رفتن به مطلب

Recommended Posts

35a.jpg

35b.jpg

کارایی 5870 از نظر anandtech

20106.png

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

ـا جایی که من میدونم قراره فونیران با قیمت 550 این کارت رو وارد کنه

لینک به دیدگاه

ـا جایی که من میدونم قراره فونیران با قیمت 550 این کارت رو وارد کنه

سلام

علیرضا جان سری vapor-x دیگه ؟ سریهای معمولی رو چی خبر نداری حدودا چقدر آب میخوره ؟

لینک به دیدگاه

یه سایت پیدا کردم قیمت بعضی هاشون رو نوشته

قیمت

لینک به دیدگاه

AMD از کارت قدرتمند HD 5870X2 ساعاتی پیش پرده برداری کرد ...

تصاویری از این کارت ...

aoqcbynughwymakr42f8.jpg

f0ag0zszrdpec0v280v.jpg

dwh4qkfkwexnak2x35i.jpg

لینک به دیدگاه

حالا این کارتها را باید تو چه کیسی جا داد؟:confused:

fulltower ... :)

مطمئنا کسی که همچین کارتی تهیه میکنه به فکر یه کیس درست و حسابی هم براش هست ...

لینک به دیدگاه

توی haf 932 جا میشه تازه جا هم اضافه :) .حالا قیمت حدودیش چند هست؟

677 یورو برای پیش خرید با برند club 3d

لینک به دیدگاه

سلام ! جناب خسروی شما مطمئن هستید که قیمتش اینه ؟ چون من شنیدم بعضی از بچه های یکی از فروم ها با قیمت 400 دلار قراره خریداری کنند ! البته برندش رو یا نمیدونم و یا یادم رفته ، هر وقت پرسیدم به شمام خبر میدم !

بنظر من اگه قرار به این قیمت ها باشه اصلا به صرفه نیست !

ویرایش :

شرمنده من فکر کردم منظورتون همین مدل 5870 هستش ، مخصوصا این تصویری که قرار دادید رو متوجه نشدم امضای شماست و فکر کردم منظورتون این کارته ! البته دیدم برندش فرق داره ولی فکر کردم .... ! به هر حال معذرت و ممنون !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام ! جناب خسروی شما مطمئن هستید که قیمتش اینه ؟ چون من شنیدم بعضی از بچه های یکی از فروم ها با قیمت 400 دلار قراره خریداری کنند ! البته برندش رو یا نمیدونم و یا یادم رفته ، هر وقت پرسیدم به شمام خبر میدم !

بنظر من اگه قرار به این قیمت ها باشه اصلا به صرفه نیست !

درود

دوست عزیز شما اگر HD 5870 x2 با قیمت 400 دلار دارید من 30 تاشو ازتون نقد خریدارم. و اما لینک منبعی که بنده ازش این قیمت رو ذکر کردم

http://www.techpowerup.com/104586/AMD_Radeon_HD_5870_X2_Pictured.html

اون 400 دلار قیمت تقریبی 5870 هست اونم در خارج از ایران که تا برسه به ایران .......

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

Zotac Designs Shorter GeForce GTX 260 Accelerator

d4m624cz6a09loanpj.jpg

ph9loovgrxgjefbkman.jpg

mehf9k2i4a2xdy25fwi.jpg

Zotac's design team is at it again, releasing a newer graphics card design based on the NVIDIA GeForce GTX 260 GPU. This one, concentrates on making the card shorter, lengthwise. The shorter graphics card also makes do with just one 8-pin PCI-Express power connector. The PCB length is lopped from the typical 26.5 cm to 23 cm, making it easier to fin in smaller cases. With the PCB compact, several heat-producing components are moved closer to each other, making it easier to cool with a smaller common cooler base plate.

لینک به دیدگاه

77a.jpg

بیش از 3 بیلیون ترانزیستور برای چیپست گرافیکی :(:eek:

ساخته شده تحت فناوری ساخت 40 نانو متری

512 واحد پردازشگر سایه زن

384 بیت مموری اینترفیس برای حافظه های گرافیکی پرسرعت GDDR 5

6 گیگابایت کل حجم حافظه {1.5 گیگابایت برای مصارف گرافیکی مختلف انظار میرود} :(:|

یک مگابایت کش سطح اول برای مموری و 768 کیلوبایت کش سطح دوم یکپارچه مموری :o:eek::cool:

ویژگی محاسبات مستقیم 11 و شتاب دهنده گرافیکی {دایرکتکس}نسخه 11 و open GL نسخه 3.1 و open CL و CUDA بر مبنای زبان c و Fortran

فرکانس مورد انتظار 650 برای هسته،1700 برای سایه زن و 4800 برای حافظه های گرافیکی هست

جالبه بدونید واژه فرمی که برای این محصول در نظر گرفته شده از نام انریکو فرمی فیزیکدان ایتالیایی مخترع راکتور هسته ای گرفته شده:cool::D

زمان مورد انتظار برای عرضه این کارت کوارتر اول 2010 هست

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

واقعا اگه این باشد با یک راکتور اتمی واقعی طرف هستیم

ویرایش شده توسط antimovan
لینک به دیدگاه

واقعا اگه این باشد(که فکر نمیکنم) با یک راکتور اتمی واقعی طرف هستیم

درود

لینک خبر رو مطالعه کنید ببینید این هست یا نه :|

http://www.techpowerup.com/104942/NVIDIA_GT300__Fermi__Detailed.html

لینک به دیدگاه

سلام ! خب میبینم که برخی از بروبکس لکنت زبون گرفتن و برخی هم مثلا تعجب کردن ! اقا ما هر چی میگیم شما هی لج کنید ! اخه این داستان یه قصه تکراریه ! انویدیا میذاره ای تی ای همه زورشو رو کنه و اون وقت انویدیا میاد یک کارتی میزنه که اونو قورت بده و تموم ! موضوع اینه که انویدیا خیلی بهتر از اینا رو دم دست داره ولی برای سود بیشتر نمیخواد بروز بده !

در حقیقت همه چی بستگی به ای تی ای داره ! یعنی هر چقدر ای تی ای بیشتر پیشرفت کنه و کارت های قویتری بیرون بده ، به همون نسبت انویدیام مجبور میشه قویترشو بیرون بده ! من قبلا هم گفتم بنظر من انویدیا خیلی دستش جلوتره و فقط داره بازی میکنه ! تا هر چه بیشتر تکنولوزی شو بفروشه !

به هر حال این مشخصات سری 300 برای کسانی که با دیدن مشخصات 5870 جوگیر شده بودن ، شوک خوبی بود ( البته منظورم یکی دو تا از دوستانه که با هم شوخی داریم ) !:->

اینم چند تا عکس جدید اگه اشتباه نکنم !

js1o2xbkzwdkct9gfb8d.jpg

lntgz6sjyds9hgbjmh9d.jpg

qrz2e8ppins8zze6y5l.jpg

ojkpzhybn079lyur7c1.jpg

خدا این AMD / ATI رو از ما نگیره ، و الا این انویدیا و اینتل دمار از روزگار مون در میاوردن و قیمتاشون باعث نسل کشی طرفداراشون میشد !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...