رفتن به مطلب

1060GTX قیمت گذاری شد فقط 249 دلار ناقابل

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خود سایت انویدیا زده 6 گیگ 249 دلار. یعنی یا 3 گیگی کلا نیست. یا فعلا معرفیش نکرده. اگرم معرفی شه قیمتش کمتره.

1060 فقط شش گیگه !

شما اول گفتی 1060 فقط 6 گیگه من در جواب شما اون متن انگلیسی رو گزاشتم بعدش هم گفتی انویدیا زده 6 گیگ 249 دلار. یعنی یا 3 گیگی کلا نیست. یا فعلا معرفیش نکرده

من از خودم درنمیارم که منم مثل شما تو سایتها دیدم 1060 هم 3 گیگ و هم 6 گیگ داره

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

مدل مرجع اول وارد میشه! 299 دلار هست. ای کاش وارد نکنند تا غیر مرجع با قیمت 249 دلار بیادش.

خبری از مدل 3 گیگ نیست؟

لینک به دیدگاه

توجه کنید یکی از مزیت های معماری nvidia این هست که کلا کاربر نیازمند پردازنده قوی نیست و میتونه حتی با یه cpu ضعیف به حداکثر راندمان کاری 1060gtx برسه

برعکس معماری amd نیازمند پردازنده قوی هست و برای اینکه کاربر به حداکثر قدرت rx480 برسه متاسفانه مجبور به استفاده از پردازنده قوی تر و هزینه بیشتر خواهد بود.

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

مدل مرجع اول وارد میشه! 299 دلار هست. ای کاش وارد نکنند تا غیر مرجع با قیمت 249 دلار بیادش.

خبری از مدل 3 گیگ نیست؟

اگه 3 گیگ داشته باشه واقعا 3 گیگه ها زیاد دلتو صابون نزنی به هوای 4گیگ های 480 :D

لینک به دیدگاه

اگه 3 گیگ داشته باشه واقعا 3 گیگه ها زیاد دلتو صابون نزنی به هوای 4گیگ های 480 :D

چی شده؟

لینک به دیدگاه

شما اول گفتی 1060 فقط 6 گیگه من در جواب شما اون متن انگلیسی رو گزاشتم بعدش هم گفتی انویدیا زده 6 گیگ 249 دلار. یعنی یا 3 گیگی کلا نیست. یا فعلا معرفیش نکرده

من از خودم درنمیارم که منم مثل شما تو سایتها دیدم 1060 هم 3 گیگ و هم 6 گیگ داره

تو سایتها هر چی زده. منبع سایت انویدیا هست که فقط زده 6.

لینک به دیدگاه

اگر واقعا قدرتی مثل 980 داشته باشه که فوق العاده هست و فن های amd دیگه واقعا حرفی نباید درباره ی 480 بزنن . البته مشکل 480 فقط این نیست دما و مصرفش هم بالاس . اوایل که 480 اومده بود خیلی تو کفش بودم ولی رفته رفته گندش در اومد . ببینیم حالا 1060 چیکار میکنه....

لینک به دیدگاه

تو سایتها هر چی زده. منبع سایت انویدیا هست که فقط زده 6.

نوبت nvidia که رسید منبع فقط انویدیاست ؟

چه طوریه که خود شما واسه rx480 از 50تا سایته مختلف آمار درمیاوردی میزاشتی تو تاپیکهای مربوط به amd که rx480 فلانه بهمانه بدرد نمیخوره نخرید - شکستی دیگر برای amd و ... از فرکانس و دما و مصرف و هیت سینک گرفته الی آخر.بعدش هم مشخص شد که با کولینگ کاستوم و فقط با 100MHz اورکلاک 22٪ پرفرمنس بیشتر هم توی بازیهای مختلف و هم در 3dMark  فایر استرایک گرفته (با دمای 63 درجه)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60760&page=1

جالبه که الان منبع فقط انویدیاست ولاغیر ...

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

خب امسال رقابت جالبی رو خواهیم داشت البته دوستان متعصب طرفدار انویدیا و amd همش میان میگن این خوب این ترتیب اون رو داد و... بس کنید ترکوندید ما رو با این بحث ها یکی میاد پشت سر انویدیا تاپیک میزنه یکی پشت سر amd

حداقل یکمی صبر کنید بنچمارک ها بیاد بیرون بعد آنقدر بیاید بگید این و اون

صد البته قیمت 1060 رو مدیون amd هستیم

هر چند 1060 بزرگترین مشکلی که داره از sli پشتیبانی نمیکنه که یکی از نقطه ضعف های این کارت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توجه کنید یکی از مزیت های معماری nvidia این هست که کلا کاربر نیازمند پردازنده قوی نیست و میتونه حتی با یه cpu ضعیف به حداکثر راندمان کاری 1060gtx برسه

برعکس معماری amd نیازمند پردازنده قوی هست و برای اینکه کاربر به حداکثر قدرت rx480 برسه متاسفانه مجبور به استفاده از پردازنده قوی تر و هزینه بیشتر خواهد بود.

