رفتن به مطلب

بیاید به آسیاتک اعتراض کنیم.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بله برای بنده به صورت ثابت 35% پک لاست هست. در تاپیک دیگه هم گفتم.

بعضی وقتا بیشتر هم میشه.

از کجا باید فهمید چقدر پک لاست داریم

لینک به دیدگاه

این پکت لاست لحظه ایه که فقط روی سرور های انلاین رو ip میوفته.

ربطی به مودم و سیم کشی هم نداره. تمام بچه های cod4 که اسیاتک دارن همین مشکل واسشون پیش اومده و توی سرور های پابلیک هم زمان اینجوری میشن. لحظه ای هم هست یعنی مثلا نیم دیقه خوب نیم دیقه بد.

بعد هر شکایت فقط تا 2 روز خوبه.

بعدش خراب میشه.

لطفا یکی جواب منو بده 128 نامحدود پارس انلاین سرعت چند میده و قیمت چند؟ یه سوال دیگه: این dsl setting دقیقا کجاست؟ پیداش نکردم

لینک به دیدگاه

این پکت لاست لحظه ایه که فقط روی سرور های انلاین رو ip میوفته.

ربطی به مودم و سیم کشی هم نداره. تمام بچه های cod4 که اسیاتک دارن همین مشکل واسشون پیش اومده و توی سرور های پابلیک هم زمان اینجوری میشن. لحظه ای هم هست یعنی مثلا نیم دیقه خوب نیم دیقه بد.

بعد هر شکایت فقط تا 2 روز خوبه.

بعدش خراب میشه.

لطفا یکی جواب منو بده 128 نامحدود پارس انلاین سرعت چند میده و قیمت چند؟ یه سوال دیگه: این dsl setting دقیقا کجاست؟ پیداش نکردم

http://www.parsonline.com/adsl/sales/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA/%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF/

128kbps = 16KBps

ویرایش شده توسط CryptorChid
لینک به دیدگاه

طبق گفته پارس آنلاین حداقل سرعت از اسمی پایینتر نمیاد ، واقعا همینطوره ؟

چون آسیاتک نامحدودهاش این جوری نیست ، مثلا 512 نامحدود برنزی آسیاتک ، روزشماره ، هر روز بعد از مصرف حدود 700 مگابایت سرعت تقریبا یک سوم سرعت اسمی میشه ( حدود 23 کیلوبایت در ثانیه !!! )

شاتل هم حداقل سرعتش از اسمی پایینتر نمیاد ؟ یا وقتی از سرعت اسمی هم مقداری استفاده کردیم سرعتش باز میاد پایین تر از سرعت اسمی ؟

لینک به دیدگاه

از کجا باید فهمید چقدر پک لاست داریم

من با dota2 سرور اروپ تست کردم.

با نرم افزار god ping هم تست کردم تایم اوت ها رو مشاهده کردم.

لینک به دیدگاه

128 نامحدودش تا یه حجمی سرعت 150 میده بعدش حدود 30

256 هم 300 و بعدش 70 میشه. دوستان داشتن تست کردن. حالا 128 رو میخواستم بدونم چطوریاس

لینک به دیدگاه

256 هم 300 و بعدش 70 میشه. دوستان داشتن تست کردن. حالا 128 رو میخواستم بدونم چطوریاس

کلا اکثر شرکت ها سرعت سرویس محدودشون بالا هستش (واسه اینکه زود تموم شه و مشترک حجم بگیره)

ولی نامحدودشون این طور نیست/

سرعت سرویس های نامحدود کیلوبیت یا مگابیت هستش و با کیلوبایت و یا مگابایت فرق میکنه.

فرقش در اینه که مقدار کیلو بیت,

با تقسیم عدد مورد نظر بر 8 بدست میاد که میشه سرعت شم

واسه همینه که حتی اگر سرعت شما 1 مگابیت هم باشه, در بهترین حالت 128کیلوبایت میتونید دانلود کنید.

