رفتن به مطلب

نظر سنجی:کدام کارت گرافیک بهتر دیزاین شده است RX480 VS 1060GTX

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

سلیقه شما  

46 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک از طراحی زیباتری بهرمند میباشد؟

Recommended Posts

درود

دوستان در این نظر سنجی سعی داریم بفهمیم سلیقه گیمرها , علاقه مندان سخت افزار , ایرانی فارق از عملکرد هزینه میزان مصرف و... دو کارت گرافیک RX480 .GTX1060 چیست؟

بنظر شما کدام یک از کارت گرافیک های RX480 . GTX 1060 دیزاین زیبا تر و کاربر پسند تری دارد ؟

انتخاب شما از نظر زیبایی کیفیت محصول کدام کارت گرافیک خواهد بود؟

1060GTX

29264900421288951681.jpg

VS

RX480

00880664957914600125.png

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

هیچ کدوم و هیچ گیمری بر اساس قیافه ی کارت من ندیدم گرافیک بخره...بگه چون فلان مدل از فلان گرافیک این رنگه پس اونو می خرم...کولر های رفرنس هم معمولا در اکثر موارد دما های بالایی دارن و روی دمای بالا فنشون صدای جت می ده.فقط واسه ی SLI یا CF هایی خوبن که مادربرد بین اسلات هاش فاصله نباشه.که می شه ۳ تایی و ۴ تایی که nVIDIA گفت تمرکزش رو میزاره واسه درست کردن SLI های دوتایی و بقیه رو ساپورت چندانی نمی کنه.ولی حتی اون موقع هم مدل Turbo ی اسوس بهتره.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

شک ندارم میخوای 480 رو مسخره کنی خخخ!! ^_^

برای منم زیبایی و اینا ها خیلی ملاک نیست ولی چون

طرح های ساده رو دوست دارم rx 480 رو انتخاب میکنم 

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال!

1060 با 6 گیگ وی رم در بازیهایی که بیش از 6 گیگ از حافظه گراف  رو پرکنه چقدر ممکن  هست افت فریم داشته باشه؟ بخصوص با توجه به اینکه اکثر کارت های جدید 8 گیگ هستن  مثل 1080 و 1070 و حتی  480 و این  موضوع ممکنه باعث بشه  بازی پیش رو  بر اساس 8 گیگ حافظه بهینه بشن؟ اصلا بازیهای آینده ممکنه این قدر سنگین بشن!؟....

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه سوال!

1060 با 6 گیگ وی رم در بازیهایی که بیش از 6 گیگ از حافظه گراف  رو پرکنه چقدر ممکن  هست افت فریم داشته باشه؟ بخصوص با توجه به اینکه اکثر کارت های جدید 8 گیگ هستن  مثل 1080 و 1070 و حتی  480 و این  موضوع ممکنه باعث بشه  بازی پیش رو  بر اساس 8 گیگ حافظه بهینه بشن؟ اصلا بازیهای آینده ممکنه این قدر سنگین بشن!؟....

راستش در حال حاضر بازی که اینقدر VRam استفاده کنه، خیلی کم پیدا میشه، ولی قضیه این هستش که انویدیا ضعف در معماری DX12 خودش رو با افزایش مموری در دو نسل گذشته میخواسته برطرف کنه، که مشخصا در چند سال گذشته میزان استفاده مموری در کارتهای انویدیا در بازیهای چند وقت گذشته افزایش عجیبی پیدا کرده، چیزی که قبلا در مورد AMD صادق بود...

بنده هم تا حالا کیسم رو نگذاشتم جلوی مانیتور وقتی که بازی میکنم و توی کیس رو نمیبینم وقتی از PC استفاده میکنم، درضمن کسی رو نمیبینم که کارت رفرنس FE با اون قیمت کذایی یا کارت رفرنس AMD با اون فن ضعیف رو بگیره، پس نظرسنجی بی معنی هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکثر کاربران از مدلهای کاستوم خرید میکنن (حداقل تو ایران)

ظاهر کارت هم مهم نیست ،

اگه قرار بر ضایع کردن amd هستش

من  کارت 1080 با قیافه و کولر 480 میپسندم ، چیزی که مهمه توشه و از همه مهمتر قیمت

واسه قیافه نه چندان خوبه 1060 باید قیمت بیشتری پرداخت کنی !!!

