رفتن به مطلب

فروش 6970 سافایر آکبند با گارنتی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

5970 گرماش و مصرف برقش بیشتره-دو تا جی پی یو داده.تسلیشنش ضعیفه و صدای سشوار میده!!!!!

باسلام

منم تحریک شدم یه دونه بخرم /اونوقت نداشتن physyxدرگیم مشکل ایجاد نمی کنه دادا.ول در کل می ارزه.

لینک به دیدگاه

باسلام

منم تحریک شدم یه دونه بخرم /اونوقت نداشتن physyxدرگیم مشکل ایجاد نمی کنه دادا.ولی در کل می ارزه.;) ممنون.

لینک به دیدگاه

آقا بهروز سلام. برای فردا امیدوار باشیم کارتها برسه؟ ;)

لینک به دیدگاه

دوستان بنده خودم هم 2 عدد برمیدارم.مهدی جان اگه مین ات دو عدد اسلات گرافیک داره,یه 260 پیدا کن بزن کنارش که کبود فیزیک وکودا نداشته باشی

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال فردا پول دوباره پرداخت کنیم دیگه درست میگم؟؟؟

ویرایش شده توسط mehdi60
لینک به دیدگاه

اقا بهروز منتظریم عزیز جان. حداقل یه خبری چیزی بدین. ;)?

لینک به دیدگاه

دوستان متاسفانه باید بگم که کلآ قضیه فروش 6970 به کلی منتفی شد!!!

قرار بود اولش شریکمون آقای قادر یوزرover 2010 سفارش ها رو بده چون آشنا حسابی داشت توی شرکت فونیران داشت و به ادعای خودش قیمت 410 میگرفت و سود فروشش تقسیم بر 3 نفر میشد

من خودم قرار بر این بود که بازاریابی کنم تهیه و سفارش قطعه هم با قادر خان بود و تحویل از شرکت و تحویل حضوری و پست کردن هم علی جان rezaeipes بود

نگو این آقا قادر قصد داره از اعتماد دوستان به ما برای خودش منفعت ببره و پول بزنه به جیب B).اما من از اولش با درایت حساب خودم رو به دوستان دادم آنهایی که سفارش پستی داده بودندbatting%20eyelashes.gif

و بقیه دوستان هم قرار بود بعد از تحویل کالا پول ازشون گرفته بشه بعد قطعه بهشون تحویل دارده بشه

این آقا قادر هم دید که نمیشه سر ما رو شیره بماله یکدفعه ای غیب شد گوشی اش خاموش و... ;)

و پنجشنبه که قرار بود اگه علی جان رفت شرکت فونیران دید قطعه ها موجوده وتحویل شون بگیره من در اون حین براش پول بریزم که از صبح پنجشنبه این آقا قادر تشریف نداشت که ما باهاش هماهنگ کنیم, خلاصه با درایت اینجانب چون پول دوستان پیش من بود همه اش رو برگشت زدم به حسابهاشون همراه با کلی پوزش و عذر خواهی I%20Do%20not%20Know.gif

و این شد که موند واسه یکشنبه قرار شد من و علی جان هر دو پیگیر قطعه ها بشیم که نگو اصلآ شرکت نه این آقا رو میشناسه نه اینکه 6970 وجود داره B)

والا من به همین راحتی به این آقا اعتماد نمیکردم ولی چون آشنای 2 دوست عزیزم سهند و بابک جان در تبریز بود قبولش کردم.اما خوشبختانه مدیریت اصلی و حساب کتاب دست خودم بود که خدای نکرده پول دوستان حیف ومیل نشه Shame%20On%20You.gif

من به خاطر این معطلی و انتظار چند روزه دوستان به خاطر این اتفاق از ته دل عذر خواهی میکنم و حاضرم هر جور بگید این بد قولی رو جبران کنم ;)

متشکر

ویرایش شده توسط behruz_godrat
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان

همه ی این حرفایی که اقا بهروز زدن مورد تایید من هست

چون من قرار بود از فونیران تحویل بگیرم و به اونایی که پول واریز کردن تحویل بدم از طریق تیپاکس اما دل غافل که اقا قادر میخواسته ما رو بپیچونه.اما درایت بهروز باعث شد که پول ها به صاحبان اصلی برگشت بخورد و اینکه سر ما کلاه نرفت

