رفتن به مطلب

پادشاهی مطلق NVIDIA و INTEL در شبکه جهانی Steam

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

:eek:

نه نکردم .

صرفا گفتم که فکر نکنید دارید با این شکل دفاع کردن کار درستی میکنید !!!

شما تعریف کار کثیف و گناه رو از یک منبع اسلامی پیدا کنید اون موقع مفهوم هر کردوم مشخص میشه  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

:eek:

نه نکردم .

صرفا گفتم که فکر نکنید دارید با این شکل دفاع کردن کار درستی میکنید !!!

شما الان دقیقا" نقشت چیه ؟ منجی عالم گیمر ها از دست انویدیا ؟ کار غلط ؟! کار شما غلطه که تبلیغ محصولی را می کنید که هزار و یک عیب داره . کاربران را به سوی مسیری سوق میدید که پولشان را مستقیم بریزن توی سطل آشغال .

بازم میگم حال شما اصلا" خوب نیست با توجه به طرز رفتارتون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لزوما هر کار کثیفی گناه نیست. 

لطفا شان احادیث و جایگاه درجشون رو حفظ کنید.

@};-  @};-  @};-

میبشه بفرمایید چه کار کثیفی گناه نیست ؟؟؟ لابد نشسته خوردن میوه ؟؟؟ البته اونم چون به بدنتون ضرر میخوره گناه هست، اها فهمیدم لابد  نشسته خوردن قرص ها   :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

میبشه بفرمایید چه کار کثیفی گناه نیست ؟؟؟ لابد نشسته خوردن میوه ؟؟؟ البته اونم چون به بدنتون ضرر میخوره گناه هست  :D

KHhhhhh barikala

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

ببین چی شد !!!

انویدیا رو زدیم به کار گناه 

از فردا انویدیا حرام است =))  =))

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

شما تعریف کار کثیف و گناه رو از یک منبع اسلامی پیدا کنید اون موقع مفهوم هر کردوم مشخص میشه  @};-  @};-

کارهای کثیف انویدیا :

غش در معامله

کلاه برداری از مردم با دست بردن در فریم سری های پیشین .

دروغ گویی

و ....

همه از گناهان کبیره هستند !

شما الان دقیقا" نقشت چیه ؟ منجی عالم گیمر ها از دست انویدیا ؟ کار غلط ؟! کار شما غلطه که تبلیغ محصولی را می کنید که هزار و یک عیب داره . کاربران را به سوی مسیری سوق میدید که پولشان را مستقیم بریزن توی سطل آشغال .

بازم میگم حال شما اصلا" خوب نیست با توجه به طرز رفتارتون .

شما به یک روش غلط تبلیغ میکنید .

این فرق میکنه تا یک محصول مشکل دار رو تبلیغ کنید !!!

تفاوت این دو کاملا آشکاره !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان چرا رعایت ادب و احوال هم رو نمیکنین ؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان چرا رعایت ادب و احوال هم رو نمیکنین ؟؟

ایشون اصلا" نمیدونه داره چی میگه !

یه ضرب المثلی هست زشته اینجا بگم اما حکایت حرف ایشون هستش . دو مسئله کاملا" بی ربط را با هم قاطی میکنه .

... به شقیقه چه ربطی داره ؟

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایشون اصلا" نمیدونه داره چی میگه !

یه ضرب المثلی هست زشته اینجا بگم اما حکایت حرف این ایشون هستش . دو مسئله کاملا" بی ربط را با هم قاطی میکنه .

... به شقیقه چه ربطی داره ؟

ربطی به موضوع تاپیک نداره و از صاحب تاپیک عذرخواهی میکنم ( در صورت صلاحدید میتونن پیام بدن که این پست رو پاک کنم )

من قبلا با ضرب المثل ها زیاد کار میکردم . ولی چند سالی هست که میبنم خیلی هاشون درست نیست یا در مکان خودش استفاده نمیشه در حالیکه ما داریم ازشون در همه حال و شرایط  استفاده میکنیم ( ماهی رو هر وقت ار آب بگیری تازست !!!  یارو درس نمیخونه بعدش 2 روز مونده به کنکور میاد درس میخونه . حرفم بزنی بهش میگه ضرب المثل داریم از قدیم گفتن !!!!!!!!!!!!!!!! )

مشکل من نوعی اینکه حرف زیاد میزنم و وقتی میام برا عمل ؛ نمیتونم در حد حرفام کاری انجام بدم. من نوعی خیلی خوب حرف میزنم خیلی خوب از منطق مسئله بیان میکنم و جوابش رو میدم ولی هرگز در حد حرفهام مرد عمل نیستم. اگه بودم اوضاع کنونی من این نبود ( مثال رو برا خودم گفت و شماها تعمیم بدید به نمونه آماری بزرگتر از من که میشه ما )

نمیخوام مستقیم اشاره کنم.

