رفتن به مطلب

GTX 1060 به زودی عرضه خواهد شد: قدرت GTX 980 با قیمتی کمتر!

اشتراک گذاری

برای خرید کارت گرافیک جدید چه فاکتوری را در اولیت قرار می دهید؟  

183 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. برای خرید کارت گرافیک جدید چه فاکتوری را در اولیت قرار می دهید؟

• قیمت در برابر کارایی
      138
    • DirectX 12
      12
    • واقعیت مجازی (VR)
      4
    • قابلیت بازی در 4K
      10
    • نویز و بهره وری
      3
    • رابط برنامه نویسی ولکان
      1
    • من فقط منتظر بازی های جدید هستم!
      15

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خوب همه بنچمارک‌ها یک چیز رو نمی‌گن البته این موضوع در مورد rx 480 صدق می‌کنه معلوم نیست مشکل چیه: http://www.3dmark.com/fs/9064371

gm7e_480.jpg

خوب شما جواب این پست رو بدین http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58788&page=111#entry753039 بعدا میشه در مورد کارایی گرافیک 480 نسبت به 1060 بحث کرد. :D

@};-  @};-  @};-

والله اصلا حوصله بحث رو ندارم، حتی حوصله کوت کردن پستهارو ندارم، دوستان ناراحت نشن اگه جواب نمیدم...

@};-

عکس دوست عزیز باز نمیشه. اینم لینک:

4f2Lsb-1.png

تصویر بالا:

480 ایسوز امتیاز گرافیک: 15363 فرکانس هسته: 1500 مموری: 2250

با لینک زیر مقایسه کنید:

http://www.3dmark.com/fs/9136460

480 رفرنس امتیاز گرافیک: 15241   فرکانس هسته: 1355 مموری: 2250

چرا با اینکه نسخه رفرس فرکانس هسته پایین‌تر (145مگاهرتز پایینتر) داره ولی اختلاف امتیاز گرافیک زیاد نیست؟

-----------------------

به نظر میاد طی بنچمارک روی 1500، فرکانس پایدار نبوده است.

ولی اگه نظر من رو میخوای، دلیلش میتونه درایور باشه(تستها با درایور متفاوت گرفته شده)، با توجه به سابقه AMD در ارائه درایور بهینه برای کارتهای گرافیکش، باید معمولا چند ماه منتظر موند تا یک درایور درسته حسابی برای کارتهای جدیدش ارائه بده، شاید مهمترین دردسر جدید AMD افزودن فرکانس بوست به کارتهاش بوده تا بتونه در درایورهاش از این نوآوری استفاده درستی بکنه، مطمئنا طول میکشه...

شاید فرجام جان بیاد در مورد نتایج اورکلاکها توضیح بده، بهتر باشه تا من که تو عمرم غیر از اورکلاک روی سیستمم، کاری با اورکلاک نداشتم... :D

به عنوان مثال: همه دارن در مورد برق مورد استفاده این کارت صحبت میکنن ولی کسی نمیگه که چرا این استفاده بیش از حد کارت از PCIE با درایور حل میشه؟؟؟ در صورتیکه کارت تستهای استاندارد PCIE رو پاس کرده و توسط AMD اعلام شده که کارت حداکثر مصرفش 110 وات هستش(فقط بورد)، والله بنده تا اونجایی که دیدم، این کارت فقط در حالت اورکلاک از مصرف عادی عبور میکنه، که ظاهرا کسی هنوز با سیستم جدید AMD برای اورکلاک آشنا نشده(همین دردسر رو با اورکلاک کارتهای انویدیا هم داشتن) که ظاهرا خیلی پیچیده شده، ظاهرا گزینه Max Power در سیستم اورکلاکینگ، اونقدر روش کار نشده و باعث همچین قضیه میشه...

فکر میکنم که AMD با درایور 7 ژوئن میخواد فقط همین کار رو انجام بده که این Maximum Power رو Tune کنه که کسی دیگه ولتاژ اضافه به کارت نده در هنگام اورکلاک...

@};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• ارسال 89
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با تشکر از استار عزیز و عزیزان همراه ! جدا لذت بردم ، دیر رسیدنم لااقل باعث شد از کل پست ها استفاده کنم  @};-

به امید اینکه تاپیک هایی از این دست رو بیشتر و بیشتتر ببینیم

خیلی مایلم تحلیل مجید جان رو در مورد مقایسه ی بازار کاستوم این کارت و RX480 رو بدونم 

و اینکه اون عدم پشتتیبانی از SLI ممکنه صرفا به خاطر جلوگیری از خدشه به بازار GTX 1070 بوده باشه ؟

با تشک @};- ر

لینک به دیدگاه

با این لینک مقایسه کنید: 480 امتیاز گرافیک  12369 فرکانس هسته 1288

http://www.3dmark.com/fs/9158272 

1060 امتیاز گرافیک 13215

با هم فرقی ندارن!