اینم از اون حرف ها بود :wacko: :eek: :-? :huh: :blink: :daydreaming: :mellow: :|

لینک به دیدگاه

اینم از اون حرف ها بود :wacko: :eek: :-? :huh: :blink: :daydreaming: :mellow: :|

ما که عادت کردیم به حرفهای خنده دار سعی میکنم ندیده بگیرم و jump کنم کامنت بعدی :laughing:

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر کسی حساب کرده نسبت به 1080 چه قیمت دارد 

ویرایش شده توسط dotsis
لینک به دیدگاه

سلام قیمت دلار دستم نیست دقیق چند میشه؟

ولی عجب کارتی ساخته دمش گرم @};-

لینک به دیدگاه

480 نیومده به خاطره ها پیوست 

خخخخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید که تو کلوب طرفداران انویدیا پست میزنم، ولی به نظر نمیرسه که این کارت در حد 980 هم باشه:

در بازی های انویدیا هم عملکردش نزدیک به 980 هستش...

post-10788-0-48383900-1467921213_thumb.png

post-10788-0-10700500-1467921225_thumb.png

post-10788-0-52028100-1467921231_thumb.png

post-10788-0-04462900-1467921450_thumb.png

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

نوبت nvidia که رسید منبع فقط انویدیاست ؟

چه طوریه که خود شما واسه rx480 از 50تا سایته مختلف آمار درمیاوردی میزاشتی تو تاپیکهای مربوط به amd که rx480 فلانه بهمانه بدرد نمیخوره نخرید - شکستی دیگر برای amd و ... از فرکانس و دما و مصرف و هیت سینک گرفته الی آخر.بعدش هم مشخص شد که با کولینگ کاستوم و فقط با 100MHz اورکلاک 22٪ پرفرمنس بیشتر هم توی بازیهای مختلف و هم در 3dMark  فایر استرایک گرفته (با دمای 63 درجه)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60760&page=1

جالبه که الان منبع فقط انویدیاست ولاغیر ...

من موندم ربط این داستانا چیه؟ اگه این طوریه من به شخصه عذر خواهی میکنم که سایت انویدیا فقط زده 6 گیگ. ببخشید منو.

چیزایی که یه درصد بهم ربط نداررو ربط میدن به هم. (و امید وارم در جمله دومی منظور از شما " تو" نباشه چون من نگفتم 480 نخرین حتی یک بار. من شدیدترین تیکه ای که انداخته باشم فقط دروغگویی AMD  در رسیدن به 1080 بود که کل دنیا میدونه الکی گفته بود طبق بنچمارکا.)

واقعا بعضی وقتا آدم خسته میشه وقتی انقدر چیزایی نامربوط میبینه. *dry#

ببخشید که تو کلوب طرفداران انویدیا پست میزنم، ولی به نظر نمیرسه که این کارت در حد 980 هم باشه:

در بازی های انویدیا هم عملکردش نزدیک به 980 هستش...

همه منتظر بنچمارکا هستند. چون توی Firestrike خورده ای از 980 بیشتر گرفت حتی. برا همین معلوم نیست.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

دو سه تا کارت قبلیم amd بوده این دوره انویدیا کاری کرده که برم به سمتش واقعا دمش گرم

خدا کنه خوب در بیاد که ما هم به یه نون و نوایی برسیم خخخ :x

لینک به دیدگاه

خیلیا میگن این قیمت انودیا رو مدیون AMD هستیم . به نظرم اینطوری هم میشه نگاه کرد که قیمت پایین AMD رو هم مدیون محصولات انویدیا هستیم چرا که ای ام دی برای اینکه بتونه با انودیا رقابت کنه مجبوره قیمتش رو پایین بیاره . عزیزان بازار رقابت هستش و تاثیرات متقابلند . هر دو شرکت روی هم اثر میزان و رقابت اونا هستش که به نفع ماست و هیچ کدوم از اون شرکتا نگاه به جیب ما نمی کنن بلکه برای اینکه بتونن با شرکت رقیب رقابت کنن مجبورند چنین سیاست هایی رو در پیش بگیرن که خوب به نفع ما هستش و ربطی به نیت خوب اونا نداره بلکه بازار رقابت اونا رو وادار به اتخاذ چنین سیاستایی می کنه.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

دلم بحال خودم میسوزه اگه یه زمانی یک شرکت ور شکست بشه حالا فرقی نمیکنه کدوم باشه و بازار تک قطبی بشه باید هزینه زیاد بکنم و در عوض محصول ضعیف و بی کیفیت داشته باشم این مورد زیاد غریب نیست تو همین کشور خودمون صنعت خودرو.

لینک به دیدگاه

GIGABYTE-GTX-1060-reference.jpgGAINWARD-GeForce-GTX-1060-5.jpgGAINWARD-GeForce-GTX-1060-4.jpgInno3D-GTX-1060-GAMING-OC-2.jpgInno3D-GTX-1060-GAMING-OC-1.jpgGALAXY-GeForce-GTX-1060-FE.jpgGALAXY-GeForce-GTX-1060-general.jpgGALAXY-GeForce-GTX-1060.jpgGALAXY-GeForce-GTX-1060-GAMER.jpgGALAXY-GeForce-GTX-1060-Ashes-general.jp

]چرا همه شرکت ها تو سری پاسکال از طرح های قبلی سایر شرکت ها کپی زدن! خدایش فقط Inno 3D هست که طرح هاش جدیده و خیلی هم خوشگلن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سوال در مورد طراحی کارت گرافیک ذهن منو مشغول کرده

چرا روی کارت رو طراحی میکنن در صورتی که قرار نیست تو کیس قابل مشاهده باشه

چرا این هزینه برای بک پلیت پشت نمیکنن با یک طراحی ال ای دی دار ؟

که تو کیس هم نما داشته باشه

لینک به دیدگاه

یک سوال در مورد طراحی کارت گرافیک ذهن منو مشغول کرده

چرا روی کارت رو طراحی میکنن در صورتی که قرار نیست تو کیس قابل مشاهده باشه

چرا این هزینه برای بک پلیت پشت نمیکنن با یک طراحی ال ای دی دار ؟

که تو کیس هم نما داشته باشه

ایسوس در سری جدید Strix ROG این کار را کرده است

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام قیمت دلار دستم نیست دقیق چند میشه؟

ولی عجب کارتی ساخته دمش گرم @};-

:-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...