تا وقتی من خودم رو اصلاح نکنم در این مورد و به دوستان و آشنایانم در این مورد که درست اینه چیزی نگم و فقط براساس حرف و حدیث برم جلو مطمئن باشید پیشرفتی در کار نخواهد بود . اون یکی کشورها رو ببینین !! کاری با پاکستان / افغانستان ..  از این ریز میزه ندارم . حداقل ترکیه رو در نظر بگیرین ( هرچند اونم داره تبدیل میشه )

1- زمان ارزش داره

2- بهترین استفاده رو از زمان ببرید ( تفریح / درس / هرچی که خوش باشین ولی با رعایت هنجارهای آن منطقه )

3- خودمون رو باید باور داشته باشیم

4- داشته هایمان رو شکر بگیم ( هرکسی با زبان خود و با خدا خودش )

5- از فرصت های بدست اومده حتی در حد لحظه استفاده کنیم ولی با رعایت حقوق دیگران ( خیلی ها با حقوق دیگران به جاهایی رسیدن که تو خوابشم نمیدیدن !!! ) من خودم سعی میکنم باهاشون برخوردی نداشته باشم که از حقوق من استفاده کنن برا سود خودشون !!!!

6-بحث بکنیم / حرف بزنیم / ولی به حریم خصوصی دیگران احترام قائل بشیم / ادب رو رعایت کنیم / با خونسردی کامل جواب هم رو بدیم / جرات داشته باشیم هرموقع اشتباه عمل کردیم اعتراف کنیم و قبول کنیم. خیلی شده برا من تو همین فروم پ.خ دادن فلان قطعه چطوری هست ؟؟ فلان کار رو میتونم انجام بدم ؟؟ چون اطلاعاتی نداشتم در کمال ادب گفتم اطلاعات کافی ندارم و لینک دوستان رو دادم تا راهنمایی کنن.

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

ربطی به موضوع تاپیک نداره و از صاحب تاپیک عذرخواهی میکنم ( در صورت صلاحدید میتونن پیام بدن که این پست رو پاک کنم )

من قبلا با ضرب المثل ها زیاد کار میکردم . ولی چند سالی هست که میبنم خیلی هاشون درست نیست یا در مکان خودش استفاده نمیشه در حالیکه ما داریم ازشون در همه حال و شرایط استفاده میکنیم ( ماهی رو هر وقت ار آب بگیری تازست !!! یارو درس نمیخونه بعدش 2 روز مونده به کنکور میاد درس میخونه . حرفم بزنی بهش میگه ضرب المثل داریم از قدیم گفتن !!!!!!!!!!!!!!!! )

تمام حرف های شما صحیح .

کسی بی احترامی نکرده اما وقتی منطق تو حرف کسی نباشه بحث کردن از شکل معمول خارج میشه یا نباید جواب طرف را بدی یا باید جواب بدی و بحث کنی . یه حرفی به عنوان مزاح زده میشه بعد طرف میاد حدیث میذاره میگه گناه کبیرست !! در جواب چنین کسی چی باید گفت ؟ با کدوم منطق سازگاره این کار ؟

برا اینکه تاپیک مسیر اصلی خودش رو بره تو پ.خ جواب میدم. هرکسی مایل هست میتونه بیاد

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من قبلا با ضرب المثل ها زیاد کار میکردم . ولی چند سالی هست که میبنم خیلی هاشون درست نیست یا در مکان خودش استفاده نمیشه در حالیکه ما داریم ازشون در همه حال و شرایط  استفاده میکنیم ( ماهی رو هر وقت ار آب بگیری تازست !!!  یارو درس نمیخونه بعدش 2 روز مونده به کنکور میاد درس میخونه . حرفم بزنی بهش میگه ضرب المثل داریم از قدیم گفتن !!!!!!!!!!!!!!!! )

مشکل من نوعی اینکه حرف زیاد میزنم و وقتی میام برا عمل ؛ نمیتونم در حد حرفام کاری انجام بدم. من نوعی خیلی خوب حرف میزنم خیلی خوب از منطق مسئله بیان میکنم و جوابش رو میدم ولی هرگز در حد حرفهام مرد عمل نیستم. اگه بودم اوضاع کنونی من این نبود ( مثال رو برا خودم گفت و شماها تعمیم بدید به نمونه آماری بزرگتر از من که میشه ما )

نمیخوام مستقیم اشاره کنم.

