رفتن به مطلب

Recommended Posts

بله شما درست میگید660 ti در ابتدا قیمت خیلی بالایی خواهد داشت ..........

لینک به دیدگاه

ASUS GeForce® GTX 660 Ti DirectCU II TOP/OC Borderlands® 2 Edition

PR%20ASUS%20GTX%20660%20Ti%20DirectCU%20II%20OC%20graphics%20card.jpg

05358016-photo-asus-geforce-gtx-660-ti-directcu-ii.jpg

مشخصات:

Spec.jpg

ویرایش شده توسط Hamid_5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این اوضاع فکر میکنم 660Ti هم که بیاد زیر 1 میلیون نباشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این اوضاع فکر میکنم 660Ti هم که بیاد زیر 1 میلیون نباشه

نه بهمن جون 300 دولار بیشتر نیست قیمتش...

ولی اولشه تا قیمتش افت کنه-اگه افت کنه به 270 هم شاید برسه که هم قیمت یک 560 ti میشه...

الان قیمتش از 7870 هم پایینتره...

البته همه اینا در بازارهای جهانی هستن غیر از ایران!!!!

آقا منم مرید این گرافیکهای 660 Ti شدم...

کودا هاشون با 670 برابره و فرکانسشون هم یکی هستش ولی این bitrate که پایینه میزنه زیر دل آدم...

کیفییت تصویر پایین نمیاد دوستان حرفه ای؟

اگه بیایم دوتا sli کنیم کیفیت تصویر درست میشه؟ منظورم اینه که 192+192 Bit میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیفیت تصویر چه ربطی به پهنای باند مموری داره؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعاً عجب پرفورمنسی داره این 660 :clapping: Not%20Worthy.gif

بدجوری رفته تو مُخم at%20wits%20end.gif

با 192 بیت چیکار میکنه لامسب

امیدوارم با قیمتی منطقی وارد بشه :Praying: :Praying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شما فکر میکنید 7950 قویتره یا این جوان رعنا 660 ؟

من که به 7950 رای میدم

لینک به دیدگاه

من که بدجوری منتظر اینم

five_pictures1_2660_20120717093552.jpgfive_pictures5_2604_20120619105908.jpgfive_pictures4_2660_20120717093615.jpg

ویرایش شده توسط sohail
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیفیت تصویر چه ربطی به پهنای باند مموری داره؟؟

والله خودمم نمیدونم که bus width چه ربطی به کیفیت داره ولی قبلا هر کارت 128 بیت تست کردم نسبت به 256 بیت همون مدل افت کیفیت رو توی رنگها میتونستم ببینم... جالب اینکه به پردازش خیلی ربط داره ولی افت پرفورمنس خیلی کم هستش نسیت به 670 و البته rop هاش هم 24تا بیشتر نیست...7950 رم بالایی داره و 384 بیت هستش ولی فقط توی alien vs predator و metro 2033 تونسته بهتر از 660 عمل کنه!...حالا بیاد و ببینیم اینجا چطور قیمتی بهش میزنن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم دوتا ریویو واسه 660 pe/oc و Asus Top

http://www.techpower...ct_Cu_II/1.html

http://www.guru3d.co...ton-oc-review/1

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دور جدید کاهش قیمت ها در سری AMD Radeon HD 7000

این شرکت برای چندمین بار قیمت کارتهای خود رو کاهش داد. این امر بخاطر برقرار کردن توازن قیمت و قابلیت رقابت با کارت جدید الورود GTX 660Ti صورت گرفته. همانطور که میدانید این کارت جدید که با پایه قیمت 299 دلار قیمت گذاری شده در ریویوها بسیار درخشان ظاهر شد و از نظر performance per Dollar بهتر از کارت 7870 GHZ Edition عمل کرد و در عین حال یه شوکی اساسی هم به کارت رده بالای 7950 زد که قیمت 349 دلاری داره. البته همزمان با حضور قدرتمند 660ti نسخه جدید 7950 هم عرضه شد که با فرکانس پایه بالاتر و قابلیت boost ارائه شده. در واقع این نسخه جایگزین 7950 قبلی خواهد شد.

بطور کلی تغییرات به این صورت اعلام شده:

7950 boost از 349 به 319 دلار.

7870 GHZ edition از 299 به 249 دلار..

7850 نسخه 2 گیابایتی تا 209 دلار.

7850 نسخه 1 گیگابایتی تا 189 دلار.

