رفتن به مطلب

خداوندگار قدرت در مراسم Gamescom 2016 از سوی NVIDIA معرفی خواهد شد

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

75160422308227497723.jpg

میدانیم که در حال حاضر عنوان قوی ترین تراشه single GPU دنیا بنام 1080GTX متعلق به شرکت پراوازه NVIDIA میباشد. اکثر ادیتور های جهان بارها در نقد های خود معماری pascal NVIDIA مورد ستایش قرار دادند.

اما

کارت گرافیک 1080GTX فقط یک چشمه از قدرت معماری تواتمند پاسکال به نماش گذاشته است و حال نوبت به خداوندگار قدرت TITAN P  میرسد که نهایت قدرت کارایی غیر قابل توصیف معمای پاسکال به رخ جهانیان خواهد کشید.

NVIDIA در حال تدارک عرضه TITAN P در مراسم Gamescom 2016 امسال واقع در شهر کلن آلمان میباشد انتظار می‌رود که این کارت گرافیک بر مبنای سیلیکون GP100  طراحی شده و در دو مدل 12 و 16 گیگابایتی عرضه شود.

NVIDIA معتقد است استفاده از رم های پر سرعت HBM2 باید درست اصولی و بجا بکار برده شود و حال نوبت به عرضه این حافظه های پر سرعت میباشد . اینطور که مشخص شده نسخه‌  16 گیگابایتی  از رابط 4096 بیتی و نسخه‌ ۱۲ گیگابایتی از رابط 3072 بیتی بهره خواهد برد.

همچنین انویدیا تصمیم گرفته تراشه ایی تحت عنوان GP102 عرضه کند که بین TITAN P و 1080 GTX قرار خواهد گرفت دارای 3850 هسته CUDA CORE  که احتمالا با نام 1080TI معرفی خواهد شد .

اینطور که مشخص است GP102 1080TI انتظار می‌رود به حافظه‌های GDDR5X با رابط 384 بیتی مجهز شود.

Gamescom 2016 در تاریخ 21 الی 17 ماه اگوست ( ۳۱ الی ۲۷ مرداد ماه ) برگزار خواهد شد.

https://www.techpowerup.com/223895/nvidia-to-unveil-geforce-gtx-titan-p-at-gamescom

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

:-SS AMD :-h

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

مطمئنا amd یه سلاح آماده داره و در حال تدارک دیدن هستش .... فعلا که بازار میان رده هارو داره میگیره دستش و بعدش به بالا هم نفوذ میکنه و اینو بدونین همیشه کارتهای میان رده فروش بالایی دارند همه 1000 دلار ندارن که پول فقط گرافیک بدن .... تو این زمینه فکر amd کاملا قابل تحسینه که کارت 480 با قابلیت کراسفایر 4گانه مجهز کرد که خیلی به ضرر انویدیا خواهد شد 

لینک به دیدگاه

مطمئنا amd یه سلاح آماده داره و در حال تدارک دیدن هستش .... فعلا که بازار میان رده هارو داره میگیره دستش و بعدش به بالا هم نفوذ میکنه و اینو بدونین همیشه کارتهای میان رده فروش بالایی دارند همه 1000 دلار ندارن که پول فقط گرافیک بدن .... تو این زمینه فکر amd کاملا قابل تحسینه که کارت 480 با قابلیت کراسفایر 4گانه مجهز کرد که خیلی به ضرر انویدیا خواهد شد 

کسی با بودجه ی محدود خودش رو از 1060 بزنه و به 480 ببنده قطعا به فکر کراس فایر هم نخواهد بود

لینک به دیدگاه

درود

ممنون بابت خبر @};-

در قدرت این کارت شکی نیست

اگر برا تیتر از موجودات زمینی استفاده میکردید بهتر بود :D 

لینک به دیدگاه

چه شود کارت اصلی برای ۴k بالاخره می خواد بیاد :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

تو کف تیتر تایپک هستم  =))  =))

ولی چه شود !! خدا یدونشو نصیب ما کن

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

بهتر بود همراه با خداوندگار قدرت، "خداوندگار قیمت" رو هم می‌نوشتین. چون با این مشخصات و حافظه‌ی HBM2، بعید می‌دونم قیمتش کمتر از 2000 دلار باشه و فکر کنم داخل ایران راحت 10 میلیون تومن قیمت گذاری بشه.