تا وقتی من خودم رو اصلاح نکنم در این مورد و به دوستان و آشنایانم در این مورد که درست اینه چیزی نگم و فقط براساس حرف و حدیث برم جلو مطمئن باشید پیشرفتی در کار نخواهد بود . اون یکی کشورها رو ببینین !! کاری با پاکستان / افغانستان ..  از این ریز میزه ندارم . حداقل ترکیه رو در نظر بگیرین ( هرچند اونم داره تبدیل میشه )

1- زمان ارزش داره

2- بهترین استفاده رو از زمان ببرید ( تفریح / درس / هرچی که خوش باشین ولی با رعایت هنجارهای آن منطقه )

3- خودمون رو باید باور داشته باشیم

4- داشته هایمان رو شکر بگیم ( هرکسی با زبان خود و با خدا خودش )

5- از فرصت های بدست اومده حتی در حد لحظه استفاده کنیم ولی با رعایت حقوق دیگران ( خیلی ها با حقوق دیگران به جاهایی رسیدن که تو خوابشم نمیدیدن !!! ) من خودم سعی میکنم باهاشون برخوردی نداشته باشم که از حقوق من استفاده کنن برا سود خودشون !!!!

6-بحث بکنیم / حرف بزنیم / ولی به حریم خصوصی دیگران احترام قائل بشیم / ادب رو رعایت کنیم / با خونسردی کامل جواب هم رو بدیم / جرات داشته باشیم هرموقع اشتباه عمل کردیم اعتراف کنیم و قبول کنیم. خیلی شده برا من تو همین فروم پ.خ دادن فلان قطعه چطوری هست ؟؟ فلان کار رو میتونم انجام بدم ؟؟ چون اطلاعاتی نداشتم در کمال ادب گفتم اطلاعات کافی ندارم و لینک دوستان رو دادم تا راهنمایی کنن.

درود عطا جان

ببین یک مثال ساده میزنم برات :

انویدا وقتی کارت 1080 رو عرضه کرد فنش مشکل اشت و بقولی باگ نرم افزاری ببین برخورد amd  ها چجوری بود؟؟؟

الانم ببین amd 480 رو معرفی کرده و. بنوعی باگ مصرفی داره ببین روسرشون گذاشتن کل سایت رو... 

جالب اینه هردو مسئله رو هردو شرکت اعلام کردن اقا مشکل با یه درایور بر طرف می کنیم... !  ^_^

ایا ما اومدیم بگیم چون فنش خرابه مشکل داره نخرید انویدیا کلاه برداره فلانه فیساله؟؟؟ تمام حرف ما این بود اقا داره انویدیا گرونفروشی میکنه  :-?

اینا ببین چیکار می کنند تو این تاپیک ها فقط ترول ترول ترول؟؟؟

بگذریم    @};-

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

ميشه يكي بگه چرا تعصب داريد و الكي از يه شركت دفاع ميكنيد سودتون از اين كارو توضيح بديد ممنون ميشم

لینک به دیدگاه

خوب این دیگه برداشت شماس و میشه یک نظر شخصی و به من ارتباطی نداره

مثلا عنوان این تاپیک

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج مدل رفرنس با درایور اولیه اضافه شد »»» در انتظار مدل های سفارشی با MHZ1400 به بالا + نظرسنجی

ما اعتراضی کردیم که چرا در عنوان این تاپیک نوشته شده تاج خورشید ؟

اونم برای کارتی مثل RX480 که مشخص شده حتی اندازه خود خورشید حرارت تولید میکنه

سعی کنید همیشه مخاطب حرفه ایی باشید و بجای این فرافکنی ها هر خبری میبینید سریع به منبع خبر رجوع کنید ببینید منبع چی نوشته