و از اقای حسینی یه درخواست دارم

اینکه یوزر این اقا قادر رو ببیندن بعدا البته اونم باید بیاد توضیحاتشو بده که چرا اینکارو کرده که مطمین باشید نمیاد چون از روز پنجشنبه این اقا نه جواب تلفن دادن نه تو یاهو اومدن

خلاصه اینکه ما رو ببخشید با اینکه مقصر ما نبودیم

لینک به دیدگاه

از این دوستان ممنون که حداقل انقدر شجاعت داشتن که موضوع رو برای همه روشن کنن. شانس ماست دیگه یه بارم یه جنس خوب و ارزون به تورمون خورد اونم اینجوری از آب در اومد ;)

حتما قسمت نبوده. ممنون از اطلاع رسونیتون ;)

لینک به دیدگاه

درود

اينجور مسائل پيش مياد دوستان . من همون روز كه بهروز جان اين پست رو ايجاد كردن با فونيران تماس گرفتم و جريان رو پرسيدم و اونها گفتن كه به هيچ عنوان از چنين چيزي خبر ندارن . و من هم در يكي از تاپيكهاي همين سايت چنين سوالي رو كسي پرسيد و جواب دادم . از اونجايي كه هيچ چيز غير ممكن نيستش بنده براي اطمينان بيشتر اقدام به خريد دو عدد از اين كارتها كردم كه اوكي نشد .

در كل دوستان با تجربه اي كه دارم خيلي وقتها خيلي چيزها رو حدس ميزنم ولي خوب باز ميگم همه چيز ممكنه .

چند تا دليل داشت دوستان حتي شركتهاي بزرگي مثل اواژنگ چنين كارتهايي رو به تعداد 30 تا نمياره .

در كل از بهروز جان بابت صداقتشون متشكرم ;)

لینک به دیدگاه

با سلام خسته نباسشد

در کل من از همه عرض خواهی میکنم

من خودم والایه 10 روز پیش زنگ زدم به فونیران میخاستم یه مایع کولینگ بخرم بعدش من گفتم آقا شما گرافیک بالا چی دارین گفتن 6970 هستش قیمت 390 تومان من گفتم بعدا ش من جریان به آقا بهروز گفتم گرافیک 6970 اینطوری گفت باشه

من خودم از پنجشنبه زنگ زدم به فونیران به این شماره 02188728727 تلفن بر نداشتند من خودم شدیدا دنبال گرافیک واسه خودم بودم شنبه زنگ زدیم یه منشی خانم تلفن برداشت گفتم بخش فروش هستن آره به ما جواب دادن از کجا تماس میگرین گفتم از تبریز گفتم یه 10روز پیش زنگ زدم 6970دارین گفت داریم نماینده هستن نه یوزر هستم من گفتم بالخره یه دونه میخواهیم هست آره یه دونه می خوام واسه از شرکت تبریز خریدم وپول شرکت نقدا حواله زدیم گفت فردا دست میرسه الن فردا که نه نرسید رفیقم امروز به من زنگ زده آقا گرافیک نرسید الان دوست همین 1ساعت پیش زنگ زده آقا گرافیک نرسیده فعلا میخواین پول برگردونیم الن هست که فونیران تا الان ما رو سر کار گذاشته من به خاطر معطلی دوستا به شدیداعذر خواهی میکنم الان زنگ زدم به فونیران گفتم آقا 6970 چی شد آورده بودیم تمام شد پارت بعد این شد حرف شرکت واسه من خلاصه ببخشید وشما هر جوری میخوان جبران کنم من رو حرف شرکت الا رو سر کار موندم

ویرایش شده توسط over 2010
لینک به دیدگاه

شما میدونید بنده خدا خریداران این همه معطل شدند+نگرانی +1000تا فکر پشت سر شما.... بهتر نبود همون 5 شنبه بهروز خان رو در جریان میذاشتین ویا از طریق تماس به بهروز خان اوضاع کارتها رو میگفتین ؟؟؟به قول ایشون شما نه گوشی جواب میدین نه آنلاین میشدین.

من خودم 2تا 5850 رو گذاشتم برای فروش تا 6970 از بهروز خان بخرم. باز هم صداقت بهروز.!!!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...