لینک به دیدگاه

بهتر بود همراه با خداوندگار قدرت، "خداوندگار قیمت" رو هم می‌نوشتین. چون با این مشخصات و حافظه‌ی HBM2، بعید می‌دونم قیمتش کمتر از 2000 دلار باشه و فکر کنم داخل ایران راحت 10 میلیون تومن قیمت گذاری بشه.

2000 دلار که جوکه همچین چیزی نخواهد بود

اتفاقا ما هم ارزو داریم amd اینقدر معماری خوبی داشته باشه که حتی بتونه با سری تایتان رقابت کنه

ولی متاسفانه amd قابلیت همچین کاری نداره و همیشه از انویدیا شکست خورده مجبور به ارزون فروشی با کیفیت پایینه

درضمن زیاد جالب نیست تیم خبری لیون به سمت برند خاصی گرایش داشته باشه تا خدایی نکرده تو اخبارش شبهی بوجود بیاد جهت دار باشه

موفق باشید

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

2000 دلار که جوکه همچین چیزی نخواهد بود

اتفاقا ما هم ارزو داریم amd اینقدر معماری خوبی داشته باشه که حتی بتونه با سری تایتان رقابت کنه

ولی متاسفانه amd قابلیت همچین کاری نداره و همیشه از انویدیا شکست خورده مجبور به ارزون فروشی با کیفیت پایینه

درضمن زیاد جالب نیست تیم خبری لیون به سمت برند خاصی گرایش داشته باشه تا خدایی نکرده تو اخبارش شبهی بوجود بیاد جهت دار باشه

موفق باشید

بنده به شما در پیام خصوصی پاسخ دادم.

درصمن، پیشبینی کردن قیمت یک محصول، کجاش فن بازیه؟

بنده اگه همراه با پاسخم میومدم می‌گفتم: "این محصول اصلاََ ارزش خرید نداره و AMD می‌تونه این محصول رو با معماری Vega له کنه." اونوقت حق با شما بود و من فن بازی در اوردم.

لطفاََ به سرعت جبهه مخالف نگیرید.

لینک به دیدگاه

این کارت و چند نفر توانایی مالی دارن بخرن؟ @};-

احتمالا نسخه 16 گیگش یه 8 میلیونی بشه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

8 تومن یه سیستم گیم خفن میشه جم کرد.

اینم کامنت یکی از دوستان اون ور آ بی:

GTX 1080 Ti will be an $849-999 product, Titan P could be $1349 for 12GB and $1799 for 16GB. Source: My magic ass.
1799*3500= 6296500
1349*3500= 4721500
ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

gtx 2080 از این قویتره

داداش فک کنم یا توی انویدیا کار میکنی یا در آینده زندگی میکنی که خبر داری :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نه طرفدار amd هستم نه انویدیا. هر دو خوبی و بدی دارند ولی جالبه دوستان طرفدار انویدیا طوری شادی میکنند که انگار هفت هشت میلیون آماده تو کارتشون هست و سیستمهای غول بدون گرافیک و مانیتور 4k شون بی صبرانه تشنه اومدن و خرید این کارت هستند. لطفا خودمونو گول نزنیم. ما تو ایران زندگی میکنیم و به جز درصد بسیار کمی باقی قدرت خرید همچین کارتهایی رو هیچ وقت نخواهیم داشت. البته امیدوارم اونهایی که تو این تاپیک شادی و پایکوبی میکنند جزو همان درصد بسیار کم باشند و بعد از خرید یه عکس از کارتشون برای سایرین بذارند‌.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

بالاخره انویدیا یه تفاوت جدی ایجاد کرد بین مدل تایتان و بقیه مدل ها...

مموری HBM2، بهانه ای بهتر برای گرونفروشی نمیخواست فکر کنم... من به شخصه صرفا جهت دیدن قدرتش بی تابی میکنم... پولشو که نداریم بخریم، حداقل به توانایی های مهندسی پی ببریم.

لینک به دیدگاه

و خبری دیگر از پارتنر جان :laughing:

این کارت و چند نفر توانایی مالی دارن بخرن؟ @};-

احتمالا نسخه 16 گیگش یه 8 میلیونی بشه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

8 تومن یه سیستم گیم خفن میشه جم کرد.