اصلا شما چرا تو تاپیکهای AMD  از اینجورحرفا نمیزنی  شکایت نمیکنی ؟؟؟ مشخصه AMD فن هستی :D

موفق باشید

با تشکر از اطلاع رسانی شما دوست عزیزم @};-

داداش مگر شرکت انویدیا با تاج خورشید مشکل و خصومت و منافات و تضادی  داره ؟؟؟ ، برادر من اسم یه چیز شخصی ! شما هم میزاشتی رستم رستان یا نمیدونم "همچنان در صدر" یا هرعنوان پر جذبه و با شکوهی که مد نظرتون @};-

خطاب ایشون به انعکاس شدید الحن نظرتون در یه مورد آماری و خبری پربازخورد ... چرا پای یه تاپیک دیگه رو میکشید وسط ؟؟؟ (ایشون نهایت 2و3 تا از اون 1000 تا پست رو عنایت کرده باشن )

اینم نوع گفتارتون:

شرکت AMD مثل همیشه در قعر جدول بسر میبرد .

اصلا شما چرا تو تاپیکهای AMD  از اینجورحرفا نمیزنی  شکایت نمیکنی ؟؟؟ مشخصه AMD فن هستی 

@};-

لینک به دیدگاه

این کلمات معظم و کبیر که برای کمپانی ها به کار میبرن خیلی خنده داره خداوکیلی  =))  دمتون گرم

لینک به دیدگاه

انصافا دمتون گرم تو هر تایپک کل کل که میام کلی میخندم کلا من نظرم اینه که هر فردی هر وسیله ای رو میخاد بخره بهتره اول بره تحقیق کنه نیازهاشو بسنجه از جنتا منبع معتبر تحقیق کنه اگه کسی بخاد به حرف چنتا ترول گوش کنه بهتره سرش کلاه بره.

یک بحث دیگه که اینجا مطرحه کلا ما آدما مخصوصا ایرانیها وقتی یه چیزی میخریم چه خوب چه بد اینقدر ازش تعریف و تمجید میکنیم که انگار از اون محصول بهتری تولید نشده و نخواهد شد و به هیچ عنوان زیر بار نمیریم.

لینک به دیدگاه

این بازی اصلا برای بنچمارک گیری در استفاده دایرکتس 12 هست نه برای بازی... دیگم بحث نکنید من با شما بحثی ندارم... عین پیام بازرگانی می مونی !  ^_^

موفق و موید باشید  @};-

شما الان گفتید بازی Ashes of the Singularity اصلا بازی نیست و فقط یک ابزار برای بنچمارک گیریه ؟

این دیگه حرف خودته از زیر حرف خودت که نمیتونی فرار کنی

حالا به من بگو اگه بازی Ashes of the Singularity فقط برای بنچمارک گیریه پس اینجا برای فروش در استیم چیکار میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ =)) =)) =)) =)) =)) =))

http://store.steampowered.com/app/228880/

حالا سوال بعدی من از شما

چرا وقتی از چیزی اطلاع ندارید وارد یک بحث میشید که بعد سوتی به این بزرگی بدید ؟؟؟

بخدا قسم ندونستن عیب نیست

شما حتی نمیدونی Ashes of the Singularity بازیه یا بنچمارکه بعد چطور بنچمارکهاشو توی سایت چپو راست قرار میدی ؟ قسم میخورم حتی یبارم شما  این بازی انجام ندادید

من از شما طرفدار AMD انتظار دارم اطلاعاتت خیلی بیشتراز اینا باشه

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

خوب این دیگه برداشت شماس و میشه یک نظر شخصی و به من ارتباطی نداره

مثلا عنوان این تاپیک

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج مدل رفرنس با درایور اولیه اضافه شد »»» در انتظار مدل های سفارشی با MHZ1400 به بالا + نظرسنجی

ما اعتراضی کردیم که چرا در عنوان این تاپیک نوشته شده تاج خورشید ؟

اونم برای کارتی مثل RX480 که مشخص شده حتی اندازه خود خورشید حرارت تولید میکنه

سعی کنید همیشه مخاطب حرفه ایی باشید و بجای این فرافکنی ها هر خبری میبینید سریع به منبع خبر رجوع کنید ببینید منبع چی نوشته

اصلا شما چرا تو تاپیکهای AMD از اینجورحرفا نمیزنی شکایت نمیکنی ؟؟؟ مشخصه AMD فن هستی :D

