رفتن به مطلب

فروش کارت قدرتمند msi 1070 Founder Edition

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه کارت 1070 FE ساخت msi دارم که دیروز توسط یکی از دوستام از آمریکا اومده کارت نو هست و اصلا به سیستم وصل نشده ولی جعبه ش باز شده و چون از آمریکا هم اومده بالطبع گارانتی وطنی نداره

داستان فروشش هم اگر صادفانه بگم از این قراره که دوستم میخواست برام یه کارت 1070 کاستوم از آمریکا سوغات بیاره که متاسفانه در اون موقع تو آمریکا قحطیش اومده بود وفروشگاههایی هم که داشتن فقط مدل FE داشتن وبه  قیتمای بسیار بالا به فروش میرفت (حتما خبراش رو خوندین تو سایتا ) دوستم اینو خرید ولی درآخرین روزا یه مدل کاستوم msi  رو موفق شد که بخره حالا اون یکی کارت الان رو سیستمم هست و این یکی رو گذاشتم برای فروش

این کارت 1770 برای دوستم تموم شده من رندش می کنم 1750 قیمت میذارم چون زودتر باید پول این یکی رو بهش بدم

قیمت 1750

تولید کننده msi

مدل GPU  GTX1070 Founder Edition

post-19767-0-99950700-1467995704_thumb.jpg

post-19767-0-44332100-1467996863_thumb.jpg

post-19767-0-02305400-1467996975_thumb.jpg

post-19767-0-90042000-1467997191_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Meysam_Belash
لینک به دیدگاه

فاکتور خریدشو دارین؟ دقیقا از کجا خریدند؟ چون یکی از آشناهامون اونجاست میخوام ببینم اگه محل سکونت آشنامون باشه برای گارانتی خوب میشه.

قیمته نهاییتون رو تو خصوصی بفرستید برام

لینک به دیدگاه

فاکتور خریدشو دارین؟ دقیقا از کجا خریدند؟ چون یکی از آشناهامون اونجاست میخوام ببینم اگه محل سکونت آشنامون باشه برای گارانتی خوب میشه.

قیمته نهاییتون رو تو خصوصی بفرستید برام

والا نمی دونم فاکتور فروشش رو الان داشته باشه

لینک به دیدگاه

یعنی تو امریکا به پول ایران 1770.000 قیمتشه?

اگه اینجور باشه که واردکننده ها با توجه به پول گمرک و هزینه های دیگه خیلی منصفانه عمل میکنن حالا سود فروشنده ها بماند....

یعنی تو ایران فقط حدودا 100 تومن از امریکا گرون تره?

لینک به دیدگاه

نه عزیز من اگه قیمتای هفت هشت روز گذشته رو تو آمازون و نیواگ پیگیری می کردین میدیدن که کارتا همگی بالای ۵۰۰ دلار قیمت داشت من هم 495 دلار خریدم با ۱۰ دلار هم هزینه پست 505 دلار متاسفانه آمریکا هم مثل ایران بازار سیاه وجود داره متاسفانه وقت زیادی هم وجود نداشت و مجبور شدیم بخریم الان قیمتها کمی نرمال تر شده

لینک به دیدگاه

به نظر من اولیا تاپیک فروش 1070 در ایران است  :clapping: که باید توگینس ثبت شود :eek:

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه گارانتی وطنی نداره ریسک خریدش خیلی بالاست

بنده 1400 مشتریم

لینک به دیدگاه

بنده 1400 مشتریم

شرمنده بابت اسپم ولی باید جواب این دوستمونو میدادم:

نه که گارانتی وطنی چقد پاسخگوئه؟ واس زدن تو سر مال دلیل بهتر پیدا نکردین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه اینجور باشه که واردکننده ها با توجه به پول گمرک و هزینه های دیگه خیلی منصفانه عمل میکنن حالا سود فروشنده ها بماند....

وارد کننده نمیاد به قیمت فروشگاه بخره ، مستقیم از کارخونه میاره بدون واسطه و ارزون تر ، اونم تعداد نه تکی ، مثلا 1000 تا میاره واسه کل کشور ، اگه از فروشگاههای خارج این همه خرید کنی تخفیف خوبی میدن چه برسه مستقیم از خود تولیدکننده بگیری .

مثال : میری سوپر مارکت محلتون ، ماست میخری روش نوشته قیمت فروش 5000 تومن (شما با 5 تومن میخری)، فروشنده 5 تومن که نخریده ، 4000 تومن گرفته اونم بعد چندتا واسطه ، خود کارخونه خیلی ارزونتر میده به واسطه ، واسطه پخش میکنه به فروشگاهها

استارتر عزیز آپ حساب کنید

لینک به دیدگاه

وارد کننده نمیاد به قیمت فروشگاه بخره ، مستقیم از کارخونه میاره بدون واسطه و ارزون تر ، اونم تعداد نه تکی ، مثلا 1000 تا میاره واسه کل کشور ، اگه از فروشگاههای خارج این همه خرید کنی تخفیف خوبی میدن چه برسه مستقیم از خود تولیدکننده بگیری .

مثال : میری سوپر مارکت محلتون ، ماست میخری روش نوشته قیمت فروش 5000 تومن (شما با 5 تومن میخری)، فروشنده 5 تومن که نخریده ، 4000 تومن گرفته اونم بعد چندتا واسطه ، خود کارخونه خیلی ارزونتر میده به واسطه ، واسطه پخش میکنه به فروشگاهها

دقیقا درست می فرمایید

شرمنده بابت اسپم ولی باید جواب این دوستمونو میدادم:

نه که گارانتی وطنی چقد پاسخگوئه؟ واس زدن تو سر مال دلیل بهتر پیدا نکردین؟

ممنون از پاسختون وضعیت گارانتی ها تو ایران کم و بیش همینطوره که میگین گذشته از این تو همین سایت های نیواگ و آمازون با ۱۰ ۱۵ دلار خودشون دو تا سه سال گارانتی می کنن (‌یکی از کاربرا در بخش نظرات تو همین فروشگاهها نوشته بود که evga با ۱۰ دلار بیشتر ۵ سال گارانتی می کنه )‌حالا من بابت گارانتی در حدود ۲۰۰ تومن کم کردم ولی بازم بعضی دوستان بازم منصفانه قیمت نمیدن

لینک به دیدگاه

بله درست میفرمایید

فقط منظورم از اون نیم خطه آخرم این بود که اگه مصرف کننده ها توآمریکا فقط ۱۰۰ تومن به پول ایران از ما تو ایران ارزون تر بخرن بازم جای امیدواری هست.

البته استارتر محترم فرمودند اون قیمت ماله اوایل ورودش تو آمریکا بود الان قیمتا اونجا پایین اومده و اختلاف قیمتش با ایران مثله همیشه یکم بیش از حد زیاده

لینک به دیدگاه

بنده 1400 مشتریم

عجب ریسکی بزرگی فقط شاید خدا بتونه کمک تون کنه ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

بنده 1400 مشتریم

چه ریسکی ماشالله!!

راست میگن ایشون کارت نو رو بیاین بدین هم قیمت ۹۷۰ با گارانتی!

لینک به دیدگاه

بنده 1400 مشتریم

حرفای زشتی زدین

لینک به دیدگاه

بنده 1400 مشتریم

یا خیلی زرنگ هستی یا خیلی بی سواد

در هر ۲ صورت اگر من میدیدمت یکی میخوابوندم زیر گوشت به روش چک افسری تا حساب کار و قیمت دستت بیاد بچه جون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...