قابلیت اور شدن و دما و توان مصرفی هم بماند.

اختلاف قیمت 100 دلاری از کجا پیدا کردین؟؟

به احتمال 80 درصد 300 دلار قیمت میخوره که باز 480 200 دلاری قیمت مناسبی میتونه واسه خرید باشه

لینک به دیدگاه

قیمت اینجا حرف اول رو میزنه. اگر قیمتی نزدیک به 480 داشته باشه یکی از هیجان انگیز ترین رقابت های این دو شرکت برای بدست آوردن بازار مید رنج رو شاهد هستیم @};-

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

@};- @};- @};- تشکر مجدد بابت همکاری دوستان عزیز @};-  @};-  @};- 

با تشکر از استار عزیز و عزیزان همراه ! جدا لذت بردم ، دیر رسیدنم لااقل باعث شد از کل پست ها استفاده کنم  @};-

به امید اینکه تاپیک هایی از این دست رو بیشتر و بیشتتر ببینیم

خیلی مایلم تحلیل مجید جان رو در مورد مقایسه ی بازار کاستوم این کارت و RX480 رو بدونم 

و اینکه اون عدم پشتتیبانی از SLI ممکنه صرفا به خاطر جلوگیری از خدشه به بازار GTX 1070 بوده باشه ؟

با تشک @};- ر

درود @};- 

​خیلی متشکرم که نظر منو به عنوان یکی از کوچکترین اعضای لیون میپرسی در حالیکه خود شما استاد بنده هستی اما اگر لطف کنی و منو از این مورد معاف کنی ممنون میشم. اظهار نظر یک کاربر که به عنوان هوادار AMD شناخته شده در مورد کارت های انویدیا؟ بوی خون میاد :D  @};-  ترجیح میدم در مورد بازار و عملکرد این کارت سکوت کنم ^_^

​فقط در مورد حذف SLI از این کارت میتونم بگم که اگر قرار باشه لیستی از 5 دلیلی که چرا انویدیا این کار رو انجام داده تهیه کنم، مطمئناً دلیل "خدشه به بازار فروش GTX 1070" رو رده هفتم مینویسم! :D  ​مشخصاً Multi GPU چیز جدیدی نیست. به عنوان مثال آیا سال قبل عرضه GTX 960 با قابلیت پشتیبانی از SLI به بازار GTX 970 یا GTX 980 خدشه ای وارد کرد؟ یا همین امسال، آیا پشتیبانی GTX 1070 از SLI موجب فروش کمتر GTX 1080 شده؟ هر چیزی جای خودش. حقیقتش هضم این ایده برای من خیلی سخته. 

​به نظر من انویدیا بررسی کرده و به این نتیجه رسیده کاربرای خیلی کمی به Multi GPU اهمیت میدن، بازی های کمی هستن که این ویژگی رو به خوبی پشتیبانی کنن و DirectX 12 هم هنوز به اون بلوغ کافی نرسیده که وعده هایی رو که داده بودن عملی کنه، بهینه سازی درایور برای این امر وقت و تلاش بیشتری رو میطلبه و همچنین در نهایت اینکه همونطور که در متن هم اشاره شد حتماً میخواسته با حذف این مورد در PCB این کارت باعث پیچیدگی کمتر طراحی و در نهایت هزینه ساخت کمتر برای اون بشه چون همینطور که می دونی این کمپانی همین الانش هم بودجه هنگفتی رو صرف این معماری کرده.

همنجا لازمه اشاره کنم که دوستان اشتباه برداشت نکنن. منظورم این نیست کل سرمایشو ریخته در این بخش و اگر این سری کارت ها خوب نفروشن انویدیا بدبخت میشه و این حرفا... منظورم اینه که بودجه اختصاصی به این بخش نسبت به سال های قبل به طور نامتعارفی افزایش داشته و اصلاً عاقلانه نبوده که بیشتر از این بودجه صرف کنن که نشان از درایت​ تحلیلگران این شرکت داره.

