رفتن به مطلب

پادشاهی مطلق NVIDIA و INTEL در شبکه جهانی Steam

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

جدول کلا دو نفره هست.چنان گفتین قعر جدول انگار ای ام دی از بین ۲۰ تا شرکت آخر شده :D

اینکه اینویدیا از اینتل جلوتره که شکی بهش نیست ولی این لحنه گفتنتون یجوریه انگار به قول معروف ای ام دی ارث باباتونو خورده :laughing:

نه amd ارث باباشو نخورده انگارانویدیا مال باباشه...  :D

البته شرکتهای زیادی cpu تولید می کنند اما دسکتاپ فقط این دو هستند فکر کنم...  :-?

لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بیخیال دوستان فعلا که قیمت هردو محصول تو کشور ما صدر جدول هستن داریم 5 برابر قیمت میخریم  :laughing:

لینک به دیدگاه

شما 1 درصد فکر کن یه گیمر استیم نصب نداشته باشه  :-?

من گیمرم و فقط از ORIGIN استفاده میکنم  :)

لینک به دیدگاه

من گیمرم و فقط از ORIGIN استفاده میکنم  :)

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :x  :x

لینک به دیدگاه

این که می گفتین 75-80 درصد بازار دست انویدیاست چی شد پس؟؟؟  :D

انگار امار انویدیا داره اب میره 54%...  :-?

قیافه اینتل هم بعد عرضه zen دیدن داره...  ^_^

ONLY AMD

منظورتون همون ZEN نیست که برای نشون دادن قدرتش خودشو با 8350 مقایسه میکنه ؟  :laughing:  :laughing:  :laughing:

corei3 تو خیلی از بازی ها از 8350 بهتر نتیجه میگیره بعد انتظار داری INTEL از ZEN بترسه

عزیز فن بازی هم حدی داره   =))  =))  =))

Intel چندین نسل پردازنده بیرون داده ولی AMD فقط بنر و اخبار منتشر کرده

بخاطر همین بی عرضگی AMD هست که اینتل هر نسل رو نسبت به نسل قبلی 5 تا 10% افزایش پرفومنس میزنه و مدام سوکت عوض میکنه. ما هم از این سیاست اینتل خسته شدیم . AMD باید یه تکون اساسی به خودش بده با این وضع پیشرفتِ AMD، پردازنده های ZEN فقط میتونه با نسل 4XXX اینتل رقابت کنه. اونم با استفاده از اهرم قیمت و دیگر هیچ !!!

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورتون همون ZEN نیست که برای نشون دادن قدرتش خودشو با 8350 مقایسه میکنه ؟  :laughing:  :laughing:  :laughing:

corei3 تو خیلی از بازی ها از 8350 بهتر نتیجه میگیره بعد انتظار داری INTEL از ZEN بترسه

عزیز فن بازی هم حدی داره   =))  =))  =))

Intel چندین نسل پردازنده بیرون داده ولی AMD فقط بنر و اخبار منتشر کرده

بخاطر همین بی عرضگی AMD هست که اینتل هر نسل رو نسبت به نسل قبلی 5 تا 10% افزایش پرفومنس میزنه و مدام سوکت عوض میکنه. ما هم از این سیاست اینتل خسته شدیم . AMD باید یه تکون اساسی به خودش بده با این وضع پیشرفتِ AMD، پردازنده های ZEN فقط میتونه با نسل 4XXX اینتل رقابت کنه. اونم با استفاده از اهرم قیمت و دیگر هیچ !!!