موفق باشید

وای این پاسخ عالی بود با ار پی جی برجک خیلی ها رو زدی دمت گرم. پرچم انویدیا بالا بود و هست همیشه .
لینک به دیدگاه

اگه 24%  CPU یوزر های استیم دست AMD هستش و از طرفی هم 24% گرافیک های یوزر های استیم دست AMD  پس مطلقا دست nVidia و Intel نیست بلکه 1/4 هر کدوم دست AMD هستش و احتمال اینکه سهم AMD داخل بازار CPU بیشتر بشه امسال خیلی زیاده.در مورد گرافیک ها بستگی داره...بستگی داره 1060 چی باشه و از طرف دیگه گرافیک های های اند AMD چی باشه...

در مورد CPU ها هم بعد از Haswell ارتقاع دادن به Skylake یا از Haswell-E به Broadwell-E هیچ سود خاصی نداره برای یوزر و تغریبا توی این دو نسل اینتل هیچکار نکرده.پیشرفت های 3-5 درصدی و قیمت هایی که دست نخوردن.چون بازار قسمت زیادش دستشه و خودش که نمی تونه با خودش رقابت کنه!(فراموش نشه که سری Broadwell معمولی یک فضاحت به تمام معنا بود 5775C و الان هم گم و گور شده با اون همه  تبلیغ براش و آپدیت بایوس از 4 ماه قبل از  Release و این همه سرمایه که خیلیا گذاشتن و برد Z97 خریدن که با Haswell Refresh و Broadwell به قول اینتل "COMPATIBLE" باشه که تهش Broadwell چرت بود و ارزش نگاه کردن هم نداشت و از طرفی هم Haswell Refresh با Z87 هم کار می کرد)

کلا وجود AMD لازمه تا اینتل و nVidia به خودشون یه تکونی بدن.

ضمن این که از طرفی AMD فعلا بازار کنسول رو قبضه کرده به طور 100% که این خودش خیلی از لحاظ مالی به شرکت کمک کرده هچنین که به نظر میاد نسل بعدی کنسول ها رو هم به AMD بدن (اگه ورژن های ارتقاغ یافتش رو به AMD دادن چرا نسل بعدی رو ندن؟)

لینک به دیدگاه

من فقط خبرهای درست صحیح  همراه با لینک معتبر قرار میدم

از خودم چیزی در نمیارم بلکه فقط اطلاع رسانی انجام خواهم داد

درضمن من عضو تحریه چند فروم دیگه هم هستم که بتازگی وارد لیون شدم

میتونید برید منبع متن خبرو بخونید

شما AMD فن ها هرکاری کنید نمیتونید از حقایق فرار کنید و باید بپذیرید واقعیت های پیرامون خودتون رو

وقتی اعلام میشه NVIDIA طبق اخرین امار 85% فروش کارت گرافیکهای دنیا در دست داره اینا دروغ نیستن نمونش میشه همینی که دارید میبینید و اکثریت گیمرهای استیم از کارتهای انویدیا استفاده میکنن

اصلا من دروغ میگم . منبع هم داره دروغ میگه ؟؟؟؟؟؟؟؟

حقیقت حتی اگه برای شما تلخ هم باشه باید بپذیرید

موفق باشید

سلام 

بنده اول از مترجم عزیز بابت زحمتی که برای ترجمه و تهیه خبر کشیدند تشکر میکنم. من طرفدار دو آتیشه هیچکدوم از شرکت های AMD و nvidia نیستم. اما با توجه به لینکی که از منبع خبر قرار دادید بهتر نبود بقیه قسمت های این خبر مثل درصد استفاده کاربران از ویندوز 10 و یا اطلاعات راجع به سی پی یو های کاربرها ( مثل تعداد هسته های پردازشی و ...) رو هم داخل متن خبرتون قرار میدادید تا اینقدر سوء تفاهم برای بقیه پیش نمیومد و خبرتون جنبه ی بیطرفانه به خودش میگرفت؟ @};-

لینک به دیدگاه

اپدیت خبری

درود

امروز این خبر دوباره از سمت vavle اپدیت شد . که باز هم  در سال 2016 شاهد افزایش کاربرانی هستیم که از nvidia . intel استفاده میکنن

http://www.dsogaming.com/news/steam-survey-june-2016-nvidia-intel-windows-10-increase-dominance/#more-89565

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...