که حالا بعضی شرکت ها میان و سرعت هدیه به اصطلاح میدن که یک مقدار از این حالت 1/8 بیشتره و در صورت دانلود زیاد در ساعات پیک کمتر میشه

لینک به دیدگاه

کاش 1/8 وجود نداشت

الان خیلی از شرکت ها تو ایران از این قانون استفاده میکنن و س مردم شیره میمالن 

به همین بهانه میگن باید اینترنت باید بین 8 نفر تقسیم بشه ، قانون گفته ! 

در حالیکه این قضیه 1/8 اصلا اینطور نباید باشه و فقط منظورش همون سرعت بیت به بایت هست که واحد های متفاوتی هستن 

حالا بیا به اون بالایی این رو بفهمون 

لینک به دیدگاه

نه دوستان 256 نامحدود داشتن سرعت 300 میده پارس...

لینک به دیدگاه

یعنی سرعت اسمی 70 هستش؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من پایم!!!

کی بریم؟

من چیپس و پفک میارم با خودم اگه خواستید بهشون پرتاب کنید... :D

کجا جمع بشیم؟؟

من تا حالا آسیاتک تو خونه نداشتم، چجوریه؟ :D

دوستان کلا شرکتهای نت در ایران، همه در یک سطح هستن، با این تفاوت که در مناطق مختلف، کیفیت به دلیل میزان استفاده، فرق میکنه...

تا حالا ندیدم، کسی به نتیجه ای رسیده باشه از شکایت یا اعتراض...

استارتر عزیز خیلی باید خوشحال باشی که فقط پکت لاست داری، واسه بنده، قطع میشه یک دفعه ای و IP کلا عوض میشه :clapping: ، باید از بازی بیام بیرون و دوباره اکانتم رو Sign Off کنم و دوباره Sign In بشم که یوقت Steam یا Origin نگه که هک شدی یا هک داری میکنی و اکانتت رو بن نکنه!!!!

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

یعنی سرعت اسمی 70 هستش؟

سرعت دانلود تا اون حجمی که تعیین کردن 300 و بعدش که نموم شد میشه 70
لینک به دیدگاه

70 که خوبه! باید طرفای 32 باشه!

2 مگ نامحدود آسیاتک البته اینترانت من تست کردم بین 180 تا 220 میده اکثرا هم روی 180 هست.

بازم بستگی به منطقه شما داره! ولی در کل ارزش داره وقتتو بزاری برای سرعت 220 ؟!!!!! هِــــــــی

لینک به دیدگاه

70 که خوبه! باید طرفای 32 باشه!

2 مگ نامحدود آسیاتک البته اینترانت من تست کردم بین 180 تا 220 میده اکثرا هم روی 180 هست.

بازم بستگی به منطقه شما داره! ولی در کل ارزش داره وقتتو بزاری برای سرعت 220 ؟!!!!! هِــــــــی

256 نامحدود تا 10 گیگ اول سرعت 300 میده.قیمتم 50 تومن

لینک به دیدگاه

256 نامحدود تا 10 گیگ اول سرعت 300 میده.قیمتم 50 تومن

من از آسیاتک و پیشگامان نامحدود 256 گرفتم ، هیچ وقت نشده سرعت بالاتر از اسمی بده مگر اینکه همون هدیه سرعت بالای اولیه اش باشه که مثلا تا 10 گیگ سرعت 3 مگ بعد 5 گیگ دیگه 512 بعدش دیگه حداکثر اسمی میشه ولی هیچ وقت ندیدم شرکتی بالاتر از سرعت اسمی بده

آسیاتک که همون اسمی رو هم نمیده ، دقیقا 3/4 اسمی رو میده ، مثلا 256 میشه 24 کیلوبایت بعد از رسیدن به حداقل روزانه مصرف

لینک به دیدگاه

پارس انلاینو میگم.

اگه واقعا اینطور باشه پس پارس آنلاین داره نصف قیمت میده اینترنتش رو نسبت به آسیاتک!!

برای منطقه ما پشتیبانی نمیکنه وگرنه حتما امتحانش میکردم

لینک به دیدگاه

الان سه چهار روزی میشه که پاکت لاستم همیشه 20 تا 30 درصده، پیشنهادی دارین ؟ لازم نیست که بگم باز هم آسیاتک

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...