با این حساب باید منتظر کاهش قیمت در بازار خودمون هم باشیم چون کارت های AMD هم نسخه های اصلاح و تقویت شده جایگزین کارت های قبلی کردن و هم قیمت های همین کارت های تقویت شده رو کاهش دادن. امیدوارم بعد مدت ها کمی قیمتها منطقی بشه و با جیب همه ما ارتباط برقرار کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که فکر نمیکنم با این اوضاع فرقی به حال بازار ایران بکنه چون amd قبلا هم کاهش قیمت داشته ولی ما تو بازار خودمون اصلا چیزی ندیدیم هر موقع صحبت از کاهش قیمت جهانی میشه داخل ایران قیمتها بالاتر میره برعکس جاهای دیگه :Frustrated: :Frustrated: :sigh: :sigh:

لینک به دیدگاه

بالاخره عزیز دل بابا اومد :Frustrated:

نمیدونم چرا واسه این نونهال کسی تبریک نمیگه -_- ؟ خودم میگم : تبریک ..... :party:

من قبلا گفته بودم که اگه 660 بیاد کولاک میکنه ;) ! خودم بیصبرانه منتظرش بودم . به همه توصیه میکنم حتما همینو بخرین . خیلی به صرفه تره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا زیاد بزرگش نکنید که الان فروشنده ها میبینن و مثل همه چیزهای دیگه عشقشون میکشه قیمتی بالاتر از 670 میزارن روش!!!!!

این سری جدید کارتهای AMD کی خواهد اومد؟

با قابلیت Boost؟؟؟

میشه سورستون رو هم بگید عزیز؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا زیاد بزرگش نکنید که الان فروشنده ها میبینن و مثل همه چیزهای دیگه عشقشون میکشه قیمتی بالاتر از 670 میزارن روش!!!!!

این سری جدید کارتهای AMD کی خواهد اومد؟

با قابلیت Boost؟؟؟

میشه سورستون رو هم بگید عزیز؟

7950 boost در واقع همون کارت قبلی هست. فقط بایوس جدید براش اومده که فکر میکنم میشه اون بایوس رو برای کارت 7950 معمولی هم ست کرد.

منبع خبر من هم :

TechpowerUp

AnandTech

البته کافیه یه جستجویی بکنید، ریویو های 7950 بوست هم منتشر شده.

لینک به دیدگاه

AMD‌ پس از عرضه هر کدام از کارت گرافیک های کمپانی رقیب، وادار به نشان دادن عکس العمل می شود و تنها به کاهش قیمت محصولات خود می پردازند. پیش از این نیز قیمت کارت گرافیک HD 7970 دچار کاهش قیمت گردیده بود و اکنون نوبت به سه محصول دیگر رسیده است. کاهش قیمت به دلیل عرضه کارت گرافیک GTX 660 Ti با قیمت کمتر از 300 دلار است و شامل سه کارت پر طرفداری سری 7000 کمپانی AMD می شود. کارت گرافیک HD 7950 Boost به عنوان دومین کارت گرافیک قدرتمند AMD در سری 7000، با کاهش 30 دلاری مواجه شده و قیمت آن به 319 دلار رسیده است. کارت گرافیک HD 7870 GHZ Edition که یکی از قدرتمندترین و خوش قیمت ترین های سری 7000 به شمار می رود، با کاهش 50 دلاری مواجه شده و قیمت آن به 249 دلار رسیده است. در نهایت کارت گرافیک HD 7850 نسخه 2 گیگابایتی به 209 دلار و نسخه یک گیگابایتی آن نیز به 189 دلار کاهش یافته است.

این کاهش قیمت هم یه طرفند برای amd شده .

مگه نه؟

لینک به دیدگاه

ترفند کجا بود داداش.دوتا برادر مثل دوتا مرد دارن با هم بده بستون انجام میدن بد ما اینجا خودمونو جر میدیم براشون.غافل از اینکه اینا همشون از یجا اب میخورنو دستشون توی یه جیبه.

ولی از همه اینا گذشته هیچکدوم از این کارتا به جیب ما فقیر فقرا نمیخوره خوشبختانه .ما همون 4850 دسته 2 کارمونو راه میندازه 8-X یکم دقت کنین میبینین که کاراشون در عین ناباوری هیچ تداخلی با هم نداره.

شرمنده اگه بحث تکراریو بی ربطی بود .

ویرایش شده توسط BIG MARCUS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

7950 boost در واقع همون کارت قبلی هست. فقط بایوس جدید براش اومده که فکر میکنم میشه اون بایوس رو برای کارت 7950 معمولی هم ست کرد.