​به نظر من سال بعد همزمان با عرضه ولتا که باز هم طبق اشاره مقاله با کمتر شدن هزینه ها در تمامی بخش ها همراه خواهد بود به علاوه اینکه DirectX 12 تا اون زمان باید به بلوغ کافی رسیده باشه و بازی های بیشتری با این API عرضه شده باشه، بعید نیست مجدداً شاهد بازگشت پشتیبانی از Multi GPU به این کلاس از کارت گرافیک های انویدیا باشیم. به هر حال فکر نکنم افراد زیادی دلتنگ این ویژگی بشن. نه گیمری که دنبال کارتی با بودجه محدود میگرده هیچ وقت به فکر SLI این کارت میوفته و نه علاقه مندان به رکورد هیچ وقت حاضر خواهند شد با چندتا از این کارت رکورد بزنن! پس به نظر  من حذف این ویژگی برای این رده ضرری به بار نخواهد آورد.

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

در ادامه پستهای بی حوصله بنده :sigh: ، خواستید برید این مطلب رو بخونید، شخصی که طراح قسمت مالتی GPU در بازی های DX12 در مایکروسافت هستش، اعلام کرده که به زودی این قابلیت رو در بازیهایی DX12 که رسما این قضیه رو ساپورت نمیکردن مثل GOW و کوانتوم بریک، اضافه خواهد شد، به گفته این شخص، به زودی یک ریویو از استفاده مالتی GPU در DX12 رو ارائه خواهند داد که بتونه نظر همه رو نسبت به استفاده از چند کارت در بازی ها، عوض کنه...

http://wccftech.com/microsoft-provide-abstraction-layer-help-mgpu-directx-12/

با توجه به گفته این شخص(Chas Boyd) با افزودن یک لایه نرم افزاری بسیار ساده با کوچکترین تغییراتی،(برای راحت کردن کار طراحان بازی ها) میشه این قابلیت رو به بازیهای DX12 اضافه کرد...

ظاهرا این قابلیت کاملا آماده استفاده هستش و به زودی به نمایش در خواهد اومد... 

فوق العاده بود لذ ت بردم (لازم و کافی)  :clapping:  @};-

چرا بی حوصله داداش ؟   کارت که مثل همیشه درست 

+ @};-  :(

گویا اطلاع رسانی اولیه هم در جریان AMD Editor day صورت گرفته (که شاید تاکیدی بر بهینه سازی عالی multi gpu بر روی مدل های پلاریس در عناوین DX12 بوده باشه)

confirmed on GitHub

dvpr3ar3czwoqjaywwun.png

@};- @};- @};- ​تشکر مجدد بابت همکاری دوستان عزیز @};-  @};-  @};- 

درود @};- 

​خیلی متشکرم که نظر منو به عنوان یکی از کوچکترین اعضای لیون میپرسی در حالیکه خود شما استاد بنده هستی اما اگر لطف کنی و منو از این مورد معاف کنی ممنون میشم. اظهار نظر یک کاربر که به عنوان هوادار AMD شناخته شده در مورد کارت های انویدیا؟ بوی خون میاد :D  @};-  ترجیح میدم در مورد بازار و عملکرد این کارت سوکت کنم ^_^

​فقط در مورد حذف SLI از این کارت میتونم بگم که اگر قرار باشه لیستی از 5 دلیلی که چرا انویدیا این کار رو انجام داده تهیه کنم، مطمئناً دلیل "خدشه به بازار فروش GTX 1070" رو رده هفتم مینویسم! :D  ​مشخصاً Multi GPU چیز جدیدی نیست. به عنوان مثال آیا سال قبل عرضه GTX 960 با قابلیت پشتیبانی از SLI به بازار GTX 970 یا GTX 980 خدشه ای وارد کرد؟ یا همین امسال، آیا پشتیبانی GTX 1070 از SLI موجب فروش کمتر GTX 1080 شده؟ هر چیزی جای خودش. حقیقتش هضم این ایده برای من خیلی سخته. 

​به نظر من انویدیا بررسی کرده و به این نتیجه رسیده کاربرای خیلی کمی به Multi GPU اهمیت میدن، بازی های کمی هستن که این ویژگی رو به خوبی پشتیبانی کنن و DirectX 12 هم هنوز به اون بلوغ کافی نرسیده که وعده هایی رو که داده بودن عملی کنه، بهینه سازی درایور برای این امر وقت و تلاش بیشتری رو میطلبه و همچنین در نهایت اینکه همونطور که در متن هم اشاره شد حتماً میخواسته با حذف این مورد در PCB این کارت باعث پیچیدگی کمتر طراحی و در نهایت هزینه ساخت کمتر برای اون بشه چون همینطور که می دونی این کمپانی همین الانش هم بودجه هنگفتی رو صرف این معماری کرده.