اینم کامنت یکی از دوستان اون ور آ بی:

GTX 1080 Ti will be an $849-999 product, Titan P could be $1349 for 12GB and $1799 for 16GB. Source: My magic ass.
1799*3500= 6296500
1349*3500= 4721500

کاربرد این کارت دررندرهای محاسباتی  مثل تحقیقات در خصوص DNA هست در سوپر کامیوترها.

نه اینکه بشینی باهاش DOOM4 بزنی!!!

ویرایش شده توسط noh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نه طرفدار amd هستم نه انویدیا. هر دو خوبی و بدی دارند ولی جالبه دوستان طرفدار انویدیا طوری شادی میکنند که انگار هفت هشت میلیون آماده تو کارتشون هست و سیستمهای غول بدون گرافیک و مانیتور 4k شون بی صبرانه تشنه اومدن و خرید این کارت هستند. لطفا خودمونو گول نزنیم. ما تو ایران زندگی میکنیم و به جز درصد بسیار کمی باقی قدرت خرید همچین کارتهایی رو هیچ وقت نخواهیم داشت. البته امیدوارم اونهایی که تو این تاپیک شادی و پایکوبی میکنند جزو همان درصد بسیار کم باشند و بعد از خرید یه عکس از کارتشون برای سایرین بذارند‌.

راستش، اگه باشه هم بنده شک میکنم به عقل کسی که بخواد اینقدر خرج گیمینگ بکنه!!!

اون هم صنعتی که اینقدر سریع پیشرفت میکنه که (مخصوصا کارتهای انویدیا) حداکثر عمر کاریشون، 2 سال بیشتر نیست و بعدا هم باید با چه ضرری فروخته بشن، 970 G1 خودم رو حاضر به فروش نیستم بخاطر اینکه باید نصف قیمت خریده شده، بفروشم!!!

لینک به دیدگاه

کاربرد این کارت دررندرهای محاسباتی  مثل تحقیقات در خصوص DNA هست در سوپر کامیوترها.

نه اینکه بشینی باهاش DOOM4 بزنی!!!

گرامی این ها سری GTX هستند و برای گیم و از اینها برای کارهای که گفتید استفاده نمیکنند

کارت های تسلا و کوادور انویدیا برای سرور تحقیقاتی و سوپر کامپیوتر ها هستند

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا AMD فن ها اینقدر سر قیمت دور برمیدارن خودشونو توجیه میکنن ..

یجور میگید کارت ارزون قیمت والا گیمری که فقیر هم باشه میره سراغ 1060GTX مطمئنا نتیجه خیلی بهتری میگیره تا بره سمت rx480 قیمتشونم شک نکنید برای تمام اقشار مناسبه

جالبه وقتی i7 6950x با قیمت $1,729.99 فروش میره عشاق صداشون درنمیاد

همونطور که گفتم nvidia با سری تایتان توانایی استعداد و دانش مهندسین خودشو به رخ میکشه :x شاید خیلی از گیمرها توانایی خریدشو نداشته باشن اما این هیچ چیزی از نبوغ استعداد و معماری نوین پیشرفته nvidia کم نمیکنه  و برای من بسیار قابل احترام هستن.

اتفاقا خودم بشخصه منتظر 1080ti هستم چون هم قیمت مناسبی برای من داره و هم قدرت بینهایتی بهم ارائه میده

amd میتونه عرضه شوداره تایتان شکست بده بسم الله همین الان شروع کنه . اگرم میدونه زیر nvidia قرار داره.  پس بهتره صداشو کم کنه بره یه گوشه محصولات بنجل خودشو با کیفیت بسیار پایین تر از استاندارد جهانی بفروشه

amd معماریش پیشرفت نمیکنه به nvidia چه ربطی داره ؟

خدا رحم کرد nvidia هست . مگرنه اگه فقط amd بود که هر 8 سال یبار هم پیشرفتی در معماری کارتهای گرافیکی شاهد نبودیم

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

گرامی این ها سری GTX هستند و برای گیم و از اینها برای کارهای که گفتید استفاده نمیکنند

کارت های تسلا و کوادور انویدیا برای سرور تحقیقاتی و سوپر کامپیوتر ها هستند

در تایتان ها همیشه DP های با نسبت بیشتری فعال هستن

واسه همین انتخاب اول GPGPU هست دررده دسکتاپ

به خصوص برنامه های که خاص CUDA هستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...