منبع خبر من هم :

TechpowerUp

AnandTech

البته کافیه یه جستجویی بکنید، ریویو های 7950 بوست هم منتشر شده.

اینم برای مجید گل :

http://www.guru3d.co...-boost-review/8

همه چیز در مورد بوست نوشته.کارتهای قدیمی تر هم با آپدیت بایوس به نسخه بوست میتونند کارت قدرتمند تری داشته باشند.افزایش امتیاز P score در 3DMARK11 از 6800 با 7456 دقیقا میتونه اندازه افزایش کارایی کارت نشون بده.

با تشکر.

موفق باشید

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

ترفند کجا بود داداش.دوتا برادر مثل دوتا مرد دارن با هم بده بستون انجام میدن بد ما اینجا خودمونو جر میدیم براشون.غافل از اینکه اینا همشون از یجا اب میخورنو دستشون توی یه جیبه.

ولی از همه اینا گذشته هیچکدوم از این کارتا به جیب ما فقیر فقرا نمیخوره خوشبختانه .ما همون 4850 دسته 2 کارمونو راه میندازه 8-X یکم دقت کنین میبینین که کاراشون در عین ناباوری هیچ تداخلی با هم نداره.

شرمنده اگه بحث تکراریو بی ربطی بود .

درست میگی اینا همش ترفند برا خالی کردن جیب ما .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اینجا داره خیلی آف تاپیک میشه و از حالت اخبار در اومده.ولی لازم بذکر هست که AMd قبل از انویدیا سری 7000 رو به بازار روانه کرد و سود سرشاری هم بدست آورده و میبینیم که انویدیا تازه داری سری کپلر رو تکمیل میکنه.از طرفی AMD برای باقی ماندن در عرصه رقابت نیار به کاهش قیمت داره تا صرفه خریدش برای کاربرها خوب باشه.همانطور که میبینیم 7950 با استفاده از بوست رقیب خیلی قدرتمندی برای 660TI هست.در نیمی از بازیها(حدودا50درصد)برتری با 660TI هست و در طرف مقابل 7950 هم صاحب 50درصد برتری هست.از طرفی آپدیت به نسخه بوست مشتری مداری AMD رو نشون میده که دنبال راضی نگهداشتن طرفداراش هست.7970 سری گیگاهرتز ادیشن رو داره که نسبت به 680 برتری نسبی داره.7970 معمولی هم رقیب 670 هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Sapphire HD 7950 Vapor-X OC Whit Boost

Vapor-X dual-fan cooler

!GPU 950MHz Boost frequency

3GB of GDDR5 memory 384bit memory interface clocked at 5.00 GHz

2X8pin PCI-Express power connectors

US $350

101b.jpg

101c.jpg

101a.jpg

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Geforce GTX 660 show up at Nvidia

None TI

28nm GK104 Kepler GPU

disabled as it features a total of 1152 CUDA cores

823MHz base and 888MHz Boost clock

1.5or 3GB of GDDR5 memory clocked at 5.8GHz with 192-bit memory interface

maximum graphics card power is 130W

nvidia_GTX660OEM_1.jpg

nvidia_GTX660OEM_2.jpg

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم برای مجید گل :

http://www.guru3d.co...-boost-review/8

همه چیز در مورد بوست نوشته.کارتهای قدیمی تر هم با آپدیت بایوس به نسخه بوست میتونند کارت قدرتمند تری داشته باشند.افزایش امتیاز P score در 3DMARK11 از 6800 با 7456 دقیقا میتونه اندازه افزایش کارایی کارت نشون بده.

با تشکر.

موفق باشید

نگرفتم یعنی فقط یه اورکلاک هستش مثل انویدیا؟

اگه این کارتها جای اورکلاک داشتن که خودمون این کارو میکردیم؟ مگه نه؟

به همین راحتی یه بایوس عوض کردن تا واسش بوست بزارن یکمی ...

نه تغییری تو ساختار gpu و نه مدار برقش رو دستکاری میکنن و نه سیستم خنک کنندشو عوض میکنن؟؟؟؟

انویدیا توی درایورهای این سری بخاطر بوست مونده, حالا فرض amd که همیشه درایورهاش افتضاحه و همیشه bsod رو داره بخواد واسه این کارتهاش بوست هم بزاره...

فقط 1 فریم افزایش پیدا کرده توی بنچمارکی که گذاشتین و انگار فقط واسه بورد رفرنس هستش؟

بازم 660 نسبت به قیمتش بهتر عمل میکنه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...