همنجا لازمه اشاره کنم که دوستان اشتباه برداشت نکنن. منظورم این نیست کل سرمایشو ریخته در این بخش و اگر این سری کارت ها خوب نفروشن انویدیا بدبخت میشه و این حرفا... منظورم اینه که بودجه اختصاصی به این بخش نسبت به سال های قبل به طور نامتعارفی افزایش داشته و اصلاً عاقلانه نبوده که بیشتر از این بودجه صرف کنن که نشان از درایت​ تحلیلگران این شرکت داره.

​به نظر من سال بعد همزمان با عرضه ولتا که باز هم طبق اشاره مقاله با کمتر شدن هزینه ها در تمامی بخش ها همراه خواهد بود به علاوه اینکه DirectX 12 تا اون زمان باید به بلوغ کافی رسیده باشه و بازی های بیشتری با این API عرضه شده باشه، بعید نیست مجدداً شاهد بازگشت پشتیبانی از Multi GPU به این کلاس از کارت گرافیک های انویدیا باشیم. به هر حال فکر نکنم افراد زیادی دلتنگ این ویژگی بشن. نه گیمری که دنبال کارتی با بودجه محدود میگرده هیچ وقت به فکر SLI این کارت میوفته و نه علاقه مندان به رکورد هیچ وقت حاضر خواهند شد با چندتا از این کارت رکورد بزنن! پس به نظر  من حذف این ویژگی برای این رده ضرری به بار نخواهد آورد.

ماشالله ! من که حسابی توجیه شدم ... (به خصوص در مورد سوال اول ! یعنی میاد اون روزی که این موردم حل شه ^_^ )

2 پست اولم  برشی کوچک در جهت تکمیل فرمایش استاد خوش قلم خودم

ارادتمند @};-

لینک به دیدگاه

3lo2giq2x7vpmjespdo6.jpg

r1c90t9nop1iqlikfzi2.jpg

5kntx3xwh5lzqsbgu27m.png

محصول خوش قیمت GeForce GTX 1060 به طور رسمی توسط انویدیا معرفی شد، با توجه به قیمت تمام شده 249 دلاری کارت گرافیک مورد نظر، شاهد رقابت سختی بین Radeon RX 480 و GeForce GTX 1060 در روز های آینده خواهیم بود، طبق معمول برای کارت گرافیک تازه نفس GeForce GTX 1060 نیز مشابه با برادران بزرگتر خود نسخه ای از سری Founders Edition در نظر گرفته شده است که نسبت به مدل های MSRP قیمت نهایی بیشتری خواهد داشت، GeForce GTX 1060 Founders Edition دارای قیمتی در محدود 300$ خواهد بود که نسبت به مدل های اولیه بیش از 50$ افزایش یافته است. کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1060 قدرت پردازشی خود را از تراشه گرافیکی GP106 با معماری نوین Pascal به دست خواهد آورد، GP106 در مجموع دارای 1280 هسته پردازشگر CUDA می باشد که با 6 گیگابایت حافظه اصلی از نوع GDDR5 و رابط 192 بیتی همراه خواهد بود.

@};-

لینک به دیدگاه

اگه قیمتش 250 دلار باشه رقیب سرسختی برای 480 به حساب میاد ولی اگه بیشتر بشه ارزش این کارت پایین میاد

لینک به دیدگاه

احتمال زیاد مدل 3 گیگ 249 دلار قیمت خورده و مدلهای 6 گیگ فاندرادیشن تا 300 دلار قیمت میخورن - کَما اینکه 3گیگ رم هم به درد بازی های امروزی نمی خوره.GTAv با اینکه بازیه جدیدی نیست اما 4 گیگ رم کارت گرافیکو پر میکنه + 4 تا 6 گیگ از رم سیستم

اگر مدل 6گیگ 249 دلار بود عالی میشد.

But in terms of positioning the GTX 1060 is rumoured to be priced higher than the recently-released Radeons, with prices starting around the $249 mark and going up to $299.

That’s because there are expected to be two different versions of the GTX 1060, sporting 3GB and 6GB memory capacities; much like the different specs AMD have put together for their RX 480 cards.

