رفتن به مطلب

انتخاب بین ASUS RT-N66U و DSL-N55U

اشتراک گذاری

5 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدوم رو شما انتخاب میکنید؟

• ASUS RT-N66U
      4
    • ASUS DSL-N55U
      1

Recommended Posts

بین این مودم و روتر گیر کردم. مودم برای راه اندازی N66U هم موجود هست.

بیشتر میخام بدونم کدومشون بهتر عمل میکنه و سخت افزار به روزتری داره.

مودم داخلی N55U ارزش خریدش رو زیاد میکنه یا خیر؟

لینک به دیدگاه

مدل N66U طبعاً جدیدتر هست، با توجه به مشخصاتش در وبسایت ایسوس و خب باید بهتر هم باشه حداقل همچین انتظاری از این محصول میره.

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

خودم هم نظرم روی همین مدل هست. نمیدونم مدل های ac 1750 که هم قیمت همین هست چه چیز کمتر از این دارن. من برد این n66 رو دیدم واقعا کار شده روش. برادکام هست cpu و ram عالی داره.

لینک به دیدگاه

مطمئنید چیپش broadcom هست؟، چون توی Specification همچین چیزی نوشته نشده، اصلاً نوع چیپ مودم مشخص نشده اونجا.

اینم اضافه کنم مودم در حد 100 تومن Tenda هم دیدم که چیپ مودمش Broadcome باشه ولی خب چون آیتم خوبیه معمولاً توی Specification محصول میگذارند.

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

مطمئنید چیپش broadcom هست؟، چون توی Specification همچین چیزی نوشته نشده، اصلاً نوع چیپ مودم مشخص نشده اونجا.

اینم اضافه کنم مودم در حد 100 تومن Tenda هم دیدم که چیپ مودمش Broadcome باشه ولی خب چون آیتم خوبیه معمولاً توی Specification محصول میگذارند.

آره گوگل کنید. دل و رودشو ریختن بیرون همش برادکام بود. شاید ری ورژن ها فرق کنه!!؟

بله خودم D151 و D301 تندا دارم برادکام هست ولی خیلی فرق میکنه با این!!

ایناهاش : ری ورژن B1

post-6175-0-64729400-1468204383_thumb.jpg

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

من در موردش یکی دو تا review خوندم، بجز باگش برای باند 2.4 گیگاهرتز توی فیرمور های قدیمیش و پشتیبانی از فلش های usb3 مشکل دیگه ای نداره و فیدبک های خوبی هم کاربرها داشتن، از لحاظ وایرلس هم قدرت سیگنال خوبی چه توی 2.4 و 5 داره:

802_11n_5ghz_cropped-100025565-orig.jpg

802_11n_24ghz_cropped-100025566-orig.jpg

لینک به دیدگاه

من در موردش یکی دو تا review خوندم، بجز باگش برای باند 2.4 گیگاهرتز توی فیرمور های قدیمیش و پشتیبانی از فلش های usb3 مشکل دیگه ای نداره و فیدبک های خوبی هم کاربرها داشتن، از لحاظ وایرلس هم قدرت سیگنال خوبی چه توی 2.4 و 5 داره:

802_11n_5ghz_cropped-100025565-orig.jpg

802_11n_24ghz_cropped-100025566-orig.jpg

هوووم

فرم وییر یا ری ورژن؟! چون تعویض اولی با یک آپدیت درست میشه ولی ری ورژن امکانش هست سخت افزار عوض شده باشه.

من دنبال یک مدل بی درد سر هستم. فقط یکی از دستگا ههای من  با 5GHZ کار میکنه اگر قرار باشه باگی باشه که دیگه هیچی!

USB3 هم مشکل داشته باشه باز بدتر چون میخاستم یک فلش 64 usb3 بزنم بش با یک مودم 4G .

باز برگشتم به نقطه ی اول.

لینک به دیدگاه

اینها برخی از معایب این مدل هست توی review ها:

THE BAD Close performance for 2.4GHz isn't as good as it could be. Asus does not supply 3G dongle-compatibility list. Can run a little hot. The RT-N66U's firmware is a little buggy and its data rate on the 2.4GHz band could use some improvement. The router's USB ports don't support the USB 3.0 standard.

البته ترکیب دو مدل بر اساس بیس N66U هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...