با خدااااااااااااااااااااااااااااااااا یعنی یکی یکی باید برای همتون نمودار بیارم توجیهتون کنم بابا من فن amd نیستم اما ازش دارم دفاع می کنم چون شما همش دارید ترول می کنید به ناحق...  ^_^

جددا اگه قراره با توضیح دادن قبول کنی بهت توضیح بدم؟؟؟چرا؟؟؟  :D  @};-

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

با خدااااااااااااااااااااااااااااااااا یعنی یکی یکی باید برای همتون نمودار بیارم توجیهتون کنم بابا من فن amd نیستم اما ازش دارم دفاع می کنم چون شما همش دارید ترول می کنید به ناحق...  ^_^

جددا اگه قراره با توضیح دادن قبول کنی بهت توضیح بدم؟؟؟چرا؟؟؟  :D  @};-

منتظر همچین جوابی از سمت شما بودم  @};-

دیگه نیازی نیست بیشتر از این توضیح بدم و البته اینم خیلی واضحه که شما همیشه از حق دفاع می کنید نه از AMD  @};-

nima.mazrouie

قیافه اینتل هم بعد عرضه zen دیدن داره...   ^_^

ONLY AMD

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه نیازی نیست بیشتر از این توضیح بدم و البته اینم خیلی واضحه که شما همیشه از حق دفاع می کنید نه از AMD  @};-

خب خوشحالم یکی رو تونستم با جوابم راضی کنم بقیه که ناراضی بودن... ! :D

پیشنهاد می کنم به تاپیک amd شاخ قول را شکست مراجعه کنید... تمامی جواب ها درش پیدا میشه راضی نشدید دیگه کاری از دست من بر نمیاد شرمندتون شدم خلاصه  @};-

amd میاد با تولیدات خودش مقایسه میزاره میگین چرا با خودش گراشته ... اومده با سریx5000 گراشته می گین چرا با این مقایسه کرده خالی بندیه اصلا چرا با x6000 نذاشته... نمیدونم الان چیکار کنیم ... دوستان نظراتتون رو بنویسین همه رو یجا باهم برای amd بفرستیم همونو انجام بدن...!  :D

لینک به دیدگاه

توی این تاپیک تمام قوانین ریاضی و تجارت زیر سوال رفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

nima.mazrouie

قیافه اینتل هم بعد عرضه zen دیدن داره...   ^_^

ONLY AMD

وقتی میاد میگه فقط انویدیا بخرید منی که دارم از amd دفاع می کنم باید بگم انویدیا... خب هرکی ببینه میگه این روانیه از amd داره دفاع می کنه بعد رفته داره می گه انویدیا فقط...  :D

اما وجدانا از اینتل واقعا بعدم میاد اما بازم ربطی نداره که amd فن باشم، اگه بودم الان cpu م مطمعنا اینتل نبود...!  [-X

لینک به دیدگاه

شما 1 درصد فکر کن یه گیمر استیم نصب نداشته باشه  :-?

من خیـــــــــــــــــــــیلیا رو میشناسم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خیـــــــــــــــــــــیلیا رو میشناسم.

ایران اصلا بحاسب نمیاد ... گیمر خارجی رو بحثش رو بکن تو ایران چون یا کرکی میزنه یا مثل دوستمون فقط فوتبال میزنه... ! 

بعد هم همونجور که ممکنه تو اون 1 درصد انویدیا داشته باشه همون 1 درصد ممکنه amd یا اینتل داشته باشه بازم نسبت بگیری همین میشه نتیجه که تو استیم زده...! 

شماها امار فروش رو با امار کاربری اشتباه گرفتین... بله یزمانی از هر 10 ت کارتی که فروش میرفت 8 تاش انویدیا بود اما خیلی هاش همین انویدیایی ها بودن که کارت عوض می کردند ...! ^_^

لینک به دیدگاه

ایران اصلا بحاسب نمیاد ... گیمر خارجی رو بحثش رو بکن تو ایران چون یا کرکی میزنه یا مثل دوستمون فقط فوتبال میزنه... ! 

بعد هم همونجور که ممکنه تو اون 1 درصد انویدیا داشته باشه همون 1 درصد ممکنه amd یا اینتل داشته باشه بازم نسبت بگیری همین میشه نتیجه که تو استیم زده...! 