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

3lo2giq2x7vpmjespdo6.jpg

r1c90t9nop1iqlikfzi2.jpg

5kntx3xwh5lzqsbgu27m.png

محصول خوش قیمت GeForce GTX 1060 به طور رسمی توسط انویدیا معرفی شد، با توجه به قیمت تمام شده 249 دلاری کارت گرافیک مورد نظر، شاهد رقابت سختی بین Radeon RX 480 و GeForce GTX 1060 در روز های آینده خواهیم بود، طبق معمول برای کارت گرافیک تازه نفس GeForce GTX 1060 نیز مشابه با برادران بزرگتر خود نسخه ای از سری Founders Edition در نظر گرفته شده است که نسبت به مدل های MSRP قیمت نهایی بیشتری خواهد داشت، GeForce GTX 1060 Founders Edition دارای قیمتی در محدود 300$ خواهد بود که نسبت به مدل های اولیه بیش از 50$ افزایش یافته است. کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1060 قدرت پردازشی خود را از تراشه گرافیکی GP106 با معماری نوین Pascal به دست خواهد آورد، GP106 در مجموع دارای 1280 هسته پردازشگر CUDA می باشد که با 6 گیگابایت حافظه اصلی از نوع GDDR5 و رابط 192 بیتی همراه خواهد بود.

@};-

amd نابود شد :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

در قیمت و کارایی خوب این گرافیک هیچ شکی نیست ولی من منتظر واردکننده های عزیز و با وجدانم !! که به جای

قیمت گذاری صحیح از روی قیمت جهانی میان از روی قدرت کارت گرافیک قیمتش رو تایین میکنن

انگار ناراحت میشن یه گرافیک 300 دلاری بیاد از یه گرافیک 500 دلاری قوی باشه 

لینک به دیدگاه

مدل 3 گیگ 249 دلار قیمت خورده - 3گیگ رم هم به درد بازی های امروزی نمی خوره.GTAv با اینکه بازیه جدیدی نیست اما 4 گیگ رم کارت گرافیکو پر میکنه + 4 تا 6 گیگ از رم سیستم

اگر مدل 6گیگ 249 دلار بود عالی میشد.

But in terms of positioning the GTX 1060 is rumoured to be priced higher than the recently-released Radeons, with prices starting around the $249 mark and going up to $299.

That’s because there are expected to be two different versions of the GTX 1060, sporting 3GB and 6GB memory capacities; much like the different specs AMD have put together for their RX 480 cards.

مدل 6 گیگ هستش که 250$ قیمت خورده و اصلا خبری از مدل 3 گیگ نیست و اون مدل 3 گیگ احتمالا یه چیپ دیگه هستش که قیمت بسیار کمتری هم خواهد داشت (gtx 1050)

لینک به دیدگاه

مدل 6 گیگ هستش که 250$ قیمت خورده و اصلا خبری از مدل 3 گیگ نیست و اون مدل 3 گیگ احتمالا یه چیپ دیگه هستش که قیمت بسیار کمتری هم خواهد داشت (gtx 1050)

دوست عزیز اون متن انگلیسی رو که گزاشتم اگه بهش دقت میکردی گفته که:

there are expected to be two different versions of the GTX 1060, sporting 3GB and 6GB memory capacities

بحث 1050 کاملا جداست 128bit هست و 2گیگ رم داره و مدل دیگه 1050Ti هست که 4 گیگ رم داره که برای لبتاپ استفاد میشه

1.jpeg

NVIDIA-esta-preparando-las-GeForce-GTX-1

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

1060 رقیب ندارد  :x  :x  :x

گیگابایت 1060 g1 رو معرفی کرد

GIGABYTE-GeForce-GTX-1060-G1-GAMING-1200

نوتبوک ایسوز با 1070 لیست شد:

ASUS-ROG-G752VS-NVIDIA-GTX-1070.png

لینک به دیدگاه

GeForce GTX 1060 VS Radeon RX 480

gtx_1080__amp__1070_vs_rx_480_thumb800.p

فناوری ساخت: 16nm FinFET < 14nm FinFET

تعداد پردازنده جریانی: 2304 > 1280

قدرت پردازشی: 5.8 ترافلاپس > 4.4 ترافلاپس

توان مصرفی تعیین شده: 120W < 150W

عملکرد نهایی: GTX 1060 > RX 480

Back to square one (AMD)

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

ای بابا اینم که sli نداره که؟داشت واقعا در خریدش شک نمیکردم ولی باید بیشتر فکر کنم...

