشود، ایسوس برای فن های بلبرینگی این نسل، گواهی ضد نفوذ IP5X را لحاظ کرده تا از ورود گرد و خاک به درون هسته فن جلوگیری گردد و فن ها به طور مداوم کار کرده و اصطلاحاً خشک نشود.

تیم تحقیق و توسعه ایسوس، با توجه به حساسیت محصولات رده تجاری، برای سری Turbo تست سازگاری 144 ساعته را در نظرگرفته تا از پایداری آن در پروسه های طولانی مدت و سنگین اطمینان حاصل کند.

همچنین نرم افزار GPU Tweak II نیز به صورت باندل به منظور بهینه سازی، اورکلاکینگ و مانیتورینگ با این کارت گرافیک عرضه می شود و در صورتی که گیمر هستید، یک حساب XSplit GameCaster نوع Premium با ارزش 99 دلار نیز به عنوان بسته مکمل این نرم افزار برای شما در نظر گرفته شده است.

من میخوام واسه گیم امتحانش کنم نظرتون؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/26, 18:32:40، rezabaradari گفته است :

من میخوام واسه گیم امتحانش کنم نظرتون؟

عالی،ایسوس برند اول در زمینه گیمینگه ب نظر من

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...