کل تاپیک هم اسپم بیشتر نیست

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

من که اصلا به مدلای رفرنس علاقه ندارم

ولی کولر رفرنس انویدیا قشنگ تره تو همه مدلا اینجوری بوده تقریبا چند ساله همین فرم موندن اما ظاهر که کارایی نمیده فقط و فقط مدلای کاستوم این مقایسه اساسا بی معنیه

یکی به amd بگه خواهشا طراحی کولر رفرنس رو عوض کنه

لینک به دیدگاه

اگه منظورت اين دو تصوير بالا باشه كه اولى هلو هست دومى لولو

لینک به دیدگاه

صد در صد زیبایی کارت برای من مهمه و از ظاهر کارت خوشم نیاد بعیده بخرمش مگر اینکه مجبور باشم یا کیسم داخلش دیده نشه که معمولا کیسای جدید داخلش دیده میشه. اما برای هر کس زیبایی کارت از درجه خاصی از اهمیت برخوردار هستش. مثلا یکی زیاد براش مهم نیست زیبایی کارت و برای یکی دیگه از اهمیت ویژه ای برخوردار هستش . مثلا من کارت رو دستم می گیرم می خوام نصب کنم کلی از زیبایی کارت لذت می برم یا وقتی داخل کیس رو نگاه می کنم . در هر صورت اینکه یه کارت زیبا باشه می تونه برای یه نفر فاکتور مهمی باشه و برای یه فرد دیگه نه و زیاد اهمیت نداشته باشه.

لینک به دیدگاه

اگه عکس قوطی حلبی روغن 5 کیلویی هم میذاشتی میگفتی این amd هستش . 50 تا فن amd بهش رای میدادن =))

لینک به دیدگاه

ظاهر کارت مهم نیست کارایی مهمه بزار 1060 وارد بشه بعد عنوان تاپیک رو عوض کن بزار کدام گرافیک  قدرمتندر یا ارزش خرید کدام یک بیشتر است!

ظاهر جفتشون مضخرفه *dry#

ویرایش شده توسط Rexxar
لینک به دیدگاه

اگه عکس قوطی حلبی روغن 5 کیلویی هم میذاشتی میگفتی این amd هستش . 50 تا فن amd بهش رای میدادن =))

:eek:  :eek:  :eek: نمکدون

SaltShaker.jpg

لینک به دیدگاه

2 روز دیگه صبر کنید معرفی می شه همه عجله دارن بی خودی چیزی رو هایپ نکنید این رو کلی گفتم 

ولی کولر 1060 بهتر هست 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

چرا ظاهر مهم نیست؟ این که یه نفر تو کیسشو نمیتونه ببینه دلیل نمیشه بگه ظاهر کارت مهم نیست. مثل این میمونه که بگی ظاهر ماشین مهم نیست چون وقتی تو ماشین میشینم بیرونشو نمیتونم ببینم پس ظاهرش اهمیت نداره!!

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دو

چرا ظاهر مهم نیست؟ این که یه نفر تو کیسشو نمیتونه ببینه دلیل نمیشه بگه ظاهر کارت مهم نیست. مثل این میمونه که بگی ظاهر ماشین مهم نیست چون وقتی تو ماشین میشینم بیرونشو نمیتونم ببینم پس ظاهرش اهمیت نداره!!

دوست عزیز نه این که ظاهر مهم نیست ولی ظاهر یه کارت میشه گفت اخرین چیزیه که یه نفر بخاد بهش اهمیت بده مثل دمای کارت قدرتش قیمتش کارایی عمر مفید ... و در اخر ظاهر !

موتور پیکان رو بزاری تو یه بوگاتی به درد جهنم هم نمیخوره

لینک به دیدگاه

تمام این مشخصاتی که شما گفتی تو یه کارت با ظاهر زیبا دیده میشه. نه یه کارت ریفرنس یا جدیدا فاندر ادیشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...