لینک به دیدگاه

بنظر من(که ممکنه درست نباشه و همچنین مهم)
3 گیگ 250 دلار ارزش خرید نداره چه برسه به 6 گیگ 300 دلاری!!
میشه با این قیمت یک غیر رفرنس 480 خرید که حتی ممکنه کلاک پایه اش از این کارت قویتر باشه تازه با 4 گیگ یا هم نسخه های 8 گیگی که ممکنه هم قیمت یا 10 یا 20 دلار بالاتر باشند!
 سنگین تر شدن بازی ها(نیاز بیشتر به 3 گیگ) و ضعف در dx12 و بحث درایور ها(تازه چون ترافلاپس پایینی داره ممکنه بدتر هم بشه) بماند!!!
البته باید منظر بود دید قیمت های غیر رفرنس 480 و 1060 چقدر از آب در میاند و اینکه عملکرد غیر رفرنس های 480 چه طور خواهد بود

ویرایش شده توسط ali.r78
لینک به دیدگاه

amd نابود شد :eek:

از همون اولم معلوم بود 1060 بیاد 480 bye bye میکنه تعجب نداره  :D

لینک به دیدگاه

Back to square one (AMD)

@};-

هیجان زده نشو داداش

بزار اول بنچمارکها بیاد بعد عملکرد نهایی بزار

لینک به دیدگاه

AMD باید تا زمان عرضه 1060 یه درایور درست حسابی برای Rx480 بده وگرنه مقداری از بازارش به خاطر این موضوع خراب میشه و اینکه 

هنوز میگم 1070 با ارزش ترین گرافیک Nvidia هست 1060 300 دلار 1070 379 دلار 

لینک به دیدگاه

هیجان زده نشو داداش

بزار اول بنچمارکها بیاد بعد عملکرد نهایی بزار

حقیقتش برخلاف شما بنده به هیچ عنوان احساسی و هیجان زده چیزی رو عنوان نمی کنم، میتونی پست های بنده رو در تاپیک های قبلی مشاهده کنی زمانی که یوگی و دوستان از پرفورمنس مشابه با 980Ti برای RX 480 صحبت می کردند و با GTX 1070 مقایسه می کردید من از عملکرد مشابه RX 480 با R9 390 صحبت می کردم، شما رو نمیدونم اما مطمئن هستم انویدیا محصولی با قیمت بیشتر ولی عملکرد کمتر از رقیب روانه بازار نمیکنه!

@};-

لینک به دیدگاه

Gtx1060 در روز 29 تیر به صورت رسمی عرضه ی جهانی خواهد شد و قیمت ان 249 دلار خواهد بود و نسخه ی founders edition ان 299 دلار خواهد بود

Gtx1060 در روز 29 تیر به صورت رسمی عرضه ی جهانی خواهد شد و قیمت ان 249 دلار خواهد بود و نسخه ی founders edition ان 299 دلار خواهد بود

خخخخ مثل اینکه قبلا خبر دادن بچه ها ....

لینک به دیدگاه

Back to square one (AMD)

@};-

Nvida خیلی زرنگه هر سال جی پی یو هاشو ضعیفتر میکنه اما با بهینه سازی و سیاست های که داره با درایور و شرکت های بازی سازی کاری میکنه که از نسل قبلی قویتر ظاهر بشه

اما amd هر سال قدرت جی پی یو بیشر میکنه ولی از یک جی پی یو ضعیفتر از خود رقیب شکست میخوره

کاملا مشخصه amd قوی تره اما به خاطر بهینه نبودن مخصوصا در درایور و همچنین تبانی نکردن با شرکت های بازی سازی عقبتر قرار میگیره

لینک به دیدگاه

Nvida خیلی زرنگه هر سال جی پی یو هاشو ضعیفتر میکنه اما با بهینه سازی و سیاست های که داره با درایور و شرکت های بازی سازی کاری میکنه که از نسل قبلی قویتر ظاهر بشه

اما amd هر سال قدرت جی پی یو بیشر میکنه ولی از یک جی پی یو ضعیفتر از خود رقیب شکست میخوره

کاملا مشخصه amd قوی تره اما به خاطر بهینه نبودن مخصوصا در درایور و همچنین تبانی نکردن با شرکت های بازی سازی عقبتر قرار میگیره

احسنت این واقعیت مطلقی هست که همه باید بدونن

در واقع AMD کار خیلی سختی داره میکنه و در یک زمین بیطرف قطعا از رقیب خودش سرتر خواهد بود .

1060 SLI نداره که یه وقت با قیمت کمتر نتونین فرم 1080 رو بگیرین  :laughing:

عجب سیاست های کثیفی داره این شرکت سبز .  :-t

ویرایش شده توسط E.h.s.a.n
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...