شماها امار فروش رو با امار کاربری اشتباه گرفتین... بله یزمانی از هر 10 ت کارتی که فروش میرفت 8 تاش انویدیا بود اما خیلی هاش همین انویدیایی ها بودن که کارت عوض می کردند ...! ^_^

خداوکیلی  راستگو بگو

تاحالا چند نفر از شما عاشقان AMD بازی اشغال Ashes of the Singularity بازی کردید  :D  ؟؟؟؟؟؟ تاحالا بازیش کردی؟ یا اینقدر بازی اشغالی بوده که فقط برای بنچمارک لیستش کردین ؟ :D

منکه سبک تخصصیم RTS بود حالم ازش بهم خورد وای بحال بقیه :D

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خداوکیلی  راستگو بگو

تاحالا چند نفر از شما عاشقان AMD بازی اشغال Ashes of the Singularity بازی کردید  :D  ؟؟؟؟؟؟ تاحالا بازیش کردی؟ یا اینقدر بازی اشغالی بوده که فقط برای بنچمارک لیستش کردین ؟ :D

منکه سبک تخصصیم RTS بود حالم ازش بهم خورد وای بحال بقیه :D

این بازی اصلا برای بنچمارک گیری در استفاده دایرکتس 12 هست نه برای بازی... دیگم بحث نکنید من با شما بحثی ندارم... عین پیام بازرگانی می مونی !  ^_^

موفق و موید باشید  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب گفتی پیام بازرگانی

والا هر به 5 دقیقه می بینی یجا پست گذاشته تبلغ میکنه... درشت هم می نویسه انگار ننویسه بقیه ی کورن نمی تونن بخونند یا یکی شاید نخواد بخونه مجبور بشه حتما بخونه...  :D

هر دفعه هم بهش توضیح میدی باز میاد کار خودشو می کنه... ! اگه دیدی یذره کوتاه اومد نه همش فقط ترول ... نخونده میشه فهمید  :D

تو طرفداری از انویدیا از بدی های amd بالا میره تو ترول amd که دیگه جای خودشو داره اگه یبار دیدی اومده باشه فقط در رابطه انویدیا صحبت کنه و تیکه یه طرفدارها و amd نندازه ...  :D

لینک به دیدگاه

ماهی چه قدر از nvidia حقوق میگرید؟؟

حقوق نمیگیریم شرکت برای خودمونه ! D:
لینک به دیدگاه

حقوق نمیگیریم شرکت برای خودمونه ! D:

پس توی کارهای کثیفش شریک هستید !

لینک به دیدگاه

بله دقیقا" .

رسول خدا صلی الله علیه وآله می فرمایند: «چهار چیز در گناه بدتر از خود گناه است: کوچک شمردن گناه، افتخار کردن به آن، خوشحالی از آن و اصرار کردن به آن.»(خصال صدوق، ج 1،ص 115)

لینک به دیدگاه

رسول خدا صلی الله علیه وآله می فرمایند: «چهار چیز در گناه بدتر از خود گناه است: کوچک شمردن گناه، افتخار کردن به آن، خوشحالی از آن و اصرار کردن به آن.»(خصال صدوق، ج 1،ص 115)

لزوما هر کار کثیفی گناه نیست. 

لطفا شان احادیث و جایگاه درجشون رو حفظ کنید.

@};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

خدا شفا بده . حالت اصلا" خوب نیست برادر .

باور کردی واقعا" ؟!

لینک به دیدگاه

لزوما هر کار کثیفی گناه نیست. 

لطفا شان احادیث و جایگاه درجشون رو حفظ کنید.

@};-  @};-  @};-

:eek: 

خدا شفا بده . حالت اصلا" خوب نیست برادر .

باور کردی واقعا" ؟!

نه نکردم .

صرفا گفتم که فکر نکنید دارید با این شکل دفاع کردن کار درستی میکنید !!!

لینک به دیدگاه

دعوا بسه برید کنار رییس اومد!! =))

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...